برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
اگر رویس رو بخریم شاید امسال به چشم نیاد ولی برای سال بعد که ژاوی میره خیلی خوبه. اگه بخوان بزارن سال بعد بخرین خیلی سخت میشه!
کوادرادو هم علاوه بر اینکه 50 تا خیلی فضاییه من به شخصه به اینکه آلوز به روزای اوجش برگرده خوشبینم!
در مورد اعلام سود باشگاه هم فکر کنم بیشتر به خاطر نزدیک شدن انتخاباته. در کل هر چقدر هم که اینا بخوان عملکردشونو مثبت جلوه بدن من باز هم تیم لاپورتا رو ترجیح میدم ;)

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
امروز مدیر دورتموند، واتسکه مصاحبه کرد و گفت که هوملز فروشی نیست ، در مورد رویس هم گفت امیدواریم مارکو در تیم‌بمونه و به نماد دورتموند تبدیل بشه!
اینکه همه مسئولان تیم باشگاه وقتی بازیکنشان میخواد بره .اینطور صحبت میکنند که وانمود کنند هیچ خبری نیست اسوده بخوابید!!!!!!!!
رویس که تمدید قرارداد رو رد کرد.هوملز رو نمیدونم
+++++
اینطور که روزنامه بیلد اعلام کرده که بارسا هنوزز برنامه واسه خرید رویس نداره!!!!!
بشخصه خرید رویس خیلی تاثیر گذاره رویس میره پست اندرس و اندرس یه نمره میاد به وسط
اشتباح محضه که از دستش بدن . حداقل امسال نخرید باهاش قرار داد ببندید که سال بعد بیاد

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
در مورد رویس کاملا موافقم میشه توافق کرد و بعد از یکسال انتقال داد چون سال اینده ژاوی که نیست اینیستا هم کمی سنش بالا رفته این گزینه بسیار عالی هست حیفه از دست بره
خب اینم دلیل برخورد سیدو کیتا با پپه بدون اینکه مشخص بشه هم هر ادم عاقل که طرفدار رئال هم نباشه میفهمه که مورد حتما از الگوی اخلاق بشریت و مدافع انسانیت اقای پپه بوده است

از همان ابتدا پيش بيني مي شد که درگيري اين دو بازيکن به زمان حضور کيتا در بارسلونا برمي گردد. کيتا امروز در صفحه اجتماعي اش علت اين برخورد را شرح داد.

او در بازي ال کلاسيکو من را ميمون خطاب کرد و من حاضرم نشدم با او دست دهم. بعد از اينکه بطري را به سوي او پرتاب کردم او به طرف من آب دهان انداخت. من بخاطر اين طرز برخورد متاسفم.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
در مورد رویس کاملا موافقم میشه توافق کرد و بعد از یکسال انتقال داد چون سال اینده ژاوی که نیست اینیستا هم کمی سنش بالا رفته این گزینه بسیار عالی هست حیفه از دست بره
خب اینم دلیل برخورد سیدو کیتا با پپه بدون اینکه مشخص بشه هم هر ادم عاقل که طرفدار رئال هم نباشه میفهمه که مورد حتما از الگوی اخلاق بشریت و مدافع انسانیت اقای پپه بوده است

از همان ابتدا پيش بيني مي شد که درگيري اين دو بازيکن به زمان حضور کيتا در بارسلونا برمي گردد. کيتا امروز در صفحه اجتماعي اش علت اين برخورد را شرح داد.

او در بازي ال کلاسيکو من را ميمون خطاب کرد و من حاضرم نشدم با او دست دهم. بعد از اينکه بطري را به سوي او پرتاب کردم او به طرف من آب دهان انداخت. من بخاطر اين طرز برخورد متاسفم.
خیلی از بازیکن های موردعلاقه م مادریدی شدن یا مثل رایول مادریدی بودند. از همین تیم فعلی ایکر و دی ماریا و حتی کریس و به خصوص اوزیل که رفت رو خیلی میپسندم. اینی که میخوام بگم به بارسایی بودن ربطی نداره ولی پپه اصلا مشکل داره. به مادریدی بودنش ربطی نداره. البته که مورینیو بیشتر تحریکش میکرد برای این کار ولی این بشر واقعا حیوان میشه تو زمین. واقعا در شان تیم نیست و ارزش برند رو پایین میاره. همین مسئله در مورد سوارز هم صادقه البته. بارسا نباید همچین بازیکن هایی رو بخره. از دید فنی عالی حرف نداره و کمک هم میکنه ولی واقعا بعضی چیزها به خصوص مدل های تکرار شونده ش اصلا قابل قبول نیست. پپه رو که باید اصلا ورودش رو هم به ورزشگاه منع کنن.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
40k0ey7ts2x6mfx4qgxg.jpg

+++++++++++
رسانه های اسپانیایی تصاویری را از پیراهن سوم احتمالی باشگاه بارسلونا برای حضور در فصل آینده رقابت های باشگاهی در اروپا منتشر کرده اند.

8f2g1p9i0w6ruv7g3n59.jpg

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
در مورد سوارز و حرکتش بعد از اون محرومیت و در طول فصل با لیورپول واقعا از لحاظ اخلاقی خوب بود تا جام جهانی از نظر من محرومیتش نباید کم شه بلکه ادم شه منتها په په واقعا اوضاع اخلاقی داغونی داره اصلا هم به رئال برنمیگرده در تیم ملی هم همینطوره و رسما باعث حذف پرتغال شد

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
در مورد سوارز و حرکتش بعد از اون محرومیت و در طول فصل با لیورپول واقعا از لحاظ اخلاقی خوب بود تا جام جهانی از نظر من محرومیتش نباید کم شه بلکه ادم شه منتها په په واقعا اوضاع اخلاقی داغونی داره اصلا هم به رئال برنمیگرده در تیم ملی هم همینطوره و رسما باعث حذف پرتغال شد
سوارز بچه خوبیه ولی یهویی اختیار از دست میده. در دوسه سال گذشته بدون اخراج شدن بیست سی تا بازی محروم بوده به خاطر همین کارهاش. از جوونی این مشکل رو داشته تا الان انگار
بحث درس عبرت نیست. در لحظه از دستش در میره وگرنه واقعا مورد آخری اصلا لازم نیست. نه حرفی زدن بهش نه صحنه خاصی بود نه عقب بودن. هیجان بیش از حد داره. بیشا بیش فعالی داره

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
سوارز فکر کنم یه تمایل غریزی به گاز گرفتن داره! اصلا نگاه کنید دندونای جلوش هم برای همین غریزه تعبیه شده ;-)

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
این سیستم سه دو سه دو به عنوان یکی از مشتقات سه پنج دو بسیار مدرن و کار راه اندازه اگر خوب روی فاز دفاعیش کار بشه و همه بخش هاش و الزاماتش دیده بشه.
انریکه انگار نظر داره روی این. البته احتمالا به‌عنوان آلترناتیو و پلن بی.
در هرصورت با وجود سوارز و تمایل مسی به بازی در نوک و قدرت بالای نیمار در پشت مهاجم های هدف هیچ بعید نیست این نوع ترکیب رو زیاد ببینیم.
اگر یه دفاع سریع خوب دیگه هم بخریم که شدیدا توصیه می شود.
به ویژه نظر انریکه برای خرید کوادرادو احتمالا ناظر به قابلیت بازیش به‌عنوان یه وینگر خوب در این سیستم هم باشه

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
البته ۳-۲-۳-۲ اصلی یه فورمیشن قدیمی هست! مال دهه ۵۰ که مجارستان این فرمشن رو به کار برد:
vyhu3a6u.jpg

البته اگه انریکه بخواد ‌این فرمشن رو اجرا کنه طبق همین چیزی که‌گفتید به روزش میکنه! سوارز و مسی در جلو و نیمار(اینیستا/راکتیچ) پشت مهاجم ها، دوتا وینگ بک هم لازم هست! که یکیش میتونه کوادرادو باشه! در کنار البا.
بوسکتس و ماسکرانو هم هافبک دفاعی.البته ماسکی باید نزدیکتر به مدافع وسط باشه.که وقتی جلوی تیمهایی که دو‌ وینگ باز دارند بازی میکنیم،مدافعان کناری مجبورن که به کناره ها برن و مدافع وسط تنها میمونه که باید ماسکی عقب بیاد.

