برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
سایت آراد تحلیل با 6 سال سابقۀ فعالیت در بورس، با طرح ویژه سود تضمینی هر ماه 5% سود تضمین شده به سرمایه گذاران پرداخت می کنه.
یعنی با سرمایه شما اقدام به خرید سهام نموده و با فروش به موقع آن، 5% سود تضمینی به شما تعلق میگیره.
با 50 میلیون تومان سرمایه گذاری، پس از یک ماه 2,500,000 تومان سود به حساب شما واریز خواهد شد.
حداقل سرمایه در این طرح 1 میلیون تومان درنظر گرفته شده
به هر 1 میلیون تومان سرمایه گذاری، هر ماه 50 هزار تومان سود تعلق می گیره. توضیحات کاملتر در سایت فوق درج شده.
سایتی که حتی یک شماره تلفن یا آدرس نداره و حتی هیچ گونه مجوز ثبت شده ای و یا عامل بورس گذار نداره و هیچ طرف قرار داد مکتوبی هم نداره چطور میشه اعتماد کرد؟

حتی خیلی جاها با وجود نوشتن قرار داد هم باز به مشکل برمیخورند
اینکه یه سایت ساده و فرم ساده هست که با نصب یک اسکریپت میشه براحتی راهش انداخت.

alirezatehran

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان بنده میخوام اینده سرمایه گزاری کنم ؟ بانک بهتری سراغ دارید ؟ لطفا جواب بدید ؟ چون یه هفته ی دیگه میخوام برم

Medical

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سایتی که حتی یک شماره تلفن یا آدرس نداره و حتی هیچ گونه مجوز ثبت شده ای و یا عامل بورس گذار نداره و هیچ طرف قرار داد مکتوبی هم نداره چطور میشه اعتماد کرد؟

حتی خیلی جاها با وجود نوشتن قرار داد هم باز به مشکل برمیخورند
اینکه یه سایت ساده و فرم ساده هست که با نصب یک اسکریپت میشه براحتی راهش انداخت.
سرمایه گذاری در اون سایت به افراد ریسک پذیر پیشنهاد میشه.
کسی هم که قصد خیانت داشته باشه با روش های مختلف میتونه کلاهبرداری کنه.
خودشونم گفتند کسانی که اعتماد ندارند میتونند در بانک سرمایه گذاری کنند.
خودم 2 میلیون بهشون داده بودم هر ماه 100 هزار تومان سود به حساب واریز می کردند ولی اعتماد نکردم سرمایه رو بیشتر کنم، اصل سرمایه رو ازشون گرفتم.
در اون سایت بعضیا کامنت گذاشته بودند مبالغ 60 تا 85 میلیون سرمایه گذاری کردند. شاید خودشون اینارو گذاشتند تا بقیه رو اغفال کنند هرچند مسئول سرمایه هر شخص خودشه.
به هرحال از سود بدست آمده 2% به عنوان کارمزد کسر می کنند و 5% سود پرداخت می کنند.

irbroker

Registered User
لایک‌ها
253
سرمایه گذاری در اون سایت به افراد ریسک پذیر پیشنهاد میشه.
کسی هم که قصد خیانت داشته باشه با روش های مختلف میتونه کلاهبرداری کنه.
خودشونم گفتند کسانی که اعتماد ندارند میتونند در بانک سرمایه گذاری کنند.
خودم 2 میلیون بهشون داده بودم هر ماه 100 هزار تومان سود به حساب واریز می کردند ولی اعتماد نکردم سرمایه رو بیشتر کنم، اصل سرمایه رو ازشون گرفتم.
در اون سایت بعضیا کامنت گذاشته بودند مبالغ 60 تا 85 میلیون سرمایه گذاری کردند. شاید خودشون اینارو گذاشتند تا بقیه رو اغفال کنند هرچند مسئول سرمایه هر شخص خودشه.
به هرحال از سود بدست آمده 2% به عنوان کارمزد کسر می کنند و 5% سود پرداخت می کنند.
چون هیچ قرارداد شرعی بین سرمایه گذار و سایت بسته نمیشه سود بدست آمده دقیقا ربا خواهد بود
ضمنا این نوع فعالیت یک سایت دقیقا خلاف قوانین بانک مرکزی و احکام شرعی است و اگر ملاحظه کنید درگاه پرداخت آنلاین سایت هم امروز بدلیل همین تخلفات مسدود شده است!

