برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دو روز دیگه فرصت تموم میشه؟
نقل و انتقالات تا 15 روز دیگه ادامه داره عزیز، ولی هم یووه به منچستر اولتیماتوم داده و وقتی لیگ شروع بشه دیگه کسی پیدا نمیشه که بخواد تیم عوض کنه...

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
نقل و انتقالات تا 15 روز دیگه ادامه داره عزیز، ولی هم یووه به منچستر اولتیماتوم داده و وقتی لیگ شروع بشه دیگه کسی پیدا نمیشه که بخواد تیم عوض کنه...
منم منظورم همین بود.15 روز :D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حتی میشه گفت که عملا تیمهایی که بخوان بازیکن بفروشن، نمیتونن تو این مهلت کوتاه بازیکنان مورد نظرشون رو جایگزینشون کنن و بهمین دلیل امکان فروش براشون وجود نداره...
دلیل اولتیماتوم یووه به منچستر همین هستش...
شاید رئال برای دیماریا جایگزین نخواد ولی هیچ بازیکن دیگه مورد نظر منچستر امکان خریدش وجود نداره...
ونگال هم با وودپیکر مشکل پیدا کرده سر قضیه انتقال روخو، که چرا این انتقال اینقدر طول کشیده...
مشخص میشه که ونگال هم درخواست بازیکن داده ولی وودپیکر هیچ غلطی نکرده...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اکثر قدیمی های منچستر(نویل، اسکولز، نیکی بات، سولسشیائر و ...) هم گفتن که منچستر امیدی به قهرمانی نداره،این فصل و بهترین نتیجه ای که بتونه بدست بیاره جزء 4 تیم باشه...

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
اکثر قدیمی های منچستر(نویل، اسکولز، نیکی بات، سولسشیائر و ...) هم گفتن که منچستر امیدی به قهرمانی نداره،این فصل و بهترین نتیجه ای که بتونه بدست بیاره جزء 4 تیم باشه...
به شخصه انتظار بالایی از این تیم ندارم،فقط تو دفاع شما مقایسه کنید بازیکنای مارو با مثلا چلسی یا سیتی :general306: ،مگر اینکه فن خال بخواد معجزه ای فرگی گونه انجام بده :D

drh4m3d

Registered User
لایک‌ها
429
ایشالا این وودی هم مثل مارکون گلیزر به درک واسل بشه
کسی خبری از مویس لعنتی نداره؟

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
به وودی ربطی نداره اون مبلغی که بهش بابت خرید بازیکن دادن کمه وگر نه هیچ وقت خودش رو نمیبره زیر سوال ۲ سال پیش همین موقع فانپرسی رو خریدن مشکل داره از جای دیگه اب میخوره :general210:

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
"علی رغم نبود شاو هیچ نگرانی بابت انتخاب جایگزین تو پست او برای ترکیب فردا وجود نخواهد داشت". اشاره داره به عملکرد خوب اشلی یانگ و ریس جیمز در تور آمریکا

Last edited:

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
فن خال راجع به وضعیت تیم تصریح کرد: " من آماده نیستم ولی تیم آماده ست. آمادگی تیم از اهمیت بیشتری برخورداره چون بازیکنا هستن که بازی می کنن نه من"

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
- راجع به نبود فن پرسی تو بازی فردا : " غیبت رابین بخاطر مصدومیت نیست. بخاطر اینه که نتونسته به اندازه ی کافی تمرین کنه"
- از فن خال سوال شد که فکر می کنه بزرگترین چالشی که تو الدترافورد باهاش مواجه هستش چیه؟
" اینکه بتونیم باعث خوشحالی و رضایت طرفداران بشیم"

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
خوب اینطور که نوشتن تو سایتها فن خال خیلی سریع و بدون معطلی و البته صریح به سوالها پاسخ داده.
و البته عنوان کردن که هیچ سوالی راجع به نقل و انتقالات ازش پرسیده نشده (بر عکس کنفرانس دیگر مربیان) !!!!

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
Speaking to reporters today about his future

پاسخ ویدال به خبرنگاران وقتی امروز از اینده اش پرسیدند

“My future? My future is to train well,”

اینده؟؟؟ اینده من بخوبی تمرین کردن است.

پ.ن: یعنی من از یووه میرم... فقط میخوام تمرین کنم تا اماده شم یونایتد منو بخره ...

لذت بردم از این تفسیرم:general506::general506:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مشکل اینجاست که روز آخر نقل و انتقالات، حتی اگه 100 میلیون هم بخوان بدن بابتش، یووه نمیفروشه...
من که چشم آب نمیخوره...
اگه تا پایان یکشنبه اتفاقی نیوفتاد، هیچ خریدی نخواهیم داشت دیگه... این رو مطمئن بهتون میگم...

بالا