برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
به هرحال من دارم میگم هرکسی که باور داره نمیاد میتونیم تست کنیم .

نه واسه چی بابید حذف بشه ؟‌
به این دلیل که در شرایط پذیرش همکار،نداشتن اخطار شرطه. دیگه اینکه فرض کنید کاربری پارسال اخطاری گرفته. این که بعد از یک سال دوباره اخطار بگیره و بن بشه از انصاف به دوره. گاهی اوقات به هر دلیلی اخطاری ثبت میشه دقیقاً مثل نمره منفی گواهینامه راهنمایی رانندگی. این درست نیست که کاربری رو بن کنید بخاطر اینکه در طول یک سال دو بار خطا کنه و اخطار بگیره. مخصوصاً اینکه گروه مدیریت بدون دادن تذکر اخطار ثبت میکنن. به نظر من به جورایی قدرت نمایی برای بعضی مدیرا شده.

ali_ptr

Registered User
لایک‌ها
289
مگه میشه نیاد ؟‌حالا شما چک نمی کنید شاید .
اما دوست دارید میتوینم الان تست کنیم من یک اخطار به شما میدم بعد ببینیم میاد یا نه اطلاعیه اش . (‌البته بعد هم حذفش نمی کنم اخطار را)

خیر نمیاد! اگر هم من اشتباه میکنم ایا بقیه هم اشتباه میکنند؟ دوست عزیز دیگری هم همین موضوع رو بیان کردن

Sent from my C6903 using Tapatalk

ایشون هم مثل بنده هستن
من حاضرم اخطار بگیرم برای تست مشکلی نیس فقط بن نشم[emoji4][emoji16]
کلا از وقتی که سیستم فروم این یکی الان شد همچین مشکلی هست

برای بنده هم تاحالا هیچ اطلاعیه، ایمیل یا... نیومده در مورد اخطار
اگر اشتباه نکنم، تو زنفور موقع اخطار دادن باید تیک یه گزینه رو بزارید تا اطلاعیه بره!
مگرنه اطلاع داده نمیشه

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
به هرحال من دارم میگم هرکسی که باور داره نمیاد میتونیم تست کنیم .

نه واسه چی بابید حذف بشه ؟‌
برای اینکه انجمن هر کاری میخواد انجام بده اولویتو میزاره برای کسانی که بن یا اخطار ندارد! مثل انتخاب همکار / تغییر نام کاربری
بین من که به خاطر آپ یا تاپیک موازی یک سال پیش بن شده با کسی که فحش ، توهین کرده ، کلاه برداری کرده چه فرقی هست !
اخطارهایی که بنده دارم : 1 مورد به تشخیص مدیر تاپیک تکراری تو یه بخش بود ( اوایل فعالیت در فروم و آشنا نبودن به قوانین) بدون هیچ تذکری ایشون اخطار قرمز دادن !
1 مورد هم در یکی از تاپیک شکایات نظر دادم که وحید خان باز هم بدون تذکر اخطار قرمز دادن ( البته برای هرکسی که دوست داشتن ) چون تو همون تاپیک پست هایی بودن که نمونه کامل اسپم بودن و اخطاری نگرفتن ! در این مورد که اعتراض کردم به جای جواب.. 7 روز بن شدم... از اون موقع هم که بیش از یک سال میگذره هیچ خطایی انجام نشده و خوشبختانه مشکلی هم نیست !

حالا هم خودتون شاهد بودین که انتخاب همکاران هم از بین دوستانی بود که بن شده بودند ! که شما حلش کردین !
این انتخاب 2 حالت داشت : 1- یا بحث پارتی بازی مطرح بود ( که زیاد وارد جزئیات نمیشم و ان شا.. اینطوری نبوده ) 2 - با بحث شایستگی ( که اگه بحث شایستگی مطرحه خود مدیر بخش هم به این نتیجه رسیده که الزاما انتخاب همکار نباید از کسانی باشه که هیچ سابقه ی منفی ندارند و ممکنه در بین دوستانی که سابقه ی منفی دارند مواردی باشه که شایستگی انتخاب شدن به عنوان همکار داشته باشن!)
بعضا در بخش های دیگه هم دیده شده که همکارانی فعالیت می کنند که سابقه بن و اخطار دارند اما میبینیم که به خوبی دارند بخش ها رو مدیریت می کنند. !

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
به این دلیل که در شرایط پذیرش همکار،نداشتن اخطار شرطه. دیگه اینکه فرض کنید کاربری پارسال اخطاری گرفته. این که بعد از یک سال دوباره اخطار بگیره و بن بشه از انصاف به دوره. گاهی اوقات به هر دلیلی اخطاری ثبت میشه دقیقاً مثل نمره منفی گواهینامه راهنمایی رانندگی. این درست نیست که کاربری رو بن کنید بخاطر اینکه در طول یک سال دو بار خطا کنه و اخطار بگیره. مخصوصاً اینکه گروه مدیریت بدون دادن تذکر اخطار ثبت میکنن. به نظر من به جورایی قدرت نمایی برای بعضی مدیرا شده.

این مورد را دارم روش فکر می کنم ٬‌شاید بشه از کنار بعضی اخطار ها و بن ها گذشت اما هنوز مطمئن نیستم .

ali_ptr

Registered User
لایک‌ها
289
بسیار ممنون از اطلاع رسانیتون ٬‌متاسفانه من خودم خیلی از بحث ها را دنبال نمی کنم و اصلا از این موضوع هم اطلاعی نداشتم .
با تمام احترام برای کاربران بالا اما به حرمت دیگر کاربرها و همچنین رعایت قوانین دسترسی هر دو کاربر گرفته شد .

بسیار عالی . این حرکت شما بجا بود ...
فقط یک سوال فقط تگ همکار از ایشون گرفته شده یا امکانات مدیریتی هم گرفته شده ؟ چون الان هم نام کاربری ایشون د قسمت مدیران آنلاین نمایش داده میشه ؟
مشاهده پیوست 668331
با احترام
pt.png

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968

Hamed2G

Registered User
لایک‌ها
2,275
سلام مجدد خدمت همگی
میشه توی اعیاد مثل تولد پیامبر اکرم طرحی تحت عنوان بخشودگی در نظر گرفت که بر حسب نوع بن شدن یا اخطار و تحت شرایط خاصی در جهت رفع این موضوع براومد که سالی هم یکبار انجام بشه البته انجام و رسیدگی این عمل فقط توسط مدیران ارشد و مدیرکل باشه که تصمیمات سلیقه ای گرفته نشه.
به نظرم اگر انتخاب همکار بازارچه توسط دوست عزیز Bhrzk مطابق سال های قبل انجام بشه شاهد این موارد نخواهیم بود هر چند ممکنه اندکی براشون وقت گیر باشه.
شاد باشید

Last edited:

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
من اونطور که یادم میاد،اگر قبلنا کارت میگرفتی(اخطار)یه محدوده زمانی داشت که فکر کنم اگر 3 تا میگرفتی،بن میشدی
بعد از یک مدّتی هم اخطار غیرفعال میشد(از نظر اون 3 تا میگم،وگرنه همیشه توی پروفیل میموند)
=-=-=
این سیستم مال همین فروم بود؟

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
این مورد را دارم روش فکر می کنم ٬‌شاید بشه از کنار بعضی اخطار ها و بن ها گذشت اما هنوز مطمئن نیستم .
از اینکه میبینم شما اینقدر منطقی برخورد میکنید واقعاً خوشحالم ‎:)
امیدوارم روزی برسه که صمیمیت بین مدیر و پرسنل برقرار باشه و مدیران بد رفتاری و تندخویی و اعمال قدرت رو نشونه ی مدیریت ندونن.

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
والا اکسس که ندارند من ۳ بار چک کردم حالا چرا هنوز اونجا میان دیگه به شعور زنفورو بر می گرده .
برو توی ویرایش همون یوزر یه تیک هست بردار درست میشه ( نوشته نمایش به عنوان مدیر ) regis.png

taei..

Registered User
لایک‌ها
10
مشکل اساسی فروم اینه
1- یه مدیر ارشد که توان تصمیم گیری داشته باشه نداره . مدیرا هر جور بخوان عشقی رفتار می کنن هر خلافی هم بخوان می کنن کسی هم نیست پیگیری کنه یا به اعتراضا رسیدگی کنه ، اعتراض هم بکنی انگار نه انگار

2- یه پشتیبانی آنلاین نداره که واسه سوال جوابای روتین اطلاعات کامل داشته باشه بتونه ساپورت کنه

3-واسه فعالیت های تجاری بازارچه یا خرید امکانات ویژه ی بازارچه و .... هیچ تضمین و اعتباری نیست ...ممکنه طرف چند ماه یا چند سال هزینه کنه یه تاپیک رو ایجاد کنه مدیریتش کنه واسش روزی چند ساعت وقت صرف کنی کلی پول ماهانه و سالانه بده بابت خرید امکانات ویژه بعد یه مدیری تو یه بخش دیگه سر یه قضیه ی دیگه هوس کنه کاربر رو بن کنه ، تمام هزینه ها و پول هایی که داده و وقت و انرژی و ... همه به باد فنا می ره / احدی هم نیست که پاسخگو باشه ، سر و صاحبی هم که نداره که بشه اعتراض کنی که رسیدگی کنه .

taei..

Registered User
لایک‌ها
10
مشکل اساسی فروم اینه
1- یه مدیر ارشد که توان تصمیم گیری داشته باشه نداره . مدیرا هر جور بخوان عشقی رفتار می کنن هر خلافی هم بخوان می کنن کسی هم نیست پیگیری کنه یا به اعتراضا رسیدگی کنه ، اعتراض هم بکنی انگار نه انگار

2- یه پشتیبانی آنلاین نداره که واسه سوال جوابای روتین اطلاعات کامل داشته باشه بتونه ساپورت کنه

3-واسه فعالیت های تجاری بازارچه یا خرید امکانات ویژه ی بازارچه و .... هیچ تضمین و اعتباری نیست ...ممکنه طرف چند ماه یا چند سال هزینه کنه یه تاپیک رو ایجاد کنه مدیریتش کنه واسش روزی چند ساعت وقت صرف کنی کلی پول ماهانه و سالانه بده بابت خرید امکانات ویژه بعد یه مدیری تو یه بخش دیگه سر یه قضیه ی دیگه هوس کنه کاربر رو بن کنه ، تمام هزینه ها و پول هایی که داده و وقت و انرژی و ... همه به باد فنا می ره ، احدی هم نیست که پاسخگو باشه ، سر و صاحبی هم که نداره که بشه اعتراض کنی که رسیدگی کنه یا پیگیر باشن .

taei..

Registered User
لایک‌ها
10
الان مثلا من یه پست گذاشتم ولی سیستم باگ داره دوبار ارسال کرده ...معلوم هم نیست چرا !!! پست دوم رو می خوام حذف کنم ولی امکان حذف نداره !!! ویرایش داره اما حذف نداره !

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
مشکل اساسی فروم اینه

3-واسه فعالیت های تجاری بازارچه یا خرید امکانات ویژه ی بازارچه و .... هیچ تضمین و اعتباری نیست ...ممکنه طرف چند ماه یا چند سال هزینه کنه یه تاپیک رو ایجاد کنه مدیریتش کنه واسش روزی چند ساعت وقت صرف کنی کلی پول ماهانه و سالانه بده بابت خرید امکانات ویژه بعد یه مدیری تو یه بخش دیگه سر یه قضیه ی دیگه هوس کنه کاربر رو بن کنه ، تمام هزینه ها و پول هایی که داده و وقت و انرژی و ... همه به باد فنا می ره ، احدی هم نیست که پاسخگو باشه ، سر و صاحبی هم که نداره که بشه اعتراض کنی که رسیدگی کنه یا پیگیر باشن .
ببخشید دوست عزیز اما اینطوری هم که میگی نیست !
3 روزه این تاپیک مستقیما داره توسط مدیران ارشد پاسخ داده میشه !
خود بنده تا حالا هر سوال و مشکلی که داشتم با مدیران ارشد بخش مثل bhrzk ، Forum manager ، Drdexter ، Bella-aster ، pasra-undead در میان گذاشتم و جواب گرفتم !
نمیگم که تو انجمن مشکل نیست ! مشکل هست اما نه به اون شدتی که شما می فرمایید ... البته پشتیبان آنلاین ایده جالبی هست خدا کنه مورد توجه مدیران قرار بگیره !

taei..

