برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
فرانک دی بوئر سرمربی آژاکس گفته که هیچ پیشنهادی برای بلیند دریافت نکردیم!!! این از بلیند
واسه روخو هم که باشگاهش انگار بکم بیشتر پول میخواد که 2 3 میلیون سر کیسه رو شل نمی کنن.
البته همیشه همین بوده. ماها دیگه عجین شدیم با این مسائل. همیشه از روز اول اسمای بزرگ بهمون لینک میشن آخرشم یه بازیکن معمولی رو به قیمت بالا میخریم.
الان زود دست بکار نمیشن همین بلیند و روخو رو با یه قیمت معقول بگیرن . صبر میکنن تا دقیقه 90 بعد یه باج گنده میدن تا همونارو بخرن.
وقتی یاد مصاحبه 2 هفته پیش وودی میوفتم که می گفت میتونیم حتی رکورد نقل و انتقالات رو بشکونیم خنده م میگیره.
حالا ما از پشت پرده خبر نداریم البته . شاید واقعا گلیزرها پول نمیدن و محدودیت داریم واسه خرج کردن که احتمالش زیاده ( زودتر شرشون کم شه از سر منچستر).

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
مرسی از تمام دوستانی که به من لطف داشتن
مخلص همتونم

امروز فصل جدید با بازی بهترین تیم تو کل تاریخ انگلیس شروع میشه
امروز استارت انتقامه
فصل شکار قورباغه ها !

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
9 بازيكن غايب داريم!!
چه جوري ١١ نفرو جور ميكنه بفرسته زمين؟؟چه جوري بايد انتظار قهرماني داشته باشيم آخه؟اي خدااا
در حقیقت 10 تا هستن:
اوانز، رافائل، شاو، کریک، اندرسون، والنسیا، نانی، RVP، زاها، ولبک...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
شکی ندارم که چلسی امسال قهرمان هستش...
ولی میخوام ببینم که من سیتی چجوری نتیجه میگیره، آرسنال هم 100 درصد جزء 4 تیم بالای جدول هستش، موندم که تیم چهارم یا لیورپول هستش یا اورتون یا تاتنهام یا تیم ما؟؟؟

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
فن خال تو مصاحبه با وب سایت باشگاه راجع به خرید بازیکن گفته :
"من می خواستم که ابتدا بازیکنانی که در اینجا بودند را ارزیابی کنم . من فقط وقتی می توانم بازیکن ها را بشناسم که خودم مربیشان باشم . فلسفه ام را به ان ها منتقل می کنم و بعد عملکرد ان ها را ارزیابی می کنم . این کاری است که من الان در حال انجام ان هستم . این ها صحبت های صادقه من بودند . باید صبر کنیم و ببینیم چون در عرض 24 ساعت می شود بازیکن خرید . باور کنید مشکلی نیست"

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فن خال تو مصاحبه با وب سایت باشگاه راجع به خرید بازیکن گفته :
"من می خواستم که ابتدا بازیکنانی که در اینجا بودند را ارزیابی کنم . من فقط وقتی می توانم بازیکن ها را بشناسم که خودم مربیشان باشم . فلسفه ام را به ان ها منتقل می کنم و بعد عملکرد ان ها را ارزیابی می کنم . این کاری است که من الان در حال انجام ان هستم . این ها صحبت های صادقه من بودند . باید صبر کنیم و ببینیم چون در عرض 24 ساعت می شود بازیکن خرید . باور کنید مشکلی نیست"
برداشت من:
بهش گفتن پول نیست، فنهارو یک جوری بپیچون...
اگه این حقیقت داشت اخبار بیرون نمیومد که با وودپیکر مشکل پیدا کرده و از دیر شدن خرید روخو و از دست رفتن ورمالن عصبانی هستش...
خرید دیگه ای در کار نیست...
تو 24 ساعت میشه امثال فلینی رو حتما با اون قیمتهای مسخره خرید...
فکر میکنم منچستر 15-10 سال که بازیکن بزرگ نخریده، یادش رفته که چجوری بازیکن بخره...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
از اول نقل و انتقالات(از 2 سال پیش) همه بازیکنها به تیم ما لینک شدن، ولی سر از هر تیم دیگه ای در اوردن...(خودتون که دیگه در جریان هستید)
آخریشون هم بن عتیه، ساباتینی به لندن رفته که با چلسی مذاکره کنه واسه انتقال بن عیته...
شایعه جدید هم گوارین هستش...
معنی این همه شایعات چی میتونه باشه؟
منچستر رو هر بازیکنی دست گذاشته و قیمتش رو دیده، کنار کشیده...
خرید هررا و شاو رو در نظر بگیرید، انگار که باشگاه بیشتر از 30 میلیون نمیخواد خرج کنه واسه هیچ بازیکنی...

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
مور ینیو کلا هرچی دم دستش میاد میخره ها

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
رفقا لطفا تو لیگ فانتزی شرکت کنید
مرسی از تمام دوستانی که به من لطف داشتن
مخلص همتونم