salam2050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام
لطفا میشه راهنمایی کنید
من تو موسسه ثامن الحجج یک حساب بلند مدت 5 ساله دارم مبلغ سپرده من هم 40 میلیون میشه
وتو این موسسه یک شرایط جدید گذاشتن برای وام
وام در قبال سپرده بدون ضامن
و من می خواهم 40 تومان بگذارم پیش موسسه و مبلغ 35 تومان وام بگیرم
وسود وام ان هم 25 درصد می باشه
وبه عنوان مثال من می خواهم این کار کنم
می خواهم سود سپرده خود بدم به جای سود وام که گرفتم
ومبلغ 35 تومان دوباره بگذارم تو موسسه کوثر
که زیر نظر بانک مرکزی هم است ای ارزش داره این کار کنم یا خیر
لطفا راهنمایی کنید

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
سلام
لطفا میشه راهنمایی کنید
من تو موسسه ثامن الحجج یک حساب بلند مدت 5 ساله دارم مبلغ سپرده من هم 40 میلیون میشه
وتو این موسسه یک شرایط جدید گذاشتن برای وام
وام در قبال سپرده بدون ضامن
و من می خواهم 40 تومان بگذارم پیش موسسه و مبلغ 35 تومان وام بگیرم
وسود وام ان هم 25 درصد می باشه
وبه عنوان مثال من می خواهم این کار کنم
می خواهم سود سپرده خود بدم به جای سود وام که گرفتم
ومبلغ 35 تومان دوباره بگذارم تو موسسه کوثر
که زیر نظر بانک مرکزی هم است ای ارزش داره این کار کنم یا خیر
لطفا راهنمایی کنید
ببخشید جسارت میکنم ولی اینکار دیوانگی محض هست. وام حتی اگه 100 درصد سپرده هم باشه، کلاهبرداریه.
شما 40 میلیون میدید به اونا مثلا به سود 22
بعد 35 میگیرید با سود 25؟
آیا این واقعا عاقلانه هست؟
خب اصل پول خودتونو بذارید هرجا میخواین بذارین.
شما میخواین فقط تو ذهنتون 75 داشته باشین. ولی در اصل اینجوری 5 تومن از 40 تومن خودتونو خیلی راحت و با پیچیده کردن ی سری معادلات بانکی دارین تقدیم به بانک می کنین.

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
ببخشید جسارت میکنم ولی اینکار دیوانگی محض هست. وام حتی اگه 100 درصد سپرده هم باشه، کلاهبرداریه.
شما میخواین فقط تو ذهنتون 75 داشته باشین. ولی در اصل اینجوری 5 تومن از 40 تومن خودتونو خیلی راحت و با پیچیده کردن ی سری معادلات بانکی دارین تقدیم به بانک می کنین.
کاش به همینجا ختم میشد که صادقانه بودند بعد از قسط یندی و مبالغ کارمزد و غیره وقتی محاسبه میکنی با سود پرداختی بیش از 30 درصد سود ازت دارن میگیرن که ذکر میکنند 25 درصد!!
مشابه کاری که بانک ملت ملی و صادرات و کلیه بانکها دارند انجام میدند در واقع وقتی از ماه اول اقساط داره پرداخت میشه شما هر ماه مبلغی از وام گرفته شده رو دارید بصورت خورد خورد بازپس میدید که اصلا محاسبه نمیکنند بشخصه یک وام 15 درصدی از بانک ملت سال گذشته گرفتم که وقتی کلیه اقساط و کارمزد و ... رو جمع میزنم حاصل بدست اومده میشه بالای 20 درصد سود که 15 درصد ذکر شده در وام

vvampirevv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
در صورتی که وام گرفته شده بصورت سپرده گذاری در جای دیگه باشه به نظر من هم کار اشتباهیه ولی اگر از وام برای خرید کالا استفاده بشه اتفاقا خیلی کار خوبیم هست
فرض کنید ایشون بخوان یک ماشین 35 تومنی بخرن. به جای اینکه کل پولی که دارن بدن ماشین نقد بگیرن بجاش پولشونو توی موسسه می زارن و 35 تومن وام می گیرن و اختلاف بین سود پولشون و قسط وام رو به موسسه پرداخت می کنن. یه جوری میشه ماشین از دم قسط! که عمرا با این شرایط کسی به شما ماشین بفروشه تازه بعد 3 4 سال علاوه بر ماشین پول اصلیشونم دارن

