برگزیده های پرشین تولز

دوست دخترمو اوس کردم..بيريزيد تو بخنديم..

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سلام...:D

يه دوست دختر دارم 2 3 سالی هست باهاشم..رابطمون اونجوری نيست که هر روز به هم اس بديم

يا صحبت کنيم...هر 3 4 روز يوهو يه اسی از طرف اون ول میشه مام جواب میديم..در اين حد..

تو اين 2 3 سال خيلی بهم گفته که دوست دارم و بيا باهم ازدواج کن... 1000 بار بهش گفتم من اصلاً تو شرايطی نيستم که بخوام ازدواج کنم در کل اصلاً حالا حالا ها قصد ازدواج ندارم و احتمالا هم ازدواج نخواهم کرد

با اين اوصاف باز هم هر از چند گاهی اين جملرو بهم میگفت تا اين که ديشب دوباره گفت و خيلی عصبی شدم و تصميم گرفتم يکم باهاش بازی کنم

متن پيام هارو بخونيد.

اون : يه تک زنگ زد قط کرد...کار همیششه

من : اس دادم که کاری داشتی ؟

اون : نه عزيزم همينجوری دلم گرفته بود

من :چرا ؟؟ چی شده ؟ چرا اينجوری شدی عزيزم ؟

اون :نميدونم..احساس میکنم کسی منو دوست نداره..دلم يه همدم میخواد

من : چرا من دوست دارم..هر وقت خواستی ميتونی با من دردو دل کنی

اون : دلم میخواد ازدواج کنم واسه خودم خونه زندگی داشته باشم با يه مرد مهربون عاشق

اين جملرو که گفت گفتم دوباره میخواد حرف ازدواجو پيش بکشه و 2 ساعت سرمو بخوره...گفتم بزار اين دفعه روشمو عوض کنم و يکم باهاش بازی کنم.

من : من به درد ازدواج نمیخورم

اون : ولی من تو رو میخوام

و اينجا بود که داستان و بازی من شروع شد:D

من : حاضری مهرت فقط يه شاخه گل رز باشه ؟

اون :بنيامين من میخوام زندگی کنم و من خيلی دوست دارم.

من :پس حاضری ؟

اون : خانوادم قبول نمیکنن..اونجوری همه فکر میکنن اصلاً دوسم نداری و برام ارزش قايل نيستی

من :پس چند تا قبول میکنن عزيزم ؟

اون : نميدونم ولی واسه خواهرم 400 تا بود...بنيامين اصلاً اينا مهم نيست..

من : 400 تا خيلی هم زياد نيست..حالا خودت چندتا دوست داری ؟ خانوادت به چند راضی میشن ؟

اون : نميدونم...تو اين مورد اجازه ندارم نظر بدم اما دوست داشتم مثل اونا باشم..اما الان خيلی شرايط فرق کرده

من :حالا خودت فدات شم به چقدر راضی میشی ؟ يعنی چه مقدار زير اون رو قبول نمیکنی ؟

اون : عزيزم اصلاً اينا مهم نيست..من میخوام فقط زندگی کنيم باهم

من : میدونم فدات شم تو خيلی خوبی..حالا زير چندتا قبول نمیکنی ؟ 50 60 تا سکه اگه باشه قبول نمیکنی ؟

اون : نه عزيزم...منم به 250 تا کمتر راضی نيستم

بعد من رفتم يه دوش گرفتم امدم ديدم اس داده که عزيزم فکر کنم به اين مقدار مهريه راضی نيستی

من : با خانوادم در میيون گذاشتم...گفتن باشه..مهم فقط اين که دختر خوب و اهل زندگی باشه..

اون : بنيامين خيلی خيلی دوست دارم..من مطمئنم با تو بهترين زندگيرو خواهم داشت

من : آره عزيزم ما 2 تا خوشبخت میشيم با هم.

اون : شب بخير عزيزم..

من : شب بخير گلم

ديدم ساعت 7 صبح اس داده که عزيزم صبحت بخير..

حالا تو اين 3 سال يه بارم اس نداده بود بگه صبحت بخير عزيزم...

بعد بهش گفتم چی شده بعد از 3 سال اس دادی گفتی صبحت بخیر ؟

اون : اخه احساس میکنم خیلی دوست دارم...تو بهترینی ( حالا پیش خودش داره میگه جووووون چه ادمه خرو په پیی گیر اوردم )

منم گفتم آهان..خیلی خوبه..

حالا میخوام وقتی دوباره اس داد امروز فردا و احوال پرسی کرد و حرف ازدواجو کشید وسط بهش بگم :

یعنی واقعا طرفت رو که 3 سال باهاش بودی رو اینقدر احمق فرض کردی ؟ بیام ازدواج کنم و 250 تا سکه مهرت کنم ؟؟

تو با این حرفایی که زدی یه شاخ گلم برات زیادیه چه برسه به یک سکه...

