برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

mr_hadi

Registered User
لایک‌ها
3
كاش از دكتر در مورد دستگاه ليزر اگزايمر اونجا سوال كنيد، شنيدم بيمارستان نور مجهز به ليزر اگزايمر star s4 ir هست
كه با پروتكل wavefront عيب انكساري برطرف مي شه
از مزيت هاي اين پروتكل نسبت نسبت به روش معمول optimization اين هست كه
١- حداقل مشكل كنتراست ( حساسيت به كنتراست كم نمي شه)
٢- كاهش احتمال مشكل پخش نور و هاله اطراف اجسام نسبت به روش معمول
در كل احتمال كيفيت ديد شب با اين دستگاه و پروتكل wavefront (جبهه موج) بيشتر است

به شخصه قصد فمتو ليزيك داشتم، الان دنبال جايي هستم كه بتونم prk را با ليزر اگزايمر visx star s4 ir انجام بدم
حتي اگه شده خارج از كشور

!mina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام لطف میکنید منم راهنمایی کنید. من شماره چشمام 1هست هم مشکل نزدیک بینى دارم و هم استیکمات . تصمیم دارم عمل کنم ولی اطلاعاتی ندارم که با چه دکتری عمل کنم و آیا چون استیکمات دارم خوب میشه یا نه؟و اینکه بعد از عمل ممکنه دوباره برگرده شماره چشمام چون کار من با کامپیوتره از 9صبح تا 5بعد ازظهر؟و در آخر هم عوارض بعد عمل

sanazm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شرمنده من اصلا پست شما رو ندیدم.
اشتباه از من بوده.

باید برید پیش دکترهای استرابیسم که دکتر های زیبایی چشم هستند.
فکر می کنم دکتر رحیمی یکی از بهترین های استرابیسم در تهران هستند ولی نمی دونم هنوز ایران هستند یا نه.
براتون سوال می کنم.
خیلی ممنون آقای یاسینی، خیلی لطف می کنید :)

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
یک سوال عجیب:
راهی هست تا 2 شماره چشممو ضعیف تر کنم؟(نزدیک بینم)
برای سربازی میگم،دو سال هم وقت دارم برای داغون کردنش ولی برگشت پذیر باشه(حتما هرجوری شده باید معافیت رو بگیرم)
این سوال وذ قبلا ازم کردند.
متاسفانه باید بگم بیخیال این قضیه بشید و به سربازی فکر کنید. الان که لطف کردن و کردنش 24 ماه.
داستانهایی رو که بعضیا در مورد معاف شدن با چشم و اینکه تیم پزشکی نفهمیدن رو باور نکنید.
من خودم افرادی رو دیدم که سابقه فعالیت بسیج داشتند و به این واسطه معاف شدند و برای اینکه رد گم بکنن به دوستانشون می گن چشممون ضعیف بود و معاف شدیم(با توجه به اینکه کسی کارت معافیت رودقیق نگاه نمی کنه) و این دوستان کم اطلاع هم فکر می کنن میشه این کار رو کرد.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دشمنتون شرمنده آقای یاسینی همین که راهنمایی میکنید مارو مدیون خودتون میکنید
ممنون
همین الان زنگ زدم نوبت گرفتم
اگه قزوین بودم همین الان هم میتونستم برم ولی چون شهرستانم نمیرسم
چشم

موفق باشی رفیق خبر نتیجه روبه من هم بده.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام لطف میکنید منم راهنمایی کنید. من شماره چشمام 1هست هم مشکل نزدیک بینى دارم و هم استیکمات . تصمیم دارم عمل کنم ولی اطلاعاتی ندارم که با چه دکتری عمل کنم و آیا چون استیکمات دارم خوب میشه یا نه؟و اینکه بعد از عمل ممکنه دوباره برگرده شماره چشمام چون کار من با کامپیوتره از 9صبح تا 5بعد ازظهر؟و در آخر هم عوارض بعد عمل
میزان آستیگمات چشمتون چقدره. این خیلی مهمه معمولا تا 1 یا 1.5 آستیگمات بدون مشکل درمان میشه و برگشتی در کار نیست.
اینجا بیشتر دوستان با رایانه مدت زمان زیادی کار می کنند. برام جالبه که بیشتر مصرف کنند های کامپیوتر علاقه به عمل لیزر دارند.
عوارضی بعد از عمل وجود نداره نگران نباشید.
سنتون چقدره؟