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
در صورتی که وام گرفته شده بصورت سپرده گذاری در جای دیگه باشه به نظر من هم کار اشتباهیه ولی اگر از وام برای خرید کالا استفاده بشه اتفاقا خیلی کار خوبیم هست
فرض کنید ایشون بخوان یک ماشین 35 تومنی بخرن. به جای اینکه کل پولی که دارن بدن ماشین نقد بگیرن بجاش پولشونو توی موسسه می زارن و 35 تومن وام می گیرن و اختلاف بین سود پولشون و قسط وام رو به موسسه پرداخت می کنن. یه جوری میشه ماشین از دم قسط! که عمرا با این شرایط کسی به شما ماشین بفروشه تازه بعد 3 4 سال علاوه بر ماشین پول اصلیشونم دارن
شما هر جور حساب کنی اینکار ضرر هست.
اگه قبول ندارید. اعدادی که بهتون دادن رو دقیق بدین تا بهتون ثابت کنم.
این اعداد رو میخوام: مبلغ وام. مبلغ قسط وام. تعداد اقساط
مبلغ سپرده، درصد سود

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
قابل توجه دوستان در مورد سایت aradtahlil.com
Registered On May 12, 2014
Expires On May 12, 2015

May 2014 این دامین خریداری شده
خوب گفتی، حالا من یه چیزی توی کامنتای این صفحه خوندم، ظاهرا اینا یه سایت دیگه داشتن به اسم پارسیان و اونجا مشغول بودن، اینکه چرا مجبور شدن از اونجا کوچ کنن به آراد معلوم نیست. هیچ لینک و عکس و سندی هم از اون سایت پارسیانی که ادعاشو دارن پیدا نمیشه!

salam2050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام
اول یک تشکر از بابت کامنهای که برای من گذاشتین
من اطاعات کاملی از این روش و محاسبه از ریس شعبه نپرسیدم
وقت رئیس شعبه یک مثال به هم زد
به عنوان مثال ما 1000000 به شما وام میدیم وگفت سود ان میشه 200 هزار تومان و شما باید مبلغ 250 تومان
شما باید ماهانه پرداخت کنید
و چیزی دیگر نپرسیدیم
خوب طبق کامنهای که دوستان گذشته بودین گفته بودین کار درست نیست
ولی
خوب اگر من این وام بگیریم ودوباره ان بگذارم تو یک موسسه دیگه
به عنوان مثال من در مدت سه سال وام پرداخت کنم
بعد از سه کل موجودی من میشه
100
میلیون
چطور شد 100 به این شکل
سپرده من 40 و وام گرفته شده هم 35
و
سود که از طریق
وام 35 به دست میارم
که مدت سه سالم میشه
تقریبا
30
میشه
لطفا راهنمایی کنید تشکر
بعد یک چیزی دیگه یادم رفته بود بگیم
چون مدت زیادی تو این موسسه سپرده دارم
28 درصد
میگیریم
ودر قبال ان وام
که میگیریم
25 درصد است

لطفا راهنمایی کنید تشکر

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
اعدادی که داریم:
سپرده 40 میلیون
سود سپرده 28%
مبلغ وام 35
سود وام 25%
شما برای سپرده 920 ماهیانه میگیرید.
برای 35 اگر سه ساله باشه باید ماهیانه 1390 بدید.
تفاوتش میشه 470.
پس از سه سال شما 75 تومن دارید نه 100 تومن. (شما مبلغ اقساطی که باید بدید رو محاسبه نکردید تو محاسباتتون)
اما اگه 40 تومن رو سپرده کنید و وام نگیرید.
توی سه سال 33120سود میگیرید و اگه همون 470 رو هم ماهیانه پس انداز کنید: 16920هم پس انداز کردید.
مییشه 90040.
تازه من سود پس انداز و سود ماهیانه 920 سود سپردتون رو حساب نکردم!!!
نکته مهم: (این محاسبات در صورتی هست که وام شما 25 درصد و سه ساله باشه و سود سپردتون 28 باشه)اگه طور دیگه ای هم هست بگید تا بگم بازم. تا این لحظه من ندیدم بانکی یا موسسه درصد سود سپردش بالاتر از سود وام باشه ولی با این حال اینطوری هم که من محاسبه کردم به ضررتون هست)

