برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از طریق بازدید اتوماتیک به صورت 24 ساعته

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kala110manager

Registered User
لایک‌ها
75
سلام دوستان

یه تعدادی سایت هست که میتونید بدون کلیک کردن و پای سیستم نشستن از اونا درآمد کسب کنید
حتی اگه بخواید 24 ساعته هم میتونید از این سایتها درآمد کسب کنید

تو این سایتها فقط کافیه لاگین کنید و صفحه را باز بزارید تا سایت خودش بازدید انجام بده و به حساب شما پول واریز بشه

شاید بگید به خاطر اینکار باید کامپیوتر را باید 24 ساعته روشن بزاریم .
راه حل این کار استفاده از سرور مجازی هست.
سرور مجازی در اصل یه کامپیوتر هست که 24 ساعته روشنه و به اینترنت وصله.
حالا شما میتونید این سایتها را تو سرور مجازی باز کنید تا 24 ساعته براتون درآمد کسب کنه.در این صورن پول برق و پول اینترنت هم نباید بدید
البته باید هزینه اجاره سرور مجازی را بدید که در مقابل مبلغ درامد از این سایتها ناچیز هست

البته شاید بعضی مواقع عمل کسب درآمد متوقف بشه که باید هر از چند گاهی به سرور سر بزنید

با عضویت در سایتهای زیر میتونید به راحتی و بدون کلیک کردن درامد کسب کنید

کسب درآمد به ازای بازدید از فورال بازدیدساز

کسب درآمد اتوماتیک با سایت تک رنک

کسب درآمد از طریق بازدید خودکار سایت میترا رنک

این را هم بگم که خودم هنوز از این سایتها پولی نگرفتم و به زودی قراره به سقف برداشت برسم

از دوستانی که مخالف کسب درامد از این سایتها هستن خواهش میکنم اسپم ندن

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
این 4ال بازدیدساز چرا اینطوریه؟
وقتی مدیر نمی تونه به نفرات اول پولای گنده بده چرا قول الکی میده؟
یه یوزر نفر اول بود،بعد یوزری با نام nase نمیدونم چی چی اصلا توی لیست نبود،بعد یهو اون شد نفر اول!
حالا هم سایتش یکی دو ساعت رفت،حالا که برگشته یه نفر با یوزر hadi شده نفر اول در صورتی که اصلا توی لیست نبود!
حتما تا 22وم که قرار جوایز داده بشه،یه نفر دیگه هم از آسمون نازل میشه و میشه نفر سوم و جوایز رو مدیر سایت برنده میشه... :wacko:
انگار مردم بلانسبت خ ر ن. ;)
حالا هم که هی میگه ورود شما غیر قانونی است و اصلا سورف نمی کنه.
راستی سود این بابایی که سایت رو باز کرده تو چیه؟
اون بازدیدآپ بنده خدا که از همین اسکریپت استفاده می کرد بعد از 3 روز ورشکست شد و رکورد زد! :lol:
فکر نمی کنم سایتی تاحالا توی 3 روز کم آورده باشه غیر از اون! :D
(بازدیدساز اصلی رو نمی گم،بازدید آپ رو می گم که هفته پیش افتتاح شد و توی همون هفته هم تعطیل شد!)
الان با یه حساب کوچولو میشه فهمید باید مدیر این سایت حدود 15 میلیون تومن توی این 2 هفته افتتاح پرداخت کنه،در صورتی که اگه دست پر حساب کنیم 10 میلیون برای آپگرید و...اومده توی حسابش.
خلاصه ما که از پول بدمون نمیاد،این سایت هم اگر پرداخت کنه سایت خوبیه! :D

• Like
Reactions: cd3

pmforlife

Registered User
لایک‌ها
308
یه اشتباهی که این سایت میکنه اینه که پشت سرهم سایت خودش رو میزاره تو لیست... درسته اولش باید اینجوری شروع کنه ولی نه تا این حد.. اگه بعضی وقتا هم پیغام بده که سایتی برای بازدید نیس خب اشکال نداره...
تا کم کم سایتش جا بیفته و سایتای بیشتری بیان و خودشونو ثبت کنن تا به مرحله سوددهی برسه...
من چون زیرمجموعه زیاد گرفتم دوست ندارم مجبور شه ببنده..:hmm:
....
تو اون بازدید آپ هم هزینه طلایی 7 تومن رو داده بودم که گفت پول همه رو پس دادیم، مال من رو پس نداد! ایمیل زدم گفت بررسی میکنیم، رفته که بررسی کنه... :eek:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا