برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد اینترنتی پرسود واقعی و آسان (از دست ندین)

raki007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام کاربران عزیز پرشین تولز:
امروز قصد دارم یه سایت خیلی عالی برای کسب درآمد اینترنتی بهتون معرفی کنم. سایت پیکوباکس از جمله سایت های محدود و قدرتمند از نظر اسپانسر و مجوز از وزارت ارشاد و همچنین پرداختی در کمتر از 10 دقیقه است.
خب بگذریم،
اول توضیحت رو بهتون میدم که چطوری کار میکنه و ... و بعد طریقه و بهترین روش رو بهتون یاد میدم تا حداکثر سود رو برده باشین.

اول توضیحات:
1) سایت پیکوباکس مثه تمام سایت های باکسی ایران کار میکنه و باید آگهی ببینید.
2) سایت پیکوباکس برای زیرمجموعه اجاره ای از ربات استفاده می کنه (که خیلی عالیه). (میگم عالیه چون اینطوری مطمئنید که از زیرمجموعه ها درآمد لازم رو دارین و تقلب نمیشه)
3) تا 50 تومان برای دیدن آگهی بهتون پرداخت میکنه.
4) میتونید از سایت سهام بگیرید و در ماه 20 درصد سود سهام رو دریافت کنید. (مثلا اگر 1000000 (یک میلیون) تومان رو برای سهام بزارید، آخر هر ماه 200000 (دویست هزار) تومان سود می گیرید و اصل پول شما هم سر جاشه و هر موقع بخواهید می تونید برش دارین)
5) دارای مسابقات هر هفته و هر ماه با جوایز خیلی عالی. (50 هزار تومانی)
6) دارای اسپانسر قوی (پیکومانی) که از شرکت های پرفکت مانی میباشد. (صرافی اینترنتی دلار)
7) دارای پشتیبانی قوی از طریق تلفن ثابت (بهترین روش پاسخ گویی)
8) تا 20 تومان برای هر کلیک زیرمجموعه.

دوم روش:
شما بعد از اینکه از طریق این لینک عضو شدین وارد سایت شده و در قسمت بالای سایت روی گزینه "آگهی های کلیکی" کلیک کنید تا وارد صفحه نمایش آگهی ها بشید.
پس ورود به این صفحه شما چهار نوع آگهی مشاهده می کنید:
قسمت اول: "آگهی های مدیر" (فقط جهت پشتیبانی و باز شدن آگهی ها باید ببنید)
قسمت دوم: "آگهی های خیلی کوچک" (5 تومان برای 10 ثانیه)
قسمت سوم: "آگهی های کوچک" (10تومان برای 15 ثانیه)
قسمت چهار: "آگهی های استاندارد" (15 تومان برای 30 ثانیه)

شما برای درآمد بهتر بهتره به این ترتیب عمل کنید (قسمت اول - قسمت چهارم - قسمت سوم - قسمت دوم)

پس از مشاهده تمام آگهی ها که 20 دقیقه هم نمیشه شما حدود 300 تومان به دست آوردید که تو 10 روز میشه 3000 تومان و میتونید 5 تا زیرمجموعه برای یک ماه اجاره کنید و اگه بتونید سهام سایت رو بخرید و ماهانه 20 درصد سود کنید مثلا 200 هزار تومان بزارید و ماهانه 40 هزار تومان سود کنید خیلی راحت میتونید در ماه 70 تا زیرمجموعه اجاره کنید که هر زیرمجموعه در روز میانگین 5 کلیک انجام میده و ارزش کلیک زیرمجموعه برای کاربران معمولی 5 تومانه. حالا 70*5*5=1750 در روز و 1750*30=52500 تومان درآمد در ماه درمیارید. حالا در 6 ماه حدودا زیرمجموعه های شما به 500 تا میرسه و ماهانه 375 هزار تومان درآمد کسب می کنید و میتونید با دادن 300هزار تومان زیرمجموعه هاتون رو برای یه ماه دیگه اجاره کنید و 75 هزارتومان سود کنید و با 75 هزار تومان میتونید اکانتتون رو به برنزی تبدیل کنید.
یادم رفت بگم:
چهار نوع اکانت داره (طلایی - نقره ای - برنزی - معمولی)
خودتون تو عکس زیر امکانات هر اکانت رو میتونید ببنید و با هم مقایسه کنید:
Untitled.jpg

