برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

ali_ptr

Registered User
لایک‌ها
289
اون دسته از حضرات مدیر که خیلی راحت و کیلویی آیدی های کاربرا رو بن می کنن و عین خیالشون هم نیست تا حالا صابون بن به تنشون خورده؟ یا حتما باید یه بار بن بشن تا ببینن چه مزه ای داره وقتی یه ایدی که سالها ازش استفاده شده و صدها پست باهاش زده شده و باهاش تو فروم فعالیت شده و برای فروم وقت و انرژی صرف شده و... ظرف چند ثانیه از بین بره؟ یاد اون مدیری افتادم که سال 2007 بعد از این که کلی کاربر رو در طول مدت مدیریتش بن کرد آخرسر خودشم بن شد و بعد ایدی ساخت و تاپیک زد و گفت چرا بعد از این همه وقتی که برای فروم گذاشتم منو اخراج کردید بعدم جواب شنید که:
بهرام که گور می گرفتی همه عمر / دیدی که چگونه گور بهرام گرفت؟
دوست عزیز مدیر لطفا قبل از اینکه یه کاربری رو بن کنی 30 ثانیه فکر کن و خودت رو به جاش بذار و فراموش نکن ممکنه یه روزی همین بلایی که داری سر اون بدبخت میاری، یکی دیگه سر خودت بیاره.
بنده هم واقعا از این نحوه بن کردن، ناراضی هستم

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947

فایل های ضمیمه

• Hack-Hacker-Security1.jpg
    Hack-Hacker-Security1.jpg
    87.6 KB · نمایش ها: 5

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
کاش ادماش هم ادم بودند و پول همدیگه رو نمی خوردند ...

نخوردم پول همدیگه به میزان زرنگ بودنه فرد مقابله! دنیای ما جنگلی پیش نیست که توش ساختمون ساختن! همین! از ورود انسان به زمین تا بحال همین بوده! حق خوری!
بلاااااخره یه دنیای دیگه هم هست همه چیز حساب کتاب داره! ولی قدرت عقل رو نباید نادیده گرفت!:android21:

خیر :D
آواتار پیدا نکردم، فعلا اینو زدم ...

باحال شد
:android22:

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
نخوردم پول همدیگه به میزان زرنگ بودنه فرد مقابله! دنیای ما جنگلی پیش نیست که توش ساختمون ساختن! همین! از ورود انسان به زمین تا بحال همین بوده! حق خوری!
بلاااااخره یه دنیای دیگه هم هست همه چیز حساب کتاب داره! ولی قدرت عقل رو نباید نادیده گرفت!:android21:

باحال شد
:android22:
برای یکی بک لینک میگیری
به عنوان نمونه کار استفاده می کنی میگی با چه حقی این کار رو کردی حالا پولت رو نمیدم !!
بی ....
اعصابم خورد شده ! ///

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
در مورد بن یه توضیح بدم که خیلی ها گلایه دارن این مورد علی الخصوص در بخش بازارچه هست

برای مثال من نوعی میام یه تاپیک توی بازارچه میزنم و یه کالایی میزارم برای فروش توی تاپیک فروش من نوعی یه کاربر دیگه میاد جنس خودش رو تبلیغ میکنه با قیمت پایین تر یا حتی با استارتر اون تاپیک بحث میکنه . این پست ها رو حالا استارتر اون تاپیک یا سایر کاربران گزارش تخلف میزنن خوب وقتی این گزارشات میاد زیر دست مدیر یا همکار با یه گزارش تخلف برخورد نمیکنه که بلکه با چندین گزارش هست حالا 1 گزارش یا تا 3 گزارش رو مدیر یا همکار اغماض میکنه ولی وقتی تعداد گزارش ها زیاد باشه مجبور هست به اجرای قانون بازارچه .

یا برای مثال توهین ها در پی ام و تبلیغات در پی ام .

مدیر یا همکار سر یه گزارش تخلف نمیزنه یوزر کسی رو بن کنه وقتی گزارشات تخلف از یه کاربر زیاد باشه متاسفانه چاره ای نیست جز اجرای قانون بازارچه .

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
در مورد بن یه توضیح بدم که خیلی ها گلایه دارن این مورد علی الخصوص در بخش بازارچه هست

برای مثال من نوعی میام یه تاپیک توی بازارچه میزنم و یه کالایی میزارم برای فروش توی تاپیک فروش من نوعی یه کاربر دیگه میاد جنس خودش رو تبلیغ میکنه با قیمت پایین تر یا حتی با استارتر اون تاپیک بحث میکنه . این پست ها رو حالا استارتر اون تاپیک یا سایر کاربران گزارش تخلف میزنن خوب وقتی این گزارشات میاد زیر دست مدیر یا همکار با یه گزارش تخلف برخورد نمیکنه که بلکه با چندین گزارش هست حالا 1 گزارش یا تا 3 گزارش رو مدیر یا همکار اغماض میکنه ولی وقتی تعداد گزارش ها زیاد باشه مجبور هست به اجرای قانون بازارچه .

