برگزیده های پرشین تولز

فروش آنتی ویروس شید ( Avira + Nod32 ) آپدیت روزانه 1 ساله

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
با سلام خدمت دوستان گلم

همون طور که اسم تاپیک مشخصه میخوام محصولات 1 کاربره و 2کاربره و 3 کاربره ویروس کش شید رو بذارم و سعی میکنم قیمت منصفانه ای در نظر بگیرم که صد البته در خرید کلی و یا تعداد بیشتر بسته های تشویقی و اشانتون های افزایش 2 ماهه رایگان ویروس کش رو هم در نظر گرفتم .

احتمالاً خیلی از دوستان با این ویروس کش آشنایی دارن ولی

sheed_power_1.jpg

sheed_power_2.jpg

sheed_power_3.jpg

در زیر تعدادی از تصاویر محیط ضد ویروس قرار داده شده است.

و اما قیمت ها :
قیمت پشت جلد تک کاربره : 14800 تومن
قیمت پشت جلد دو کاربره : 18500 تومن
قیمت پشت جلد سه کاربره : 27000 تومن

واسه همکار تمامی قیمت ها با 40% تخفیف از پشت جلد

بالاخره اسم فروشگاه فرزاد در سایت خود شیدافزار درج شد

http://www.sheedantivirus.com/reseller.html ( نماینده خراسان شمالی ، بجنورد )

و عکس با نام کاربری :

درصورت عدم فروش این آنتی ویروس ها توسط همکار ، پس گرفته می شود

http://pcjens.com/آنتی-ویروس-شید/103-ضد-ویروس-شید.html

شماره برای همکارای گرامی : 09353662782 فرهاد کلاهدوز

بقیه اجناس : http://forum.persiantools.com/t295672.html#post5567121

Last edited:

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
برنامش سبک ه ؟

واسه خودم که نصب کردم هیچ تفاوتی در بالا اومدم ویندوز و ران کردن برنامه ها ندیدم . جالبیش این بود با اینکه ویروس کش داشتم شید رو که نصب کردم چندتا ویروس هم پیدا کرد . قیمت های 2 کابره و 3 کاربره و فروش زیر 5 عدد هم تا فردا اضافه میشه

nikdownloader

Registered User
لایک‌ها
226
سلام
میتونم بپرسم که شما فروشنده اصلی هستید یا اینکه این پکیج ها رو خرید کردید و دارید میفروشید؟
بعدا توضیحاتی در مورد این محصول دارم که خدمت دوستان اعلام میکنم
روز خوش

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
سلام
میتونم بپرسم که شما فروشنده اصلی هستید یا اینکه این پکیج ها رو خرید کردید و دارید میفروشید؟
بعدا توضیحاتی در مورد این محصول دارم که خدمت دوستان اعلام میکنم
روز خوش

سلام دوست عزیز
من اولین خریدم رو از خود شرکت شید افزار داشتم که بالای 1000 تا بوده وگرنه با این قیمت نمیشه فروختش . ایشاالله به زودی و در صورت استمرار فروشم اسمم رو در سایتشون خواهید دید .

همکارایی که با بنده کار میکنن میدونن که من به جز واردکننده و مونتاژکار و . . . با شرکت دیگه ای کار نمیکنم .

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
بدلیل ناراحت شدن استارتر از نظر بنده ویرایش میکنیم هر چند که پیشاپیش گفته بودم :
ببخشید من نظر خودمو گفتم و تجربه خودم با این برنامه برای خرید راحتتر بقیه

Last edited:

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
من پارسال نصبش کردم یک ساله خریده بودم عینه ویروس بود خودش همش فتوشاپ و فایر فاکس و برخی نرم افزارهامو پاک میکرد
فکر کردم مشکل از برنامه ها یا ویندوز منه اما با تعویض ویندوز و حتی استفاده از نسخه تریال برنامه ها (اشاره به عدم کرک شدنشون) بازم بعد از چند روز برخی نرم افزارهامو خراب میکرد
کلا اگر چیز خوبی بود با این قدرتی که شما ازش نمودار گذاشتی الان اسمش دنیا رو گرفته بود هیچی مثل یه اواست اصل نیست
ببخشید من نظر خودمو گفتم و تجربه خودم با این برنامه برای خرید راحتتر بقیه

ممنونم که تاپیکم رو با خاک خون کشیدی ، پس چطور واسه من مشکلی ایجاد نکرده ؟ من خودم اهل بازی هستم و چرا باهاش به مشکلی برنخوردم ؟ چرا فایرفاکس من به موردی برنخورده ؟

بعدشم این ویروس کش شید 100% در خارج ایران غیرقانونی هست چون حق کپی رایت رو رعایت نکرده و روی جعبه هم نوشته فقط واسه استفاده در داخل ایران .

