برگزیده های پرشین تولز

CD-Rom,Writer

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
به نظر من بزار 56x asus بیاد اون بگیر همون اول کار که داشت میومد !
من یه 52x asus گرفتم همون اول ها 67 تاهم براش اون موقع پیدا شدام الان موندم چرا نمی شوزه :D
باباش رو در آوردم :D
البته به بابا در آوردن های جکی جون نمی رسه :D

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
ستوده جان من مي دونم باباش رو از كدوم ور دربيارم كه خيلي اذيت نشه ! ولي فكر كنم شما ناشيانه اين كار رو كردي و اون باباي بنده خدا رو لاي در گذاشتي :lol:

در مورد optical drive‌هاي گيگابايت به نظرم خريدشون ريسك بزرگيه . خود بچه هاي آواژنگ هم در نمايشگاه مي گفتن سري اول اصلن خوب نبود و الان بهتر شده . در اين زمينه گيگا خيلي تازه كاره . بهتره پولت رو حروم نكني . ( msi‌ها يه مدت طول كشيد تا بتونه optical drive‌بدرد بخور بسازه )

asus‌هم انتخاب خوبيه ، اون در شهرتون نمايندگي نداره ؟

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
سلام

فرمت دی وی دی رم DVD-RAM رو همه دی وی دی رام ها ساپرت نمیکنن.

آیا این فرمت چیزه مهمی هست ؟

مثلا مارکهای توشیبا یا نک NEC این فرمت رو دارن .

پایونیر یا پلکستر این فرمت رو ساپرت نمیکنه.

به نظره شما مارک توشیبا برای DVD-ROM driver خوبه ؟

مرسی

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
من با nec ها كار نكردم ، ولي در مورد toshiba , pioneer‌بهت مي گم كه هيچكدوم رو نخر . مطلقا .
من هر دو رو داشتم و در حال حاضر توشيبا دارم ،‌شما يك سره برو سراغ asus . واقعا dvd rom‌ اش تكه و فوق العاده است .

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
به نقل از Jacky :
من با nec ها كار نكردم ، ولي در مورد toshiba , pioneer‌بهت مي گم كه هيچكدوم رو نخر . مطلقا .
من هر دو رو داشتم و در حال حاضر توشيبا دارم ،‌شما يك سره برو سراغ asus . واقعا dvd rom‌ اش تكه و فوق العاده است .

مرسی جکی

اما فکر کنم ASUS از نظره اپتیک ضعیف باشه .

از چه نظر شما پایونیر یا توشیبا رو رد میکونی ؟

در ضمن ازت خیلی ممنون که جواب میدی.این Forume خیلی تا حالا بهم کمک کرده .

مرسی

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
اتفاقا asus‌از لحاظ optic ‌ خيلي هم قويه . چه از لحاظ طول عمر و چه از لحاظ كيفيت خوندن و چه از لحاظ سرعت خوندن و كپي كردن فايلها ، بسيار قويه . مخصوصا از لحاظ قدرت خوندن هد بسيار قوي داره .

من كاملا تاكيد مي كنم كه pionner , toshiba نخري . مخصوصا سري مكشي pioneer رو كه به هيچ وجه نخر . و بدون هيچ ترديدي برو سراغ asus‌ مطمئن باش اگه بعنوان cdrom‌ هم ازش استفاده كني ،‌راضي خواهي بود .

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
البته من خودم پاييونير داشتم اون سري اول كه همه ازش مطمئن بودن . نمي گم راضي نبودم اما بعد از 1 سال مجبور شدم به قيمت خريدم بفروشمش :blink: واقعيتش اينه كه بعد از 1 سال تو خوندن سي دي هاي معمولي دچار مشكل شده بود :(

A-Parsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Jacky :

کاملاً موافق هستم ، من هفته پیش یه ASUS DVD-ROM خریدم .. فکر نمیکردم جدیدترین مدل ساخت شرکت ASUS هنوز توی ایران اومده باشه اما توی "بازار ایران ولی عصر" پیدا شد .
مدل E616 P2 رو با گارانتی MTC خریدم 24600 تومن ، در حالی که جاهای دیگه 25500 و توی بازار رضا 26500 بود ! فروشنده فاکتور خرید رو که نشون داد خودش 24400 تومن بصورت عمده خریده بود !!
خیلی هم راضی هستم بخصوص تکنولوژی QuieTrack روی این مدل خیلی خوب عمل میکنه و بصورت Noise Free هست .
سرعت خوندن دی وی دی 16X و سی دی 48x هست . بافر دیتا 512 کیلوبایت و سرعت دسترسی به داده ها در دی وی دی و سی دی هر دو 120 میلی ثانیه هست . مثل اکثر قطعات موجود در بازار ساخت چین و طراحی شده در تایوان . در کمتر از چند دقیقه جدیدترین نسخه firmware دستگاه رو از سایتش دانلود و بدون هیچ دردسری نصب کردم .

مشخصات و تصویر : http://www.asus.com.tw/products4.aspx?l1=6&l2=36&l3=0&model=14&modelmenu=1

akhayyami

Registered User
لایک‌ها
3
اين سووالي كه مي پرسم فكر نكنم جاش ايجا باشه ولي جاي ديگه اي هم پيدا نكردم. :wacko:

آقا كسي DVD Printable خوب ميشناسه؟ كلا تو بازار تا حالا دو نوع بيشتر نديدم: يكي datawrite و يكي هم يك نوع دي وي دي ژاپني(اسمشو نمي دونم چون ژاپني نوشته بود).اين سري datawrite ها كلا با writer من مشكل دارن (من pioneer a05 دارم) يا ميسوزن يا بعد اينكه write كردم هيج جايي قابل خوندن نيستن.
اون دي وي دي ژاپني ها هم گرون بودن و هم ديگه گير نمياد. (هر دي وي دي 1300 تومن بود)

اگه كسي dvd printable سراغ داره خبرم كنه. (غير از datawrite)

با تشكر

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
دوست عزيزم يكي از دوستان بنده كه زحمت كپي دي وي دي ليبل دار برايم ميكشند و در بخش بازارچه بنام مهرداد فعاليت دارند از همين ماركي كه شما گفتيد استفاده مي كنند و براي من كپي مي نمايند.البته ايشان از رايتر مدل
pioneer a08xla استفاده مي كنند.بمن هم گفتند كه رايتر قبلي ايشان كه كه يادم رفته چه ماركي بود,دقيقا همين مشكل شما را داشت ولي با عوض كردن آن اين مشكل حل شد,در حالي كه دليل خاصي هم براي آن نيافتند.ميتوانيد با ايشان در تماس باشيد و يا براي ايشان پي ام بزنيد كه بسيار بيشتر در جريان اين كار است.مي بخشيد اگر جواب من چندان مرتبط با سوالتان نبود.

ali-boofaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
66
به نظر اينجانب سرعت رايتر اصلا مهم نيست چون مثلا فيلمو اگه با سرعته بالا رايت كني موقع فيلم ديدن آدمو داغون ميكنه...رايتره خوب و ارزون = ASUS

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
راستي به انجمن خوش امدي رفيق :)
همه پست ها رو با هم زدي ، گفتم بالاخر يه جا بهت تبريك بگم .

در همين محدوده قيمت Lite On‌ هم مي توني بخري . با يكسال گارانتي فاره

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
lite on حدود 42 هزار تومنه.....
ولي اگه 13 هزار تومن ديگه روش بزاري يه دونه DVDRW با مارك ريكو كه فقط پلاس ميزنه
بخري ضرر نكردي ... گرچه قدرت خوندنش به اون يكي نميرسه.....

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
تشككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككر.
مممممممممرسيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي.
:p

Shahab3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من می خوام یک DVD Rom برای کامپیوترم بخرم کسی اینجا می تونه یک DVD Rom درجه یک به من معرفی کنه؟ :D
متشکر از همکاریتون

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
nek بخر :cool: :happy:

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از Shahab3 :
سلام دوستانمن می خوام یک DVD Rom برای کامپیوترم بخرم کسی اینجا می تونه یک DVD Rom درجه یک به من معرفی کنه؟ :D متشکر از همکاریتون
دوست عزيز يه سر به اینجا بزن.در این مورد بحثای زیادی شده که با خوندنشون شاید به نتیجه ی قطعی برسی.

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
سلام دوستان
من می خوام یک DVD Rom برای کامپیوترم بخرم کسی اینجا می تونه یک DVD Rom درجه یک به من معرفی کنه؟
متشکر از همکاریتون

قبل از باز کردن یه تاپیک یه سرچ بزن سید عزیز

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
برای هر مدل نباید یک تاپیک زد عزیز
تویه بخش مشاوره سخت افزار بچه ها می تونن کمک ات کنن :)

بالا