برگزیده های پرشین تولز

Motorola V3 / V3i / V3x ٠

saanei

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از nasoodi :
با سلام و تشکر مجدد

منظور از منبع بازی چیست ؟
دوم بازی هایی که از اینترنت دانلود کرده ام فایل اجرایی نداشتند.

نه فايلهاي جاوا پسوند jar يا jad (همان منبع)دارند و در محيط جاوا كار فايل اجرايي براي شما انجام مي دهند. پس در ويندوز يا شناخته نمي شمون يا اگر WinRAR داشته باشيد يك فايل آرشيو ديده مي شود. داخل گوشي مشكلي ندارند. دنبال فايلهايي با پسوندهايي كه گفتم باشيد.

nasoodi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saanei :

نه فايلهاي جاوا پسوند jar يا jad (همان منبع)دارند و در محيط جاوا كار فايل اجرايي براي شما انجام مي دهند. پس در ويندوز يا شناخته نمي شمون يا اگر WinRAR داشته باشيد يك فايل آرشيو ديده مي شود. داخل گوشي مشكلي ندارند. دنبال فايلهايي با پسوندهايي كه گفتم باشيد.

من یک فایل دانلود کرده ام که پسوند jar دارد . شما میفرمایید که این بایل را در دایرکتوری other کپی کنم (کپی معمولی) و آن وقت بروم به قسمت بازی در گوشی و این فایل را آنجا خواهم دید تا اجرا کنم؟

saanei

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از nasoodi :
من یک فایل دانلود کرده ام که پسوند jar دارد . شما میفرمایید که این بایل را در دایرکتوری other کپی کنم (کپی معمولی) و آن وقت بروم به قسمت بازی در گوشی و این فایل را آنجا خواهم دید تا اجرا کنم؟

آفرين!اولش دقيقاً ولي بعد داخل گوشي بايد برويد روي همان فولدرother بعد فايلتان را پيدا كنيد و اجرايش كنيد. برنامه مديريت فايل گوشيتان را پيدا كنيد.​

nasoodi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saanei :

آفرين!اولش دقيقاً ولي بعد داخل گوشي بايد برويد روي همان فولدرother بعد فايلتان را پيدا كنيد و اجرايش كنيد. برنامه مديريت فايل گوشيتان را پيدا كنيد.​

از راهنماییتان متشکرم
چون الان کابل همراه ندارم بعدا امتحان میکنم اگر مایلید email تان را برایم mail کنید
[email protected]

nasoodi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saanei :

از راهنماییتان متشکرم
چون کابل همراه ندارم بعدا امتحان میکنم ، در صورت تمایل email تان را برایم بفرستید
[email protected]

nasoodi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saanei :

از راهنماییتان متشکرم
چون کابل همراه ندارم بعدا امتحان میکنم ، در صورت تمایل email تان را برایم بفرستید
[email protected]

ketone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saanei :
وای که مطالبی و چه استادان زبر دستی
لازمه چند نکته هم به زهن من رسید به شما بگم . همون طور که از اسم این پروسه استنباط میشه (هک ) یک روش غیر متعارف و علمی هست که روی گوشی طورت میگیره که ممکنه یک مشکلاتی رو هم به گوشی وارد کنه . همون طور در بیشتر فرووم های معتبر این مسئله رو گوشزد میکنن .
در ضمن یک چیز دیگه اینکه در بیشتر مرجعها و رفرنسها تکنولوزی نوکیا و یا اریکسون (( سونی اریکسون )) در زمینه تولیدات گوشی همراه از موتورلا جلوتر است و فقط تنها چیزی که علم دوستان و اساتید رو به خودش جلب میکنه اپن بودن و راحت بودن کار با PPM و MCU و در این گوشهاست که با کابل USB به راحتی قابل تغییر و انگولک هست در حالی که از این پیچیده تر و جالبتر کار بر روی فایلهای فلش نوکیا هیت ولی نیاز به دستگاه جانبی هست و کابلهای مربوطه که دست هر کسی نیست و نیاز به خرید آن و بودجه تقریبا 120 هزار تومنی است فقط این نکته قابل زکر در مورد نوکیا که الان گوشی استاد بزرگ که 6630 است توانایی خواندن و نوشتن روی رم 4 گیگا بایتی را دارد که نیاز به یک CPU گردن کلفت است که از cpu هایگروه Rass هستند استفاده شده که موتورلا فعلا اندر خم یک کوچه هست
و با شاهکار خود V3 ما رو سر کار گذاشته که 6 ساعت سر و کله بزنم نیم مگ فضا اضافه کنیم . یاد کارهای غجیب غریب افتادم که دیسکتهای DD را با هزار ترفنند به HD تبدیل میکردیم و ....
به نظر من هنوز نوکیا حرف اول در گوشهاست .:lol:
لازمه از این اساتید کمال تشکر رو بکنم که این چنین سر سخت و از روی کنجکاوی و تحقیق دارن کار میکنن .
کاش کسی تو این مملکت دلسوز بود و این سیل عظیم عطش و کنجکاوی را هدایت میکرد یک لابراتوار با تمام امکانات در اختیار میذاشت تا دنیا ببینه که اندیشه و فکر آریایی چقدر وسعه .
به قول دوستمون زیاد وراجی کردم جو گیر شدم
بای بای :blink: :eek: :D :lol:

saanei

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از ketone :
وای که مطالبی و چه استادان زبر دستی
لازمه چند نکته هم به زهن من رسید به شما بگم . همون طور که از اسم این پروسه استنباط میشه (هک ) یک روش غیر متعارف و علمی هست که روی گوشی طورت میگیره که ممکنه یک مشکلاتی رو هم به گوشی وارد کنه . همون طور در بیشتر فرووم های معتبر این مسئله رو گوشزد میکنن .
در ضمن یک چیز دیگه اینکه در بیشتر مرجعها و رفرنسها تکنولوزی نوکیا و یا اریکسون (( سونی اریکسون )) در زمینه تولیدات گوشی همراه از موتورلا جلوتر است و فقط تنها چیزی که علم دوستان و اساتید رو به خودش جلب میکنه اپن بودن و راحت بودن کار با PPM و MCU و در این گوشهاست که با کابل USB به راحتی قابل تغییر و انگولک هست در حالی که از این پیچیده تر و جالبتر کار بر روی فایلهای فلش نوکیا هیت ولی نیاز به دستگاه جانبی هست و کابلهای مربوطه که دست هر کسی نیست و نیاز به خرید آن و بودجه تقریبا 120 هزار تومنی است فقط این نکته قابل زکر در مورد نوکیا که الان گوشی استاد بزرگ که 6630 است توانایی خواندن و نوشتن روی رم 4 گیگا بایتی را دارد که نیاز به یک CPU گردن کلفت است که از cpu هایگروه Rass هستند استفاده شده که موتورلا فعلا اندر خم یک کوچه هست
و با شاهکار خود V3 ما رو سر کار گذاشته که 6 ساعت سر و کله بزنم نیم مگ فضا اضافه کنیم . یاد کارهای غجیب غریب افتادم که دیسکتهای DD را با هزار ترفنند به HD تبدیل میکردیم و ....
به نظر من هنوز نوکیا حرف اول در گوشهاست .:lol:
لازمه از این اساتید کمال تشکر رو بکنم که این چنین سر سخت و از روی کنجکاوی و تحقیق دارن کار میکنن .
کاش کسی تو این مملکت دلسوز بود و این سیل عظیم عطش و کنجکاوی را هدایت میکرد یک لابراتوار با تمام امکانات در اختیار میذاشت تا دنیا ببینه که اندیشه و فکر آریایی چقدر وسعه .
به قول دوستمون زیاد وراجی کردم جو گیر شدم

بای بای :blink: :eek: :D :lol:

ميشود بفرماييد اين صحبتهاي وزينتان چه ارتباطي به بنده داشت!:blink:

NILAFILM

Registered User
لایک‌ها
11
اقا درد دل ما زياد ديروز 3 تا ويندوز مديا سنتر داشتم رو پاك كردم تا سرويس پك 1 رو نصب كنم
خلاصه بعد از هزار درد سر و الافي ويندوز نصب شد و وقتي گوشي رو وصل كردم فقط يه بار درايور usb رو خواست و بعدش در divaice manager فقط يه مودم رو شناخت و ديگه هيچ درايوري نخواست و تقريبا تا 2.5 شب نشستم ولي امان از يه لحظه وصل
حالا شما را بخدا به اين درمانده كمك كنيد
:wacko:

NILAFILM

Registered User
لایک‌ها
11
ببينيد روش من بيدن صورت بود
1 - ابتدا نصب ويندوز
2 -- گوشي رو در حالت فكس گذاشتم
3 - بعد اون رو به كامپيوتر وصل كردم
4 - يه با درايور خواست من هم مسير p2k driver 2.8 رو به اون دادم و بعد شروع بع نصب درايور كرد و ديگه چيزي نخواست
5 - گوشي را جدا كردم و دوباره وصل كردم اينبار چراغ شارژ گوشي روشن شد و هيچ چيزي نخواست همون مودم فقط اضافه شد

