برگزیده های پرشین تولز

Motorola V3 / V3i / V3x ٠

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,474
به نقل از djbehi :
داداش واقعا شرمنده , من قصدم دروغ گفتن نبود فقط من تو وبلاگ Mobiran.blogfa جزييات اين موبايل رو خوندم v3i و بعد رفتم سفارش دادم برام آوردن , در ضمن يه چيزي v3 وزنش 125 گرم هست و v3i 95 گرم .... بعد از اينكه شما گفتي مال من v3 هست رفتم مغازه سر محل و موبايل رو وزن كردم و ديدم 97 گرم هست :D واسه هميم ميگم شايد واسه من v3i باشه ....! بازم معذرت داداش!!!!!
نه اقا ما اینجا هستیم که به هم کمک کنیم این حرفا چیه من اینا رو گفتم تا بدونی که چی خریدی ببینم چند گرفتی؟؟؟ گرون بهت نداده باشن.

djbehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش من نوكرتم !‌خدايي فكر نميكردم اينجا اينقدر بچه هاش باحال باشن ! آقا من گوشيم رو 4 روز پيش گرفتم , قيمت هم 225 تومان خريدم.... اين آقا cesoot هم كه ماشالا افتخار نميدن بيان ما ببينيمشون !

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوست عزيز djbehi عزيز جان اينجا رو نگاه كن :
http://www.gsmarena.com/motorola_razr_v3i-1352.php
براي اين گوشي نوشته كامينگ سون يعني هنوز وارد بازار معاملات نشده :) گوشي شما همون وي تري است
در مورد چيني بودن نگران نباش گوشي شما كاملا آمريكائي است فقط درچين مونتاژ ميشه البته مال من سنگاپوريه ولي فرقي هم زياد نمي كنه پس خودتو ناراحت نكن و از گوشيت لذت ببر :)
در مورد اين گوشي فقط اينو بگم از موقعي كه اين گوشي رو گرفتم كاملا ازش راضي هستم و مطمئننا اگه قصدم عوض كردن گوشي باشه در آينده باز از همين كمپاني motorola ميگيرم خدائيش گوشيهاش يه چيز ديگست .
در مورد آپگريد و .... دوست عزيزم mozaso0 داره توضيح ميده اونم تصويري كه كار خيلي جالبه ;)
اينكه ميخواي سيم آپلود كني يا ارتباط با گوشي .....درايور آپگريد يو اس بي رو كه مال مايكروسافت هست رو تو همين تاپيك گذاشته بودم نصبش كنيد البته اگه سرويس پك 2 باشه نيازي نيست :) اگه سرويس پك نيست همونطور كه دوستم گفت بايد سرويس پك رو روش نصب كنيد
موفق باشيد :)

djbehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام‌! به چه عجب استاد cesoot تشريف آوردن !‌آقا من خودم اين مشكل not conect رو حل كردم . فقط الان گيرم رو flex , flash ,p2kmenueditor , ... هست !‌البته P2k menu editor رو بلدم وبه اونايي كه بلد نيست ياد مي دم ولي اگه كسي براش امكان داره لصفا flex , flash كردن و اينكه چه جوري بتونم بازي بريزم و themes بريزم رو توضيح بده لطفا !‌:) خيلي ممنون از همتون . مخصوصا از cesoot خودم ;)

peji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام مجدد.دست شما درد نکنه با راهنماییتون. من تونستم flash کنم.خیلی جالبه. ولی مشکلم حل نشد.جایی رو برای تعمیر و عیب یابی moto سراغ ندارید

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
به نقل از djbehi :
اينكه چه جوري themes بريزم رو توضيح بده لطفا !‌:)
دوست عزیز برای مثال برو به صفحه 3 و halflife2.zip رو دانلود کن .یک فایل txt داخلش هست که روش نصب خیلی خوب توضیح داده .نصب themes های دیگه هم شبیه اینه

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
به نقل از peji :
با سلام مجدد.دست شما درد نکنه با راهنماییتون. من تونستم flash کنم.خیلی جالبه. ولی مشکلم حل نشد.جایی رو برای تعمیر و عیب یابی moto سراغ ندارید
pejiجان من یه جورایی شرمندتم
172.gif

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام مجدد.دست شما درد نکنه با راهنماییتون. من تونستم flash کنم.خیلی جالبه. ولی مشکلم حل نشد.جایی رو برای تعمیر و عیب یابی moto سراغ نداری
د

اينم امتحان كن :
برو سايت motox.com بك آپ seem رو داره به شكل زيپ شده اونو دانلود كن بعدش :
سيم شماره 0032-0001 رو آپلود كن رو گوشيت شايد با آپلود اين سيم مشكل حل بشه ;)

ااميدوارم بشه نشد شرمندگي ميمونه :blush:

djbehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان گلم ! آقاي Mozaso0 و cesoot جان !‌البته توهين نباشه به ديگران‌! بچه ها واقعا اين جور آدما كم گير ميان كه به همين راحتي ومفت و مجاني اطلاعاتشون رو در اختيار ديگران بذارن !‌آقا من دارم ميرم ببينم اين them چه جوري نصب ميشه ! اونوقت يه سوال ديگه , اين گوشي v3 »ميشه يه كاري كرد كه عكس يا شو رو به صورت full screen نشون بده ؟:)

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
به نقل از djbehi :
سلام خدمت دوستان گلم ! آقاي Mozaso0 و cesoot جان !‌البته توهين نباشه به ديگران‌! بچه ها واقعا اين جور آدما كم گير ميان كه به همين راحتي ومفت و مجاني اطلاعاتشون رو در اختيار ديگران بذارن !‌آقا من دارم ميرم ببينم اين them چه جوري نصب ميشه ! اونوقت يه سوال ديگه , اين گوشي v3 »ميشه يه كاري كرد كه عكس يا شو رو به صورت full screen نشون بده ؟:)
از طرف cesoot جونم میگم . قابلی نداره
92.gif

