برگزیده های پرشین تولز

مرکز تعمیر هارد ریکاوری بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال

TS.datarecovery

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مرکز تعمیر هارد | ریکاوری اطلاعات هارد | کانون هارد ایران

recoverycenter.ir
66961427 - 021

ریکاوری بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال
Western Digital , Seagate , Adata , Silicon power , Samsung , Bufalo External Hard

سخنی کوتاه با شما :

همین الان که این صفحه را مشاهده می کنید ، حتما هارد اکسترنال شما دچار مشکل شده است که اطلاعات داخل هارد برای شما حائز اهمیت است و شما را دچار نگرانی کرده است ، از آنجایی که از دست دادن اطلاعات مهم کاری یا شخصی برای هیچ کس خوشایند نیست . من هم شما را درک میکنم چرا که کیفیت هارد های امروزی اصلا خوب نیست و خیلی زود حتی قبل از اتمام گارانتی دچار مشکل می شود که این اصلا جالب نیست. اما الان چاره ای جز حل کردن مشکل نیست ، ما با تلاش های مستمر در کانون هارد ایران همیشه در تکاپوی حل کردن مشکلات جدیدی هستیم که هارد دیسک های جدید اکسترنال دچار آن می شوند. خبر خوب این است که ما طبق تجربه و طی تحقیقات بسیار ، هم اکنون همه راه حل ها برای انواع مشکلات هارد های اکسترنال را در اختیار داریم و عملا هیچ مشکلی در بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال یا تعمیر آن نداریم پس شما هم نگران نباشید .

اما مایلم بپزدازم به شرح خرابی های که ممکن است در هارد اکسترنال شما بوجود آید.

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال Western Digital
هارد دیسک های Western Digital نسبت به سایر برند های موجود سهم بیشتری دارند و البته خرابی های خاصی هم دارند که به اختصار به توضیح آن خواهم پرداخت.

اولین مشکلی که در هارد اکسترنال WD قابل مشاهده است کندی شدید هارد داست که در نتیجه آن هارد اکسترنال شما خیلی دیر دیتکت می شود و اطلاعات را نمایش می دهد که اگر بخواهید فایلی را کپی یا اجرا کنید این کار با کندی شدیدی انجام خواهد شد و بعد از مدتی هارد دیسک نمیتواند اطلاعات را بازخوانی و کپی کند. در صورتی که هارد اکسترنال WD کند شود و شما سعی بر کپی اطلاعات کنید شک نکنید که بعد از مدت خیلی کمی دیگر هارد شما دیتکت و شناسایی نخواهد شد در این حالت من به شما توصیه می کنم در صورتی که با این مشکل مواجه هستید از هرگونه دستکاری و روشن گذاشتن بی مورد هارد اکسترنال وسترن دیجیتال خودداری کنید و باعث خرابی بیشتر هارد دیسکتان نشوید. تعمیر هارد اکسترنال WD

دومین ایراد هارد اکسترنال Western Digital این است که اصلا شناسایی و دیتکت نمی شود ، شناسایی نشدن هارد اکسترنال WD دلایل خاصی دارد که می تواند برآمده از مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری هارد باشد. اگر هارد اکسترنال Wd شما بعد از اتصال به سیستم صدای ناهنجاری دارد به سرعت آن را سیستم خود جدا کنید که این نماینگر وجود مشکل در فیزیکال و قطعات هارد دیسک مانند هد سیلند دیسک دارد. اگر از هارد اکسترنال وسترن آداپتوری استفاده می کنید از خارج کردن هارد از باکس و اتصال به کامپیوتر جدا خودداری فرمایید.

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال Seagate
بعد از هارد وسترن دیچیتال نوبت هب هارد اکسترنال سیگیت می رسد که این برند رتبه دوم در سهم بازار را دارد و البته مشکلات خاصی هم در این هارد ها بوجود می آید . از شایع ترین مشکلات هارد اکسترنال Seagate می توان به:

۱- شناسایی نشدن هارد اکسترنال : قبل از هرچیز از صحت کابل مورد استفاده و همچنین صدای هارد دیسک مطمئن شوید ، اگر هارد دیسکتان صدای غیر عادی دارد سریعا از سیستم جدا کنید و باعث خرابی بیشتر نشوید.

۲- بدسکتوری شدن هارد : از نشانه های وجود بدسکتور می توان به کپی نشدن بعضی از اطلاعات اشاره کرد هرچند وجود بدسکتور در هارد باعث مشکلات فراوانی در هارد دیسک می شود. ما برای این مشکل متد و راه حل فوق العاده ای داریم نگران نباشید.

۳- مشکلات فیزیکالی ناشی از ضربه خوردن هارد : خرابی هد و سیلندر یکی از پیامد های ضربه خوردن هارد است . همیشه مشکلات فیزیکالی مانند خرابی هد سیلندر هارد بخاطر ضربه خوردن و تکان خوردن هارد نیست ، بلکه خود هارد نیز می تواند دچار این خرابی شود که این خرابی در هارد اکسترنال سیگیت نسبت به سایر برند ها مشهود تر است . یعنی بیشترین ورودی هارد دیسک های سیگیت به کانون هارد ایران مشکل فیزیکالی دارند که نیاز به تعویض هد هارد دیسک دارد تا بتوان اطلاعات آن را بازیابی کرد.

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال ADATA , Buffalo , Silicon Power
لطفا توجه کنید که برند های ADATA, Silicon Power , Buffalo تولید کنند هارد دیسک نیستند بلکه فقط تولید کننده باکس هارد اکسترنال هستند و از هارد دیسک های توشیبا و سیگیت استفاده می کنند . ما با علم به ساختار هارد دیسک های توشیبا سیگیت می توانیم به راحتی بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال را به پایان برسانیم.

منبع : بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال

تعمیر هارد

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
با سلام
بنده بک هارد لپ تاپب دارم سیگیت 7200 دور 80 گیگ .وقتی که به سیستم وصل میکنم صدای جیک جیک میده در حالی که تا 2 روز پیش سالم بود .الان هدش عین برفپاکن ماشین حرکت نوسانی میکنه .میدونید مشکلش چیه ؟

بالا