برگزیده های پرشین تولز

خریدار کیبورد 60 درصدی یا 40 درصد سوییچ قهوه ای یا قرمز

farhadii

Registered User
لایک‌ها
173
سلام دوستان ،

خریدار کیبورد 60 درصدی یا 40 درصد سوییچ قهوه ای یا قرمز​

لطفا پیشنهاداتون را لطفا از طریق پیغام خصوصی اعلام بفرمایید

Last edited:

G.Skill

Registered User
لایک‌ها
521
درود
CORSAIR Gaming K70 RGB Mechanical Gaming Keyboard
درحداک باجعبه

Saeid Yaghubi

Registered User
لایک‌ها
209
اصلا کیبورد 100 درصدی و 200 درصدی نمیخواستم که ، نهایت 60 درصدی اگه احیانا کسی 40 درصدی هم داشت ندا بده
درود
ببخشید ولی منظور از این ۶۰درصدی یا ۴۰ یعنی چی!!؟

babak_9

Registered User
لایک‌ها
238
سلام این مدل موجوده . گارانتی تا تاریخ 19/9/1402 . و خدایی حتی یک روزم باهاش کار نکردم چون اصلا از کیبورد 60 درصد خوشم نیومد .

REDRAGON FIZZ Rainbow K617-R Wired Mechanical​

سوئیچ قرمز هم هست

farhadii

Registered User
لایک‌ها
173
سلام دوستان ،

خریدار کیبورد 60 درصدی یا 40 درصد سوییچ قهوه ای یا قرمز​

لطفا پیشنهاداتون را لطفا از طریق پیغام خصوصی اعلام بفرمایید

ODIIISE

Registered User
لایک‌ها
46
سلام این مدل موجوده . گارانتی تا تاریخ 19/9/1402 . و خدایی حتی یک روزم باهاش کار نکردم چون اصلا از کیبورد 60 درصد خوشم نیومد .

سوئیچ قرمز هم هست
این مدل تو رنج قیمت خودش خیلی خیلی خوبه. من خودم بعد از چند روز دیدن بررسی های مختلف تو یوتوب خریدمش. الان هم راضیم. منتظرم گارانتیش تموم شه مادش کنم. یه مدل شبیه ب همین 617 داره فکر کنم 630 بود ک وایرلس هم میشه. ولی این مدل نسبت ب قیمت (الانش رو نمیدونم اون موقع - آذر- 800 و خورده ای خریدم)

farhadii

Registered User
لایک‌ها
173
این مدل تو رنج قیمت خودش خیلی خیلی خوبه. من خودم بعد از چند روز دیدن بررسی های مختلف تو یوتوب خریدمش. الان هم راضیم. منتظرم گارانتیش تموم شه مادش کنم. یه مدل شبیه ب همین 617 داره فکر کنم 630 بود ک وایرلس هم میشه. ولی این مدل نسبت ب قیمت (الانش رو نمیدونم اون موقع - آذر- 800 و خورده ای خریدم)

هاتسوآپ داره برادر یعنی امکان تغییر و تعویض سوییچ این مدل داره یا نه​

ODIIISE

Registered User
لایک‌ها
46

هاتسوآپ داره برادر یعنی امکان تغییر و تعویض سوییچ این مدل داره یا نه​

بله داره ولی سوکتش Outemu هست. برند akko این مدل رو زیاد تولید میکنه. تو ایران هم دیدم موجود داشته باشن. کی کپ هم ک استاندارده. واسه ماد هم راحته کلا سختی خاصی نداره این مدل. rgb هم مثل بقیه هم قیمتاش rainbow نیست ک فقط افکت عوض شه. هر کی جدا هست. در کل تو رنج قیمتای پایین ردراگن عالیه. ولی بالاتر رو کی کرون پیشنهاد میکنم.