mahmood10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
سلام دوستان عزیز
لطفا توجه فرمایید.
در تاریخ 9 دیماه در موسسه نور سپرده یکساله باز کردم با نرخ 27 درصد. چند بار از مسئول شعبه پرسیدم که نرخ سودش 27 درصد هست ؟ و جواب داد بله به شما 27 میدیم. چند روز بعد باز هم به شعبه رفتم و تأکید کردم که سپرده من 27 هست و باز هم جواب دادند بله و مسئول شعبه گفت که چقدر میپرسی ؟ مگه چند روز پیش نپرسیدی ؟
در نهایت امروز که یکم بهمن هست و بابت 22 روز، اولین سود رو واریز کردند، با نرخ 22 حساب کرده اند یعنی عملا دروغ گفته اند. نمیدونم اسم این کار رو چی میزارن ولی در سررسید یکماهه سپرده و بقیه حساب های موسسه نور رو می بندم. آخه چرا باید در موسسه ای سرمایه گذاری کنم که مثل بانک سود میده و مجوز هم نداره و عضو شتاب هم نیست ؟؟؟؟
از طرفی با توجه به اینکه دروغ هم گفته اند آیا میشه دیگه بهشون اعتماد کرد ؟؟
دوستان عزیز لطفا در صورت مواجه با این شرایط سریعا سپرده رو ببندین و جابجا کنین ببرین بانک بزارین. حداقل بانک مجوز داره و کارت شتاب داره.
با تشکر

m-ha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام عزیزان
این طرح گنجینه سپهر صادرات چطوره؟فرمول محاسبه اش به چه شکله و سالانه چند درصدیه؟ ممنونم

Mina.4

Registered User
لایک‌ها
30
دوستانی که میدونن لطفا کمک کنن!

من پارسال تو موسسه ثامن الایمه سپرده پنجساله به شرط یکساله باز کردم که چند روز پیش سررسیدش بود، بخاطر دوری راه و گرفتاری که داشتم دست بهش نزدم و طبق قرارداد و عرف رایج، سپردم برا یکسال دیگه یا بیشتر اتومات تمدید شده. حالا اگه من مثلا الان یا پنج ماه دیگه برم پولامو کلا در بیارم آیا بهم جریمه میخوره و اگه بله، در چه حدودی؟، ممنون!

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
سلام دوستان عزیز
لطفا توجه فرمایید.
در تاریخ 9 دیماه در موسسه نور سپرده یکساله باز کردم با نرخ 27 درصد. چند بار از مسئول شعبه پرسیدم که نرخ سودش 27 درصد هست ؟ و جواب داد بله به شما 27 میدیم. چند روز بعد باز هم به شعبه رفتم و تأکید کردم که سپرده من 27 هست و باز هم جواب دادند بله و مسئول شعبه گفت که چقدر میپرسی ؟ مگه چند روز پیش نپرسیدی ؟
در نهایت امروز که یکم بهمن هست و بابت 22 روز، اولین سود رو واریز کردند، با نرخ 22 حساب کرده اند یعنی عملا دروغ گفته اند. نمیدونم اسم این کار رو چی میزارن ولی در سررسید یکماهه سپرده و بقیه حساب های موسسه نور رو می بندم. آخه چرا باید در موسسه ای سرمایه گذاری کنم که مثل بانک سود میده و مجوز هم نداره و عضو شتاب هم نیست ؟؟؟؟
از طرفی با توجه به اینکه دروغ هم گفته اند آیا میشه دیگه بهشون اعتماد کرد ؟؟
دوستان عزیز لطفا در صورت مواجه با این شرایط سریعا سپرده رو ببندین و جابجا کنین ببرین بانک بزارین. حداقل بانک مجوز داره و کارت شتاب داره.
با تشکر
سلام درسته دوست عزیز برای من هم گفتند 27 ولی الان 22 درصد واریز شده چون حتی در برگه سپرده هم جایی ذکر نشده 27 درصد و احتمالا میتونن هر کاری انجام بدن چون در برگه سپرده هم ذکر نشده

amirbarca

Registered User
لایک‌ها
97
سلام درسته دوست عزیز برای من هم گفتند 27 ولی الان 22 درصد واریز شده چون حتی در برگه سپرده هم جایی ذکر نشده 27 درصد و احتمالا میتونن هر کاری انجام بدن چون در برگه سپرده هم ذکر نشده
عجله نکنید.چون بعضی از بانکها و موسسه ها الباقی سودو چند روز بعد واریز میکنن.

