برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
سلام جناب دکتر. اگر استارتر تاپیک بحث و کارشناسی رو آزاد بذارن چطور؟
مورد دیگه اینکه بهتر نیست برای حذف اخطار ها هم برنامه ای داشته باشید؟ بالاخره خدا هم به اون عظمت گناه بنده ها رو میبخشه!!! یا مثلاً در راهنمایی و رانندگی بعد از مدتی نمره های منفی پاک میشه.
سوال دیگم اینه که از کجا میتونیم بفهمیم اخطار داریم یا نه؟
سپاسگزارم.

در صورتیکه اخطار داده بشه یه اطلاعیه برای شما میاد حالا چه این اخطار منجر به بن بشه و یا فقط اخطار باشه . 90% تاپیک های فروش هیچ فروشنده بحث و کارشناسی رو آزاد نمیازره دوست عزیز . حالا اگر آزاد گذاشته بود هیچ مدیری نمیاد بن کنه یا حتی اخطار بده . تنها در یک صورت میشه که در پست بصورت عمومی توهین انجام بشه . والا پاک کردن اخطارها در حیطه اختیار من یا حتی نظر دادن من نیست دوست عزیز و نمیتونم نظری بدم

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
درود

میشه لطفا در مورد تبلیغات در پی ام توضیح بدین

یعنی اگر داخل پی ام به کاربری قطعه ای رو پیشنهاد بدیم یا اینکه لینک تاپیکمون رو داخل پی ام برای کاربری بفرستیم بن میشیم ؟
دو سوال پرسیدم :
یکی اینکه اگر برای قطعه ای که داخل فروم تاپیک نزدیم به کاربری تو پی ام پیشنهاد بدیم تخلف کردیم ؟
دو اینکه اگر لینک تاپیکی که در فروم زدیمو برای کاربری بفرستیم تخلف کردیم ؟

چطور ممکنه کاربری که من میدونم دنبال قطعه ای میگرده و من اون قطعه رو دارم با پیشنهاد اون قطعه به اون کاربر ناراحت بشه و با لحن بد جواب منو بده ؟ من که هر موقع این کارو کردم در بدترین حالت یا جواب خریداری شده شنیدم یا اینکه علاوه بر خریداری شده یک تشکر هم ازم کردن بابت پی امی که زدم . دیگه جریان لحن بدو فحشو فحش کشی رو نمیدونم چجوری ممکنه رخ بده . یعنی من ببینم یکی کارت گرافیک میخواد بهش پی ام بدم این مورد رو دارم بد اون با لحن بدی بهم بگه به تو چه که من چی میخوام بعد من به اون فحش رکیک بدمو دست به یقه بشیم . خیلی طبیعی به نظر نمیرسه .

این یک دو اینکه در صورتی که این خریدو فروش بین من و اون کاربر انجام بشه مطمئنن به سود فروم هستش نه به ضرر . من فکر کنم خریدو فروش بالا در بازارچه باعث پیشرفت اون میشه نه پسرفت که شما یوزر هارو بن میکیند .

متشکر

درود بر شما

ببینید بن شدن به ایران راحتی نیست هیچ مدیری در اولین برخورد بن نمیکنه والا هیچ مدیری مشکل روانی نداره (به شوخی گفتم) . سعی کنید در پی ام اصلا افر تبلیغاتی ارسال نکنید چون شما نمیدونید که کاربری که دریافت میکنه آیا این رو گزارش تخلف میده یا خیر ؟