مدیر یا همکار سر یه گزارش تخلف نمیزنه یوزر کسی رو بن کنه وقتی گزارشات تخلف از یه کاربر زیاد باشه متاسفانه چاره ای نیست جز اجرای قانون بازارچه .
الان تو شاپ کیپر ارسال پیام تبلیغاتی به پی ام رو قیمت دادند مثلا هر یوزر 20 ت
اون وقت شما یوزر رو بن میکنید ؟

ali_ptr

Registered User
لایک‌ها
289

یه مورد پ.خ کردم دوست عزیز
ممنون میشم بررسی کنید :)

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
الان تو شاپ کیپر ارسال پیام تبلیغاتی به پی ام رو قیمت دادند مثلا هر یوزر 20 ت
اون وقت شما یوزر رو بن میکنید ؟

شاپ کیپر قوانین خودش رو داره اون فروم بر اساس تشکل فروشگاه داران ایجاد شده و خوب یکی از راه های درامد اون فروم همین ارسال پیام تبلیغاتی هست . . ارسال پیام تبلیغاتی بدون رضایت کاربر عملا حریم خصوصی کاربر رو نقض کردن هست . بله عزیز در این فروم در صورت مشاهده گزارش تخلف پیغام های خصوصی تبلیغاتی دفعه اول 1 هفته بن و در صورت تکرار بن دائم در انتظار شخص ارسال کننده هست ولی اگر وسعت پیغام ارسال شده توسط این شخص بسیار زیاد باشه و گزارش های تخلف بسیاری باشه در همون برخورد اول بن دائم خواهند شد . اگر کاربری اقدام به ارسال پیام تبلغاتی کنه و گیرنده با لحنی بد جوابش رو بده دقت کنید گفتم لحن بد نه فحاشی به شخصه برای اون کاربر اغماض میکنم و با ارسال کننده برخورد میکنم . چون ارسال هر گونه تبلیغات در صورتیکه خود کاربر برای دریافت تبلیغات و آفر های فروش اقدام نکرده باشه نقض حریم خصوصی اون کاربر هست .

در پرشین تولز حتی احسان که مالک اصلی فروم هست برای هیچ کاربری پیغام تبلیغاتی ارسال نکرده و کلا در این فروم پیغام خصوصی تبلیغاتی جایی نداره دوست عزیز .

سوالی هست بپرسید جواب میدم این جور که مشخص هست بسیاری از دوستان نمیدونن که بن ها و مدت ها به چه شکل هست و برای خیلی ها سوء تفاهم شده . سوالی دارید بپرسید جواب گو هستم امروز

Last edited:

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
شاپ کیپر قوانین خودش رو داره اون فروم بر اساس تشکل فروشگاه داران ایجاد شده و خوب یکی از راه های درامد اون فروم همین ارسال پیام تبلیغاتی هست . . ارسال پیام تبلیغاتی بدون رضایت کاربر عملا حریم خصوصی کاربر رو نقض کردن هست . بله عزیز در این فروم در صورت مشاهده گزارش تخلف پیغام های خصوصی تبلیغاتی دفعه اول 1 هفته بن و در صورت تکرار بن دائم در انتظار شخص ارسال کننده هست . اگر کاربری اقدام به ارسال پیام تبلغاتی کنه و گیرنده با لحنی بد جوابش رو بده دقت کنید گفتم لحن بد نه فحاشی به شخصه برای اون کاربر اغماض میکنم و با ارسال کننده برخورد میکنم . چون ارسال هر گونه تبلیغات در صورتیکه خود کاربر برای دریافت تبلیغات و آفر های فروش اقدام نکرده باشه نقض حریم خصوصی اون کاربر هست .

در پرشین تولز حتی احسان که مالک اصلی فروم هست برای هیچ کاربری پیغام تبلیغاتی ارسال نکرده و کلا در این فروم پیغام خصوصی تبلیغاتی جایی نداره دوست عزیز .