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام خدمت دوستان عزيز
نكته اي رو لازم دونستم ذكر كنم ...اگه فلكس GSMV3MXTMB01NA106 كه تو امضاي من هست و در سايت موتو ايكس http://www.motox.us/flexlash.php قابل دانلود هست رو نصب كرديد بد نيست كه seem اصلاح شده اي رو كه اينجا براتون ميزارم رو تو گوشيتون آپلود كنيد ( بوسيله نرم افزار P2Kman ) يكي از امكانات اين سيم اينه كه فيد بك يا دليورد sms رو فعال كرده در صورتي كه در فلكس مربوطه اين گزينه غيرفعال هست و قرار داده نشده همچنين قرارگرفتن يا store sms كه در اينجا تنظيمش طوري است كه بر روي گوشي قرار بگيره تا تعداد بيشتري اس ام اس رو بتونيد ذخيره كنيد :)
در ضمن الان در حال تست جد يد ترين فلش وي تري بنام
R374_G_0E.42.0CR
هستم خبرشو ميدم كه چيز خوبيه يا نه خودتون هم ميتونيد نصبش كنيد تو سايت موتوايكس http://www.motox.us/reflash.php اولين فايل
موفق باشيد

فایل های ضمیمه

• 0032_0001.zip
    304 بایت · نمایش ها: 6

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
در ضمن الان در حال تست جد يد ترين فلش وي تري بنام
R374_G_0E.42.0CR
هستم خبرشو ميدم
تستش كردم مشكلي نداره باطري خوري هم نداشته فعلا براي من كلا تفاوت آنچناني با قبليها نداره .:happy:
پس نصبش كنيد و حالشو ببريد ;)

djbehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها ! من كم كم دارم از اين v3 نا اميد مي شم :( نه حافظه خوبي داره . نه هيچ چيزي روش نصب ميشه ..... آخه 8 مگابايت هم حافه هست كه اين داره؟ بد جوري سر 2 راهي موندم. نميشه حافظه اين رو افزايش داد ؟

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام بچه ها ! من كم كم دارم از اين v3 نا اميد مي شم نه حافظه خوبي داره . نه هيچ چيزي روش نصب ميشه ..... آخه 8 مگابايت هم حافه هست كه اين داره؟ بد جوري سر 2 راهي موندم. نميشه حافظه اين رو افزايش داد ؟

عزيز جان مگه قبل از خريد تحقيق و مطالعه نكردي ؟؟؟ :) :) اگه نه كه هيچي .....اگه قبل از خريد اومدي تو اين فروم و اين تاپيك رو در مورد وي تري خوندي تو اين تاپيك تمام نقاط ضعف و قوت اين گوشي ذكر شده مخصوصا تو صفحات اوليه :rolleyes: دوست عزيز هميشه گفتم قبل از خريد هر چيز نه صرفا گوشي اول نيازهاي خودتونو تعريف كنيد اونموقع تحقيق كنيد كه چي در دسترس است و نيازهاي شما رو جواب ميده آنگاه نسبت به خريد اقدام نمائيد :)
شما اگر هر چيزي رو همينطوري بخري مطمئن باش همش در حال پشيموني هستي ;)
حالا براي من سواله واقعا شما موقع خريد مشخصات جنسي رو كه داشتي ميخريدي اطلاع نداشتي؟؟؟ واقعا به نظر من خريد عجيبي كردي اگه اينطور باشه !!!!

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
جديدترين فريم وير موتورولا وي تري به بازار اومد :D بدو بدو تا تنور داغه :D :lol: :lol:

R374_G_0E.42.0DR

اين فريم وير از سايت http://www.motox.us/reflash.php قابل دريافت است ;)

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
جناب MOTOX هم دست بكار شده و يك فروم خيلي عالي براي گوشي هاي موتورولا مخصوصا وي تري زده ميتونيد بريد اونجا عضو بشين و هر سوالي هم دارين بپرسيد :

http://www.motox.info/

درضمن ايشون در سايت خودش يه بخشي رو به اسكينهاي موتو وي تري اختصاص داده ميتونيد اونا رو رايگان دانلود كنيد وبريزيد رو گوشيتون :
http://www.motox.us/portals/moto_skins.php

موفق باشيد ;)

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
جديدترين فريم وير موتورولا وي تري به بازار اومد بدو بدو تا تنور داغه

R374_G_0E.42.0DR

اين فريم وير از سايت http://www.motox.us/reflash.php قابل دريافت است

اينو من نصب كردم دقت داشته باشيد كه تغيير ي كه ميده از لحاظ ظاهري فعلا اينه كه ايكون باتري و آنتن رو عوض كرده اينو بدونيد بعد پشيمون نشيد از نصبش در مورد خصوصيات عملكرديش فرقي فعلا نديدم تا ببينم چه اتفاقي ميافته ;)
من چون از اين شكل آيكون باتري و آنتن خوشم نيومد پاكش كردم و همون 42.0CR كه قبلا داشتم نصب كردم ;)

Radix

Registered User
لایک‌ها
170
میخواستم بدونم آیا با کابلی که در جعبه وی تیری هست میشه همه کاری کرد مثلا هم آهنگ ریخت و هم فیلم و ... و بالعکس. دیگه اینکه دوستانی که قبلا گوشی نوکیا داشتند و الان موتو در مورد آنتن دهی و کیفیت مکالمه صحبت کنند در این گوشی .:eek:

بالا