برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از تایپ برای سایت های خارجی

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
بچه ها سلام.من چند روز پیش یکی رو تو یاهو پیدا کردم که میگن خوب پولی از اینترنت در میاره باهاش صحبت کردم میگف یکی از کار هایی که من درامد زیادی ازش در میارم همین تایپ و برنامه نویسی برای سایت های خارجی هست که من ماهیانه ار تایپ 1000 تا 2000 دلار و از برنامه نویسی 300 تا 4000 هزارتا میزنم تو گوشش اما چون ما ایرانی هستیم نمیتونیم ببینیم یکی دیگه هم مثل ما داره پیشرفت میکنه هرچی بهش گفتم اون سایت رو معرفی کن نکرد خودمم هرچی سرچ کردم سایتی پیدا نکردم که رسما فعالیت داشته باشه و به تایپ پولی بده.گفتم اینجا تاپیک بزنم شاید از اساتید بشناسن این سایت ها رو یا کسی از این راه داره پول در میاره.اگر هست کسی اینجا لطفا کمک کنید تا تاپیک مفیدی بشه و مطمعن باشین اگر شما سایتی رو معرفی کنین فردا هزاران نفر دیگه هم برن تو اون سایت شما بیکار نمیشین.خود منم اگه به نتیجه رسیدم میگم.

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
برنامه نویسی که فیری لنسر بوده احتمالا

تاپیپ رو نمیدونم ولی اونم شاید توی همون فیری لنسر بوده

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
قربون شلکت این فری لنسر رو به انگلیسی هم بنویس بینیم چجور جاییه :D:D

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
دوست عزیز من این سایت را پیدا کردم ببین خوب است یا نه و بعد به ما هم بگو . جریان درامد از این سایت را چون زبان انگلیسی ام زیاد خوب نیست Work at Home Jobs: Free legitimate Opportunities to work
ممنون دوست من دارم میگردم توش ببینم چطوریه اگر چیز بدرد بخوری داشت حتما اعلام میکنم اینجا

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
خوب سایتی که داداش گلمون داده بود رو دیدم چنذ تا سایت پیدا کردم توش که لینکشون رو میذارم دوستان میتونن رزومشون رو به ایمیل های تو سایت ها بفرستن تا اگه اونا قبول کردن کارشون رو شروع کنن
http://www.cpcweb.com/employment/index.htm#Realtime Captioner
QuickTate : Transcribers
Transcriber Information
Human Resources Job Descriptions
و این سایتی که پایین میدم هم ربطی به تاپیک نداره اما شاید جالب باشه یک فروم هست که با گذاشتن پست تو اون به ازای هر پست حدود 8 سنت میدن
View Forums | Postloop Forum Post Exchange and Blog Comment Exchange

Last edited:

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
اگه کسی موفق شد به درامد برسه
بگه

بالا