برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

Reza_Mohammad

Registered User
لایک‌ها
769
سلام دوستان
ميخواستم بدونم به چه صورت گينر و آمينو رو مصرف كنم ؟!!
هر نفر ١چيزي ميگه :|

يكي ميگه ١ اسكاپ بعد از صبحانه ٢ تا هم بعد ار ناهار

يكي ميگه بعد از صبحانه بعد از ناهار و قبل از خواب :|
من نفهميدم آخر چطوري بايد مصرف كنم

baxiha

Registered User
لایک‌ها
173
اگر با دوز تعيين شده و مناسب و خود شما هم بيماري خاصي نداشته باشيد،خير

بعد استفاده از مکمل نسبت به زمان معمولی که استفاده نمی کردیم چقدر فرق داره؟یعنی مدت زمانی که طول میکشه عضلات بزرگتر بشن چقدر طول میکشه؟

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
من میخام یه پروتئین یا گینر بخرم و بخورم بدون ورزش برا اینکه چاق بشم . وقت باشگاه رفتنو ندارم . به نظرتون اشکال داره ؟ ایا اثر داره؟

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
من بدنساز هستم ولی از این آشغالی جات مصرف نمیکنم(توهین نباشه)
ولی اگر میخوای به نتیجه حرفه ای و درست حسابی برسی از دوتا مربی خوب بپرس.. مردم بر اساس خودشون میگن و ادعای متخصصی میکنن با دوبار مصرف..

galaxyboy

Registered User
لایک‌ها
36
من میخام یه پروتئین یا گینر بخرم و بخورم بدون ورزش برا اینکه چاق بشم . وقت باشگاه رفتنو ندارم . به نظرتون اشکال داره ؟ ایا اثر داره؟
موردی نداره
من به شما HMB و گینر آنابولیک رو پیشنهاد میکنم
محصولات ما با تضمین هستن
ولی اگه از جایی دیگه میخواین بگیرین .... هیچ تضمینی ندارم

irman23

Registered User
لایک‌ها
210
دوست عزیز گینر و مکمل های افزایش وزن درصد بالایی از کربوهیدرات ها و چربی و ... توشون بکار رفته و به نظر من اصلا مناسب کسی نیست که قصد ورزش کردن نداره
این نوع مکملا ممکنه وزنتون رو افزایش بدن اما نه با عضله و ماهیچه فقط و فقط به میزان چربی بدنتون اضافه میکنه
اگه به فکر شکم دراوردن هستین هرشب فست فود و غذای بیرون اونوقت چاق میشین دیگه نمیخواد پولتون رو صرف مکمل بکنین
شما با کمی ورزش کردن و کنارش تغذیه نسبتا خوب و مصرف مکمل های ورزشی براحتی میتونین بدنتون رو بسازین و 100 البته صبور بودن تو این قضیه از همه چی مهمتره

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
بعد استفاده از مکمل نسبت به زمان معمولی که استفاده نمی کردیم چقدر فرق داره؟یعنی مدت زمانی که طول میکشه عضلات بزرگتر بشن چقدر طول میکشه؟
اقا چاق بشی دوباره لاغر میشی زحمت نکش;):general711:

galaxyboy

Registered User
لایک‌ها
36
دوست عزیز گینر و مکمل های افزایش وزن درصد بالایی از کربوهیدرات ها و چربی و ... توشون بکار رفته و به نظر من اصلا مناسب کسی نیست که قصد ورزش کردن نداره
این نوع مکملا ممکنه وزنتون رو افزایش بدن اما نه با عضله و ماهیچه فقط و فقط به میزان چربی بدنتون اضافه میکنه
اگه به فکر شکم دراوردن هستین هرشب فست فود و غذای بیرون اونوقت چاق میشین دیگه نمیخواد پولتون رو صرف مکمل بکنین
شما با کمی ورزش کردن و کنارش تغذیه نسبتا خوب و مصرف مکمل های ورزشی براحتی میتونین بدنتون رو بسازین و 100 البته صبور بودن تو این قضیه از همه چی مهمتره
0__________0

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
شوما مگه تو TV نگاه نمیکنید میگن مکمل استفاده نکنید ضرر داره بدنتون داغون میشه :D
مصرف نکنید عاقا مصرف نکنید :general106:

RoLLeR

Registered User
لایک‌ها
414
شوما مگه تو TV نگاه نمیکنید میگن مکمل استفاده نکنید ضرر داره بدنتون داغون میشه :D
مصرف نکنید عاقا مصرف نکنید :general106:
عزیز منم خیلی از این ها شنیدم موندم چی کار کنم :(:(

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
عزیز منم خیلی از این ها شنیدم موندم چی کار کنم :(:(