Registered User
لایک‌ها
10
ببخشید دوست عزیز اما اینطوری هم که میگی نیست !
3 روزه این تاپیک مستقیما داره توسط مدیران ارشد پاسخ داده میشه !
خود بنده تا حالا هر سوال و مشکلی که داشتم با مدیران ارشد بخش مثل bhrzk ، Forum manager ، Drdexter ، Bella-aster ، pasra-undead در میان گذاشتم و جواب گرفتم !
نمیگم که تو انجمن مشکل نیست ! مشکل هست اما نه به اون شدتی که شما می فرمایید ... البته پشتیبان آنلاین ایده جالبی هست خدا کنه مورد توجه مدیران قرار بگیره !
خب این به خاطر اینه که اون قضیه که گفتم واسه شما پیش نیومده ، اینکه پیش نیومده واسه شما دلیل نمیشه همچین موردی وجود نداشته باشه .
کسی که یه تاپیک ایجاد می کنه و ماها وقت میزاره واسش و هزار تا پست می زاره ، برجی صد هزار تومن هزینه میده بابت Pin و کلی هزینه های دیگه اون وقت تو یه بخش دیگه یه مدیر دیگه هوس می کنه کاربر رو بن کنه ینی تمام این هزینه ها و وقت ها و انرژی ها به باد فنا میره . این اتفاق بیفته آیا فروم سیستم مدیریتی و رسیدگی داره که رسیدگی کنه ؟ که نداره ....آیا پشتیبانی آنلاین داره ؟ که نداره ...آیا پشتیبانی تلفنی داره که زنگ بزنی رسیدگی کنن ؟ که نداره ..... اصلا سوال اینجاس کسی که بن میشه چجوری باید به مدیرا دسترسی پیدا کنه که مشکلش رو رسیدگی کنن ؟ بن که میشه مگه ارتباطش با کل فروم قطع نمیشه ...خب تکلیفش چیه ؟
مدیرایی هم که می گی جواب میدن ما که 4 ساله عضو این فروم بودیم همچین چیزی تا حالا ندیدیم ....بعد N پیام که میدی ، خیلی که هنر کنن یه جواب سر بالای بی ربط می دن .

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
مشکل اساسی فروم اینه

مدیر ارشد به شما جواب داد بعد من هم به شما جواب دادم آخرش هم یه توهین هم به من کردی من هم اغماض کردم هنوز یوزر قبلی جناب عالی نه اخطاری دریافت کرده و نه حتی بن شده . وقتی تاپیک قوانین به صورت پین شده و مهم هست هر کاربری قبل از هرگونه فعالیت باید اون رو بخونه . این سومین یوزر شما هست با اینکه یوزر دوم شما هنوز پابرجا هست و بحث هم در همین چند صفحه قبلی راه انداختید . این همه بازارچه فعال داره . باز کماکان داره حق جناب عالی اغماض میشه . این بحث رو ادامه بدید طبق قوانین برخورد میشه . یوزر قبلی شما تحت هیچ شرایطی از بن درنمیاد در این مورد 1000 جور هم بحث راه بندازید فایده نداره . تمام مدیران این انجمن باید به مدیران ارشد پاسخگو باشند هیچ کسی هم نمیتونه از میل خودش کسی بن کنه . قبل فعالیت به صورت کامل قوانین کلی و قوانین هر بخشی رو که میخواهید فعالیت کنید بخونید کسی کاری با یوزر هیج شخصی کاری نداره . شما خط قرمز بخش کار و سرمایه رو شکوندی راه برگشتی هم از اون نیست . 1 بار اخطار گرفتی من باب تاپیک که بدون اخطار باید بن میشدید ولی به صورت خصوصی به شما گفتم حتی اخطار نبود که در پروفایل جناب ثبت بشه . رفتید توی تاپیک استخدام همون پست رو زدید نتیجه این شد که میبینید . تنها شما نبودید شما 60 میلیون جذب سرمایه داشتید با سود ماهیانه 10% و یوزر دیگه 100 میلیون با سود ماهیانه 10% . بن دائم هر دو نفر شما .

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
خب این به خاطر اینه که اون قضیه که گفتم واسه شما پیش نیومده ، اینکه پیش نیومده واسه شما دلیل نمیشه همچین موردی وجود نداشته باشه .
کسی که یه تاپیک ایجاد می کنه و ماها وقت میزاره واسش و هزار تا پست می زاره ، برجی صد هزار تومن هزینه میده بابت Pin و کلی هزینه های دیگه اون وقت تو یه بخش دیگه یه مدیر دیگه هوس می کنه کاربر رو بن کنه ینی تمام این هزینه ها و وقت ها و انرژی ها به باد فنا میره . این اتفاق بیفته آیا فروم سیستم مدیریتی و رسیدگی داره که رسیدگی کنه ؟ که نداره ....آیا پشتیبانی آنلاین داره ؟ که نداره ...آیا پشتیبانی تلفنی داره که زنگ بزنی رسیدگی کنن ؟ که نداره ..... اصلا سوال اینجاس کسی که بن میشه چجوری باید به مدیرا دسترسی پیدا کنه که مشکلش رو رسیدگی کنن ؟ بن که میشه مگه ارتباطش با کل فروم قطع نمیشه ...خب تکلیفش چیه ؟
مدیرایی هم که می گی جواب میدن ما که 4 ساله عضو این فروم بودیم همچین چیزی تا حالا ندیدیم ....بعد N پیام که میدی ، خیلی که هنر کنن یه جواب سر بالای بی ربط می دن .

