برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Make Money

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
تا 3 ماه اول 10 درصد 3 ماه دوم 14 درصد سه ماه سوم 18 درصد و از اون ببعد 22 درصد هست. شما چند ماه بود سپرده داشتید؟
اولین واریز بود. شما مطمئین هستید؟ چون یکی از دوستان گفته بود "اگر شما یکسال بگذارید بمونه. بعد از یکسال با کف دو میلیون 22درصد میده" اگر مال شما درست باشه, میزارم بمونه

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
اولین واریز بود. شما مطمئین هستید؟ چون یکی از دوستان گفته بود "اگر شما یکسال بگذارید بمونه. بعد از یکسال با کف دو میلیون 22درصد میده" اگر مال شما درست باشه, میزارم بمونه
والا من که دیگه به هیچ بانکی و قوانینشون اطمینان ندارم دوست عزیز باید از خودشون بپرسید به حرف خودشونم اطمینان نکن.مثل اینده اگر بکنن و صبح بجای ۲۲درصد بعد از یکسال بدن ۱۰درصد نمیتونی هیچی بهشون بگی...میگن مصوبه بانک مرکزیه به ما ربطی نداره...الان من خودم تمام پولهامو میذارم موسسه مهر تا از روش بتونم وام ۴درصد بگیرم خونه بخرم.بانک فایده ای نداره

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
والا من که دیگه به هیچ بانکی و قوانینشون اطمینان ندارم دوست عزیز باید از خودشون بپرسید به حرف خودشونم اطمینان نکن.مثل اینده اگر بکنن و صبح بجای ۲۲درصد بعد از یکسال بدن ۱۰درصد نمیتونی هیچی بهشون بگی...میگن مصوبه بانک مرکزیه به ما ربطی نداره...الان من خودم تمام پولهامو میذارم موسسه مهر تا از روش بتونم وام ۴درصد بگیرم خونه بخرم.بانک فایده ای نداره
دوست عزیرم سلام...
منظور شما بانک مهر اقتصاد هست درسته؟
چون من هم تو همین بانک سپرده دارم...
میشه لطف کنید یه توضیحات تکمیلی به من بدید ببینم چطوری میشه این وام 4% رو گرفت و بازپرداختش به چه شکله چون من هم میخوام ایشالا خونه بگیرم...
با تشکر

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
دوست عزیرم سلام...
منظور شما بانک مهر اقتصاد هست درسته؟
چون من هم تو همین بانک سپرده دارم...
میشه لطف کنید یه توضیحات تکمیلی به من بدید ببینم چطوری میشه این وام 4% رو گرفت و بازپرداختش به چه شکله چون من هم میخوام ایشالا خونه بگیرم...
با تشکر
منم اون چیزی که متوجه شدم رو میگم.
تا سقف فکر کنم ۲۰میلیون وام میدن و هرچقدر پولتون تو بانک بمونه همون مقدار زمان باز پرداختش هست. ۹۰درصد موجودی هم بهتون وام میدن اصل پولم بهتون میدن.
ضامن معتبر میخواد
فکر کنم خودتونم باید شغل داشته باشید.
توضیحات بیشتر رو از خود موسسه بپرسید
درضمن بانک فکر نکنم باشه موسسه هست

sarbaz20

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان بانکها که 22 % حساب باز میکنن. سود حسابو بهمون ماهانه میدن یا اخر سال میدن؟

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
دوستان بانکها که 22 % حساب باز میکنن. سود حسابو بهمون ماهانه میدن یا اخر سال میدن؟
سلام
من 10 دی بانک سامان حساب باز کردم. یکساله 22 درصد. سود هم ماهانه واریز میکنن.
موفق باشید.

azita57

Registered User
لایک‌ها
109
من که بی ادبی در نوشته ام نمیبینم! اما اصرار شما بر خوب بودن این وام و ندیدن استدلال دوستان آدم رو به فکر میندازه!!
با تحلیل اشتباه دیگران رو به اشتباه نندازیم.
فرمولی که من حساب میکنم اینه:
interest.gif
یک نفر نظر خواست منم نظر خودم رونوشتم و دیگران هم همینطور....
این نوع وامهام برای بعضی ها خوبه از جمله خودم من ..... بستگی به هدف خود شخص داره...
الان من یه تومن 28 درصد 2 ساله گرفتم ...ماه اول 569239 و از ماه دوم 548000 تومن تا آخر باید بدم که جمعش میشه 13173239 ریال یعنی 317 سودش هست.. یک میلیون تومن تو بانک سپرده دو ساله 22 درصد جمع سود 24 ماهش میشه 433 یعنی من سود خود بانک رو به خودشون پس میدم اصل پول رو از جیبم میدم....
حالا اگر کسی این نوع وام به ضررشه نگیره برای من می صرفه....
وسلام