1- مکمل اصل مصرف کن هیچیت نمیشه ( روی اصول نه عشقی و یه سری نکات دیگه رو هم کنارش رعایت کن ) میلیون ها نفر تو دنیا دارن استفاده میکنن هیچ موردی نداره اما اصولی مصرف میکنن نه طرف 1 روز رفته باشگاه میخواد مکمل مصرف کنه . یه سری مکمل رو به جای غذا اشتباه میگیرن ! اسمش مکمل غذایی هست نه غذای اصلی !
2-این بلاهایی که اعلام میکنن همه سوئ استفاده از مکمل هایی هست که تقلبین و موادی مثل کورتون میریزن توش و چند سال بعد کبد و کلیه و... طرف به فاک میره
3-که توی ایران مثل شیرینی رایج شده داروهای هست که استفاده میکنن که اینم 90 درصدشون فیک هست

big_bob

Registered User
لایک‌ها
757
اصلشو پيدا كن،اوردوز نكن،كنارش ورزش و بدنسازي مرتب برو،چيزيت شد بيا پيش من!!

RoLLeR

Registered User
لایک‌ها
414
1- مکمل اصل مصرف کن هیچیت نمیشه ( روی اصول نه عشقی و یه سری نکات دیگه رو هم کنارش رعایت کن ) میلیون ها نفر تو دنیا دارن استفاده میکنن هیچ موردی نداره اما اصولی مصرف میکنن نه طرف 1 روز رفته باشگاه میخواد مکمل مصرف کنه . یه سری مکمل رو به جای غذا اشتباه میگیرن ! اسمش مکمل غذایی هست نه غذای اصلی !
2-این بلاهایی که اعلام میکنن همه سوئ استفاده از مکمل هایی هست که تقلبین و موادی مثل کورتون میریزن توش و چند سال بعد کبد و کلیه و... طرف به فاک میره
3-که توی ایران مثل شیرینی رایج شده داروهای هست که استفاده میکنن که اینم 90 درصدشون فیک هست

داداش بابت توضیحتون تشکر
فقط یک سوال؟
من 18 ساله باقد 188 و وزن 66 و دور بازو 30 و تجربه 3 ماه بدنسازی برای اینکه وزن اضافه کنم و حجم بگیرم چه مکملی بخورم؟

RoLLeR

Registered User
لایک‌ها
414
اصلشو پيدا كن،اوردوز نكن،كنارش ورزش و بدنسازي مرتب برو،چيزيت شد بيا پيش من!!

داداش بابت توضیحتون تشکر
فقط یک سوال؟
من 18 ساله باقد 188 و وزن 66 و دور بازو 30 و تجربه 3 ماه بدنسازی برای اینکه وزن اضافه کنم و حجم بگیرم چه مکملی بخورم؟

big_bob

Registered User
لایک‌ها
757
داداش بابت توضیحتون تشکر
فقط یک سوال؟
3 ماه هم بدون مکمل و با رعایت تغذیه برو باشگاه،اگه بازم پیشرفت نداشتی گینر و با یه سری مکمل دیگه میتونی تهیه کنی
آدرس بت میدم با خیال راحت اصلشو بخری

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
فقط یه سوال فنی
این مکمل ها و ویتامین ها که در بدنسازی استفاده میشه عوارضی داره؟!
خیر هیچگونه عوارضی ندارند
البته منظور "دوز" که دوستمون گفتند که اصلا معلوم نیست یعنی چی !!!!!
مکمل ها دارو نیستند که دوز داشته باشن !!
مثلا شما دو بشقاب برنج میخوری میگی برنج با دوز بالا خوردم؟ :)))))
مکمل هم به همین صورته. اگه بیش از حد مورد نیاز بخورید هم هیچیتون نمیشه فقط بسته به هیکلتون یه مقداریش دفع میشه.

big_bob

Registered User
لایک‌ها
757
خیر هیچگونه عوارضی ندارند
البته منظور "دوز" که دوستمون گفتند که اصلا معلوم نیست یعنی چی !!!!!
مکمل ها دارو نیستند که دوز داشته باشن !!
مثلا شما دو بشقاب برنج میخوری میگی برنج با دوز بالا خوردم؟ :)))))
مکمل هم به همین صورته. اگه بیش از حد مورد نیاز بخورید هم هیچیتون نمیشه فقط بسته به هیکلتون یه مقداریش دفع میشه.
ببخشید مثلا در مورد ویتامین ها،مقادیر اضافی ویتامین A به چه صورت از بدن دفع دفع میشه؟
احیانا لیپوفیل و هیدروفیل میدونید دیگه یعنی چی؟

بالا