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
با سلام
ببخشید شما ادرس ایمیلی از یه متخصص شبکیه دارید که به من بدید مثلا ادرس ایمیل دکتر بهنیا یا همین متخصصی که پیشش می رم اقای دکتر فقهی یا هر متخصص شبکیه ی دیگه ای که ادرس ایمیلش رو دارید
باسپاس

دوست عزیز معمولا با ایمیل جواب نمی دن. البته می تونید سوالاتتون رو در سایت بیمارستان نور بپرسید و معمولا یک دکتر جوابتون رو میده.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
آقای یاسینی عزیز بسیار ممنونم از پاسختون .
من فردا راهی تهران میشم - از دزفول تا تهران 12 ساعت راهه
راستی آقای یاسینی من و دوستم با هم داریم میریم . اونم میخواد عمل کنه 28 سالشه . دوستم با دکتر امان زاده ویزیت گرفته ، و هر دوتامون توی یک روزم معاینه میشیم . البته یکی از دوستان دیگه هم باهامونه که به عنوان همراه میخواد بیاد و چشماش مشکلی ندارن . چون دو نفریم راه داره از بیمارستان تخفیف بگیریم ؟؟!!
لطفا به من هم اطلاع بدید که نتیجه چی شد.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
با سلام خدمت آقای یاسینی عزیز و سایر دوستان .
ما امروز راهی تهران هستیم
ما چهارشنبه ساعت 2 ویزیت داریم . از تمامی دوستان طلب دعا داریم .
و همچنین از آقای یاسینی بی نهایت سپاسگذاریم ، که اگه راهنمایی های ایشون نبود به فکر عمل نمیفتادیم . بسیار از ایشون سپاسگذارم .

موفق باشی رفیق.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام آقای یاسینی
اول تشکر از زحماتتون در این تاپیک بابت راهنمایی هاتون
ازتون سوالی داشتم
یکی از دوستان می خواد چشمش رو عمل لازک انجام بده که دیگه عینک نزنه می خواد بره پیش دکتر محمدرضا گلابدار از من خواست از شما بپرسم کار ایشون چطوره؟ ظاهرا ایشون هم مطب خصوصی در روبه روی مترو شریعتی دارند هم در بیمارستان بینا ویزیت می کنند. نظرتون رو شما بگید به ایشون برسونم.
یک سوال دیگه اینکه بنده خودم برای ابان ماه قصد دارم چشمام رو عمل کنم. چشمام نزدیک بینه و مجموع جفتش 8.5 می شه. بنده الان سربازم و کار خدمتیم جوشکاری و سنگ فرزه یکسری استند هواپیما هست. بیمه ما سربازها همون بیمه نیرو های مسلح هستش. یکی از دوستان رفت برای آزمایش های توپوگرافی و غیره بیمارستان بقیه ا... و هزینه اندکی با بیمه ازش گرفتند. ولی برخی جاها این بیمه رو قبول ندارند. چه برای آزمایش چه برای عمل. خود بقیه ا... هم دوستمون هزینه عملش1600 شد. این بیمه نیرو های مسلح سرباز ها رو جایی قبول دارند؟ حال برای آزمایش و یا خود عمل؟
مورد بعدی اینکه با توجه به کارم بعد از عمل تا چه مدت نباید جوشکاری کنم؟ به من چه مدت استعلاجی تعلق می گیره؟

