برگزیده های پرشین تولز

S4 يا Iphone 5?!! كدوم يك گردن كلفت تر است ؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kingparsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بستگی به سلیقه داره، خب من مثلا با ios خیلی راحت ترم تا اندروید، اصلا انگار توی اندروید گم میشم
البته یه نکته ای هم هست که آیفون فقط با یک نمونه گوشی تونسته این حجم مخاطب رو جذب کنه، اما اندرویدی ها مثل سامسونگ و اچ تی سی و ... مدل به مدل میدن بیرون تا یکیش بگیره

گل گفتی:-*

Sent from my LT30p using Tapatalk 4 Beta

kingparsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
iphone fgt poz dare
tarahi va ketfiyat sefr

داداش کیفیت که سامسونگ رو میزاره تو جیبش
طراحیش هم که حرف نداره بهتر از سامسونگه که مثل خمیربازی هی گوشیاشو کش میده میفرسته تو بازار
خداوکیلی الان به من بگو S4 با S3 به جز شکل قرارگیری دوربین و اسپیکرشون چه فرقی با هم دارن؟:-/

mistermaster

Registered User
لایک‌ها
60
فقط اندروید و در مرحله بعدی شاید ویندوز فون
فقط اوپن سورس
نه اینکه برای زدن گیم جیلبریک کنی بعدش گوشیت بالا نیاد(اتفاقی که برای دوست من هنگام ارسال یه فایل به گوشی من از طریق بلوتوث افتاد(خدا بخواد ۱۲تومن هم برا بلوتوثش خرج کرده بود) البته شاید همگیشون اونجوری هم نباشه
کار نیکان را قیاس از خود مگیر
گر چه باشد در نوشتن شیر شیر
البته اندروید هم همچین تعریفی نداره بهترین گوشیهاشم بهترین گیماشو بدون روت روون باز نمیکنه(خودم تجربشو دارم)
ولی لاقل open source هستش

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Enoch

Registered User
لایک‌ها
318
داداش به مولا من نمیدونم این ملت چرا اینطورین؟!!
حرف حق رو قبول نمی کنن
آقایی که میگی استیو جابز دزد بوده ، اون خدا بیامرز اگر نبود الان ما داشتیم تازه با 5800 حال میکردیم
ایده داده ، جهانیش کرده هر چی هم سود میخوره نوش جونش جنس با کیفیت میده دست مردم پول خوبی هم میگیره
اصا سیاست کاریه اپل و بلک بری هم اینه که گوشیش دست هر کسی
نباشه و مخاطبای خاص خودشو داره نه مثل سامسونگ که تو سر هر کی بزنی یه گلکسی از جیبش میافته
سامسونگ دیگه کم مونده برای حیوانات گوشی بزنه :D
lol

بله. کاملا درسته. این گلکسیه که امروزه دست هر موجودی پیدا میشه. آیفون فقط برای آدم های خاص و سطح بالاست و افراد دیگه به هیچ وجه ازش استفاده نمیکنن. آیفون اصلا دست تینیجر هایی که بلد نیستن دماغشون رو بالا بکشن نیست. کسایی که پول ماشین هم ندارن اصلا آیفون دستشون نیست. اصلا شما دیدید آیفون دست آدم های معمولی باشه؟ نه والا! میدونید چرا؟ چون مخاطب آیفون کاملا خاصه!

----------

کلا و اصولا آی او اس برای عام مردمه که حوصله پیچیدگی و اختیار زیاد داشتن رو ندارن و دوست دارن یه چیز هلو تو گلو در یه قالب هیجان انگیز بهشون عرضه بشه. استیو جابز هم هنرش این بود که رگ خواب مردم دستش بود و میدونست چطور مخاطب عام رو مدهوش کنه. اپل قشنگ و لذت بخشه، اما معمولا مخاطب خاص تکنولوژی سراغ چیز های دیگه میره.

finepix

Registered User
لایک‌ها
83
ان دروید بخرید خوب چیزیه پولتو بالا اپل نده پسرجون

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
فقط اندروید و در مرحله بعدی شاید ویندوز فون
فقط اوپن سورس
نه اینکه برای زدن گیم جیلبریک کنی بعدش گوشیت بالا نیاد(اتفاقی که برای دوست من هنگام ارسال یه فایل به گوشی من از طریق بلوتوث افتاد(خدا بخواد ۱۲تومن هم برا بلوتوثش خرج کرده بود) البته شاید همگیشون اونجوری هم نباشه
کار نیکان را قیاس از خود مگیر
گر چه باشد در نوشتن شیر شیر
البته اندروید هم همچین تعریفی نداره بهترین گوشیهاشم بهترین گیماشو بدون روت روون باز نمیکنه(خودم تجربشو دارم)
ولی لاقل open source هستش

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
يك ادعاي بي طرفانه!

sami_s2

Registered User
لایک‌ها
31
سلام داداش
به نظر من فقط ایفون بگیر

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
من چند سال متعصبانه طرفدار ويندوز موبايل بودم چون از ويندوز سي اس داشتم تا ٢٠٠٣ وقتي ايفون ٢ جي امد مسخرش ميكردم اون زمان پاكت پي سي داشتم

بعدها ترجي امد و از اولين كسايي بودم كه اچ دي ٢ داشتم چقدر دلخوش يه بازي مولتي تاچ يه برنامه جز دوربين بودم كه دوتا انگشتامو باهم روي صفحه به كار باشن نيومد كه نيومد

اتفاقي سه روز يه ترجي اس امد دستم تازه فهميدم راجتي چيه تاچ ايفون دركنار اي اواس محشره از پير مرد ٨٠ ساله تا بچه ٨ ساله باهاش راحتن

الان چندسال ايفون دارم واقعا راضيم سرعت كلاس كاري اينترفيس راحت و... همروباهم داره

با امدروييد نميتونم دوخط راحت تايپ كنم با اي او اس جسش نيست پي سي روشن كنم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 

aliasghar29

Registered User
لایک‌ها
165
ส้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็
کاری نداره فهمیدنش که اندروید یعنی اس4 یا بهتره بگم اچ تی سی وان همه چیزش بهتر از ایفونه

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
بچه ها كل كل خابيده ارو حرف بزنين بيدار نشه!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا