برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
اخــبــار بـارســـلونـا ....
رویس هدف اصلی بارسا در تابستان آینده است . این ستاره آلمانی پیشنهاد دورتموند برای بهبود قرارداد را ردکرده است.گفتنی است بند باز خرید او سال آینده فعال می شود.md
تباس رییس برگزاری مسابقه‌های لیگ فوتبال اسپانیا تاکید کرده اگر کاتالونیا استقلال پیدا کند دیگر بارسلونا نمی‌تواند در لالیگا حضور داشته باشد.AS
بارسلونا منتظر تصمیم باشگاه تاتنهام هستند اگر باشگاه لندنی موفق به خرید ماساچیو مدافع آرژانتینی ویارئال شدند .فرتوگن به فروش می رسد.AS
دوشنبه 4 آگوست از روند بهبودی نیمار تست پزشکی گرفته می شود . نیمار از ابتدای لالیگا نیمکت نشین است اما از اولین دیدار بازی نمی کند .SPORT
امروز مسابقات کوپادلری جام حذفی پادشاهی اسپانیا قرعه کشی می شود تیم بارسلونا Bبا وجود کسب سهمیه به دلیل قانون مسابقات شرکت نمی کند
تعداد کاربران پیج رسمی بارسلونا در این ماه از مرز 70 میلیون عبور کرد
دادگاه ورزشی فوتبال روز 8 آگوست رای نهایی در خصوص محرومیت سوارز اعلام می کند .MD
مدیر برنامه های پاتریسیو گابارون مدافع 21 ساله بارسلونا B در رم ایتالیا برای مذاکره با لاتزیو حضور دارد هفته آینده این قرارداد نهایی می شود .corriere

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
حالا به نظر شما اگه ٢-٣-٢-٣ بازي كرديم، مسي در كنار سوارز جلو و نيمار پشت اينا، بهتره يا نيمار و سوارز جلو، مسي پشت اينا؟

Sent from my iPad using Tapatalk
به احتمال زیاد مسی پشت نئمار و سوارز قرار میگره
ولی اگر من بودم اون 2 محاجم جلو رو 1 میگذاشتم که سوارز باشه و مسی و نئمار عقب:general711:
میشه
3-2-2-2-1
هم تراکم زیاد میشه هم اینکه قدرت پاس دهی و اینا بیشتر میشه

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
به احتمال زیاد مسی پشت نئمار و سوارز قرار میگره
ولی اگر من بودم اون 2 محاجم جلو رو 1 میگذاشتم که سوارز باشه و مسی و نئمار عقب:general711:
میشه
3-2-2-2-1
هم تراکم زیاد میشه هم اینکه قدرت پاس دهی و اینا بیشتر میشه
اره اين خيلي بهتره!
تركيبي كه من دوس دارم( البته واسه تيمهاي ضعيف خوبه!)

............براوو...............
متئو......پيكه.......اگر.......
......بوسكتس...راكتيچ......
نيمار....اينيستا....كوادرادو..
.....سوارز......مسي........

پ.ن : ولي بنظرم فرمشن اصلي تيم همون ٤-٣-٣ هست...

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
اره اين خيلي بهتره!
تركيبي كه من دوس دارم( البته واسه تيمهاي ضعيف خوبه!)

............براوو...............
متئو......پيكه.......اگر.......
......بوسكتس...راكتيچ......
نيمار....اينيستا....كوادرادو..
.....سوارز......مسي........

پ.ن : ولي بنظرم فرمشن اصلي تيم همون ٤-٣-٣ هست...