اینا همش فیلم بود که تو رو بهتر بشناسم...همیشه میخوای کسیرو خوب بشناسی چجور ادمیه خودتو یه ادم خیلی ساده جا بزن تا راحت بفهمی شخصیت طرف مقابلت چجوریه !!

تو این دور زمونه همه گرگ شدن...خیلی مراقب باشید خام کسی نشید.:D

عشقو حالشو خانم بره با کس دیگه بکنه اونوقت من 250 تا سکه مهرش کنم:D

این کار از پوز خندو اینا گذشته باید قهقهه زد

Last edited:

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
Chert-o-pert.png

بچه جون از ما که گذشت...اینارو بخون تا 2 روز دیگه کسی گولت نزنه بزنه تو سرت بگه بیا 300 تا مهرم کن..کی داده کی گرفته...بعد 1 سال دیگه پست بزنی بگی بچه ها الان از تو زندان دارم پست میدم...یه راهکار اریه بدید.

arash9675

Registered User
لایک‌ها
50
مشهـــــــــــــد - خراســـــــــــان رضـــــــوی
14 تا به نیت 14 معصوم :دی

SSshahin

Registered User
لایک‌ها
2,050
بچه جون از ما که گذشت...اینارو بخون تا 2 روز دیگه کسی گولت نزنه بزنه تو سرت بگه بیا 300 تا مهرم کن..کی داده کی گرفته...
بعد 1 سال دیگه پست بزنی بگی بچه ها الان از تو زندان دارم پست میدم...یه راهکار اریه بدید.

شوما بهتره بجای نسخه پیچیدن برای امثال من ، فکری به حال گذران بیهوده و بی هدف وقت خود با جنس مونث ( به میزان 3 سال :lol: ) بکنی داداشم ...

من اگر جای جنابعالی بودم ، در طی 3 سال رابطه رو اونقدر واضح و ملموس میکردم که نیاز به امتحان کردن و میانبر زدن شخصیت طرف نباشم ;)

که این همه شارژ تلفن و وقتمو صرف حس زورگذر طرف مقابل کنم :)

شوما خیالت بابت ما راحت ...

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555

چرا 16 تا؟
به نیت 14 معصوم + اغای اول + اغای دوم
حالا دیگه می خوای باهاش قطع رابطه کنی؟

واقعا یکی باید این جمله مهریه رو کی داده می گرفته حسابی از ذهن ایرانیها بیرون کنه!

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
شوما بهتره بجای نسخه پیچیدن برای امثال من ، فکری به حال گذران بیهوده و بی هدف وقت خود با جنس مونث ( به میزان 3 سال :lol: ) بکنی داداشم ...

من اگر جای جنابعالی بودم ، در طی 3 سال رابطه رو اونقدر واضح و ملموس میکردم که نیاز به امتحان کردن و میانبر زدن شخصیت طرف نباشم ;)

اتفاقل جالب بدنی 1 کارت شارژم حرومش نکردم...شما فکر کنم زیاد کارت دادی سابقت زیاده همرو اینجوری میبینی..:D

----------
ک* نگو خواهشا .. هیچ دختری حتی اگه بی کره هم باشه راضی نمیشه

به چی راضی نمیشه ؟

------------

به نیت 14 معصوم + اغای اول + اغای دوم

نکته مبهم رو خوب یافتی...افرین:D

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
جالب بود ، اما نخوندم :دی

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281

آفرین آفرین - - - احسنت احسنننننتتتتت !!

sadegh571

Registered User
لایک‌ها
205

16*709=11344

اگه فرض کنیم یه جوان ماهی 500 تومن درآمد داشته باشه اونوقت :دی

11344/500=22.68

حدودا 2 سال باید سگ دو بزنه تا بتونه همین 16 تا سکه که کمترین میزان مهریه به حساب میاد رو پرداخت کنه.
whitehair.gif

راست میگه ، پس حواستون باشه گول نخورید
3895.gif

SSshahin

Registered User
لایک‌ها
2,050
اتفاقل جالب بدنی 1 کارت شارژم حرومش نکردم...شما فکر کنم زیاد کارت دادی سابقت زیاده همرو اینجوری میبینی..:D

یه بار گفتم رفیق ... شوما نگران ما نباش ...

ما کلا اعتقادی به واژه ی حروم کردن نداریم ... چه بخواد حروم کردن وقت باشه و یا اعتقاد اشتباهی که بعد از 3 سال واژه " حرومش نکردم " بخودش بگیره :D

suckerlove

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
16*709=11344

اگه فرض کنیم یه جوان ماهی 500 تومن درآمد داشته باشه اونوقت :دی

11344/500=22.68

حدودا 2 سال باید سگ دو بزنه تا بتونه همین 16 تا سکه که کمترین میزان مهریه به حساب میاد رو پرداخت کنه.
whitehair.gif

راست میگه ، پس حواستون باشه گول نخورید
3895.gif

من اگه با خودم بخوام ازدواج کنم حاظر نیستم 250 تا سکه مهر خودم بکنم ... چون به خودم نمیتونم اونقد اعتماد کنم

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394
دختره زیر 20 سال سن داره نه؟

طرز فکر و طرز خر کردن و ... همش بچه گونس...

بزرگتراش بهتر و حرفه ای تر خر می کنن... جوری می کشوننت پای ماجرا که خودتم نفهمی کجایی...

به طور مثال عرض می کنم، طرف میاد راجع به عشق و این حرفا کلی چیزشر برات می بافه... بعدش تریپ غم، چرا غم داری؟ می گه یه مشکل دارم که همیشه تو ذهنمه...

حالا از تو اصرار که بگه از اون انکار که نه به خودم مربوط می شه...

بعد از چونه زنی می گه نمی دونم چی کار کنم با این مشکلم.... حالا تو باز سوال که کدوم مشکل اونم هی طفره ....

بعد از چند دقیقه دوباره .... مامانم هی می گه فلانی می خواد بیاد خواستگاریت.... اما من که نمی تونم ازدواج کنم! اگه بفهمه طرف .... اگه مادرم بفهمه... نمی تونم باید فرار کنم!!

بعد حالا اکثر پسرهای ساده دل این وسط فردین بازی شون گل می کنه لااقل برای آرامش دادن به دختر می گن نه... شوهرت باید خودت و برای خودت بخواد... برای من یکی که اصلن مهم نیست..... اینجا وا می دن....

دختر یه خورده دیگه تلاش کنه پسر می گه خودم میام میگیرمت برای منم مهم نیست قبلیه (قبلی ها) زده (زدن) توش و خودت مهمی و این چیزشرا....

===============

یه رفیق داشتم زن گرفت.... زنش می گفت باکرست... باکره نبود و بعد از سکس اول زنه میره تو دستشویی الکی میگه خون اومد.... اما خیلی کم... چرا انقدر کم.... نکنه مشکلی داشته باشم... نکنه پاره نشد؟....

رفیقم هیچ وقت به روی زنش نیاورد... فقط تو خودش ریخته بود و هر چند وقت یه بار یادش می افتاد و دپ می شد.

بدبخت...

=-=====

رفقا.... عموای گلم، زن نگیرید.... نگیرید....

اگه می خواید بگیرید قبلش در قلب و ببندید.... یکی و بیارید و حسابی بزنید توش.... بعدش چشاتون و باز کنید .... ببینید هنوزم می خواید یا نه.... اگه رفتید تو زندگی چشاتون و ببندید دیگه... هر چی بود ببندید.

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
س ساله باهاش دوستي واونم فقط در حد يه اس ؟

خونه خالي اي چيزي ؟!

متولده 67 هست...

چیزی که مهمه و من به خاطرش تاپیک زدم اینه که دختر ها خیلی زرنگ شدن...به قول شما یوهو چشتو باز میکنی میبینی کار از کار گذشته....این دخترم از اون دختر های زرنگه....من فکر کنم این پیشنهادو به 5 نفر دیگم داده..یه چند باری باهاش بیرون رفتم ..احساس میکنم فکر میکنه خودش خیلی میدونه و طرفش احمقه..

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394
متولده 67 هست...

چیزی که مهمه و من به خاطرش تاپیک زدم اینه که دختر ها خیلی زرنگ شدن...به قول شما یوهو چشتو باز میکنی میبینی کار از کار گذشته....این دخترم از اون دختر های زرنگه....من فکر کنم این پیشنهادو به 5 نفر دیگم داده..یه چند باری باهاش بیرون رفتم ..احساس میکنم فکر میکنه خودش خیلی میدونه و طرفش احمقه..

پیشنهاد من به تو: بدون دلیل بدون مطرح کردن چیزی کلن تمومش کن تو یه لحظه... دیگه نه اس ام اس بده نه ج زنگ هاش...

gorg

Registered User
لایک‌ها
37
سلام...:D

يه دوست دختر دارم 2 3 سالی هست باهاشم..رابطمون اونجوری نيست که هر روز به هم اس بديم

يا صحبت کنيم...هر 3 4 روز يوهو يه اسی از طرف اون ول میشه مام جواب میديم..در اين حد..

تو اين 2 3 سال خيلی بهم گفته که دوست دارم و بيا باهم ازدواج کن... 1000 بار بهش گفتم من اصلاً تو شرايطی نيستم که بخوام ازدواج کنم در کل اصلاً حالا حالا ها قصد ازدواج ندارم و احتمالا هم ازدواج نخواهم کرد

با اين اوصاف باز هم هر از چند گاهی اين جملرو بهم میگفت تا اين که ديشب دوباره گفت و خيلی عصبی شدم و تصميم گرفتم يکم باهاش بازی کنم

متن پيام هارو بخونيد.