سوالی هست بپرسید جواب میدم این جور که مشخص هست بسیاری از دوستان نمیدونن که بن ها و مدت ها به چه شکل هست و برای خیلی ها سوء تفاهم شده . سوالی دارید بپرسید جواب گو هستم امروز
بنده در اویل عضویتم یک بن یک هفته ای داشتم به این دلیل :
یوزری قصد خرید بک لینک داشت و بنده تاپیک فروش بک لینک داشتم ... رفتم در تاپیکی که ایشون درخواست خرید داده بود لینک تاپیکم رو گذاشتم بعد 1 هفته بن شدم :confused:
الان این یک امتیاز منفی برای بنده محسوب میشه و میخواستم بدونم که در چه صورت اخطار ها یا بن های یک یوزر حذف می شوند ؟

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
بنده در اویل عضویتم یک بن یک هفته ای داشتم به این دلیل :
یوزری قصد خرید بک لینک داشت و بنده تاپیک فروش بک لینک داشتم ... رفتم در تاپیکی که ایشون درخواست خرید داده بود لینک تاپیکم رو گذاشتم بعد 1 هفته بن شدم :confused:
الان این یک امتیاز منفی برای بنده محسوب میشه و میخواستم بدونم که در چه صورت اخطار ها یا بن های یک یوزر حذف می شوند ؟

برای اطلاع خودتون عرض میکنم .

شما 2 اخطار داشتید در مورد اول شما ریپورت تبلیغات در تاپیک دیگران داشتید و در مورد دوم بحث و تبلیغ سرویس خودتون در تاپیک شخصی دیگه شما یک مورد اخطار نداشتید بلکه 2 مورد داشتید . جمع این 2 اخطار باعث بن شما شد . در مورد حذف اخطار ها متاسفانه هیچ راهی نیست :( وقتی اخطار یا بن کسی بشه دیگه ثبت شده هست

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
برای مثال ایشون : http://forum.persiantools.com/members/rz76900.334683/

تقریبا 1 ساعت پیش توسط خود من بن شدن . حداقل 25 ریپورت از ایشون بود چه در پیغام خصوصی به من و یا گزارش تخلف کافی هست به پروفایل ایشون برید و ببینید در هر تاپیکی که تونستن این پست رو دادن :

ارسال نرم افزار افزایش بازدیدواقعی به ایمیل شما به ازای تبادل لینک در یک وبلاگ/سایت که پیج رنکش بین 1 تا 6 باشه - این نرم افزار در سایت های ایرانی بین 5 تا 10 هزار تومان فروخته میشه ولی من به ازای تبادل لینک - هم نرم افزار رو بهتون میدم و هم لینکتون رو ثبت میکنم -در مورد نرم افزار هم باید بگم که " من امروز 4 بار از این نرم افزار استفاده کردم و در هر بار استفاده حدود 90 لینک (اینک اصلی و لینک پست ها) رو به نرم افزار دادم بدون اینکه چیزی را کپی کنم و یا تایپ کنم . الان 50 نفر آنلاین هستن - بازدید امروز : 3459 - آی پی امروز : 366 - این آمار فقط به خاطر استفاده از این برنامه هست(تست شده بر روی یه وبلاگ بدون بازدید و تازه ایجاد شده). در ضمن من امروز 4 بار استفاده کردم و فقط 90 لینک (لینک اصلی+لینک های داخلی) به نرم افزار دادم به این آمار رسیدم - تو میتونی روزی چندین بار و هر روز استفاده کنی و لینک های بیشتری بدی - این نرم افزار با بالا بردن رتبه مطالب ایندکس شده سایت شما بازدید شما رو افزایش میده.و امکان افزایش سرعت ایندکس شدن مطالب رو داره.قابلیت دیگه ی این نرم افزار امکان ارسال بازدید از سایت های دیگه به سایت شماست. ( شاید رتبه سایت شما رو توی الکسا ایران 3 کنه).

این همه یکی دیگه از دلایل بن هست . تبلیغات در تاپیک دیگران به شخصه تا 3 مورد رو اغماض میکنم ولی وقتی تعداد زیاد باشه تنها راه اجرای قوانین هست

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
برای اطلاع خودتون عرض میکنم .

شما 2 اخطار داشتید در مورد اول شما ریپورت تبلیغات در تاپیک دیگران داشتید و در مورد دوم بحث و تبلیغ سرویس خودتون در تاپیک شخصی دیگه شما یک مورد اخطار نداشتید بلکه 2 مورد داشتید . جمع این 2 اخطار باعث بن شما شد . در مورد حذف اخطار ها متاسفانه هیچ راهی نیست :( وقتی اخطار یا بن کسی بشه دیگه ثبت شده هست
تبلیغات در تاپیک ؟!!!!!
خب مورد دوم رو عرض کردم که

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
تبلیغات در تاپیک ؟!!!!!
خب مورد دوم رو عرض کردم که