azita57

Registered User
لایک‌ها
109
سلام
اول یک تشکر از بابت کامنهای که برای من گذاشتین
من اطاعات کاملی از این روش و محاسبه از ریس شعبه نپرسیدم
وقت رئیس شعبه یک مثال به هم زد
به عنوان مثال ما 1000000 به شما وام میدیم وگفت سود ان میشه 200 هزار تومان و شما باید مبلغ 250 تومان
شما باید ماهانه پرداخت کنید
و چیزی دیگر نپرسیدیم
خوب طبق کامنهای که دوستان گذشته بودین گفته بودین کار درست نیست
ولی
خوب اگر من این وام بگیریم ودوباره ان بگذارم تو یک موسسه دیگه
به عنوان مثال من در مدت سه سال وام پرداخت کنم
بعد از سه کل موجودی من میشه
100
میلیون
چطور شد 100 به این شکل
سپرده من 40 و وام گرفته شده هم 35
و
سود که از طریق
وام 35 به دست میارم
که مدت سه سالم میشه
تقریبا
30
میشه
لطفا راهنمایی کنید تشکر
بعد یک چیزی دیگه یادم رفته بود بگیم
چون مدت زیادی تو این موسسه سپرده دارم
28 درصد
میگیریم
ودر قبال ان وام
که میگیریم
25 درصد است

لطفا راهنمایی کنید تشکر
الان بانکها روی سپرده 22 درصد وام 28 درصد میدن یعنی اگر شما جایی سپرده داشته باشید باید اول 22 درصد بزارید تا روی اون وام 28 درصدی بدن
که اگر اینجوری باشه اینطوری که من حساب کردم سود سپرده اولی تون در هر ماه تقریبا میشه 723 هزار تومن که جمع سه سالش تقریبا میشه 26 میلیون
35 وامی رو که میگیرید قسط هر ماهش که من 30 درصد حساب کردم چون بانکها الکی می گن 28 اما معمولا تا 32 درصد هم حساب می کنن میشه 1409 تومن سود کلی که در سه سال بابت وامتون میدید تقریبا میشه15750 تومن
یعنی شما سود بیشتری از بانک توی این سه سال گرفتید تا سودی که اونا از شما بابت وامتون می گیرن .... اون 35 میلیون رو اگر بتونید توی بانک یا موسسه ای سپرده کنید که سود بیشتری بهتون بده که چه بهتر .... یا اگر بتونید با اون کار کنید که بهتره....
که اصل 40 دست نخوره و سودی که بانک میده بمونه به عنوان ارزش پولتون تو این سه سال که کم میشه و با اون 35 تومن هم کار کنید قسطش رو بپردازید .
گاهی اوقات اینجور وامها می ارزن شما سود اون 40 تومن اولی رو می گیرید و وام دومی رو هم جایی می زارید که سود خوبی داره یا تو کار خوبی میذارید که رونق داره و مدت باز پرداختشم اگر بالا بگیرید مجمو ع درامدهاش با هم قسط خودش رو میده
فقط می مونه ارزش پول که اگر پول جایی ثابت باشه و با هاش کار نشه ممکنه پولتون بعد 3 سال یا 5 سال ارزش فعلی رو نداشته باشه .....

Last edited:

salam2050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
تشکر از توضیحات شما
حالا ارزش داره این کار کنم یا خیر
ایا طبق کار که من کردم میتونم سپرده خود با این روش به 100 تومان برسانم یا خیر
خوب من این می گیم
40 سپرده من تقریبا سودش میشه 897 تومان ماهانه
وام که می خواهم بگیریم 35 ت که باید ماهانه اگر اشتباه نکنم 970 ت باید پرداخت کنم البیته با 32 درصد حساب کردم چون هنوز درست از ریئس شعبه نپرسیدیم طبق فرمایش شما 32 درصد حساب کردم
قسط این وام می خواهم از سود سپرده خود که ماهانه 897 پرداخت کنم که فکر کنم باید یک 70 باید روی پولم بگزارم تا قسط ان پرداخت کنم
خوب حالا 35 وام که گرفتم دوباره می خواهم بگذارم تو یک موسسه یا بانک هر کدام که سودی بیشتر دادن حالا من همان 22 درصد در نظر می گیریم که تقریبا سود ماهانه ان میشه 630 تکه برای یکسال ان میشه 7میلیون پانصد
وبرای سه سال میشه 22 میلیون پانصد
حالا بعد از پرداخت وام به عنوان مثال بعد از سه سال
40 ت سپرده خودم 35 وام گرفته شده وپرداخته شده و
سود 35 ت در سه سال که میشه 22میلیون پانصد که جمع کل ان میشه بعد از سه سال
98 ت
ایا ارزش داره یا خیر
لطفا راهنمایی کنید
بالا