قیمت اکانت برنزی در ماه 75 هزار تومان
قیمت اکانت نقره ای در ماه 120 هزار تومان
قیمت اکانت طلایی در ماه 169 هزار تومان

وقتی شما با 500 تا زیرمجموعه اجاره ای اکانت برنزی رو برای یه ماه بگیرید با این محاسبه سود شما ببنید چقدر میشه: (5 عدد کلیک 10 تومانی)
زیرمجموعه*تعداد کلیک*ارزش کلیک*روز=درآمد
500*5*10*30=750 هزار تومان در ماه
شما با دادن 500 هزار تومان برای اجاره دوباره زیرمجموعه ها در ماه و 75 هزار تومان برای اکانت برنزی 175 هزار تومان سود می کنید و میتونید باهاش 175 عدد زیر مجموعه اجاره کنید و با 25 تا دیگه زیر مجموعه هاتون به 700 تا میرسه.
700*5*10*30=1050000 هزار تومان (یک میلیون و پنجاه هزار تومان)
عالیه نه؟؟؟؟؟!!!!
و دوباره میتونید اکانت رو 75 تومان نگه دارید و 700 تومان هم برای زیر مجموعه ها بدین که اینطوری 275 هزار تومان سود می کنید.
پس همین الان عضو شین و تا یک میلیون درآمد در ماه دربیارید.
خواهشا با لینک معرفی من عضو شین تا زحماتی که برای معرفی سایت کشیدم و تایپ کردم حروم نشه. ممنون

لینک عضویت
بنر:

mehdia2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون
واقعا سایت عالی و قابل اعتمادیه
پرداختیاش تو این دو ماه گذشته از 20 میلیون رد کرده و تازه تو ایم دو ماه بالای 4200 تا کاربر گرفته
من خودم تا الان 230 هزار تومان سرمایه گزاری کردم و تو یک ماه 410 هزار تومان برداشت کردم
عالیه عالی

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
ممنون
واقعا سایت عالی و قابل اعتمادیه
پرداختیاش تو این دو ماه گذشته از 20 میلیون رد کرده و تازه تو ایم دو ماه بالای 4200 تا کاربر گرفته
من خودم تا الان 230 هزار تومان سرمایه گزاری کردم و تو یک ماه 410 هزار تومان برداشت کردم
عالیه عالی

با سلام . بهتر است کمی در انجمن فعالیت داشته باشید. چون هر دو ای شما یک نوشته دارد

• Like
Reactions: G.A

mehdia2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تابلو مولتی یوزره
گزارش تخلف شده شد

مگه نظر شما برا من مهمه؟
من همیشه به عنوان مهمان از امکانات انجمن استفاده می کردم. حال و حوصله ثبت نام و فعال سازی با ایمیل رو نداشتم برا همین الان که این پست رو دیدم با خودم گفتم حالا این بنده خدا هر کی هست اینهمه تایپ کرده منم یه حالی بهش بدم. تازه من خودم از زیر مجموعه های ایشون نیستم و قبلا عضو شده بودم تو سایت پیکو. پس الکی حرف در نیارید و تهمت نزنید. خدا میدونه این بنده خدا raki007 الان کجایه و داره چکار میکنه و منم نمیدونم چرا نمیاد جواب شما رو بده. ولی از من گفتن بود که بگم تهمتتون اصلا بجا نبود. متاسفم براتون

بالا