آقا به خاطر اینکه یه طورایی اومدی تاپیک رو بهم زدی من حاضرم به یه نفر با سابقه رایگان این ویروس کش رو ارسال کنم و ایشون نظرشون رو بعد از 1 هفته بگه اگه حرفای شما درست بود من کلاً این تاپیک رو میبندم ولی اگه حرفای من درست بود پستت رو گزارش میکنم .

الان فروش شید خیلی بالا رفته و قبل از اینکه خرید کنم با چندتا از نمایندگیهاش در شهرهای مختلف صحبت کردم و فروششون خیلی بالا بود و میگفتن ماهی حدود 1تومن از فروش شید داشتن و همکارا و مشتری های من چطوره تا فهمیدن نمایندگی شید رو گرفتم خیلی خوشحال شدن و خیلی هم استقبال شد ؟ یعنی هیچ کسی هیچی نمیفهمه شما میفهمی ؟

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
ممنونم که تاپیکم رو با خاک خون کشیدی ، پس چطور واسه من مشکلی ایجاد نکرده ؟ من خودم اهل بازی هستم و چرا باهاش به مشکلی برنخوردم ؟ چرا فایرفاکس من به موردی برنخورده ؟

بعدشم این ویروس کش شید 100% در خارج ایران غیرقانونی هست چون حق کپی رایت رو رعایت نکرده و روی جعبه هم نوشته فقط واسه استفاده در داخل ایران .

آقا به خاطر اینکه یه طورایی اومدی تاپیک رو بهم زدی من حاضرم به یه نفر با سابقه رایگان این ویروس کش رو ارسال کنم و ایشون نظرشون رو بعد از 1 هفته بگه اگه حرفای شما درست بود من کلاً این تاپیک رو میبندم ولی اگه حرفای من درست بود پستت رو گزارش میکنم .

الان فروش شید خیلی بالا رفته و قبل از اینکه خرید کنم با چندتا از نمایندگیهاش در شهرهای مختلف صحبت کردم و فروششون خیلی بالا بود و میگفتن ماهی حدود 1تومن از فروش شید داشتن و همکارا و مشتری های من چطوره تا فهمیدن نمایندگی شید رو گرفتم خیلی خوشحال شدن و خیلی هم استقبال شد ؟ یعنی هیچ کسی هیچی نمیفهمه شما میفهمی ؟
اینم ویرایش برای استارتر عزیز که ناراحت نشه

Last edited:

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
دوست عزیز من تجربه خودم رو نوشتم نگفتم شماها نمیفهمید و نگفتم هرگز برای همه قراره این اتفاقا بیوفته
خوبه آدم نقد پذیر باشه اگر در سایت رسمیشم جایی برای نوشتن نظر بود من همینارو مینوشتم در پیام خصوصی که دادید مفصل جوابتونو دادم لازم نمیبینم اینجا بیشتر توضیح بدم
ولی یه سرچ کنید در نت میبینید وضعیت این آنتی ویروس و نظرات دیگران رو که دیگه من اینجا نمیذارمشون براحتی مشاهده میکنید .
نکته : آیفونم در ایران فروش و نمایندگی نداره ولی آیا در ایران پیدا نمیشه ؟ پس شید هم اگر بهتر از آویرا یا نود بود مطمئن باش غیر قانونیشم در دنیا مصرف داشت شما شرکت نود با این همه کارمند و بودجه تحقیقاتی رو زیر سوال میبری بخاطر شید
بازم تکرار میکنم من نمیگم شید بدرد نمیخوره من تجربه خودمو نوشتم حق خریداره تجربیات دیگرانم بدونه نوشته های شمام در پست اول هست
بهرحال اگر فکر میکنی تایپیکت خراب شد من حذف کردم نوشته هامو ولی بهتر بود خوبشو گفتی خودت میذاشتی بقیه هم تجربیاتشونو بگن (کاری که سایتش نمیذاره کاربرش بکنه)

دوست عزیز شما فرمودین که در فروم های مختلف در مورد این آنتی ویروس بحث شده ، ممنون میشم لینک بذارین ، شاید زمانی که شید رو شما استفاده میکردین واقعاً مشکل داشته و الان برطرف شده چون واقعاً من یکی باهاش مشکلی نداشتم و همونطور که گفتم حاضرم رایگان واستون یه نسخه رو ارسال کنم تا خودتون تست کنین .
در مورد آیفون هم دوباره میگم اگه کسی میدونست که آیفون بخره میره زندان هیچ وقت نمیخریدن ولی استفاده از شید در اروپا زندان داره . به زودی نظر کاربرای دیگه در فروم های دیگه رو میذارم .

کسی از شید استفاده نکرده در اینجا تا نظرش رو بگه ؟

قیمت ها کامل شدن

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
با سلام و عرض ادب خدمت جناب کلاه دوز عزیز
قابل توجه دوستان عزیز
با توجه به اینکه بنده نماینده نود 32 با 70 درصد تخفیف رو در استان گلستان دارم اما تعداد 10 عدد برای استارت از ایشون خریداری شده جهت تست و سنجش وضعیت تقاضا مشتری
ضمنا تجربه به بنده ثابت کرده جناب کلاه دوز عزیز جنسی رو نمیفروشن که بعدها دردسر بشه براشون و همچنین در جریان کامل مراحل خرید این برنامه توسط ایشان از شید افزار هستم

پیروز باشید

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
با سلام و عرض ادب خدمت جناب کلاه دوز عزیز
قابل توجه دوستان عزیز
با توجه به اینکه بنده نماینده نود 32 با 70 درصد تخفیف رو در استان گلستان دارم اما تعداد 10 عدد برای استارت از ایشون خریداری شده جهت تست و سنجش وضعیت تقاضا مشتری
ضمنا تجربه به بنده ثابت کرده جناب کلاه دوز عزیز جنسی رو نمیفروشن که بعدها دردسر بشه براشون و همچنین در جریان کامل مراحل خرید این برنامه توسط ایشان از شید افزار هستم

پیروز باشید

سلام جناب مهندس کتولی گل

شما نسبت به بنده لطف داری ،چشم ایشاالله واستون فردا با بقیه سفارشتون ارسال می کنم ، خودتون هم شاهد هستین که پاوری که خراب بود رو حتی با اینکه به عنوان مسافر از گرگان عبور میکردم اومدم واستون تعویض کردم . دقیقاً چون دارم اجناس رو پخش میکنم واقعاً جنسی اگه مشکل داشته باشه اولاً صادقانه میگم بعدشم در درازمدت واسه خودم هم دردسر میشه . در مورد شید هم من با خیلی از نماینده هاش صحبت کردم و 1 ماه خودم نصبش کردم و همگی راضی بودن و خود شرکت شیدافزار رو هم تایید کردن . من نمیگم شرکت شید کار خوبی کرده که اومده از روی نود و اویرا کپی کرده و حتی از آپدیت های اونا داره استفاده میکنه و شایدم قابل قیاس با برخی از شرکت های بزرگ آنتی ویروس هم نباشه ولی اولاً پشتیانی خوبی داره و سریع آپدیت میشه و سرعت خوب با قدرت شناسایی ویروس خوبی هم داره .