اخرش كه خسته شدم برنامه pst رو نصب كردم ولي باز هم هيچ اتفاقي نيافتاد

ديگه چيزي به ذهنم نمي رسه

ehsan3023

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کی درایور خواست
موقعی که p2k commander را اجرا کردی؟
این کارها را باید به ترتیب انجام بدی
1-ویندوز sp1 یا sp2 زیاد فرق نداره رو نصب میکنی
2-cd خود گوشی که همراهش بود رو نصب میکنی
البته ازت میخوهد که گوشی رو به کامپیوتر وصل کنی
3-وقتی همه مراحل تمام شد cd itunes اگر گوشیت itunes داره رو نصب میکنی
4-گوشی رو از کامپیئتر جدا و دوباره وصل میکنی
5-گوشی رو روی حالت فاکس قرار می دی و بعد به کامپیوتر وصل میکنی
توی این حالت itunes خودبخود اجرا نمیشه
6-برنامه p2k commander رو اجرا میکنی اگر خودبخود ازت درایور نخواست
روی اون قسمتی که درایو a گوشی رو میخواهد نشون بده کلیک میکنی
شروع به نصب درایور میکنه که 3 دفعه باید ادرس درایور رو بگی
7-بعد از نصب وقتی درایو a گوشی رو انتخاب کنی نشونت میده

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
ehsan3023 جان دمت گرم این رفیقمون رو یه راهنمایی بکن :)
مرسی :blush:

ehsan3023

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ممنون کاری نکردم
گفتم هرچی در مورد v3 میدونم از شما
دوستان است من هم کمکی کنم

NILAFILM

Registered User
لایک‌ها
11
اقا احسان ممنون
بالاخره بعد از ريختن sp1 و نصب درايو usb و بقيه كارها وصل شدم با چه ذوقي
اما وقتي وارد موبايل مي شم همه پوشه ها هست الا اين skin
منم كه فقط اين رو ياد گرفته بلودم كه اسكين رو عوض كنم
گوشي من v3i هست
بعد در مورد فارسي كردن زبان و ظرفيت sms ها هم اگه وقت داشتيد يه لينكي فارسي يا انگليسي بگذاريد

AzzA

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از emadfn :
جناب AzzA ممنون ميشم بگي از گوشيت V3X راضي هستي ؟ باتريش چطوره؟ ميخوام يكي بخرم

از هر نظر كه بگي عاليه
فيلمبرداري عالي با فرمت 3GP ، قابليت پخش mpeg4 و تمام فايلهاي صوتي ، داراي دو دوربين كه بيروني 2 مگاپيكسل و داخليش VGA هست ، فلاش يكسره داره و صفحه نمايش بزرگ TFT 256 هزار رنگ با شفافيت و كيفيت بي نظير ، دفترچه تلفن با امكان ذخيره 1000 شماره و تخصيص 20 شماره تلفن به هر فيلد ، كيفيت صداي عالي
تنها ايرادهائي كه به نظر من مياد تو اين گوشي يكي اينه كه صداي اسپيكرش به نظرم يكم ضعيفه و ديگه اينكه سيستمش جاوا هست ، ولي تو اين رنج با اين قيمت و امكانات و طراحي ظاهريش ، بهترين انتخاب ممكنه

باطريش رو هم من تا حالا باهاش مشكل نداشتم ، البته رو پخش ويديو و موزيك نسبتا" زود خال ميكنه ولي با توجه به كيفيت صفحه كه داره كاملا" طبيعيه كه مصرف بالائي داشته باشه ولي در حالت پر مصرف يك روز كامل جواب مي ده

AzzA

Registered User
لایک‌ها
0
خب من فكر كنم دارم به يه نتايجي ميرسم ، يه نرم افزار يابيدم دارام باهبش ور ميرم كه ظاهرا" از P2K راحتتره البته اساس كارش همونه ، در ضمن يه چند تا اسكين هم واسه V3X اينجا هستش: http://www.rasputin007.co.uk/

او ن برنامه اينجاست : http://www.7900novadrive.com/V3/
LeaderGL Flex Editor 10.5 XP

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
AzzA جان
من که v3i رو یه 2 هفته ای داشتم فروختمش رفت و اصلا باحاش حال نکردم.
حالا چند روزیه که تصمیم گرفتم که v3x بخرم ولی دو دل هستم و چیزهای خوبی ازش نشنیدم یکی اینکه میگن باطریش خیلی ضعیفه و به یک روز هم نمیکشه و این که تو جعبه هدفون نداره یعنی هدفون استریو و اینکه کارایی گوشی پاینه که نمیدونم منظور از کارایی چیه چون تویه یه وبلاگ خوندم و اینکه گارانتی معتبری هم نداره
:)

بالا