برگزیده های پرشین تولز

Motorola V3 / V3i / V3x ٠

peji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
cesootجان من این کارهایی رو که گفتی وارد نیستم.اگه میشه برام بیشتر تضیح بده

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اگه منظور شما Master reset است بايد بري تو منوي اصلي بعد بترتيب اينجا ها :
setting بعد initial setup بعدش master reset بعد يه كد ميخواد 6 تا صفر وارد ميكني تنظيمات گوشيت برميگرده به حالت اول يعني كارخونه اي ;)

اگه منظورت فلكس و فلش هست كه تو اين تاپيك تا دلت بخواد از اين قضيه صحبت كرديم :)
موفق باشيد ;)

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
به نقل از peji :
cesootجان من این کارهایی رو که گفتی وارد نیستم.اگه میشه برام بیشتر تضیح بده
cesootجان خسته نباشی این با من:D
peji جان اگر مایل بودی بگو تا این فلکس و بقیرو مثل فارسی کردنو این جور چیزارو برات توضیح بدم البته با اجازه cesoot:cool:
بابا پیر شد از بس تایپ کرد :p محض همکاری با cesoot

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بابا پیر شد از بس تایپ کرد
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

قربون دهنت mozaso0 ;) شما استاد من هستين عزيز قرار ه همه بهم كمك كنيم خيلي خوشحال ميشم دوستان ديگه براي راهنمائي عزيزان ديگه وارد عمل بشن :)
البته قبل از فلكس و فلش شايد بشه با آپلود يه seem قضيه رو حل كرد يعني يه سيم بدي طرف آپلود كنه تو گوشيش شايد تنظيمات برگرده به حالت اول ;) و ديگه اين مشكل براش پيش نياد :)
mozaso0 ممنون از همكاريت پس زحمت اين دوست عزيز تازه واردمون رو بكش من بايد براي بازنشتگي برم جزاير فناري :lol: :lol:

peji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از cesoot :
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

قربون دهنت mozaso0 ;) شما استاد من هستين عزيز قرار ه همه بهم كمك كنيم خيلي خوشحال ميشم دوستان ديگه براي راهنمائي عزيزان ديگه وارد عمل بشن :)
البته قبل از فلكس و فلش شايد بشه با آپلود يه seem قضيه رو حل كرد يعني يه سيم بدي طرف آپلود كنه تو گوشيش شايد تنظيمات برگرده به حالت اول ;) و ديگه اين مشكل براش پيش نياد :)
mozaso0 ممنون از همكاريت پس زحمت اين دوست عزيز تازه واردمون رو بكش من بايد براي بازنشتگي برم جزاير فناري :lol: :lol:
خیلی ممنون از اینکه توجه دارید.من فقط میخوام تمام مراحل فلش رو step by stepیاد بگیرم.در ضمن اون سه برنامه ای هم که cesoot جان زحمت کشیدن و گذاشتن رو download کردم همراه با فایل فلش t_mobile. من از این میترسم که یه کاری کنم بدتر شه,اول میخوام مطمئن شم. راستی تا یادم نرفته: آیا فلشی کهdownload کردم با versionگوشی خودم ارتباطی باید داشته باشه؟

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
حالا میخوام مراحل نصب برنامه های PST6.7GENERAL و PST6.7Patch رو با عکس توضیح بدم.50تومن وشد!!:D
اولین نکته ای رو که باید بگم اینه که حتما باید ویندوز XP Service Pack1 رو داشته باشی تا بتونی گوشی رو وصل کنی پس اگر ویندوزتون به غیر از Service Pack1 هستش باید باهاش خداحافظی کنی.چون یواس بی XP Service Pack1 میشناستش و با 2 نمیتونی گوشی رو وصل کنی.
برو به سایت و برنامه PST_6.7_GENERAL و PST_6.7_Patch رو دانلود کن.
حجم GENERAL خیلی زیاده و با Patch میشه حدود 15.1 مگابایت که باید هر دوشون رو دانلود کنی.
بعد از اینکه دانلود کردی باید مراحل نصب رو کامل مثل سایت انجام بدی که باید اول PST_6.7_GENERAL

1.jpg

رو نصب کنی و موقعی که نصبت تمام شدو همه کارها رو انجام دادی و پرسید که کامپیوتر رو ریست کنم یا نه مثل این عکس:lol:

2.jpg

یک setup دیگه اجرا میشه کخ همون جریان یواس بی هستش که گفتم مثل این عکس

3%20copy.jpg

و شما نباید اجازه بدی که اجرا بشه وگرنه نمیتونی گوشی رو وصل کنی پس Cancel رو بزن که ازت میپرسه

