برگزیده های پرشین تولز

DVB-T به صورت USB برای دیدن کانال های تلویزیون

namayeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين آنتنش كه به تهش ميخوره پورتش چيه؟ ميخوام ببينم ميشه سيم سرش داد؟

کانکتور آنتن اینها معمولا RF ( همین کانکتورهای معمولی آنتن) هست. حالا بعضیاشون یه تبدیل هم تو جعبه شون هست. ولی به طور کلی آنتن معمولی می خوره.

ضمنا چون پولاریزاسیون امواج دیجیتال افقیه بهتره آنتهای این دستگاهها افقی قرار بگیره یا ازین آنتهایی که به شیشه می چسبونن استفاده بشه.

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
دوست عزیز

اگه یه نگاه به پروفایل من بندازی متوجه می شی که من از سال 2002 تو اینجا عضو هستم. حالا اینکه اسم من با اسم سایت یکی شده تقصیر من نیست . شما یه بار این اسم و سرچ کن تو گوگل ببین چی پیدا می کنی. اینقدر که تابلو آدم نمیاد برای تبلیغ گل پسر :D

ضمنا من تجربه خودمو عرض کردم. شما هم همینطور. کسی رو که مجبور نکردیم بیاد از این بخره یا از اون.
هر کس خودش بررسی می کنه و تشخیص می ده.

به هر حال از نظر من یه جنس تایوانی با گارانتی یه شرکت معتبر از یه جنسی که معلوم نیست کجا تولید میشه ولی یه شرکت بزرگ کارانتیش میکنه بهتره.

حالا شما خود دانی!

آهان! آره خوب اینا همش کاملا اتفاقیه! آخه نیست کلمه namayeh خیلی همه گیر شده واسه همین همه ازین کلمه استفاده میکنند!;)

Domain Name: namayeh.net
Creation Date: 2003-04-24

اصلا یه موقع فک نکنی که خیلی تابلو هستیا ! چون اصلا تابلو نیستی :D

Last edited:

namayeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه ربطی داره؟

مثل اینه که بگی مثلا هر کی تو سال 2002 اینجا رجیستر کرده باید با تمام سایتهای که در سال 2002 و 2003 ایجاد شدن و همنامش هستن مرتبط باشه!!!

شما به جای رفتن و هو ایز گرفتن می رفتی تو گوگل سرچ می کردی ببینی چی پیدا می کنی.
نکته ی جالب برای من هم همینه که این اسم چقدر فراگیره:
[ame="http://www.google.com/search?q=%22namayeh%22&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&client=firefox-a&rlz=1R1MOZA_en___IR355"]302 Moved[/ame]

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
چه ربطی داره؟

مثل اینه که بگی مثلا هر کی تو سال 2002 اینجا رجیستر کرده باید با تمام سایتهای که در سال 2002 و 2003 ایجاد شدن و همنامش هستن مرتبط باشه!!!

شما به جای رفتن و هو ایز گرفتن می رفتی تو گوگل سرچ می کردی ببینی چی پیدا می کنی.
نکته ی جالب برای من هم همینه که این اسم چقدر فراگیره:
302 Moved
داداش من حالا شما ادمين سايت باشي طوري نيست كه. هي اعصاب خودتو خورد ميكني براي ماسمالي. خب اگه جنست و قيمتت خوب باشه ازت خريد ميكنيم و تعريفت را هم ميكنيم. اوكي؟؟

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من یکی از این Global ها از این اقای نمایه خریدم.مثل چی پشیمونم.
مزخرفترین مارک همینه.
مواظب باشید گول نخورید ها.

hossain470

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من هم همین رو خریدم ولی درایورش رو گم کردم. میتونی لطف کنی برام بذاریش؟

آره
من راضی هستم.
مدلش
NetForce
DVB-T Digital USB Dongle

جعبه معبش نمیدونم کجاست عکس بندازم.
اما همشون مثل هم هستن.
یک گیرنده یو اس بی.
یک انتن.
یک ریموت.

من خریدم 30

تو همین بازارچه خودمون بچه ها انواع و اقسامش رو برای فروش گذاشتن.

arashmidos

Registered User
لایک‌ها
46
بچه ها می خوام تجربمو باهاتون در شیر کنم

حتما ایکس ویژن بخرید ولی این مدلی که تو این عکس هستت قدیمیه مدل 3100 اومده که آنتنش قوی تره و کاراییشم بهتره
اونو تهیه کنید. البته چون تو بازار کمه قیمتش یکم شاید زیاد باشه ولی کلا 35 اینا بیشتر نیست

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
دوست عزیز شما به طرز مشکوکی دارید از یک شرکت داخلی طرفداری میکنید . کمی در این امر مراقبت به خرج بدید.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
ما كه هر جا پرسيديم اين مدل 3100 و اصلا كلا xvision نداشت. شما آدرس داري جايي بفروشه؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
هست که 3100 تو بازار . پره . :D

بالا