یه مثال میزنم . به شخصه خیلی از کاربران رو میشناسم حالا چه از زمان گفتگوی آزاد و چه از روی شناخت قبلی . بخش موسیقی که تطعیل شد در قضایایی که پیش اومد و که تا به تعطیلی گفتگوی آزاد هم منجر شد . کاربر فعال موسیقی که بنده خدا به واسطه پاک شدن تمامی پست هاش در اون بخش تعداد پست های ایشون شده بود 2 رقمی :| . به بسیاری از فعالان اون بخش موسیقی و کاربران پی ام زده بود که خود ایشون یه وبلاگ زده که اونجا داره فعالیت میکنه . حالا ایشون حتی در پی ام نوشته بود واضح و مبرهن که اگر دوست نداری دیگه پی ام بدم بنویس نفرست . دقیقا من کلمات ایشون رو کوت کردم . بالای 100 تا گزارش تخلف بود . حالا یه مدیری اصلا روی ایشون شناخت نداره نمیدونه که کاربر فعال بوده و فلانی بوده این بنده خدا چندین بار بن شد که من و یکی از مدیران ارشد متوجه این قضیه شدیم و خودم به شخصه به ایشون گفتم که قضیه این هست . نکته حرف من اینجاست که شما نمیتونی واکنش دریافت کننده رو پیش بینی و مدیران از روی گزارشات و تعداد گزارشاتی که میاد دوست عزیز تصمیم میگیرن . شما مطمئن باش تا 3 گزارش تخلف رو اکثرا اغماض میکنن در مورد پی ام های تبلیغاتی ولی بیشتر رو ملزم به اجرا کردن هستن

اگر کاربری دنبال قطعه ای هست و شما اون رو تهیه کردید یا دارید در پی ام به صورتی بنوسید که واضح باشه . چون برای مثال به شخصه ریپورت ها رو میخونم کلمه به کلمه اگر بی دلیل گزارش تخلف شده بود فقط اون ریپورت بایگانی میشه به همین راحتی .

Last edited:

ali_ptr

Registered User
لایک‌ها
289
در صورتیکه اخطار داده بشه یه اطلاعیه برای شما میاد حالا چه این اخطار منجر به بن بشه و یا فقط اخطار باشه . 90% تاپیک های فروش هیچ فروشنده بحث و کارشناسی رو آزاد نمیازره دوست عزیز . حالا اگر آزاد گذاشته بود هیچ مدیری نمیاد بن کنه یا حتی اخطار بده . تنها در یک صورت میشه که در پست بصورت عمومی توهین انجام بشه . والا پاک کردن اخطارها در حیطه اختیار من یا حتی نظر دادن من نیست دوست عزیز و نمیتونم نظری بدم
دوست عزیز تا الان 3 مورد اخطار دارم (طبق آماری که از فروم منیجر گرفتم)
هیچ اطلاعیه یا پیامی در مورد اخطار هام نیومده
بعد از اینکه از جناب فروم منیجر پرسیدم، تازه متوجه شدم 3 تا اخطار دارم !

ali_ptr

Registered User
لایک‌ها
289
به هر حال انتظار من از شما بعنوان یکی از مدیران سایت اینه که این پیشنهاد رو مطرح کنید و بررسی کنید و شرایطی رو برای پاک کردن نمرات منفی کاربران در نظر بگیرید :)
درسته منم ناراضی هستم، اما به @drdexter حق بدیم
ایشون دسترسی زیادی ندارن :)

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
درسته منم ناراضی هستم، اما به @drdexter حق بدیم
ایشون دسترسی زیادی ندارن :)

من امروز وقتی خالی داشتم این جا رو هم دیدم گفتم تا جایی که میتونم توضیح بدم در توانم . این مسائل ممکن هست به بخش فنی فروم برگرده حتما این موضوع رو مطرح میکنم . دقیقا هم شما درست میگید من به اندازه ای که دسترسی دارم میتونم اظهار نظر کنم . این مورد رو مطرح میکنم

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
ببینید بن شدن به ایران راحتی نیست هیچ مدیری در اولین برخورد بن نمیکنه والا هیچ مدیری مشکل روانی نداره (به شوخی گفتم) . سعی کنید در پی ام اصلا افر تبلیغاتی ارسال نکنید چون شما نمیدونید که کاربری که دریافت میکنه آیا این رو گزارش تخلف میده یا خیر ؟