4.jpg

YES یا NO که شما NO رو بزن و بعد چنین خطایی میده مثل این عکس

5.jpg

که چرته و حرف مفت از خودش در وکرد:) اگر سه پیچ شد و نمیرفت بهتر از طریق Windows Task Manager فایلش رو End Task کنی که دیگه پیغام نده و بعد کامپیوتر رو ریست کنی
ادامه داستان بعدن میگم......خدایی من بدقول نیستما.درس مجال نوداد:happy:

Radix

Registered User
لایک‌ها
170
سایر دوستانی که این این گوشی را دارند به خصوص آقایcesootدر مورد آنتن دهی و کیفیت مکالمه به خصوص در مکان های شلوغ مشکلی ندارند ؟؟؟ آقای cesoot در مقایسه با 6230 که قبلا داشتی از نظر کیفیت و بلندی صدا حین مکالمه این گوشی چطوره و این مورد برای من خیلی مهمه چون میخواهم تو این هفته این گوشی را بخرم . پخش مکالمه با صدای بلند یعنی از روی اسپیکر را این گوشی داراست ؟؟؟؟

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
masoudboy عزیز من خودم روز اول از این گوشی خیلی بدم می اومد در حالی که اون رو داشتم.به خاطر اینکه مموری نداشت و برنامه روش نصب نمیشد و از این حرفا و فکر میکرم که گوشی بدون سیمبیان اصلا چرته!!:happy: ولی :
اول از همه فقط طراحی رو ببین بعد اینکه خدایی کیفیت بدنه دستگاه هم خیلی بالاست حال میکنی دست میگیری:)
صدای اسپیکرش موقع مکالمه که به نظر من خیلی خوبه چون شفافیت صدا از دو طرف بالاست یعنی هم خوب میشنوی هم صدا خوب میره و آنتن دهی هم خوبه چون من کرج زیاد میرم و مشکلی با آنتن دهی تو اونجا باهاش نداشتم ولی موقع صحبت در مکانهای شلوغ گوشت رو باید خوب به گوشی بچسبونی:D چون اسپیکر بالاش یه کم نازکه و صدا خوب نمیاد:cool:
خدایی اون روز دست مجری کانال MTV بودش کلی حال کردم
این گوشی کارایی هایی داره که در دراز مدت متوجه اون میشی یعنی شاید میبینی یک منو داره برای فلان کار که اون موقع میگی که به چه دردی میخوره اما بعدا یه جا به کارت میاد:blush:
خدایی چرت و پرت نمیگما ! cessot جان تو بگو جیگر:(

djbehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان !‌:) من 3 روز هست كه motorola v3i گرفتم و 2 روز كه با اين بخش گفتگو آشنا شدم , اول از همه بايد دست آقا cesoot رو ببوسم , چون واقعا داره بد جوري اينجا زحمت ميكشه و دوستان رو با صبر راهنمايي مي كنه , من دقت كردم ديدم يكي يه موضوع رو از اين دوست ما پرسيده و ايشون هم راهنماييش كرده , 2 روز بعد يكي ديگه هم مياد همين سوال رو مي پرسه و ايشون باز سر صبر براش توضيح ميده ! خلاصه منم مشكي رو خريدم , واقعا خوش استيل هست :happy:

djbehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها يه چيزي منو به شدت نگران كرده , اونم اينه كه من فكر مي كردم Motorola ها كه تو تهران مي فروشن آمريكايي هست , ولي وقتي كه خريدم رو نوشته made in china !‌ الان خيلي ترسيدم , جوري كه بعضي وقتها آب گلوم خشك مي شه كه نكنه فقط من چيني اين گوشي رو دارم و مال همه آمريكايي هست , اگه امكان داره همتون بگين كه گوشيتون مال كجاست ! :blush:

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,464
شما V3i گرفتین؟ یعنی دوربینش 1.3 هست و مموری می خوره؟؟؟ مگه تو ایران هست؟
چون v3 معمولی که نه مموری می خوره و دوربینش هم vga هست

djbehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Sony Ericsson!! :
شما V3i گرفتین؟ یعنی دوربینش 1.3 هست و مموری می خوره؟؟؟ مگه تو ایران هست؟
چون v3 معمولی که نه مموری می خوره و دوربینش هم vga هست

---------------------------------------------------------------
سلام آقا‌! آره من v3i گرفتم , البته همه اينايي كه گفتي درسته ولي v3i كه مموري نميخوره‌ !:happy: ولي اينجور كه من ميدونم v3 فيلم برداري نميكنه ولي v3i فيلمبرداري مي كنه . در ضمن روي قسمتي كه دوربين من هست هم نوشته vga ......
يه چيزي , اين دوست ما cesoot كجاست ؟‌نمياد‌؟‌تو رو خدا يكي جواب اون پسن هايي كه من دادم رو بده !:(

اينم چند تا عكس v3i كه تو كفش بمونين:D
motorola_v3-angle04.jpg

5619_MotPromo.jpg

34593.jpg

3067887_1.jpg

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,464
به نقل از djbehi :
---------------------------------------------------------------
سلام آقا‌! آره من v3i گرفتم , البته همه اينايي كه گفتي درسته ولي v3i كه مموري نميخوره‌ !:happy: ولي اينجور كه من ميدونم v3 فيلم برداري نميكنه ولي v3i فيلمبرداري مي كنه . در ضمن روي قسمتي كه دوربين من هست هم نوشته vga ......