من شرمنده ام که این پست رو ندیدم.
ایشون رو میشناسم دکتر خوبی هستند.
دوست عزیز شما به شغلی مشغول هستید که به مرور زمان روی چشمتون تاثیر زیادی می ذاره. لطا حتما از ابزار مراقبت مثل عینک های محافظ استفاده کنید. بیمه هزینه دو چشم شما رو میده برای همین نباید نگران باشید. بردی بقیه الله و با خیال راخت عمل کنید. این بیمارستان تجهیزات خوبی داره و میشه گفت در بین بیمارستان های نیروی های مسلح از همه بهتره.
حداقل یک ماه و نیم رو بزارید کنار و نباید جوشکاری بکنید.
استئلاجی متاسفانه دو یا سه روز بیشتر نمیدن.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام جناب یاسینی
يك نقل قول از شما ديدم كه دكتر شكري در نگاه رو توصيه كرده بوديد. توصيه جديدي در مورد دكترهاي اين بيمارستان نداريد؟
ایشون یکی از بهترین دکتر های نگاه هستند.
التبه در نگاه دکتر خانلری و دکتر بلالی رو هم بسیار توصیه می کنم.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام اقای یاسینی4رفتم پیش دکتر تبریزی
گفت چشات خشکه
گفت هر شب باید چشاتو میشستی
نشوری با شامپو بچه بازم همین میشه
قرص داد باز ( میترسم معده درد هم بگیرم سر قرص ها ) داکسی کیم ( داکسی سیکلین) ماه اول روزی 2 تا ماه دوم روزی 1 ( گفت اگه اذیت شدی همون روزی یدونه بخور)
+ دوتا پماد چشمی ( اریترولیدین)
+ قطره فلوکورت
باید خیلی سر این قضیه دقت کنید.
شستشوی چشم با شامپو بچه خیلی مهمه من هم قبلا این مرود رو دیدم.
متاسفانه دوستان اونرو فراموش می کنند و اینطور میشه.
نگران معده درد نباشید.
می تونید با یک دتر داخلی مشورت کنید.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام ببخشید می خواستم بدونم برای عمل های عیوب انکساری چشم ( لازیک، لیزیک و ...) دکتر مجید خلیلی رو تایید می کنید؟ به نظرتون کارش خوبه ؟ میشه بهش اعتماد کرد؟
یه سوال هم راجع به کانتکت لنز داشتم. من سه سال از لنز aqua استفاده می کنم به جای عینک. میشه از عوازضش بگید؟شماره ی چشم های من 8 هست و برام خیلی سخته از عینک استفاده کنم. به نظرتون کانتکت لنز خوبه یا اینکه به فکر عمل باشم....
با تشکر
ایشون رو به خوبی میشناسم.
قبلا در یک ساختمان با ایشان بودیم.
کارشون خیلی خوبه ضمن اینکه بسیار جوان و با اطلاعات هستند.
کانتکت لنز متاسفانه یک چاقوی دو لبه است. باید خیلی در استفاده ازش دقت کرد. سطح بیرونی چشم فقط یک لایه سلول داره که اون هم از هوای بیرون اکسیژن می گیره و کانتکت لنز جلوی عبور این هوا رو می گیره. مخصوصا اگر درست تمیز نشه و یا برای مدت طولانی استفاده بشه.
مجموع 8 یا هر چشم 8؟

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
كاش از دكتر در مورد دستگاه ليزر اگزايمر اونجا سوال كنيد، شنيدم بيمارستان نور مجهز به ليزر اگزايمر star s4 ir هست
كه با پروتكل wavefront عيب انكساري برطرف مي شه
از مزيت هاي اين پروتكل نسبت نسبت به روش معمول optimization اين هست كه
١- حداقل مشكل كنتراست ( حساسيت به كنتراست كم نمي شه)
٢- كاهش احتمال مشكل پخش نور و هاله اطراف اجسام نسبت به روش معمول
در كل احتمال كيفيت ديد شب با اين دستگاه و پروتكل wavefront (جبهه موج) بيشتر است

به شخصه قصد فمتو ليزيك داشتم، الان دنبال جايي هستم كه بتونم prk را با ليزر اگزايمر visx star s4 ir انجام بدم
حتي اگه شده خارج از كشور

بله نور مجهزه به دستگاه s4 تولید Abbott medical optics آمریکاست که دستگاه بسیار پیشرفته است.
این دستگاه برای عمل فیمتو فوق العاده است. باید بدونید که فمتو تولید شرکت Visx آمریکاست که بعدها توسط کمپانی AMO یا همون Abbott Medical Optics خریدازی شد.
فکر می کنم اینس دتگاه در مطهری نصب باشه.