یه مثال میزنم . به شخصه خیلی از کاربران رو میشناسم حالا چه از زمان گفتگوی آزاد و چه از روی شناخت قبلی . بخش موسیقی که تطعیل شد در قضایایی که پیش اومد و که تا به تعطیلی گفتگوی آزاد هم منجر شد . کاربر فعال موسیقی که بنده خدا به واسطه پاک شدن تمامی پست هاش در اون بخش تعداد پست های ایشون شده بود 2 رقمی :| . به بسیاری از فعالان اون بخش موسیقی و کاربران پی ام زده بود که خود ایشون یه وبلاگ زده که اونجا داره فعالیت میکنه . حالا ایشون حتی در پی ام نوشته بود واضح و مبرهن که اگر دوست نداری دیگه پی ام بدم بنویس نفرست . دقیقا من کلمات ایشون رو کوت کردم . بالای 100 تا گزارش تخلف بود . حالا یه مدیری اصلا روی ایشون شناخت نداره نمیدونه که کاربر فعال بوده و فلانی بوده این بنده خدا چندین بار بن شد که من و یکی از مدیران ارشد متوجه این قضیه شدیم و خودم به شخصه به ایشون گفتم که قضیه این هست . نکته حرف من اینجاست که شما نمیتونی واکنش دریافت کننده رو پیش بینی و مدیران از روی گزارشات و تعداد گزارشاتی که میاد دوست عزیز تصمیم میگیرن . شما مطمئن باش تا 3 گزارش تخلف رو اکثرا اغماض میکنن در مورد پی ام های تبلیغاتی ولی بیشتر رو ملزم به اجرا کردن هستن

کار اشباه اشتباه یکی و سه تا نداره . اگر من تاپیکی زدم و یوزری به جای پست دادن داخل تاپیک پیغام خصوصی داد باید بن بشه چون وارد حریم خصوصیم شده . این یه مورد از موارد ایرادات قانون گذاری روی امر پیغام خصوصیه که همین موردم سر درازی داره که یکی بیاد با یکی لج باشه بگه هر موقع فلان یوزر پیغام خصوصی زد گزارش کن بن بشه و بیا تاپیک فلان قطعه رو بزنیم که فلان یوزر نیاز داره بعد که سه تا پیغام خصوصی داد گزارش کنیم بن بشه دقیقا مثل مثالی که شما زدین . و خیلی از مدیرا میتونن با این قانون جدید یوزرایی که باهاشون مشکل دارنو بن کنن با داشتن دوتا اکانت ساخت خودشون . بنده سه ساله دارم با بخش ماشینای اداریو کامپیوتر بازارچه این فروم کار میکنم و خوب میشناسم یوزراشو . وقتی یک قانون جدید میزارید من متوجه آیندش میشم و مشکلاتی که میتونه داشته باشه . ضمن اینکه به خیلی ها پیغام خصوصی زدم ولی فکر نکنم کسی گزارش کرده باشه تا حالا با این دلیل که این فرد وارد حریم خصوصیم شد لطفا برخورد کنید باهاش .

یعنی فقط و فقط و فقط در صورتی ممکنه بخاطر پیغام خصوصی کسی بن بشه که نیاز به زیر پا گداشتن قوانین فروم باشه . مثل مثال شما که طرف کلی پیغام خصوصی داده که بیاید فلان کارو بکنید که من جایگاه قبلیمو تو فروم که هزار شبه به دست اورده بودم یه شبه به دست بیارم یا بحث تبلیغاتی که یه نرم افزار نصب کنه به 10 هزار نفر پی ام بده شامپو زد شوره بخرید یا تن تاک . یعنی پیغام خصوصی فقط در صورتی میتونه تخلف محسوب بشه که هدفی مغایر قوانین فروم پشتش باشه که همون قانون لازمه برای بن کردن طرف و دیگه نیازی نیست به اینکه پیغام خصوصی رو دلیل کنیم که اگر پیغام خصوصیو دلیل کنیم کلی تبصره باید بهش اضافه کنیم که تا سه نشه بازی نشه اگر فلان شد بهمان بهش و داستانای دیگه که فعلا بهشون فکر نکردم .

بازم اگر شما مثالی دارید ممنون میشم ذکر کنید که از یوزری به خاطر پیغام خصوصی شکایت شده و اینکه این عدد 3 که ذکر کردین کارو پیچیده میکنه و در موردش توضیح بدین که چرا عدد 3 . چرا 10 نه یا چرا همون 100 یا اینکه چرا یک نباشه که من باهاش روزی بیست نفرو بن نکنم .

یه چیزی متوجه شدم طبق این قانون شما هر پیغام خصوصی ای بهمون برسه باید گزارش کنیم مگر اینکه داخل تاپیکمون به طرف گفته باشیم بهم پی ام بزن در غیر این صورت بقیه بن داره .

حالا یه داستان دیگه فرض کنیم من با یکی رفیق باشم . یهو رابطم باهاش بهم بخوره . بعد بیام سه تا از پیغام خصوصیاشو گزارش کنم یا اینکه براش یه داستانی درست کنم به سهتا یوزر که رفیقامن پیغام خصوصی بزنه اونام بدون اینکه جواب بدن گزارش کنن . بهش بگم فلانی ها فلان قطعه رو میخوان بهشون پی ام بده و ... .

و کلی موارد دیگه که داره کم کم یادم میاد و تو پستای بعدی میپرسم ازتون

به نظر من باید یه تعریف درست در مورد واژه ای که به کار بدین داشته باشید که "پیغام خصوصی تبلیغاتی" چیه ؟

این که من ببینم یکی کارت گرافیک میخواد لینک تاپیکمو براش بفرستم بگم کارت گرافیک دارم مرتکب جرم شدم ؟ یا اینکه حتی اگر اون فرد تاپیک زده بود که فلان سی پی یو رو میخوام من بهش پی ام بدم دارم سی پی یو ای که میخوایو بازم مرتکب جرم شدم ؟

و چیزی که الان متوجه شدم اینه که شما تشخیص جرم رو به مردم واگذار کردین . اگر یک کاری اشتباهه که اشتباهه . مگه میشه من بیام یه تاپیک عکسای مبتذل بزنم بعد یه نظر سنجی بزاریم تو تاپیک که کی مخالفه و هیشکی مخالفت نکنه بگیم پس کارم درسته در حالی که توی قوانین فروم اومده که این کاره من اشتباهه و بن دائمی داره حتی اگر همه موافق باشن .

چیزی که من تا الان متوجه شدم این پاراگراف پایینه .بخونید ببینید آیا شما هم تایید میکنید یا چیزی بهش اضافه میکنید ؟

در صورتی که شما پیغام خصوصی ای یا پیغام های خصوصی ای به کسی بفرستید که منشا آن پستی داخل تاپیک های شما یا تاپیک فرد دریافت کننده پیغام خصوصی مبنی بر اجازه ارسال پیغام نباشد و تعداد آنها از عدد 3 تجاوز کند شما قوانین فروم را زیر پا گذاشته و دفعه اول یک هفته و دفعه دوم بن دائم میشوید .

لطفا در مورد اون عدد 3 هم توضیح بدین که فقط دفعه اول سه باره چون ممکنه طرف قوانین فرومو نخونه . یا از دفعه اول به بعد بابت هر پیغام خصوصی بن میشه .

حالا یه چیز دیگه . چطور میشه تشخیص داد یه پیغام خصوصی تبلیغاتی هست یا نه . اگر من به یکی پیغام خصوصی دادم بیا با هم دوست بشیم بریم بیرون هر کافی شاپی شما بگی مرتکب جرم شدم ؟ آیا به حریم خصوصی اون فرد وارد شدم ؟ آیا این وارد شدن با اون وارد شدنی که شما ذکر کردی تفاوت حقوقی ای داره ؟

کلی سوال دیگم دارم تو پستای بعدی میپرسم ولی وجدانی در مورد این پیغام خصوصی خیلی کارشناسانه قانون گذاری کنید و نه صرفا گلایه چنتا مدیر بازارچه . بازم بگم و تاکید کنم بحثم روی پیغامای تبلیغاتی تعداد خیلی بالا نیست پیغامای یوزر معمولیو میگم .

لطفا یه تعریف ساده و دقیق از پیغام خصوصی تبلیغاتی ای که جرم محسوب میشه ارائه بدین که دیگه نشه خدشه ای بهش وارد کرد . در مورد پیغام خصوصی های غیر تبلیغاتی هم که فقط تجاوز به حریم حسوب میشه هم توضیح بدین ایای با اونها هم برخورد میکنید .

توی این بحثی که شکل گرفته تجاوز نقش اصلیو ایفا میکنه یا تبلیغات و اگر هردو بگین هر کدوم چند درصد موثره ؟ مثلا تجاوز به حریم خصوصی 70% و تبلیغات 30% .