Last edited:

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
هنوز هم مالکان باشگاه اصرار دارن که مدافع نخرن؟؟
البته این تابستون واقعا هدفشون اینه که مدافع بخرن! و تا الان یک مدافع هم خریدن! متئو از والنسیا با قیمت ۲۰میلیون.چند بار واسه مارکینوش پیشنهاد دادن که رد کردن!
گزینه های احتمالی ، دنیل اگر و فرمالئن هستن.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
امروز هشتاد و چهارمین سالگرد درگذشت بنیانگذار بارسلونا
اختصاصی / خوان گمپر زمانی که مادر خود را ترک کرد 22 ساله بود . او با شور و شوق بسیاری که داشت تصمیم به راه اندازی باشگاه فوتبال بارسلونا گرفت که در نهایت باشگاهی که او تاسیس کرد یکی از معروف ترین باشگاه های فوتبال جهان شد . امروز هشتاد و چهارمین سالگرد درگذشت بنیانگذار بارسلونا است .

wu3f_57604_1406747448.jpg

او در سن 54 سالگی در گذشت . خوان گمپر به دلیل محدودیت و ممنوعیت هایی که از طرف دیکتاتوری اسپانیا در آن دوره بر باشگاه بارسلونا اعمال شده بود در آپارتمان خود دست به خودکشی زد .

خوان گمپر به شدت از ایده ی جدایی کاتالونیا از اسپانیا حمایت میکرد و همین مساله موجب شد حکومت دیکتاتور وقت , ورزشگاه را به مدت سه ماه ببندد .
+++++++++++++
زوبی زارتا : خرید رویس اولویت ماست
پس از رد پیشنهاد تمدید قرارداد توسط رویس باشگاه دورتموند به او پیشنهاد افزایش دستمزد را وعده داد . در عصر روز سه شنبه روزنامه ی بیلد گزارش داد مارکو رویس از سوی مدیران باشگاه پیشنهاد دستمزد 7 میلیون یورویی دریافت کرده است و بند خروج این بازیکن نیز افزایش خواهد یافت .

این خبر در سنت جورج بیرمنگام به گوش زوبی زارتا رسید . زوبی زارتا گفته است خرید بازیکن آلمانی برای بارسلونا یک اولویت است .

p89j_57613_1406792586.jpg

++++++++++++++++++
مدیر برنامه های کوادرادو: بارسلونا به خوان علاقه دارد اما هیچگونه مذاکره ای نداشته ایم

- مدیر برنامه های خوان کوادرادو، وینگر تیم فیورنتیان اصرار دارد که هیچگونه مذاکره ای با باشگاه بارسلونا نداشته است و این ادعا که آبی اناری ها موکلش را تحت فشار قرار داده اند تا فیورنتینا مجبور به فروش شود را رد کرد.
الساندرو لوچی در گفتگویی که با Tuttomercatoweb داشت، عنوان کرد: "با بارسلونا، به مانند سایر باشگاه های دیگر، من اکنون مدتی است که به طور مستقیم در ارتباط هستم. آنها علاقه خود را اعلام کرده اند، اما در واقع هیچگونه مذاکره ای صورت نگرفته است چه از سوی بارسلونا و یا باشگاه های دیگر."

او ادامه داد: "در این میان باشگاه کاتالانی جدی به نظر می رسد، و آنها افرادی حرفه ای هستند و هرگز نمی خواهند که از چنین استراتژی هایی استفاده ابزاری کنند."
++++++++++++++
58qbscz8ah9l1dx4g2wj.jpg

