برگزیده های پرشین تولز

CSS رو میخوام یادبگیرم؟ولی منبع نیست

MG007

Registered User
لایک‌ها
39
من دوستان میخوام CSS رو یادبگیرم ولی اصلا منبع فارسی خوب نیست شاید به من هزاران تا معرفی کنید ولی در این آموزش اکثرا طرف آموزش دهنده فکر میکنه اونی که داره میخونه همه چی رو بلده و خیلی گنگ توضیح میده.ولی شما که css بلدید میرید تو آموزشش و میگید اینکه خوبه و ...
آخرش به این نتیجه رسیدم که 101 نکته CSS امیر عباس عبدوالعلی رو بخونم. ولی بازم فکر میکنم هدف این کتاب برای یادگیری CSS نیست و برای قشری هست که CSS رو بلدن میخوان بیشتر یادبگیرن.
نطرتون راجع به کتاب چیه؟
شما چه جوری CSS رو یادگرفتید؟

Last edited:

MG007

Registered User
لایک‌ها
39
کسی نمیتونه کمک کنه؟

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
هرچیزی که به کامپیوتر مربوط میشه اگر میخوای اطلاعاتی ازش به دست بیاری هیچ وقت به امید منابع فارسی نشین
عالی ترین منابع، بروز ترین منابع، ساده ترین توضیح تو مقالات انگلیسی و سایت های انگلیسیه
نمیخواد پایه انگلیسیت قوی باشه کلمات کلیشه ای رو بلد باشی میفهمی حرف حساب چیه

گنده ترین سایت اموزش css بلاشک w3schools.com هست

MG007

Registered User
لایک‌ها
39
راستش خودم هم شروع به یادگیزی از w3school کزدم جون زبانم خوبه میتونم بفهمم

Preceptor

Registered User
لایک‌ها
106
سلام.
معمولا کسانی که شروع به یادگیری css میکنند پیش زمینه ای از cs6 ویا ورژن های قدیمی تر دارند. یه دلیلی که هنوز خیلی آموزشه عالی نیومده اینه که برنامه جدیده شاید خیلی از آموزش ها در دست چاپ و عرضه باشند.

axarsu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام
دوست عزیز منبع به صورت انگلیسی هم کتاب و هم فیلم که تو اینترنت فراوونه
اگه زبانت ضیعیف من با 10 سال سابقه طراحی وب می خوام بهت بهترین منابع فارسی که دیدم معرفی کنم
برای CSS اولین و کاملترین کتاب اسمش 101 نکته در CSS ترجمه امیرعباس عبدالعلی که خیلی کتاب خوبیه فقط یکم قدیمیه و CSS3 رو توش نداره
بعد از خوندن این کتاب که کاملاً از صفر شروع کرده می تونی فیلم های آموزشی آقای عباس مقدم رو از سایت زیر دانلود کنید که در رابطه با HTML5 و CSS3 واقعاً کولاک کرده و خیلی کامل و واضحه
آزاد دانلود - مرکز دانلود فیلم و کتاب های آموزشی رایگان
در کل باید به غیر از داشتن منابع خوب ( هم کتاب هم فیلم )پشتکار خوبی هم داشته باشی
موفق باشی

nilord

Registered User
لایک‌ها
101
راهنمایی دوستان عالی بود.دست همشون درد نکنه . فقط یک تجربه : اصلا اینطور فکر نکن که باید کل استایل رو بلد بشی بعد بری سراغ طراحی وبسایت ! یک خورده که بلد شدین و با position هم کاملا تسلط پیدا کردین صفحات html یکسایت کامل رو طراحی کنین . سعی کنین یک الگویی با فتوشاپ درست کنین و همون رو پیاده سازی کنین .
این position ها و استفاده درست از float خیلی پافشاری کنین درش. چون خیلی کاربردی هست .
inspector مرورگر حرفه ای ترین منبع آموزشی css هست ! برای مرورگر روباه آتشین :D کلید f12 رو بزن و ببین چی هست این !! عالی! با این ابزار می تونین css های یک المان حتی یک نوشته از یک سایت رو دقیقا ببینین.

Last edited:

skate

Registered User
لایک‌ها
143
بهترین راه برای یادگیری استفاده از کتاب ها و ویدیوهایی با عنوان زیر هست:
build project with css
build site with css
سایت هایی مثل w3school اینها استپ بای استپ هستند که برای یادگیری مناسب نیستندو فقط مرجعی برای بعدا که شما حرفه ای شدید هستند.

بالا