متشکر

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
درود

میشه لطفا در مورد تبلیغات در پی ام توضیح بدین

یعنی اگر داخل پی ام به کاربری قطعه ای رو پیشنهاد بدیم یا اینکه لینک تاپیکمون رو داخل پی ام برای کاربری بفرستیم بن میشیم ؟
دو سوال پرسیدم :
یکی اینکه اگر برای قطعه ای که داخل فروم تاپیک نزدیم به کاربری تو پی ام پیشنهاد بدیم تخلف کردیم ؟
دو اینکه اگر لینک تاپیکی که در فروم زدیمو برای کاربری بفرستیم تخلف کردیم ؟

چطور ممکنه کاربری که من میدونم دنبال قطعه ای میگرده و من اون قطعه رو دارم با پیشنهاد اون قطعه به اون کاربر ناراحت بشه و با لحن بد جواب منو بده ؟ من که هر موقع این کارو کردم در بدترین حالت یا جواب خریداری شده شنیدم یا اینکه علاوه بر خریداری شده یک تشکر هم ازم کردن بابت پی امی که زدم . دیگه جریان لحن بدو فحشو فحش کشی رو نمیدونم چجوری ممکنه رخ بده . یعنی من ببینم یکی کارت گرافیک میخواد بهش پی ام بدم این مورد رو دارم بد اون با لحن بدی بهم بگه به تو چه که من چی میخوام بعد من به اون فحش رکیک بدمو دست به یقه بشیم . خیلی طبیعی به نظر نمیرسه .

این یک دو اینکه در صورتی که این خریدو فروش بین من و اون کاربر انجام بشه مطمئنن به سود فروم هستش نه به ضرر . من فکر کنم تعداد خریدو فروش بالا در بازارچه باعث پیشرفت اون میشه نه پسرفت که شما یوزر هارو بن میکیند به خاطر پی ام دادن در پیفام خصوصی .

اگرم منظورتون از تبلیغات پی ام دادن اینه که باعث پر شدن دیتابیس فروم میشه که اون یه بحث دیگست و با مخدودیتی که برای پیغامای خصوصی هست مشکلی نیست براش .

یه نکته دیگه . طبق این صحبتای شما اگر من تاپیک بزنم برای قطعه ای بعد فردی که تاپیک منو میبینه داخل تاپیک پست نده و پیغام خصوصی بزنه به من وارد حریم خصوصیم شده و باید بن بشه .

وارد شدن به این داستان پیغام خصوصی خیلی داستانو پیچیده میکنه و عملا این یعنی ما حق نداریم به کسی پیغام خصوصی بدیم چون ممکنه اون فرد ناراحت بشه و درخواست کنه ما بن بشیم .

اینو در آخر بگم بحثم اصلا پیغام خصوصی تبلیعاتی نیست که برای چند هزار نفر از یوزرای فروم بدون اینکه مخاطب اون تبلیغات باشن یا نه پی ام بدیم که عمدتا نرم افزاریه و با برنامه خاصی این کار انجام میشه . بحثم صرفا روی پیغام خصوصیه .

متشکر
درود بر شما

اگر کاربری دنبال قطعه ای هست و شما اون رو تهیه کردید یا دارید در پی ام به صورتی بنوسید که واضح باشه . چون برای مثال به شخصه ریپورت ها رو میخونم کلمه به کلمه اگر بی دلیل گزارش تخلف شده بود فقط اون ریپورت بایگانی میشه به همین راحتی .
ضمن تشکر از جناب drdexter بابت پاسخگویی به دوستان ....
من فکر میکنم این وسط یک اشتباهی رخ داده ! احتمال میدم منظور از دکتر از ارسال پی ام ( پی ام های تبلیغاتی هست که توسط برخی کاربران ارسال میشه و حالت اسپمینگ داره ) هست ! زمانی که انجمن هنوز به xenforo تبدیل نشده بود ... زمانیکه در انجمن لاگین میشدم .. گاه و بیگاه از این طور پیام ها برای خود بنده هم می اومد که با ارسال گزارش دقیقا یوزر ارسال کننده بن شد !
اون تبلیغاتی که یوزر mostafajan میگن غیر از این هست ! به طور مثال من درخواست یک وسیله رو تاپیک زدم و یوزر mostafajan اون وسیله رو دارن و با پی ام پیشنهاد میدن و تبلیغ محصولشونو میکنن و یا من در تاپیکی قصد خرید دارم اما یوزر مصطفی پیشنهادی بهتر برای من پی ام می کنن ! ....