در ضمن شما هیچ گونه بسته فعال بازارچه نداشتید . من وقتی یه اخطار میدم 3 تا گزینه برای اطلاع کاربر داره همه رو پر میکنم غیر ممکن هست به شما حتی دلیل بن نشون داده نشده باشه توسط سیستم فروم . واضح برای شما نوشته شد دلیل بن : جذب سرمایه به هر شکل ممنوع هست .

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
در ضمن شما هیچ گونه بسته فعال بازارچه نداشتید . من وقتی یه اخطار میدم 3 تا گزینه برای اطلاع کاربر داره همه رو پر میکنم غیر ممکن هست به شما حتی دلیل بن نشون داده نشده باشه توسط سیستم فروم . واضح برای شما نوشته شد دلیل بن : جذب سرمایه به هر شکل ممنوع هست .
جناب دکتر نشون داده نمیشه این خط این نشون! اصلا به من داوطلبی یه اخطار بدین نشون بدم که نمیاد!

taei..

Registered User
لایک‌ها
10
مدیر ارشد به شما جواب داد بعد من هم به شما جواب دادم آخرش هم یه توهین هم به من کردی من هم اغماض کردم هنوز یوزر قبلی جناب عالی نه اخطاری دریافت کرده و نه حتی بن شده . وقتی تاپیک قوانین به صورت پین شده و مهم هست هر کاربری قبل از هرگونه فعالیت باید اون رو بخونه . این سومین یوزر شما هست با اینکه یوزر دوم شما هنوز پابرجا هست و بحث هم در همین چند صفحه قبلی راه انداختید . این همه بازارچه فعال داره . باز کماکان داره حق جناب عالی اغماض میشه . این بحث رو ادامه بدید طبق قوانین برخورد میشه . یوزر قبلی شما تحت هیچ شرایطی از بن درنمیاد در این مورد 1000 جور هم بحث راه بندازید فایده نداره . تمام مدیران این انجمن باید به مدیران ارشد پاسخگو باشند هیچ کسی هم نمیتونه از میل خودش کسی بن کنه . قبل فعالیت به صورت کامل قوانین کلی و قوانین هر بخشی رو که میخواهید فعالیت کنید بخونید کسی کاری با یوزر هیج شخصی کاری نداره . شما خط قرمز بخش کار و سرمایه رو شکوندی راه برگشتی هم از اون نیست . 1 بار اخطار گرفتی من باب تاپیک که بدون اخطار باید بن میشدید ولی به صورت خصوصی به شما گفتم حتی اخطار نبود که در پروفایل جناب ثبت بشه . رفتید توی تاپیک استخدام همون پست رو زدید نتیجه این شد که میبینید . تنها شما نبودید شما 60 میلیون جذب سرمایه داشتید با سود ماهیانه 10% و یوزر دیگه 100 میلیون با سود ماهیانه 10% . بن دائم هر دو نفر شما .

اون تاپیک جذب سرمایه و اون پست من تو قسمت آگهی استخدام هر جفتش تقریبا همزمان زده شد . من واسه اطلاع رسانی بیشتر هم تاپیک زدم هم تو بخش استخدام آگهی زدم که شما گفتی خلاف مقررات هست .... بعد از صحبتی که همون موقع کردیم دیگه نه پستی گذاشتم و نه تاپیکی ایجاد کردم .این قضیه هم ربطی به اینکه من قوانین رو خوندم یا نخوندم نداره . پس بیخود آسمون ریسمون به هم نباف .
الانم هم من هم مدیر ارشد منتظر پاسخ شما هستیم ...مگه نمی گی به مدیر ارشد پاسخگو هستی ؟ من از قول مدیر ارشد می پرسم توضیح بدید چرا بعد اینکه اخطار دادید بدون اینکه من فعالیتی انجام داده باشم یا پستی گذاشته باشم یا تاپیکی ایجاد کرده باشم منو بن کردید ....اخطار یا صحبت یا تذکر های اول شما در مورد تاپیک و پست کاملا متین ، درست و به جا ، بحث اینه این بن کردن الان دلیلش چی بوده؟ وقتی هیچ دلیلی نداره یکی کشکی بن کردی اگر هم دلیل داره دلیل منطقی و سندش رو ارائه بدید همه بدونن . بیخود هر تهدید نکن چون نه این یوز نه یوزرای قبلی که بن کردی واسه من پشیزی ارزش نداره ....تا 50 تا یوزر هم بن کنی من من 51 مین رو میساسم و پیگیر این قضیه خواهم بود.