نه دیگه از داشته هایت استفاده کن کوادراد و اگر هنوز نیومدن:D
++++++++++
ترکیب من
----------مارک اندر تراشتگن ------------
پیکه---------------متئو------------بارترا
--------بوسکتس------ماسچرانو--------
اندرس--------------------راکتیچ-------
-------------مسی--------------
نئمار----------------سوارز---------------
+++++++++++
یا اون ترکیب خودم
----------مارک اندر تراشتگن ------------
پیکه---------------متئو------------بارترا
--------بوسکتس------ماسچرانو--------
اندرس--------------------راکتیچ-------
-------نئمار---------مسی--------------
----------------سوارز---------------

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
تازه من خواستم به خاطر تو، رويس رو هم جاي اينيستا بزارم :دي
تركيب خيلي خوبي واسه حمله هست ، در وسط زمين هم قدرتمند ميشيم ولي وينگر/وينگ بك/فول بك نداره كه باعث ميشه در كناره ها ضعف داشته باشيم

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
نيمار امروز مصاحبه كرده و گفته مطمئنم كه واسه بازي جام گامبر كه ١٨اگوست هست اماده ام!!

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
تازه من خواستم به خاطر تو، رويس رو هم جاي اينيستا بزارم :دي
تركيب خيلي خوبي واسه حمله هست ، در وسط زمين هم قدرتمند ميشيم ولي وينگر/وينگ بك/فول بك نداره كه باعث ميشه در كناره ها ضعف داشته باشيم

خب نکته اینجاست که اندرس و راکتیچ حکم پیستون های چپ راست دارن
و تو دفاع دیگه مشکلی نداریم که بگن برگردن عقب گرفتی چی شد؟
وقتی تیم دفاع میکنه ماسچرانو میاد عقب بین متئو و پیکه که میشه 4 دفاعه
و بوسکتس هابک دفاع میشه
رویس اگر بیاد خیلی بدرد این ترکیب میخوره خواراکشه:D

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
نيمار امروز مصاحبه كرده و گفته مطمئنم كه واسه بازي جام گامبر كه ١٨اگوست هست اماده ام!!

اشتباه بزرگیه که بذارن بازی کنه .باید کامل درمان بشه و استراحت کنه بعد.نه اینک هزود بفرستنش تو زمین بعد 1فصل از دستش بدیم

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
خب نکته اینجاست که اندرس و راکتیچ حکم پیستون های چپ راست دارن
و تو دفاع دیگه مشکلی نداریم که بگن برگردن عقب گرفتی چی شد؟
وقتی تیم دفاع میکنه ماسچرانو میاد عقب بین متئو و پیکه که میشه 4 دفاعه
و بوسکتس هابک دفاع میشه
رویس اگر بیاد خیلی بدرد این ترکیب میخوره خواراکشه:D
اگه به این حالت باشه خوبه:دی راستی یادم نبود راکتیچ قبلا هافبک ‌راست هم بازی کرده....

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
مشخصات دنیل اگر
برای تیم ملی دانمارک ۵۳ بازی انجام داده و ۶ گل به ثمر رسانده‌است.
قد ۱٫۹۱ متر
وزن 79
متولد 12 دسامبر 1984 م (29)
الان چند تا کلیپ ازش دیدم بسرعتش خوبه و بازی با پاش خوبه بازیکن شوتزنی هم هست .15 تا واسه این مدافع خوبه تا اینک بریم 40 خورده ای بدیم

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
مشخصات دنیل اگر
برای تیم ملی دانمارک ۵۳ بازی انجام داده و ۶ گل به ثمر رسانده‌است.
قد ۱٫۹۱ متر
وزن 79
متولد 12 دسامبر 1984 م (29)
الان چند تا کلیپ ازش دیدم بسرعتش خوبه و بازی با پاش خوبه بازیکن شوتزنی هم هست .15 تا واسه این مدافع خوبه تا اینک بریم 40 خورده ای بدیم

اره عاليه! ولي ظاهرا از ليست خريد بارسا خارج شده! البته طبق گفته الموندو!

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
عملکرد مالی بارسا طی 10 سال گذشته

timthumb.php

اگر بد نیست اما اون گزینه ی ایده آل نیستش. ایده آل ترین گزینه ی ممکن تیاگو سیلوا بوده و هست اما امان از بالارفتن سنش
انتقادی که به مدیران بارسا اینه که نمیرن پیگیر لیگ هلند و فرانسه بشن، توی این 2 لیگ استعداد های خیلی خوبی بازی میکنن
در حال حاضر و با این وضعیت بازار، خرید اینیگیو مارتینز و موساکیو شدیدا معقولانست، بدون شک زیر 20 میلیون یورو هستند

