برگزیده های پرشین تولز

تقلب در پاپ آپ و کسب درآمد !!!! مرگ سایت های پاپ آپ ایرانی

amirvazir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
سلام دوستان
قصد ساخت سایت پاپ آپ داشتم که این موضوع رو دیدم ترسیدم و منصرف شدم از این کار
یه فردی برنامه ای نوشته که روزی 10000 بار پاپ آپ با آی پی ایرانی باز میکنه
با اینترنت ایران و ای پی ایرانی کلا کوکی همه چیز رو عوض میکنه به سبک وحشت ناکی کار میکنه وقتی دیدم کارشو دهنم باز موندچه راحت پول میکشه از پاپ آپ
و با ای پی های خارجی هم کار میکنه تا 100000 پاپ آپ
به نظر شما من یه سایت پاپ آپ بزنم اینجور تقلب ها برشکستم نمی کنن ؟ چون قانونا و رسما برشکست میشه آدم 4 تا مشتری داشته باشه مثل این تقلب کارا
چون اون الان کلی درآمد داره ولی چون حرامه من استفاده نمیکنم و این پول ها خوردن نداره
حالا من برنامشو گرفتم دادم دوستم که سایت پاپ آپ داره میگه هیچ جور نمیشه فهمید تقلبش رو چون ررندم میزنه و طبیعی بازدید میفرسته مگر اینکه ای اس پی همکاری کنن نزارن
به نظر شما با تقلب سایت های پاپ آپ برشکست نمیشن ؟
مورد های مشابه زیادی دیدم با آی پی های خارجی که مثل اب خوردن میزنن و 50 تا برنامه هست ولی خیلی سایت ها پاپ آپ ای پی خارجی نمیشمارن و این خیلی خوبه

me-pc

Registered User
لایک‌ها
360
1. آی پی خارجی با آی پی پروکسی فرق داره

2. کسیس که سایت پاپ آپ میزنه و میخواد موفق باشه باید مدیریت عالی داشته باشه! هر چند ساعت یه بار درآمد کاربرا ( میزان افزایش یا کاهش) و ... رو چک کنه :)

Amir9891

Registered User
لایک‌ها
399

amirvazir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
اسم چیشو بگم ؟ تو اینترنت هست برنامش سرچ کنید پیدا میشه

niaztarin

Registered User
لایک‌ها
159

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
شما با یه برنامه زپرتی و یه آیپی لیست ایرانی که موجود هم هست هم میتونی همچین کارایی بکنی همچین و دوست شما همچین شاخ غولی نشکونده
مدیر پاپ آپ اما باید ابله بهشه واقعا که به میزان بازدهی سایت ها توجهی نکنه
خود من که پاپ آپ داشتم هر سایت رو چک میکردم تا میدیدم فروشش کمه یا به نسبت درآمدش نمی ارزه میبستمش
این مسئله خیلی خیلی چیز پیش پا افتاده ای هست

amirvazir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
حالا ما چنین مواردی رو دیدم اصلا زده شدیم که فعالیت کنیم در زمینه پاپ آپ مثل اینکه سود نداره هیچ ضرر هم داره راه اندازی سایت پاپ آپ خوب شد تحقیق کردم
در جواب دوستی که نوشته لینک بزارید دوستان پاپ آپی برن راه مقابله پیدا کنن عرض کردم دادم به کسانی که سایت پاپ دارن نشر برای عموم درست نیست + برنامه رو پاک کردم نه بدرد من میخوره نه بدرد شما چون باید برید خط اینترنت جدا و سیستم جدا براش بخری 24 ساعته کار کنه واسه روزی چندر غاز

shirazkid

Registered User
لایک‌ها
281
دوست عزیز در حال حاضر مشکل اساسی سیستم های پاپ آپ و سیستم های کلیکی همین تقلب وبمستر ها هست

هر چند شاید بشه توی برنامه نویسی جلوی این مورد تقلب رو گرفت ولی باز هم وبمستر ها برای تقلب راه دیگری رو پیدا می کنن

هنر نزد ایرانیان هست و بس !

niaztarin

Registered User
لایک‌ها
159
درسته حرف شما را قبول دارم
اما مدیران اینگونه سیستم ها باید حواسشان ششدنگ باشه تا کلاهی سرشان نره
الحمدالله سیستم ها هم هر سری که آپدیت میشوند امنیتشان بهتر میشه

کسب در آمد از پاپ آپ
در کنار ما میتوانید یک پاپ دیگر نیز قرار دهید​

stanger

Registered User
لایک‌ها
125
فک می کنم نرم افزاری که دوستمون گفتن یه نرم افزار اتو کلیکر که بعد هر کلیک آیپی خود به خود تغییر میکنه.افزونه هایی هم هستن که نمیزاره کوکی ذخیره بشه.برای این کار باید یه سیستم جداگانه داشته باشی که 24 ساعته روشن باشه.در ضمن روش فهمیدن تقلب این کار راحته چون نرم افزار اتو کلیکر عین آیفریم فقط از صفحه اول باز میشه.