توی تاپیک فروش اصلا بحث نکنید چه با خود استارتر و یا کاربران دیگه البته اگر تاپیک فروش دیگران باشه تاپیک فروش خودتون باشه شما صاحب اختیار هستید . اگر بحثی ایجاد میشه اون رو در پیغام خصوصی پیگیری کنید . شما بله استدلال اوردید ولی گزارش تخلف میاد تعمیم داده میشه به قوانین فروم و رویه برخورد و حفظ نظم تاپیک ها

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
توی تاپیک فروش اصلا بحث نکنید چه با خود استارتر و یا کاربران دیگه البته اگر تاپیک فروش دیگران باشه تاپیک فروش خودتون باشه شما صاحب اختیار هستید . اگر بحثی ایجاد میشه اون رو در پیغام خصوصی پیگیری کنید . شما بله استدلال اوردید ولی گزارش تخلف میاد تعمیم داده میشه به قوانین فروم و رویه برخورد و حفظ نظم تاپیک ها
سلام جناب دکتر. اگر استارتر تاپیک بحث و کارشناسی رو آزاد بذارن چطور؟
مورد دیگه اینکه بهتر نیست برای حذف اخطار ها هم برنامه ای داشته باشید؟ بالاخره خدا هم به اون عظمت گناه بنده ها رو میبخشه!!! یا مثلاً در راهنمایی و رانندگی بعد از مدتی نمره های منفی پاک میشه.
سوال دیگم اینه که از کجا میتونیم بفهمیم اخطار داریم یا نه؟
سپاسگزارم.

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,009

درود

میشه لطفا در مورد تبلیغات در پی ام توضیح بدین

یعنی اگر داخل پی ام به کاربری قطعه ای رو پیشنهاد بدیم یا اینکه لینک تاپیکمون رو داخل پی ام برای کاربری بفرستیم بن میشیم ؟
دو سوال پرسیدم :
یکی اینکه اگر برای قطعه ای که داخل فروم تاپیک نزدیم به کاربری تو پی ام پیشنهاد بدیم تخلف کردیم ؟
دو اینکه اگر لینک تاپیکی که در فروم زدیمو برای کاربری بفرستیم تخلف کردیم ؟

چطور ممکنه کاربری که من میدونم دنبال قطعه ای میگرده و من اون قطعه رو دارم با پیشنهاد اون قطعه به اون کاربر ناراحت بشه و با لحن بد جواب منو بده ؟ من که هر موقع این کارو کردم در بدترین حالت یا جواب خریداری شده شنیدم یا اینکه علاوه بر خریداری شده یک تشکر هم ازم کردن بابت پی امی که زدم . دیگه جریان لحن بدو فحشو فحش کشی رو نمیدونم چجوری ممکنه رخ بده . یعنی من ببینم یکی کارت گرافیک میخواد بهش پی ام بدم این مورد رو دارم بد اون با لحن بدی بهم بگه به تو چه که من چی میخوام بعد من به اون فحش رکیک بدمو دست به یقه بشیم . خیلی طبیعی به نظر نمیرسه .

این یک دو اینکه در صورتی که این خریدو فروش بین من و اون کاربر انجام بشه مطمئنن به سود فروم هستش نه به ضرر . من فکر کنم تعداد خریدو فروش بالا در بازارچه باعث پیشرفت اون میشه نه پسرفت که شما یوزر هارو بن میکیند به خاطر پی ام دادن در پیفام خصوصی .

اگرم منظورتون از تبلیغات پی ام دادن اینه که باعث پر شدن دیتابیس فروم میشه که اون یه بحث دیگست و با مخدودیتی که برای پیغامای خصوصی هست مشکلی نیست براش .

یه نکته دیگه . طبق این صحبتای شما اگر من تاپیک بزنم برای قطعه ای بعد فردی که تاپیک منو میبینه داخل تاپیک پست نده و پیغام خصوصی بزنه به من وارد حریم خصوصیم شده و باید بن بشه .

وارد شدن به این داستان پیغام خصوصی خیلی داستانو پیچیده میکنه و عملا این یعنی ما حق نداریم به کسی پیغام خصوصی بدیم چون ممکنه اون فرد ناراحت بشه و درخواست کنه ما بن بشیم .

اینو در آخر بگم بحثم اصلا پیغام خصوصی تبلیعاتی نیست که برای چند هزار نفر از یوزرای فروم بدون اینکه مخاطب اون تبلیغات باشن یا نه پی ام بدیم که عمدتا نرم افزاریه و با برنامه خاصی این کار انجام میشه . بحثم صرفا روی پیغام خصوصیه .

متشکر

Last edited:
بالا