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

پیکه: در حال حاضر حتی میان سه مدافع برتر جهان هم نیستم؛ انریکه می تواند به من کمک کند
طرفداری- جرارد پیکه از عملکرد فصل گذشته خود انتقاد کرده است و مدعی شده که نمی تواند خود را در میان یکی از بهترین مدافعان جهان قرار دهد. او همچنین در کنفرانس مطبوعاتی خود اظهار امیدواری کرد که سرمربی جدید بارسا، لوئیس انریکه به وی کمک کند تا فرم گذشته
بنا به گزارش Sport، پیکه گفت: "در حال حاضر من حتی در میان 3 مدافع برتر جهان هم نیستم. من به دلیل فصلی که همراه بارسلونا سپری کردم و به دنبال آن عملکردم در تیم ملی [جام جهانی]، نمی توانم در این لیست جای داشته باشم. می دانم که برای بازی در بارسلونا باید در میان سه مدافع برتر جهان جای داشته باشم.

من همچنین می دانم که می توانم فرم قبلی خود را به دست آورم و خواهم آورد. اما اگر نتوانم به بالاترین استاندارد ها برسم، اولین کسی خواهم بود که دستم را بالا برده و می گویم نمی توانم. من متقاعد شده ام که انریکه به من کمک خواهد کرد و من دوباره سطح قبلی خود را باز خواهم یافت."

وقتی از پیکه سؤال شد که در 12 ماه گذشته چه چیزهایی خوب پیش نرفت، وی به طور کامل این موضوع را ارزیابی کرد و گفت:

"این یک ناکامی بود. بارسا تنها فاتح سوپرکاپ اسپانیا شد. ما در کوپا موفق نشدیم و لیگ نیز پایان بدی داشت. اما بدیهی است که اگر بتوانیم پیشرفت کنیم و با تواضع و سخت کوشی کار کنیم، به عناوین قهرمانی نزدیک خواهیم شد. بارسا عناصر لازم برای انجام کاری بزرگ را دارد."
++++++++++++++
تو فیس دیدمش گفتم بذارمش
گلزنی لوئیز در 2003
35797265396645584431.jpg

++++++++++++++
بلـــــــــــــــــی:D

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

جمعه هفته آینده رای نهایی پرونده محرومیت لوئیز سوارز اعلام خواهد شد
طرفداری - وضعیت نهایی لوئیز سوارز مهاجم اروگوئه ای باشگاه بارسلونا در روز هشتم ماه آگوست مشخص خواهد شد.

به گزارش AS لوئیز سوارز فوق ستاره تازه وارد باشگاه بارسلونا که به علت محرومیت ناشی از گاز گرفتن جورجو کیلینی مدافع تیم ملی ایتالیا در رقابت های جام جهانی 2014 برای مدت 4 ماه از تمام فعالیت های ورزشی محروم شده است و حتی اجازه انجام مراسم معارفه خود در باشگاه بارسلونا را نیز نداشته است، جمعه آینده آخرین شانسش را برای کاهش محرومیت خود امتحان خواهد کرد.

بر اساس این گزارش خبری دادگاه ورزشی CAS آخرین مقامی است که می تواند محرویت سوارز را که تمرینات انفرادی خود را برای کسب آمادگی برای رقابت های فصل آینده آغاز کرده است،کاهش دهد. هفته آینده و در روز هشتم ماه آگوست رای نهایی خود را پس از شنیدن اظهارات وکلای سوارز و باشگاه بارسلونا پیرامون محرومیت این بازیکن ارائه خواهد کرد.

گفتنی است برخی رسانه ها در کشور اسپانیا از جمله وندو دپورتیوو اعلام کرده اند که خود سوارز نیز برای ارائه آخرین دفاعیات خود در جریان این پرونده به محل برگزاری این دادگاه درشهر لوزان سوئیس سفر خواهد کرد.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

امکان دارد با انتقال موساکیو به تاتنهام، فرتونگن مجوز رفتن به بارسلونا را بگیرد
طرفداری- گزارش ها در اسپانیا می گویند اگر موساکیو مدافع تیم ویارئال راهی تاتنهام شود، یان فرتونگن می تواند به بارسلونا منتقل شود.