نتیجه کلی : بخش گفتگوی انجمن مثل یک ایمیل شخصی هست ما دوست داریم ایمیل هایی دریافت کنیم که تمایل داریم و خودمون درخواست دادیم نه ایمیل های اسپم ! یعنی من اگه قضد خرید کارت گرافیک دارم پس اگه پیشنهادی در مورد کارت گرافیک داشتم خوشحالم میشم ! اما من تو انجمنم یک دفعه پی ام میاد فروش بک لینک و .... ! خوب این باید گزارش بشه

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
ضمن تشکر از جناب drdexter بابت پاسخگویی به دوستان ....
من فکر میکنم این وسط یک اشتباهی رخ داده ! احتمال میدم منظور از دکتر از ارسال پی ام ( پی ام های تبلیغاتی هست که توسط برخی کاربران ارسال میشه و حالت اسپمینگ داره ) هست ! زمانی که انجمن هنوز به xenforo تبدیل نشده بود ... زمانیکه در انجمن لاگین میشدم .. گاه و بیگاه از این طور پیام ها برای خود بنده هم می اومد که با ارسال گزارش دقیقا یوزر ارسال کننده بن شد !
اون تبلیغاتی که یوزر mostafajan میگن غیر از این هست ! به طور مثال من درخواست یک وسیله رو تاپیک زدم و یوزر mostafajan اون وسیله رو دارن و با پی ام پیشنهاد میدن و تبلیغ محصولشونو میکنن و یا من در تاپیکی قصد خرید دارم اما یوزر مصطفی پیشنهادی بهتر برای من پی ام می کنن ! ....

نتیجه کلی : بخش گفتگوی انجمن مثل یک ایمیل شخصی هست ما دوست داریم ایمیل هایی دریافت کنیم که تمایل داریم و خودمون درخواست دادیم نه ایمیل های اسپم ! یعنی من اگه قضد خرید کارت گرافیک دارم پس اگه پیشنهادی در مورد کارت گرافیک داشتم خوشحالم میشم ! اما من تو انجمنم یک دفعه پی ام میاد فروش بک لینک و .... ! خوب این باید گزارش بشه

منم همینو میگم . باید تفاوتش مشخص بشه .

خیلی زود باید یه تعریفی برای پیغامای تبلیغاتی بوجود بیاد وگرنه یک سری از مدیران و یوزرای دیگه به دلیل نبودن تعریف درست دست به کارایی میزنن که هی مجبور میشی تبصره بهش اضافه کنی .

هیشکی به اندازه من در مورد این واژه "پیغام خصوصی تبلیغاتی" بصیرت نداره . من خوب میدونم از کجا اومده . آمدنش برای چه بود و به کجا میخواد بره . خوب میدونم این داستان پیغام تبلیغاتی و تعاریف حقوقیش به کجا میخواد کشیده بشه . اگه همین امروز تعریفش نکنیم میشه ابزاری برای برخورد سلیقه ای که قراره همینطور هم بشه حالا چه همچین نیتی پشتش باشه (آگاهانه) چه نباشه (ناآگاهانه)

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
@mostafajan

پستی که زدید رو کوت نمیگیرم که بلند بالا نشه پستی که میدم .

عزیز براتون واضح گفتم وقتی کسی خریدار هست و تاپیک فروش میزنه و شما بهش آفر میدی اون شخص خریدار که مشکلی با این پی ام نداره . ولی برای مثال شما باکس رو که باز میکنید با یه پی ام تبلیغاتی دقیقا مثل ایمیل های تبلیغاتی که زمین و زمان ارسال میشه مواجه میشی خب 95% کاربران یه همچین پی امی رو گزارش تخلف میکنن . خودم رو میگم برای مثال من نه تاپیک خرید زدم و نه دنبال جنسی هستم بعدا برام پی ام بیاد بشاتید جزوات کنکور با فلان قیمت . وجود چنین پی ام هایی ممنوع هست . به این موارد نمیگن تبلیغات میگن اسپم مارکتینگ . به شخصه وقتی ایمیل تبلیغاتی دریافت میکنم اونو نمیزارم داخل باکس اسپم یا پاک کنم میرم به سرویس دهنده هاستینگ ارسال کننده اون ایمیل از روی ای پی ادرسش Abuse report میکنم . از لحاظ حقوقی هم وقتی شما جایی در قوانین و مقررات قبل از عضویت که براتون نشان داده میشه چه به صورت لینک شده یا به صورت باکس و خط و به خط وقتی موافقت خودتون رو برای دریافت تبلیغات اعلام نکرده باشی اون مجموعه حق ارسال تبلیغات رو برای شما نداره . این فروم به صورت عمومی تبلیغات رو به نمایش میزاره ولی برای حریم خصوصی اینباکس شما ارزش قائل هست . مساله کاملا مشخص هست .