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
617
خیلی لطف کردید
یه سوال دیگه دارم
وقتی قطره میریزم چشمام میسوزه ( این مورد وقتی پیش میاد که زیاد پشت سیستم نشسته باشم )
طبیعی هست ؟

saeedoffice

Registered User
لایک‌ها
75
موفق باشی رفیق خبر نتیجه روبه من هم بده.
:general406:
باید خیلی سر این قضیه دقت کنید.
شستشوی چشم با شامپو بچه خیلی مهمه من هم قبلا این مرود رو دیدم.
متاسفانه دوستان اونرو فراموش می کنند و اینطور میشه.
نگران معده درد نباشید.
می تونید با یک دتر داخلی مشورت کنید.

ممنون:general504:
بله سهل انگاری میکنم:general208:

معده درد ندارم ، نگرانم که بگیرم:)
فقط چون چرک خشک کن هستش ، بدن مقاوم میشه:general405:

bing2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با عرض سلام و دورد خدمت آقای یاسینی گل و تمامی دوستان عزیز پرشین تولز
بنده امروز صبح از تهران رسیدم . و میخوام گزارش و نتیجه معاینه ام برای دوستان شرح بدهم .
ما سه نفر (خودم و دو تا دیگه از دوستان ) ساعت 11 روز دوشنبه راهی بیمارستان نور تهران شدیم . حدوداً از ایستگاه راه آهن تا خیابان اسفندیار با اتوبوس 1 ساعت توی راه بودیم ( کرنومتر گرفتم )
ساعت 12 بیمارستان تقریباً خلوت بود ، از اطلاعات پرسیدیم ، گفتند باید برید طبقه اول . به محض ورود به طبقه اول منشی کلینیک که لباس پرستاری تنش بود با برخوردی نچندان خوب و کمی هم با عصبانیت گفتند اول برید صندوق ! صندوق دار بدون اینکه ازش سوال کنیم ، گفت 135 هزار تومن !!! جرینگی بهش دادیم که توی فیش نوشته بود 40 تومن واسه اپتومتریست و 95 تومن واسه عکس پنتا کم . یه چیز جالب پرسیدم گفتم چرا قیمت اینجا از کلینیک های دیگه بالاتره ، صندوق دار گفت : من نمیدونم لابد اینجا پیشرفته تر از جاهای دیگست ! طوری اینو گفت که ما هم جرات نکریدم سوال دیگه ای ازش بپرسیم . فیش دادیم منشی گفتند یه 20 دقیقه دیگه منتظر باشید . ساعت 1:30 دقیقه بود که کمکم داشت شلوغ میشد . دوستم بدون اینکه منشی صداش کنه رفت نشست روی صندلی اپتومتریست ، بعد از معاینه اولی یه قطره ریختند تو چشش ، که نیم ساعت بعد یه قطره دیگه ریختند تا مردمک چشمش کامل باز بشه . دوباره معاینه کردند ، شماره چشمش یکم تغییر کرده بود . یک ساعت بعد صداش کردند گفتنش برو اطاق بغلی عکس بگیر ، عکس رو که گرفت ، نیم ساعت بعد گفتند برید اطاق اولی پیش دکتر امان زاده . در اطاق دکتر رو که باز کردیم ، دکتر سرش پایین بود ، بدون اینکه سرش رو بالا بیاره و ما رو نگاه کنه ، یکم سرش رو به نشانه سلام کردن تکون داد و اشاره کرد به صندلی . بعد از معاینه به مدت 2 دقیقه ، فقط یه کلمه بهمون گفت میتونی عمل کنی ! بعدش دوستم یه سوال پرسید ازش : گفتش که بعد از ریختن قطره شماره چشمش عوض شده مشکلی نداره ؟ دکتر عصبانی شد گفت ما همه اینها رو خودمون میدونیم ، نمیخواد به ما بگی ، بعد با دستش اشاره به درب بیرون کردند . منم از پشت سر بهشون گفتنم دکتر ما از دوستان آقای یاسینی هستیم ، یهو سرشون رو که پایین بود برگردوند یه سمت ما نگاهمون کردند و یه لبخند ملیحی زدند ، گفتند خوش آمدید ، به یاسینی سلام بروسونید .
اومدیم بیرون رفتیم طبقه ششم پیش مشاوره . گفتند که دکتر عمل PRK رو براتون نوشتند که هزینه عمل به صورت عادی میشه 2 میلیون و ششصد (2.600 )
و عمل با دستگاه فمتو میشه 4 میلیون و 400 (4.400)
ازش سوال کردم دستمزد دکتر چقدره ؟ گفتش که بستگی به کرم دکتر داره از 700 گرفته تا 1 میلیون و مابقیش واسه بیمارستانه
_________________________________________________________________________________________________________
نوبت عمل رو زدند برای 1 ماه دیگه ( عمل 2.600 رو هم انتخاب کردیم ) .
ضخامت قرینه دوستم هم 600 بود که گفتند خوبه
____________________________________________________________________________________________________________
منم معاینه کردند و گفتند عمل نمیتونی انجام بدی .....
گزارشش رو مینویسم .
_________________________________________________________________________________________________
البته آقای یاسینی بعداً که از پرستارها سوال کردیم ، گفتند که امان زاده کلاً اخلاق خاصی داره ، پرستاره طوری بهمون گفتند که انگار خودشونم راضی نبودند از اخلاق دکتر .
ولی سلام شما رو بهشون رسوندیم ، خوشحال شدند .