نه عزیزم شما اونی که گرفتی همون v3 معمولی هست یه نیگا بنداز به این لینک
http://www.gsmarena.com/motorola_razr_v3i-1352.php

این V3i هست نه اونی که شما داری . بعدشم هنوز V3i نیومده عجیبه ها!!!!!!

مال شما همون V3 معمولی هستش
کی بهت گفته که این V3i هست؟؟؟:wacko: :wacko: :wacko:
V3i مموری کارت می خوره دوربینش 1.23 هست
تازه V3 معمولی هم فیلم برداری می کنه اگه ورژنش رو جدید کنید احتمالا اینو جای V3i بهتون دادن:(

djbehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزيزم ! خيلي ممنون كه پست هاي من رو مي خوني , همه اينايي كه گفتي درست ... خوب دوربين من 1.23 هست و همه اين مشخصاتي رو كه تو اون سايت نوشته رو داره . يعني 10 مگابايت فضا رو خودش هست و امكان Microsd رو هم داره !
شما يه سر برو اينجا >>> www.mobiran.blogfa.com
من همه اينارو خوندم تا v3i رو انتخاب كردم , فقط يه سوال ازت دارم , تو ميتوني كمكم كني تا seem رو از مويايل وارد كامپوتر كنم؟‌ با نرم افزار p2kman وقتي ميزنم ميگه not conect هر چي پست هاي ديگران رو خوندم بازم به نتيجه نرسيدم , همش ميگه Not conect اگه مي توني كمكم كون لطفا !:blush:

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,464
به نقل از djbehi :
سلام عزيزم ! خيلي ممنون كه پست هاي من رو مي خوني , همه اينايي كه گفتي درست ... خوب دوربين من 1.23 هست و همه اين مشخصاتي رو كه تو اون سايت نوشته رو داره . يعني 10 مگابايت فضا رو خودش هست و امكان Microsd رو هم داره !
شما يه سر برو اينجا >>> www.mobiran.blogfa.com
من همه اينارو خوندم تا v3i رو انتخاب كردم , فقط يه سوال ازت دارم , تو ميتوني كمكم كني تا seem رو از مويايل وارد كامپوتر كنم؟‌ با نرم افزار p2kman وقتي ميزنم ميگه not conect هر چي پست هاي ديگران رو خوندم بازم به نتيجه نرسيدم , همش ميگه Not conect اگه مي توني كمكم كون لطفا !:blush:

شما که تاحالا می گفتی رو دوربینم نوشته VGA و مموری کارت هم نمی خوره به گوشیم چی شد:wacko: یه دفعه گوشیت دوربینش شد 1.23 و مموری هم بهش خورد؟؟؟؟:wacko: :wacko: یا اول خالی بستی یا الان

که فکر کنم الان داری خالی می بندی اخه عزیزم V3i که هنوز نیومده شما چطوری خریدی؟؟؟ چند خریدی؟؟ از کجا خریدی؟؟؟ خب بگو منم یدونه می خوام بخرم

djbehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش نميدونم شايد شما درست ميگي , ولي من كي گفتم مموري كارد ميخوري‌؟ :eek: من گفتم Microsd مي خوره .... خلاصه اينارو ول كن حاجي !‌ الان گيرم رو seem هست ... ببين عزيز id من اينه :‌[email protected] يه پي ام اگه زحمتت نيست بده ...

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,464
به نقل از djbehi :
داداش نميدونم شايد شما درست ميگي , ولي من كي گفتم مموري كارد ميخوري‌؟ :eek: من گفتم Microsd مي خوره
:wacko: :wacko::wacko: ببخشیدها!! microsd هم یکجور مموری کارت هست

در مورد seem باید صبر کنی جناب cesoot بیاد بهت بگه باید چیکار کنی

djbehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش واقعا شرمنده , من قصدم دروغ گفتن نبود فقط من تو وبلاگ Mobiran.blogfa جزييات اين موبايل رو خوندم v3i و بعد رفتم سفارش دادم برام آوردن , در ضمن يه چيزي v3 وزنش 125 گرم هست و v3i 95 گرم .... بعد از اينكه شما گفتي مال من v3 هست رفتم مغازه سر محل و موبايل رو وزن كردم و ديدم 97 گرم هست :D واسه هميم ميگم شايد واسه من v3i باشه ....! بازم معذرت داداش!!!!!

بالا