حالا شما هم تست کنین و همینجا نظرتون رو بفرمایین . بنده انصافاً واسه فروش تک این تاپیک رو نزدم ( مخصوصاً امروزا سرم حسابی شلوغه ) و بیشتر واسه همکاره و همکار هم خودش میدونه داره چی میخره واسه همین بر اساس تعداد قیمت هارو گذاشتم ( دقیقاً کار خود شرکت شیدافزار )

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
در رابطه با ویروس کش شید در اینترنت خیلی چرخ زدم و سوالاتی واسه کاربرا ایجاد شده بود که از شرکت پرسیدم و جوابش رو اینجا میذارم

یکی از سوالات این بود که چطور میشه یه نرم افزار فارسی رو یه شرکت اتریش تست کنه و نتیجه رو اعلام کنه و یا در سایتش قرار نده که گفتن هیچوقت ویروس کش شید تست نشده و فقط شرکت شیدافزار 3 نوع تست رو درخواست کرده :

1- عملکرد موتور اویرا با نود 2- عملکرد موتور اویرا با دیفندر و 3- عملکرد نود با اویرا که بهترین نتیجه رو تلفیق تست نود و اویرا باهم داده و این شرکت واسه همین موتور این 2 موتور رو انتخاب کرده و در نمودارهایی که خود شرکت منتشر کرده میتونین به جای شید همون نود+اویرا رو بذارین

الان هم در حال مذاکره با همین شرکت تست کننده هستن تا خود نرم افزار شید رو تست کنن

بازم سوالی داشتین در خدمتتون هستم

NARAQI110

Registered User
لایک‌ها
96
مدتهاداشتمش خيل سبك وخيلي قويتر از نود32 ،اكثر مخالفينش هم تاحالاازش استفاده نكردن وازقبل طرفدار يه انتي ويروس ديگه بودن ياباايراني بودنش مشكل داشتند من سفارش ميكنم كه امتحانش كنيد ،حداقل امتحانش ضررنداره

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
مدتهاداشتمش خيل سبك وخيلي قويتر از نود32 ،اكثر مخالفينش هم تاحالاازش استفاده نكردن وازقبل طرفدار يه انتي ويروس ديگه بودن ياباايراني بودنش مشكل داشتند من سفارش ميكنم كه امتحانش كنيد ،حداقل امتحانش ضررنداره

ممنون که نظرتون رو گذاشتین ، منم هم واسه خودم و هم داداشم نصب کردم مشکلی باهاش نداشتم و سرعت سیستمم کم نشده و تو این مدت هم واقعاً خوب فروختم :)

حتی یکی از همکارا 100 عدد ازم خرید و به یکی از مغازه های تهران فروخته ، قیمت رو واقعاً عالی در نظر گرفتم :happy:

اینم فروم آنتی ویروس http://forum.sheed-antivirus.com/ ولی به هرحال اگه سوالی داشتین در خدمتتون هستم

Mr.Mostafa

Registered User
لایک‌ها
38
سلام یک عدد میخواستم . .
بنده تهران هستم . .

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374

واستون پ خ گذاشتم ، اگه مشکلی نیس امروز ارسال میکنم و بعد از رسیدن هزینش رو میگیرم ;)

Destructive

Registered User
لایک‌ها
16
به نظر من انتی ویروس خیلی خوبیه(از نود بهتره)
مهمترین مزیت آپدیت روزانه و بدون دردسر
فارسی بودن تمام محیط نرم افزار(خیلی از مشتریام با انتی ویروس های کسپر و نود مشکل داشتن ولی با شید راحت نیازهاشون رو برطرف میکنند)
قیمت مناسب به نسبت کارایی

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
به نظر من انتی ویروس خیلی خوبیه(از نود بهتره)
مهمترین مزیت آپدیت روزانه و بدون دردسر
فارسی بودن تمام محیط نرم افزار(خیلی از مشتریام با انتی ویروس های کسپر و نود مشکل داشتن ولی با شید راحت نیازهاشون رو برطرف میکنند)
قیمت مناسب به نسبت کارایی

ممنونم دوست عزیزم ، منم 2 ماهی هست که واسه خودم نصب کردم و باهاش مشکلی ندارم . در کل ویروس کش بدی نیس چون اگه بد بود اینقدر ازش نمیفروختم . واقعاً فروشش خوبه و باعث تعجبه که یه شرکت از سمنان اینقدر تونسته در ایران معروف بشه .

با شرکت که صحبت میکردم میگفتن در حال مذاکره هستن تا این دفعه خود ویروس کش شید رو واسه تست به شرکت AV-C بفرستن

بالا