برگزیده های پرشین تولز

nokia 2650

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
به نظر میرسه این موبایل تمام خصوصیات مورد نظر منو داره..حافظه 500 record , درب دار.,طول کوچک 85 سانت
عمر باطری 300 ساعته.. دارای امکانات sms mms gsm gprs , ویبراتور, wap , صفحه نمایش رنگی ,
قیمت مناسب .. حدود 115 هزار.. عکس و مشخصات
http://www.mobilestan.com/info.asp?brand_id=nok&model_id=2650

ولی چیزی که مطمئن نیستم آنتن دهی اونه..در یکی از تاپیكها دیدم که ظاهرا مخابرات این دستگاه را جزء
دستگاه هائی گذاشته که نرم افزارشو ندارن
http://forum.persiantools.com/t13504.html
.. و حدس میزنم آنتن دهی خوبی نداشته باشه...میخواستم از دوستانی که این دستگاه رو خریدن یا احیانا تجربه ای دارند...برام بنو يسن.. ممنون

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزيز من نه دوستام اين موبايلو دارن نه خودم تجربه اي باهاش دارم ولي چند نكته رو مي تونم بگم:

از خريد گوشي هاي تاشو پرهيز كنيد ;) مگر اينكه يا خانم باشيد :lol: يا حاضر باشيد يك شي قطور را با خود حمل كنيد :lol:

دوم اينكه من يه حس قوي دارم كه آدمارو ببينم سريع مي فهمم بابا چيكارس :cool: در مورد گوشي هم همين حسو دارم ;) اين گوشي رو تا ديدم از اون حسا بهم دست داد كه مي گه طرفش نرو ;)

سوم اينكه در مورد لينكي كه داده بودين كه مخابرات بعضي گوشيها رو ............. بايد خدمت شما عرض كنم 6230 بنده نيز جزء ليست سياه مخابرات فخيمه قرار دارد ولي اينجانب از اين تريبون صريحا اعلام مي كنم تا اين لحظه باي نحو كان هيچ گونه مشكلي با گوشيم نداشتم :lol:
باور بفرمائيد همين چند نظر كنايه آميز من از يك كتاب دلايل مستدل مفيد تره و بايد شما را از خريد اين گوشي منصرف كنه كه به نظر من اگر بريد 60 تومن بدين 1100 بخرين بهتر از اين گوشيه ;) ;) ;)
سواي اينكه موقعي كه بازشده اين گوشي رو مي بينم ياد اين تخت هاي راحتي كنار استخر مي افتم :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از cesoot :
دوست عزيز من نه دوستام اين موبايلو دارن نه خودم تجربه اي باهاش دارم ولي چند نكته رو مي تونم بگم:

از خريد گوشي هاي تاشو پرهيز كنيد ;) مگر اينكه يا خانم باشيد :lol: يا حاضر باشيد يك شي قطور را با خود حمل كنيد :lol:

دوم اينكه من يه حس قوي دارم كه آدمارو ببينم سريع مي فهمم بابا چيكارس :cool: در مورد گوشي هم همين حسو دارم ;) اين گوشي رو تا ديدم از اون حسا بهم دست داد كه مي گه طرفش نرو ;)

سوم اينكه در مورد لينكي كه داده بودين كه مخابرات بعضي گوشيها رو ............. بايد خدمت شما عرض كنم 6230 بنده نيز جزء ليست سياه مخابرات فخيمه قرار دارد ولي اينجانب از اين تريبون صريحا اعلام مي كنم تا اين لحظه باي نحو كان هيچ گونه مشكلي با گوشيم نداشتم :lol:
باور بفرمائيد همين چند نظر كنايه آميز من از يك كتاب دلايل مستدل مفيد تره و بايد شما را از خريد اين گوشي منصرف كنه كه به نظر من اگر بريد 60 تومن بدين 1100 بخرين بهتر از اين گوشيه ;) ;) ;)
سواي اينكه موقعي كه بازشده اين گوشي رو مي بينم ياد اين تخت هاي راحتي كنار استخر مي افتم :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
قشنگ ترين مثالي بود كه ميشد در مورد قيافش زد: تخته كنار ساحل براي حمام افتاب گرفتن :lol: :lol:
راستي جدي نظرت در مورد 1100 چيه؟؟

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ممنون
1100 با توجه به قيمتش گوشي خوب ومناسبيه البته براي بعضي از خواسته ها انسان در موقع خريد لازمه تعريفي از نياز خود داشته باشه خيلي ها عملكرد 1100 براشون رضايت بخشه و.......
:) :)

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
2650 توش يونوليته :p

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
موافقم
من بخش نظر خواهی www.gsmarena.com رو هم که در باره این موبایل میخوندم..اکثرا همین
نظر و داشتند.. و مصرف کنندگان مختلف از کشور های مختلف گله داشتند ..مثل اینکه یه جور مشکل
نرم افزاری داره...

بالا