farhadii

Registered User
لایک‌ها
173
بله داره ولی سوکتش Outemu هست. برند akko این مدل رو زیاد تولید میکنه. تو ایران هم دیدم موجود داشته باشن. کی کپ هم ک استاندارده. واسه ماد هم راحته کلا سختی خاصی نداره این مدل. rgb هم مثل بقیه هم قیمتاش rainbow نیست ک فقط افکت عوض شه. هر کی جدا هست. در کل تو رنج قیمتای پایین ردراگن عالیه. ولی بالاتر رو کی کرون پیشنهاد میکنم.
برادر 40 درصدی در کل سایز مینیمال قابل مود شدن و امکان تغییر و تعویض سوییچ البته قیمت مناسب چه انتخابهایی هس
رنج 60 درصدی با امکان تغییر و تعویض سوییچ ترجیحا سوییچ قهوه ای فابریک که به صرفه در بیاد چی خوبه؟
راستی میدونستی بی سیمی و بلوتوثی چون باطری داره دستکاری و ماد کردنش توصیه نمیشه چون امکان آتش سوزی داره !

Last edited:

ODIIISE

Registered User
لایک‌ها
46
برادر 40 درصدی در کل سایز مینیمال قابل مود شدن و امکان تغییر و تعویض سوییچ البته قیمت مناسب چه انتخابهایی هس
رنج 60 درصدی با امکان تغییر و تعویض سوییچ ترجیحا سوییچ قهوه ای فابریک که به صرفه در بیاد چی خوبه؟
راستی میدونستی بی سیمی و بلوتوثی چون باطری داره دستکاری و مد کردنش توصیه نمیشه چون امکان آتش سوزی داره !

40 رو تابحال چک نکردم چون بکارم نمیومده اصلا. ایده آل من TKL هست. 60 هم budget friendly هارو شخم زدم. ردراگون تو ایران گارانتی داره خوبه. تی-دگر بدرد نمیخوره.
این پست هم خوبه. بودجه رو بدونید یه سرچ و چنتا ویدیو انتخاباتون مشخص میشه و بررسی های هرکدوم رو ک ببینید متوجه میشید کدوم بهترن برای شما

واسه موضوع باتری هم موقع ماد کردن فقط باید دقت کتید از چه فومی استفاده میکنید ک تحمل گرما رو داشته باشه همین

farhadii

Registered User
لایک‌ها
173
. ردراگون تو ایران گارانتی داره خوبه. تی-دگر بدرد نمیخوره.
این پست هم خوبه. بودجه رو بدونید یه سرچ و چنتا ویدیو انتخاباتون مشخص میشه و بررسی های هرکدوم رو ک ببینید متوجه میشید کدوم بهترن برای شما
برادر این کیبورد

کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل K630 Dragonborn​

آیا انتخاب بهتری نیس نسبت به

اینم سوییچ قهوه ایه
صفحه کلید بی‌سیم ردراگون مدل Draconic K530RGB • سوئیچ قهوه‌ای
f5fbf511e0f7e8f0240fa8ec75e750a985e13998_1632046844.jpg

Last edited:

ODIIISE

Registered User
لایک‌ها
46
نسبت ب قیمت من بازم 617 رو انتخاب میکنم. اختلاف قیمتی ک من دیدم زیاده. بله سوئیچ قهوه ای بنظر منم از بقیه بهتره بعد قرمز. آخر آبی

farhadii

Registered User
لایک‌ها
173
نسبت ب قیمت من بازم 617 رو انتخاب میکنم. اختلاف قیمتی ک من دیدم زیاده. بله سوئیچ قهوه ای بنظر منم از بقیه بهتره بعد قرمز. آخر آبی
این مدل هم جزو مدل های بست باجته

کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل KITAVA K636 RGB​

این مدل

ردراگون مدل K631 BRW RGB​

Redragon K631 Pro​

Last edited:

ODIIISE

Registered User
لایک‌ها
46
این مدل هم جزو مدل های بست باجته

کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل KITAVA K636 RGB​

این مدل

ردراگون مدل K631 BRW RGB​

عکساشون یه جا 80 درصده یجا 60. من بررسی 530 رو هم ک دیدم و مقایسش با 617. بقیه سری های ردراگون هم همینطور. شما 1م بیشتر پرداخت میکنید فقط. 617 ب نسبت قیمت از همشون بهتر بود با خرابی کمتر. 552 هم ک قدیمیه. معروف ترین و خوش ساخات ترینش همین 617 هست. اگر اولین کیبورد مکانیکالتون هست بنظرم همین 617 رو بخرید. با گارانتی هم بخرید. فکر کنم اصلیش تخت جمشیده.

farhadii

Registered User
لایک‌ها
173
اگر اولین کیبورد مکانیکالتون هست بنظرم همین 617 رو بخرید. با گارانتی هم بخرید. فکر کنم اصلیش تخت جمشیده.
برادر با دکمه آروکیش مشکل دارم آخه یه مدل 65 درصد بدون باطری با دکمه آروکی غیر دستکاری لازم هس

شما 1م بیشتر پرداخت میکنید فقط. 617 ب نسبت قیمت از همشون بهتر بود با خرابی کمتر.
شما 617 برای فروش دارین خودتون آیا

ODIIISE

Registered User
لایک‌ها
46
برادر با دکمه آروکیش مشکل دارم آخه یه مدل 65 درصد بدون باطری با دکمه آروکی غیر دستکاری لازم هس

شما 617 برای فروش دارین خودتون آیا
منم با arrow مشکل دارم واقعا چون گرافیست هم هستم خیلی لازمم میشه. ولی چون خیلی راضیم ازش هزینه اضافه نکردم دیگه. بخوام ارتقا بدم قطعا میرم سراغ کی کرون یا هم مدل های جدیدتر ردراگون اگه تا اون موقع چیزی بزنه.
برای فروش هم ن متاسفانه فعلا در حال استفاده هستم. ولی اگه مک بوک ایر m1 قیمت مناسب پیدا کردم میفروشم. هم کیبورد و هم مینی کیس رو

farhadii

Registered User
لایک‌ها
173
منم با arrow مشکل دارم واقعا چون گرافیست هم هستم خیلی لازمم میشه. ولی چون خیلی راضیم ازش هزینه اضافه نکردم دیگه. بخوام ارتقا بدم قطعا میرم سراغ کی کرون یا هم مدل های جدیدتر ردراگون اگه تا اون موقع چیزی بزنه.
برای فروش هم ن متاسفانه فعلا در حال استفاده هستم. ولی اگه مک بوک ایر m1 قیمت مناسب پیدا کردم میفروشم. هم کیبورد و هم مینی کیس رو

انتخاب ناگزیر کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل K552 RGB هس​

دیجیکالا 1800 داره ارزون تر تا 1300تا- 1600 هم کلید قرمزش ممکنه پیدا شه

Persian-Masoud

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
737
سلام فرهاد

40% منظورت غلظت الکشه؟
اگر اره ریزر ساینوسا دارم بدرد میخوره؟ 😁

ODIIISE

Registered User
لایک‌ها
46
مدل k611 فکر میکنم سری جدیدش باشه میشه تقریبا k617 ولی tkl
رنگ بجز صورتیش رو پیدا کنین قیمتش بهتره تا k552

k552 هم 2 مدل داره ساده و پرو ک پرو وایرلس هم میشه
و همینطور چند رنگ داره : سفید . مشکی . دو رنگ کرمی مشکی هست فکر کنم.

این رو هم دیدم k598 سوئیچ قهوه ای داشت.

بررسی هرکدوم رو ببینید قبل خرید. و همینطور ب رنگ سوئیچ و رنگ کی کپ و وایرلس بودنش رو هم مدنظر قرار بدید

موفق باشید

farhadii

Registered User
لایک‌ها
173
مدل k611 فکر میکنم سری جدیدش باشه میشه تقریبا k617 ولی tkl
رنگ بجز صورتیش رو پیدا کنین قیمتش بهتره تا k552
برادر k611 سوییچ آبییه اما k552 سوییچ قرمزه و انتخاب بهتریهCapture3.JPG

Last edited:
بالا