برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
سلام دوستان به شایعه های امروز بپردازیم:
البته امروز بیشتر شایعه فروش هست تا خرید...
یووه به دنبال نانی و فلینی رو ناپولی دنبال میکنه(دنبال قرارداد قرضی)...
ولبک رو هال سیتی میخواد...(خیال باطل)
اندرسون پیشنهاد انتقال به فلامینگو رو رد کرده بخاطر اینکه ممکنه حقوقش رو به موقع بهش نده!!!!!! مشخصه که یکی از آشغال ترین خریدهای تاریخ باشگاه بوده که فقط خرج رو دست باشگاه گذاشته(میخوره و میخوابه) و کی هست که این بازیکن رو بخواد؟؟ سانتوس و مینیرو هم نخواستنش... آقا قراردادش رو فسخ کنید بفرستیدش پی بز چرونی...:general211:
میگن که منچستر به دنبال کوادرادو دیگه نیست(حماقت محض:general208:) و دنبال بن عتیه دوباره افتاده... خوب وقتی میگن 49 میلیون پوند میخواد، یعنی عمرا شما نمیخریدش...:general312:
Agent بلیند هم گفته که هیچ پیشنهادی نداره...
خبری از هیچ خریدی نیست، نه ویدال و نه دیماریا و نه هیچ خر دیگه ای...:general507:
تو چند سال اخیر که منچستر مشکل هافبک داشت و 2 فصل اخیر مشکلات کمبود بازیکنش چند برابر شده، هر فصل فقط شایعه از این باشگاه بیرون میاد که من رو به یک نتیجه میرسونه که این باشگاه فقط با ذهن طرفدارهاش بازی میکنه تا فصل نقل و انتقالات رو سپری کنه و هیچ خرجی نکنه...
من رو یاد یک بازی مثل Stronghold میندازه که وقتی تو خزانه پول نداشتی یا غذایی برای مردم نبود با اوردن مذهب یا سرگرم کردنشون با سیرک یا چیزهای دیگه محبوبیت خودت رو کنترل میکردی!!!!:D
دقیقا همین کاری که گلیزرها دارن با این باشگاه و فن هاش میکنند...:general507:
فکر میکنم اگه امسال تیم جزء 4 تیم نباشه(احتمالش کمه، چون ونگال مربی کوچکی مثل مویس نیست ولی احتمالش هست با این بازیکنهایی که باشگاههای دیگه گرفتن) تیم تبدیل به یک تیم کاملا معمولی میشه و شاید وضعیتی بدتر از لیورپول واسش پیش بیاد، بدون جام موندن تیم باعث از دست رفتن فن هاش میشه و دیگه اون باشگاه محبوب نخواهد بود که همیشه ستاره های خردسال میخواستن به این باشگاه برن(در حقیقت بزرگترین باشگاه استعداد یاب دنیا نابود خواهد شد) و سرمایه های باشگاه خیلی کمتر خواهد شد...
و میشه گفت بدهکار ترین باشگاه دنیا برشکست خواهد شد(گلیزرها حتی یک لحظه هم دریغ نمیکنن اگه بدونن که منچستر براشون سود نداره و خیلی زود میفروشنش، البته وقتی میفروشن که کاملا نابودش کردن، نمونش همین چند هفته پیش بود که 8 درصد از سهام باشگاه رو تو بورس آمریکا فروختن، تعجب کردم که هیچکدوم از بچه ها خبرش رو نزد اینجا)...
اونوقت وضع بسیار وخیمی خواهیم داشت...
دقیقا همون چیزایی که از فصل پیش دارم میگم، داره اتفاق میوفته، بعد از اینکه مویس باشگاه رو به خفت انداخت و به هیچ بازی اروپایی نرسوند، هیچ بازیکن بزرگی به تیم نمیخواد بیاد و یا حداقل مبلغ نجومی میخواد که به تیم بیاد، سهام باشگاه ضرر بزرگی داد، درآمد اروپایی نداریم امسال(تیمی که حداقل تو 10 فصل اخیر اروپا یکی از 3 باشگاه پر درآمد اروپا بود)...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
Goal یک مطلب خیلی خوبی زده از مشکلات منچستر و کلا منچستر تو این فصل که بهتر دوستان بخونن و ببینند که تیم چه مشکلاتی داره و چه هدفهایی و چه کارهایی باید بکنه برای رسیدن به هدفهاش واقعا کامل هستش:
http://www.goal.com/en/news/1717/ed...lised-by-van-gaal-but-title-wont?ICID=HP_BN_3

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
25 آگوست اولین بازی یونایتد تو لیگ کاپ هستش با تیم دانس.
یه سری اخبار منتشر شده که فن خال از عملکرد وودوارد عصبانی هستش!!! نمی دونم صحت داره یا نه ولی اگه حقیقت داشته باشه یعنی باشگاه داره بی درو پیکر میشه!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مثل اینکه خساست اینطوری هم خودش رو میتونه نشونه:
از خرید دیماریا هم پشیمون شدن و توران رو الان میخوان!!! موندم که اصلا این بازیکن به درد تیم میخوره؟ بازیکن مثل توران به اندازه کافی داریم...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ظاهرا اسپانسر روخو که ادعا میکنه 75 درصد از قراردادهای روخو به اون تعلق داره، با توجه به پیشنهاد 15 میلیون پوندی منچستر به اسپورتینگ و رد شدن این پیشنهاد، ظاهرا ادعا کرده که اسپورتینگ باید 12 میلیون پوند به این اسپانسر بپردازه، با توجه که اسپورتینگ خیال همچین کاری رو نداره، مجبور میشه که روخو رو به منچستر بفروشه تا 12 میلیون بیخودی از جیبش نره...
مگه اینکه یه اتفاق اینجوری بیوفته که تیم بخواد بازیکن بخره...
مشخصا چیزی که برداشت میکنم از این قضیه این هستش که هیچ تیمی قصد فروش بازیکن به منچستر رو نداره یا هیچ بازیکنی قضد اومدن به این تیم رو نداره...(همه از برکات مویس هستش)...

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
آندرس لیندگارد به شکل رسمی از منچستر یونایتد جدا خواهد شد !

بنابراین پس از دخه آ ، بن آموس دروازه بان دوم تیم خواهد شد !

یعنی اگر دخیا مصدوم شه هر بازی ۳تا میخوریم o_O

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
2 روز مانده به آخرین فرصت نقل و انتقالات برای وودپیکر(WoodPicker)...
امروز میگن که داره با رئال سرو کله میزنه بابت انتقال دیماریا...
1000270_10152049767264279_32349471_n.jpg
مردتیکه معلوم نیست جزء پول دراوردن واسه گلیزرها چکار میکنه...
Edward-Woodward.png
کاری نکرد تا دو روز دیگه، بنده که تیم رو تحریم میکنم...

Last edited:

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
دو روز دیگه فرصت تموم میشه؟
2 مانده به آخرین فرصت نقل و انتقالات برای وودپیکر(WoodPicker)...
امروز میگن که داره با رئال سرو کله میزنه بابت انتقال دیماریا...
مشاهده پیوست 650109
مردتیکه معلوم نیست جزء پول دراوردن واسه گلیزرها چکار میکنه...
مشاهده پیوست 650108
کاری نکرد تا دو روز دیگه، بنده که تیم رو تحریم میکنم...
میلاد انگار 7 8 روز دیگه مونده تا پایان نقل و انتقالات
البته نباید خیلی امید داشت که اتفاق خاصی بیوفته
اگر میخوان مثل پارسال دقیقه 90 یه بنجل بخرن که فقط بگن خرید کردیم نخرن خیلی سنگین تره چون به شعور هوادارا توهین میشه با این حرکت!

بالا