به گزارش فوتبال اسپانیا، گزارش ها می گویند موساکیو، مدافع تیم آرژانتینی قرار است به تاتنهام برود، اگر این انتقال کامل شود یان فرتونگن اجازه خواهد یافت که راهی نیوکمپ شود.
بارسلونا تا به حال جرمی متئو از والنسیا را برای خط دفاعی به خدمت گرفته است، اما قرار است مدافع دیکری نیز راهی این باشگاه شود، مارکینیوس مدافع پی اس جی و فرتونگن نیز هم چنان نامشان برده می شود.
بارسا صبر می کند تا ببیند وضعیت تاتنهام چگونه پیش خواهد رفت.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
05w4i2cbcmb5gdif1318.jpg

انریکه نظم و انضباط پپ گواردیولا مربی سابق را برقرار می کند
قوانین لوئیز انریکه
1- جریمه از 1000 یورو تا 6000 یورو
2-حضور از آغاز تمرینات الزامی است
3-اخراج بازیکن نامنظم
4- هرگونه غیبت در تمرینات از 48 ساعت قبل از هر مسابقه ممنوع است
انریکه درخواست خروج آلوز ، آفلای ، سانگ را داده است
کوادرادو انتخاب هواداران
نیمار قبل از دیدار جام خوان گمپر به میادین بازمی گردد
+++++++++++++
wmvoknjtze2g834ldn.jpg

نیمار من 100 درصد آماده ام
نیمار در روز بازیهای دوستانه ملی به ریکاوری ادامه می دهد و به دیدار جام خوان گمپر می رسد
داداگاه ورزشی فوتبال : ممکن است سوارز از هفته دوم لالیگا به میادین فوتبال بازگردد
امروز بارتمئو در مورد خریدهای آینده با انریکه و زوبی زارتا نشست خواهند داشت
انتقاد پیکه از خود: درحال حاضر من از بهترین مدافعان وسط دنیا نیستم
++++++++++++++

رسمی: پیراهن شماره 5 کارلس پویول به سرجیو بوسکتس رسید
طرفداری - از فصل آینده رقابت ها پیراهن شماره 5 باسگاه بارسلونا بر تن سرجیو بوسکتس خواهد بود.

به گزارش طرفداری، لحظاتی پیش باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه ای رسمی اعلام کرد که پیراهن شاره 5 کارلس پویول کاپیتان جاودانه تیم فوتبال بارسلونا که به علت مشکلات زانوی پای چپ خود از فوتبال خداحافظی کرده است از فصل آینده بر تن سرجیو بوسکتس هافبک تدافعی 26 ساله آبی اناری ها خواهد بود.

گفتنی است بوسکتس در صحبت هایی کوتاه پس از این اتفاق به خبرنگاران گفت: "از پوشیدن پیراهن شماره 5 بارسلونا واقعا خوشحالم و برایم یک افتخار بزرگ محسوب می شود که کارلس (پویول) من را به عنوان جانشین خود در ترکیب بارسلونا انخاب کرده است."

تصویری از بیانیه باشگاه بارسلونا به رسانه ها:

bt8wktaiqaaku2w.jpg

+++++++++++++

لوئیس انریکه می خواهد کوادرادو در سمت راست بازی کند؛ آلوز در آستانه جدایی
طرفداری- بنا به گزارش Sport، مسئولان باشگاه بارسلونا به دنی آلوز اطلاع داده اند که آینده ای در این باشگاه ندارد و ممکن است وی سال آخر قرارداد خود را نبیند.

آلوز می خواست در کمپ نو بماند، اما بنا به گزارش این روزنامه کاتالانی، لوئیس انریکه تصمیم گرفته که زمان این مدافع راست به اتمام رسیده و وی باید از تیم جدا شود. اما آلوز از این خبر متعجب نشده است و گفته می شود که با آگاهی از این وضعیت، به زودی مقصدی جدید برای خود پیدا خواهد کرد.