Amir9891

Registered User
لایک‌ها
399
دوست عزیز در حال حاضر مشکل اساسی سیستم های پاپ آپ و سیستم های کلیکی همین تقلب وبمستر ها هست

هر چند شاید بشه توی برنامه نویسی جلوی این مورد تقلب رو گرفت ولی باز هم وبمستر ها برای تقلب راه دیگری رو پیدا می کنن

هنر نزد ایرانیان هست و بس !
وبمسترا وقتی از هم بدزدن دیگه باید... باید... :D بله...
البته کم هستن این آدما ها... ولی دارن زیاد میشن...
وب مستر از کاربر میدزده...
کاربر اگه زورش برسه یا باگ پیدا کنه از وبمستر میدزده...
وبمستر از وبمستر میدزده...
آخرش هم یکی دیگه میاد پول هممون رو میدزده...
خلاصه این قانون چندم نیوتون هست که میگه دزد نه نابود میشه نه به وجود میاد، فقط از جیبی به جیب دیگه نقل مکان می کنه. :D

پ.ن: حداقل خوبی این دزدیها تو نت اینه که برنامه نویسها پیشرفته تر میشن از بس با این باگا کلنجار میرن :D
من قبلاً اگه واسه یه $_GET و $_POST صحت دیتا رو با دو سه خط کدنویسی چک میکردم، الان برای چک کردن اینا یه تابع نوشتم که خودش 250 خطه ... :D خلاصه این وبمسترا و کاربرا دهنمون رو سرویس کردن...

mamad65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
الان هیچ کسی راهی بلد نیست که بشه جلوشو گرفت
لااقل اسم نرم افزار رو بگید
من سیستم از xdev خریدم افتضاح بود الان دیگه فعلا بستمش
به برنامه نویسش میگم سیستمت راحت با ایفرم باز میشه و محاسبه میکنه گردن نمیگیره!!!
میگن سیستم ما حرف نداره اصلا نمیشه تقلب کرد
شما کدوم سیستم رو پیشنهاد میدید که از نظر امنیت بهتر باشه؟

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
به برنامه نویسش میگم سیستمت راحت با ایفرم باز میشه و محاسبه میکنه گردن نمیگیره!!!
دوست عزیز، شما ایمیل زدی، جواب دادم گفتم یه صفحه نشون من بده که تو آی فریم تبلیغ باز بشه و شمارش کنه.
من میگم ممکن نیست. شما میگی هست. ثابت کن. ما هم رفع میکنیم.
نیازی هم نیست با ایمیل های متفاوت هی بیای ایمیل بزنی به ما تحمت بزنی و بد دهنی کنی... یا تو این فروم اون فروم پشت سر ما حرف بزنی.

juik

Registered User
لایک‌ها
106
رو اسكريپتاي xdev ايفريمي جواب نميده
تست كردم -_-

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
شما با یه برنامه زپرتی و یه آیپی لیست ایرانی که موجود هم هست هم میتونی همچین کارایی بکنی همچین و دوست شما همچین شاخ غولی نشکونده
مدیر پاپ آپ اما باید ابله بهشه واقعا که به میزان بازدهی سایت ها توجهی نکنه
خود من که پاپ آپ داشتم هر سایت رو چک میکردم تا میدیدم فروشش کمه یا به نسبت درآمدش نمی ارزه میبستمش
این مسئله خیلی خیلی چیز پیش پا افتاده ای هست
راه حل جلوگیری از ترافیک قلابی, از هر روش عجیب غریبی که هم ارسال شده باشه پست بالایی هست.
بازدهی سایت طرف را بررسی کنید. اگر سودآور نبود بزنید بترکونیدش حالا میخواد ترافیکش واقعی باشه یا قلابی :D بعضی از شرکت های خارجی میان درآمد رو کم و زیاد می کنن نسبت به بازدهی ای که داره مثلا اگر شرکت از هر 1000 پاپ 5 دلار سود کنه, میاد 4 دلارش رو می ده به پابلیشر, یا اگر 50 سنت از هر 1K پاپ درآمد کسب کنه به پابلیشر میگه که من فقط 40 سنت می تونم بدم. لازم نیست همه یک رقم بگیرن چون ترافیک ها متفاوت هست.

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
راه حل جلوگیری از ترافیک قلابی, از هر روش عجیب غریبی که هم ارسال شده باشه پست بالایی هست.
بازدهی سایت طرف را بررسی کنید. اگر سودآور نبود بزنید بترکونیدش حالا میخواد ترافیکش واقعی باشه یا قلابی :D بعضی از شرکت های خارجی میان درآمد رو کم و زیاد می کنن نسبت به بازدهی ای که داره مثلا اگر شرکت از هر 1000 پاپ 5 دلار سود کنه, میاد 4 دلارش رو می ده به پابلیشر, یا اگر 50 سنت از هر 1K پاپ درآمد کسب کنه به پابلیشر میگه که من فقط 40 سنت می تونم بدم. لازم نیست همه یک رقم بگیرن چون ترافیک ها متفاوت هست.
دقیقا حالا طرف یه میلیون هم بازدید بفرسته وقتی فروش نداره خب به صرفه نیست حتی اگر آمارش واقعی هم باشه من یه زمان از یه سایتی تبلیغ گرفتم آمارشم خوب بود و معتبر هم بود اما فروش نمی کرد برخی سایت ها اینجورین خب منم کنسل کردم اون آمارش راست باشه هر چی باشه اگر من سود نکنم ارزش نداره سیستم های پاپ هم بلاخره داره می بینه یکی این همه آمار می فرسته دو دونه فروش نداره خب این معلومه چیه

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
یاد هک اینترنت ماهواره ای افتادم سال های 84-85 تازه مد شده بود . خیلی عجیب غریب بود :)

omid109

Registered User
لایک‌ها
37
اول تایید شماره موبایل برای هرکاربر الزامی بشه دوم باید برای کاربرها محدویت تعداد سایت گذاشت نه اینکه یک لینکی بهشون داده بشه اونا هم هرچقدر بخوان تقلب کنن هر سایت یک لینک منحصر بخودش نیاز داره آمار و رنک سایتش رو باید بررسی کرد اگر آمار پاپ آپ خیلی بیشتر بود باید مسدودش کرد و خیلی کارهای دیگه میشه کرد تا تقلب انجام نشه

بالا