اون : يه تک زنگ زد قط کرد...کار همیششه

من : اس دادم که کاری داشتی ؟

اون : نه عزيزم همينجوری دلم گرفته بود

من :چرا ؟؟ چی شده ؟ چرا اينجوری شدی عزيزم ؟

اون :نميدونم..احساس میکنم کسی منو دوست نداره..دلم يه همدم میخواد

من : چرا من دوست دارم..هر وقت خواستی ميتونی با من دردو دل کنی

اون : دلم میخواد ازدواج کنم واسه خودم خونه زندگی داشته باشم با يه مرد مهربون عاشق

اين جملرو که گفت گفتم دوباره میخواد حرف ازدواجو پيش بکشه و 2 ساعت سرمو بخوره...گفتم بزار اين دفعه روشمو عوض کنم و يکم باهاش بازی کنم.

من : من به درد ازدواج نمیخورم

اون : ولی من تو رو میخوام

و اينجا بود که داستان و بازی من شروع شد:D

من : حاضری مهرت فقط يه شاخه گل رز باشه ؟

اون :بنيامين من میخوام زندگی کنم و من خيلی دوست دارم.

من :پس حاضری ؟

اون : خانوادم قبول نمیکنن..اونجوری همه فکر میکنن اصلاً دوسم نداری و برام ارزش قايل نيستی

من :پس چند تا قبول میکنن عزيزم ؟

اون : نميدونم ولی واسه خواهرم 400 تا بود...بنيامين اصلاً اينا مهم نيست..

من : 400 تا خيلی هم زياد نيست..حالا خودت چندتا دوست داری ؟ خانوادت به چند راضی میشن ؟

اون : نميدونم...تو اين مورد اجازه ندارم نظر بدم اما دوست داشتم مثل اونا باشم..اما الان خيلی شرايط فرق کرده

من :حالا خودت فدات شم به چقدر راضی میشی ؟ يعنی چه مقدار زير اون رو قبول نمیکنی ؟

اون : عزيزم اصلاً اينا مهم نيست..من میخوام فقط زندگی کنيم باهم

من : میدونم فدات شم تو خيلی خوبی..حالا زير چندتا قبول نمیکنی ؟ 50 60 تا سکه اگه باشه قبول نمیکنی ؟

اون : نه عزيزم...منم به 250 تا کمتر راضی نيستم

بعد من رفتم يه دوش گرفتم امدم ديدم اس داده که عزيزم فکر کنم به اين مقدار مهريه راضی نيستی

من : با خانوادم در میيون گذاشتم...گفتن باشه..مهم فقط اين که دختر خوب و اهل زندگی باشه..

اون : بنيامين خيلی خيلی دوست دارم..من مطمئنم با تو بهترين زندگيرو خواهم داشت

من : آره عزيزم ما 2 تا خوشبخت میشيم با هم.

اون : شب بخير عزيزم..

من : شب بخير گلم

ديدم ساعت 7 صبح اس داده که عزيزم صبحت بخير..

حالا تو اين 3 سال يه بارم اس نداده بود بگه صبحت بخير عزيزم...

بعد بهش گفتم چی شده بعد از 3 سال اس دادی گفتی صبحت بخیر ؟

اون : اخه احساس میکنم خیلی دوست دارم...تو بهترینی ( حالا پیش خودش داره میگه جووووون چه ادمه خرو په پیی گیر اوردم )

منم گفتم آهان..خیلی خوبه..

حالا میخوام وقتی دوباره اس داد امروز فردا و احوال پرسی کرد و حرف ازدواجو کشید وسط بهش بگم :

یعنی واقعا طرفت رو که 3 سال باهاش بودی رو اینقدر احمق فرض کردی ؟ بیام ازدواج کنم و 250 تا سکه مهرت کنم ؟؟

تو با این حرفایی که زدی یه شاخ گلم برات زیادیه چه برسه به یک سکه...

اینا همش فیلم بود که تو رو بهتر بشناسم...همیشه میخوای کسیرو خوب بشناسی چجور ادمیه خودتو یه ادم خیلی ساده جا بزن تا راحت بفهمی شخصیت طرف مقابلت چجوریه !!

تو این دور زمونه همه گرگ شدن...خیلی مراقب باشید خام کسی نشید .:D
دادا به بنده توهین می کنی بیام یه لقمه چب و راستت کنم جگرت رو بخورم و بعدش هم با با ها و کلت کله باچه ادم درست کنم ما گرگا کی کسی رو خام کردیم از اول خام بودن بعد ما خوردیمشون

بالا