برنامه تاکتیکی انریکه برای فصل آینده

هدف ایجاد تنوع در خطوط و گمراهی حریفان

بارسا با سیستم 3 5 2 بازی خواهد کرد

ماسکرانو در محور عقب کنار بوسکتس بازی خواهد کرد

مسی بیشتر به عقب بازمی گردد

PSG پیشنهاد 42 میلیون یورویی بارسا برای خرید مارکینیوش را رد کرد

پرتاب آب دهان از سوی پپه به کیتا
++++++++++++++++++
3dcxr1svwz7089g21tn6.jpg

3 -2 -3 -2 روش جدید انریکه
انریکه می خواهد بیشترین بهره را از نفرات تیمش ببرد و مسی را در بهترین مکان قرار دهد
تراشتگن : از حراست بارسلونا ترسی ندارم
نقش جدید برای پدرو
کوادرادو برای خروج از فیورنتینا پافشاری نمی کند
پاریسن ژرمن پیشنهاد 42 میلیون یورویی بارسا برای مارکینیوش را رد کرد
حکم نهایی دادگاه ورزشی برای سوارز با حضور وکیل او 8 آگوست اعلام می شود
+++++++++++++++

اینستاگرام بارسلونا: 5 سال از درگذشت سر بابی رابسون گذشت!
سر بابی رابسون
0b6a6976f36479b2f183fa022adf12ea8cc5215e8dc05ab9fbb16445066d055b

++++++++++++++++
اوپســــــــــــی دمت گرم زوبی زارتا :D امیدوارم حرف نباشه زود عمل کن و برو به خدمت بگیرش رویس رو
عجب سیستمیه ولی یه جورای خطریه به بازیکنان سرعتی بیشتر نیاز میشه تو این سیستم.باید دید تو مسابقات رسم چطور پیش میره
مارک تراشتگن هم دیگه صدرصد گلر نامبر1 تیم شد

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
اره جلو تيمهايي كه باز بازي ميكنند و وينگرهاي سرعتي دارن خطرناكه! در باقي موارد فوق العادس! البته پيكه و متئو هم سرعتي هستن ، دنيل اگر سرعتش چطوره؟!

Sent from my iPad using Tapatalk

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
اره جلو تيمهايي كه باز بازي ميكنند و وينگرهاي سرعتي دارن خطرناكه! در باقي موارد فوق العادس! البته پيكه و متئو هم سرعتي هستن ، دنيل اگر سرعتش چطوره؟!

سرعت دنیل اگر رو نمیدونم یادم نمیاد چطور بود .البته باید بگی پیکه زمان قبل از اشنای با شکیرا سرعتش خوب نه الان سرعتش افت کرده و سرعت رو یه جای دیگه استفاده میکنه!!!:general208::general710::general711::D

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
الموندو امروز نوشته بود شاید پدرو این فصل در پست فول بک بازی کنه :general210:، بنظرتون میتونه دفاع راست خوبی باشه؟

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
الموندو امروز نوشته بود شاید پدرو این فصل در پست فول بک بازی کنه :general210:، بنظرتون میتونه دفاع راست خوبی باشه؟

البته المونده چرت زياد مينويسه! ولي اگه قراره توي فرمشن ٣-٣-٤ فول بك قرار بگيره كه سمت راست اتوبان ميشه! البته يكي از المان هاي فول بك رو داره؛ دوندگي زياد.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
نه نمیتونه با اون قدرت بدنی ضعیفش تا هر ننه قمری بیاد ازش رد بشه

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
حالا به نظر شما اگه ٢-٣-٢-٣ بازي كرديم، مسي در كنار سوارز جلو و نيمار پشت اينا، بهتره يا نيمار و سوارز جلو، مسي پشت اينا؟

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
حالا به نظر شما اگه ٢-٣-٢-٣ بازي كرديم، مسي در كنار سوارز جلو و نيمار پشت اينا، بهتره يا نيمار و سوارز جلو، مسي پشت اينا؟

من خیلی به این 3-2-3-2 خیلی خوشبین نیستم، همینطوری مدافعانمونن کم هستند
البته شاید به نحوی به سیستم ونگال در جام جهانی علاقه پیدا کرده باشه. سه دفاعه بازی میکردند.
نیمار بیشتر از مسی به فضا نیاز داره وگرنه شدیدا افت میکنه، شاید نیمار رو سمت چپ اون 3 بازیکن به کار بگیره.

بالا