در کل شما خودتون جواب خودتون رو دادید و دقیقا عین توضیحی بود که به شما دادم فقط با پی ام های تبلیغاتی مشابه ایمیل های تبلیغاتی یا بهتر بگم اسپم مارکتینگ برخورد میشه ولی این وسط یه مورد دیگه هم هست هر پیامی هم که به صورت عمده ارسال بشه در صورت وجود گزارش تخلف باز هم با اون نوع پیام برخورد میشه که پیام هایی که به صورت انبوه ارسال میشن 95% موارد تبلیغات سرویس یا کالا هستند.

Last edited:

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
کاملا تایید میشه هیچ پیام / ایمیل / پ.خ نمیاد

Sent from my C6903 using Tapatalk

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
جناب دکتر خواهش میکنم استدعا میکنم موضوع اطلاعیه رو پیگیری کنید.هیچ اطلاعیه مبنی بر اخطار یا بن نمیاد.سر نیومدن من خودم 2 هفته بن شدم بخاطر تکرار! ایا این صحیحه؟

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
آیا فونت فروم تغییر کرده ؟

الان بعد از یک هفته اومدم و میبینم که فونتها شکل دیگه ای دارن و مثل 1 هفته قبل نیست.

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
جناب دکتر خواهش میکنم استدعا میکنم موضوع اطلاعیه رو پیگیری کنید.هیچ اطلاعیه مبنی بر اخطار یا بن نمیاد.سر نیومدن من خودم 2 هفته بن شدم بخاطر تکرار! ایا این صحیحه؟

مگه میشه نیاد ؟‌حالا شما چک نمی کنید شاید .
اما دوست دارید میتوینم الان تست کنیم من یک اخطار به شما میدم بعد ببینیم میاد یا نه اطلاعیه اش . (‌البته بعد هم حذفش نمی کنم اخطار را)

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
اما دوست دارید میتوینم الان تست کنیم من یک اخطار به شما میدم بعد ببینیم میاد یا نه اطلاعیه اش . (‌البته بعد هم حذفش نمی کنم اخطار را)
سلام جناب بهروز ‎:)‎ باور کنید بعضاً اطلاعیه ی اخطار نمیاد.
جناب بهروز عزیز بهتر نیست ترتیبی اتخاذ کنید و شرایطی رو در نظر بگیرید تا اخطار کاربران هم حذف بشه؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,722
این پیامای پروفایل دیگران چیه ص اول نشون میده , شده مث فرومای خاله زنکی :confused::D

New Profile Posts

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
خیر نمیاد! اگر هم من اشتباه میکنم ایا بقیه هم اشتباه میکنند؟ دوست عزیز دیگری هم همین موضوع رو بیان کردن

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
در نسخه ی موبایل سایت هم مشکلاتی وجود داره. نمیدونم اینجا باید بگیم یا تاپیک مخصوص به خودش رو داره؟

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
خیر نمیاد! اگر هم من اشتباه میکنم ایا بقیه هم اشتباه میکنند؟ دوست عزیز دیگری هم همین موضوع رو بیان کردن

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
ایشون هم مثل بنده هستن
من حاضرم اخطار بگیرم برای تست مشکلی نیس فقط بن نشم[emoji4][emoji16]
کلا از وقتی که سیستم فروم این یکی الان شد همچین مشکلی هست

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
سلام جناب بهروز ‎:)‎ باور کنید بعضاً اطلاعیه ی اخطار نمیاد.
جناب بهروز عزیز بهتر نیست ترتیبی اتخاذ کنید و شرایطی رو در نظر بگیرید تا اخطار کاربران هم حذف بشه؟
به هرحال من دارم میگم هرکسی که باور داره نمیاد میتونیم تست کنیم .

نه واسه چی بابید حذف بشه ؟‌

بالا