آلوز پیش از این نیز پیشنهاداتی از سایر باشگاه ها داشته است اما هیچ کدام از آنها را برای جدایی از بارسلونا جذاب ندید. او تصمیم گرفته بود که برای یک سال دیگر همراه بارسلونا بماند و احساس می کرد که همچنان چیزهایی برای ارائه کردن دارد، اما انریکه می خواهد به جای او خوان کوادرادو در سمت راست بازی کند.

هنوز مشخص نیست که آلوز به کدام باشگاه خواهد پیوست، و بارسا امیدوار است که تا پایان مهلت نقل و انتقالات این موضوع حل و فصل شود تا مبلغ دریافتی از فروش آلوز را برای خریدهای دیگر خود به کار گیرد.

اما Sport می گوید که اکثر باشگاه های بزرگ اروپایی سمت راست خود را تقویت کرده اند و بنابراین همچنان مقصد آلوز نامعلوم می باشد.
++++++++++++
بارتومئو به بیرمنگام رفت

اختصاصی / جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا امروز به بیرمنگام رفت تا در جریان مسائل اردوی تیم قرار بگیرد . به نظر میرسد که بازیکنانی همچون مارکینیوس , توماس ورمائلن و خوان گیلرمو در لیست خریدی که توسط انریکه به بارتومئو داده شده است قرار دارند .

همچنین باشگاه الکس سانگ و ابراهیم آفلای را در لیست فروش قرار داده است اما تاکنون پیشنهاد مناسب و معقولی ارائه نشده است . در نقل و انتقالات تابستانی بارسلونا تر اشتگن , براوو , راکیتیچ , سوارز و متیو را خریداری کرده است .

tr79_57634_1406876669.jpg

این در حالی است که بازیکنانی همچون پویول , والدس , پینتو , سسک فابرگاس , الکسیس سانچز , دوس سانتوس , کوئنکا , تیو و اویر تیم را ترک کرده اند .
++++++++++++++++

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
خب همینکه خود پیکه اذعان داره باید بیشتر کار کنه امیدوارکنندست.

اگه انریکه واقعاً آلوس رو نخواد فکر می کنم دومین حرکت مثبتش رو بعد از خرید راکیتیچ توی این مدت انجام داده باشه.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
لیست دستورات لوئیس انریکه به بازیکنان

اختصاصی / امروز لوئیس انریکه به بازیکنان ده فرمان داد و بازیکنان باید به آنها عمل کنند . لیست دستورات انریکه را در زیر میخوانیم .

70vu_26-07-2014-cursa-luis-enrique-_54412506368_54115221152_960_640.jpg

1 - بازیکنان باید یک ساعت قبل از شروع تمرینات در مرکز آموزش باشند .

2 - خوردن و آشامیدن هرنوع وعده ی غذایی که دارای الکل باشد ممنوع است .

3 - بازیکنان باید 48 ساعت قبل از بازی ها به خانه بازگردند .

4 - بی انظباطی ممکن است باعث اخراج بازیکنان شود .

5 - بازیکنان باید با احترام با دیگران صحبت کنند .

6 - جریمه ی مالی بازیکن بین 1000 تا 6000 یورو است .

7 - بازیکنان باید در مسافرت و ... لباس رسمی بپوشند .

8 - بازیکنان باید در قراردادن مطالب در شبکه های اجتماعی مسئولانه رفتار کنند .

9 - انجام هر نوع ورزش مخاطره آمیز مانند سوار شدن بر موتور سیکلت , کوهنوردی , غواصی و ... ممنوع است .

10 - جریمه های پرداخت شده توسط بازیکنان برای کمک به خیریه ها استفاده میشود .
+++++++++++++
رونمایی از کفش های جدید لیونل مسی برای فصل 2014/15

کمپانی آدیداس از کفش های جدید فوق ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا برای رقابت های فصل 2014/15 رونمایی کرد.
wu0k_gold-lionel-messi-14-15-boot_1.jpg

i0pu_gold-lionel-messi-14-15-boot_7.jpg

1cy_gold-lionel-messi-14-15-boot_5.jpg

tq6x_gold-lionel-messi-14-15-boot_6.jpg

++++++++++++

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
بالا