Last edited:

!mina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
میزان آستیگمات چشمتون چقدره. این خیلی مهمه معمولا تا 1 یا 1.5 آستیگمات بدون مشکل درمان میشه و برگشتی در کار نیست.
اینجا بیشتر دوستان با رایانه مدت زمان زیادی کار می کنند. برام جالبه که بیشتر مصرف کنند های کامپیوتر علاقه به عمل لیزر دارند.
عوارضی بعد از عمل وجود نداره نگران نباشید.
سنتون چقدره؟
25سالمه .دقیق نمیدونم ولی از 1.5بیشتر نیست. ممنون از راهنماییتون.میشه لطف کنید یه دکتر خوب هم معرفی کنید به من دکتر کارخانه و دکتر عین الهی معرفی کردند نظر شما چیه؟

bing2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با سلام و درود خدمت آقای یاسینی و تمامی دوستان عزیز
بعد از معاینه کامل دوستم که قبلا شرح دادم . رفتیم طبقه سوم بیمارستان نور که دکتر اونجا بود . از آسانسور که اومدیم بالا ، مستقیم رفتیم صندوق ، و هزینه ها رو پرداخت کردیم . ساعت 6:30 عصر بود و آخرین نفر ویزیت بودم ( بدلیل کارهای دوستم دیر رفته بودیم بالا ) . منشی مطب با عصابنیت تمام فرمودند پس کجا بودید تا الان ، ویزیتتون ساعت 3 بوده ! چرا دیر اومدید ! الان دکتر میرند ! زودتر کاراتون رو انجام بدبد . ما هم گفتیمشون که طبقه پایین بودیم واسه کارهای دوستمون . با خوشونت گفتند حالا که برید بشینید برا معاینه . رفتم نشستم روبروی اپتومتریست ، بعد از کلی معاینه با دم دستگاه های مختلف و گذاشتن عدسی جلوی چشمام ، هر چی میذاشت رو تابلو رو نمیدیدم . اپتومتریست بیچاره نمیدونست دیگه چه چیزی روم امتحان کنه !!! بعدش بهم گفت عینک میزنی ؟ گفتمش چند سالی هست که اصلا عینک نمیزنم ! ولی نسخه های عینکم باهام هست ( که نشونش دادم ) بعدش با تعجب فرمودند که شما چطور بدون عینک میبینید !! دیدتون خیلی تاره !!! منم فقط تو چشاش زل زدم هیچی نگفتم . قبض رو بهم داد گفت برو قطره بریز . نمیدونم چه بلایی سرش آوردم که بنده خدا بعد از معاینه من فرار کرد ، دیگه هم تا موقعی که اونجا بویم ندییمش ( طوری که معاینه دومم رو یه اپتومتریست دیگه انجام داد). رفتم پیش منشی ، قطره اول رو ریخت تو چشمم ، گفت بشین نیم ساعت دیگه بیا واسه قطره بعدی . نشستیم نیم ساعت دیگه رفتم واسه قطره دوم . تقریباً ساعت 8:30 بود و به جز من ،3تا منشی و خود دکتر کسی دیگه تو سالن نبود . همه رفته بودند ، تنها ما مونده بودیم . قطره رو که ریخت تو چشمم > گفت برو عکس بگیر . رفتم تو اتاق عکس هیشکی نبود بعد از نیم ساعت یه خانم بد اخلاق اومد . همینطور که داشت با گوشیش بازی میکرد ، یه دستش رو موبایل بود یه دست دیگش رو دستگاه . عکس ها رو با یه پرینتر اچ پی جوهر افشان برام چاپ کردند . گفت برو پیش دکتر ... رفتم پیش دکتر .
من:سلامآقای دکتر ، ما از دوستان آقای یاسینی هستیم .
دکتر : سلام به به بفرمایید بشینید . خوب هستید . یه جورایی خوشش اومد .
من : ساکت
دکتر : داشت به عکس ها نگاه میکرد و فرمودند که عمل شما به صلاح نیست . شما قوز قرنیه دارید .
من : آقای دکتر هیچ راهی نیست واسه عمل