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
اون تاپیک جذب سرمایه و اون پست من تو قسمت آگهی استخدام هر جفتش تقریبا همزمان زده شد . من واسه اطلاع رسانی بیشتر هم تاپیک زدم هم تو بخش استخدام آگهی زدم که شما گفتی خلاف مقررات هست .... بعد از صحبتی که همون موقع کردیم دیگه نه پستی گذاشتم و نه تاپیکی ایجاد کردم .این قضیه هم ربطی به اینکه من قوانین رو خوندم یا نخوندم نداره . پس بیخود آسمون ریسمون به هم نباف .
الانم هم من هم مدیر ارشد منتظر پاسخ شما هستیم ...مگه نمی گی به مدیر ارشد پاسخگو هستی ؟ من از قول مدیر ارشد می پرسم توضیح بدید چرا بعد اینکه اخطار دادید بدون اینکه من فعالیتی انجام داده باشم یا پستی گذاشته باشم یا تاپیکی ایجاد کرده باشم منو بن کردید ....اخطار یا صحبت یا تذکر های اول شما در مورد تاپیک و پست کاملا متین ، درست و به جا ، بحث اینه این بن کردن الان دلیلش چی بوده؟ وقتی هیچ دلیلی نداره یکی کشکی بن کردی اگر هم دلیل داره دلیل منطقی و سندش رو ارائه بدید همه بدونن . بیخود هر تهدید نکن چون نه این یوز نه یوزرای قبلی که بن کردی واسه من پشیزی ارزش نداره ....تا 50 تا یوزر هم بن کنی من من 51 مین رو میساسم و پیگیر این قضیه خواهم بود.

جواب شما داده شد با یوزر قبلیتون لاگین کنید و پی ام ها رو چک کنید . اون یوزر تحت هیچ شرایطی از بن در نمیاد . پست شما از نظر خودتون متین هست نه از نظر من چون باعث و پایه گذاری شیوه جدید از کلاه برداری میشه به نام جذب سرمایه . شما کارتون درست و بسیاری افراد دیگه که اصلا قصد این کار رو ندارن ولی فرد کلاه بردار کم در این فروم نیست . هیچ یوزری چه درستکار باشه و چه کلاه بردار حق ایجاد تاپیک جذب سرمایه رو نداره به هیچ شکل . تاپیک جذب سرمایه بسیاری از اکسچجنر های معتبر این فروم رو هم به شخصه پاک کردم و قانون بخش رو یاد آور شدم . به شما زمین و زمان توضیح دادن و باز توی این ادبیات که به کار میبرید میگید " اسمون ریسمون میبافم ؟" . من اینجا دارم جلوی یوزر ها جواب میدم که مواردی که مثل جناب هستن و راه میوفتن کل فروم و میزارن روی سرشون جمع بشه . شما از قوانین تخطی کردی با اینکه 1 بار به شما گوشزد شد این هم نتیجه کارتون هست برگشت هم نداره . شیوا و فارسی جوابتون رو دادم پیگیری هم انجام شد . نتیجه ای هم اعلام شد به صورت پابلیک میگم غیر قابل برگشت و اغماض هست . یک بار دیگه هم توهین کنید چه در پی ام و عمومی طبق قوانین فروم برخورد خواهد شد . هیچ گونه اغماضی هم برای شما انجام داده نخواهد شد . بین این یوزر و یوزر قبلی یکی رو انتخاب کن چون تا 1 ساعت دیگه در صورت عدم انتخاب شما برای شما انتخاب خواهد شد . مولتی یوزر بودن خلاف قوانین فروم هست

بالا