دکتر : خیر - اگه عمل کنی دوباره شماره چشمات بر میگرده
من : پس کلاً عمل رو کنسل کنم
دکتر : سرش رو به نشانه تایید تکون داد و گفتند بله ولی گفتند که حالا یه سال دیگه بیا برا آزمایش ببینیم که چی میشه ولی فعلا اصلا عمل به صلاح نیست .
دکتر گفتند که فعلا میتونی از لنز سخت استفاده کنی یا میتونی عینک هم بزنی . میل با خودت
خدا حافظی کردیم و دکتر هم سلام رسوندند به شما آقای یاسینی . گفتند که سلام برسوند به ایشون .
___________________________________________________________________________________________
اخلاق دکتر نسبت به امان زاده خیلی ، خیلی بهتر بود ، و جواب سوال ها رو میداد
ازش پرسیدم ضخامت قرنیه ام چنده ؟ گفتند میخوای بدونی ؟ ضخامت قرنیه ات 515 هست .
________________________________________________________________________________
بعد دوباره رفتم پیش اپتومتریست ( که یه آقایی با لباس شخصی بود و خیلی هم عجله داشت که بره ) یه نسخه عینک برام نوشت . بهش گفتم . میشه یه نسخه واسه لنز هم بنویسید ؟ گفتند که شماره عینک و لنز فرقی نداره ! که بعد اینکه رفتیم سوال کردیم واسه لنز ، لنز فروش گفت که کی این حرف رو زده !! شماره لنز با عینک فرق داره . و خودمون دوباره معاینت میکنیم .
_________________________________________________________________________________________
اینم از لینک تمام آزمایشاتم
http://pasteboard.co/H7KWOvp.jpg
____________________________________________________________________________________
این تمام ماجرا بود .
حالا آقای یاسینی عزیز . من دچار افسردگی شدید شدم .
یکم تحقیق کردم تو اینترنت . ظاهراً که این یه بیماری هست و به مرور زمان پیشرفت میکنه و ممکنه خطرناک هم بشه !؟
___________________________________________________________________________________________
آقای یاسینی شما که تجربه دارید . بیماری من خطرناکه ؟
الان با توجه به آزمایشاتم قوز قرنیه من خطرناکه ؟ به نظرت از این بیشتر پیشرفت میکنه ؟
میتون چند سال دیگه عمل کنم یا نه ؟
لطفاً منو راهنمایی کنید ؟ چیکار کنم ؟
از لنز استفاده کنم یا برم عینک بگیرم ؟
از چه نوع لنزی استفاده کنم ؟
هزینه لنز چقدر میشه ؟
الان خیلی نگران چشمام شدم . نمیدونم چیکار باید کنم !!
_________________________________________________________________________________
میتونم آزمایشاتم رو برای دکتر خانلری که مورد تایید شماست ایمیل کنم و نظر ایشون رو هم بگیرم ؟شاید امیدی باشه ! یا نظر دکتر میرآفتاب کاملا درسته
آقای یاسینی . بعد از خدا امیدم به کمک ها و راهنمایی های شماست .
با تشکر و سپاس فراوان
همیشه پیروز و سربلد باشید ...

bing2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
راستی آقای یاسینی در مورد تخفیف از بیمارستان هم با مشاورشون صحبت کردیم
ایشون گفتند اگر که بتونید 7 نفر رو برای عمل به بیمارستان معرفی کنید از 30 % تخفیف بهره مند میشید .
منم بهش گفتم حالا از کجا این 7 نفر رو پیدا کنیم . خندید ، گفت اینا سیاست های بیمارستانه .

بالا