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
قابل برداشت هست سود ماهانه ؟.
بله قابل برداشت هست...اون ده میلیون تا یکسال قابل برداشت و یا اضافه کردن نیست و سود ماهانه رو میریزن به یک حساب دیگه که موقع افتتاح سپرده بلندمدت باز کردید.(با کارت عابر از خودپرداز راحت میتونید برداشت کنید)

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
بچه ها من چندتا بانک امروز رفتم منتها همه گفتن 10 درصد واسه روزشمار...
من 50 میلون پول دارم میخوام بزارم روز شمار یا مثلا 3 ماه بخوابونمش....
مثلا اگر تا 2 تومنشم بلوک کنن اما مابقیشو بتونم برداشت و واریز داشته باشم خیلی خوبه...
جایی رو دوستان میتونن معرفی کنن؟
یکی از بچه ها میگفت نور 27% میده درسته؟
بانك مهر اقتصاد(به شتاب وصل نيست)با كف 5 م تومن حساب 22%باز ميكنه

halfblod

Registered User
لایک‌ها
189
من امروز زنگ زدم به کوثر.
حساب کلید طلایی تا شهریور 94 تمدید شده. (برای افرادی که قبل از اردیبهشت ماه امسال حساب باز کردن)

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
این خبر امروز تابناک گذاشته بود ولی حذف کردن
لازم به ذکر است این پروژه در مرکز شهر مشهد هست و جزو بالاترین مناطق مشهد حساب میشه

بانک خصوصی بدون مجوز شریک اقتصادی آستان قدس/ "مشهد مال" جایگزین پدیده می‌شود؟
بانک خصوصی آینده همچنان فعالیت‌های غیربانکداری و بنگاه‌داری خود را باوجود مخالفت‌های مقامات ارشد کشور و بانک مرکزی با بنگاه‌داری بانک‌ها گسترش می‌دهد به طوری که در پروژه بزرگ "مشهد مال" نیز شریک اقتصادی آستان قدس شده است.
تابناک اقتصادی:هنوز مشهدی‌ها در شوک ماجرای پدیده شاندیز به سر می‌برند؛ شوکی که به برخی شهرها و استان‌های دیگر کشور هم کشید.
پدیده شاندیز که سال‌ها تبلیغات کرد و سرمایه‎گذاری، با تمام ماجراهایش، یک هفته‌ای هوا شد و حالا از مشهد مقدس خبر می‌رسد که رقیب‌اش به نام "مشهد مال" با پشتوانه قوی درحال پیشروی است.
در این پروژه باز هم سروکله بانک خصوصی بدون مجوز که به جای گسترش فعالیت‌های بانکداری، بر خلاف تاکیدات مقامات ارشد کشور و بانک مرکزی، در حال گسترش فعالیت‌های بنگاه‌داری است، پیدا و این بار این بانک با آستان قدس مشهد شریک اقتصادی شده است.
براساس اطلاعات رسیده، در پروژه بزرگ "مشهدمال" 49 درصد آستان قدس و 51 درصد بانک تات و گروه هتل‌های اسلامی روتانا دبی سهم دارند.
البته آیت الله علم الهدی نماینده مردم در مجلس خبرگان ***** و امام جمعه مشهد در سال‌جاری در گفتگو با یک برنامه تلویزیونی گفته است: توسعه مراکز تجاری و مراکز تفریحی کم کم هویت مذهبی شهر را از دست می‌دهیم. مشهد مقدس به جزیره کیشی تبدیل می‌شود که وسط آن یک گنبد طلا وجود دارد. با ساخت و سازهایی که در اطراف حرم صورت می گیرد، این شهر در حال از دست دادن هویت معنوی و زیارتی خود است. ما با توسعه شهر مخالفتی نداریم، اما این توسعه باید در شکلی صورت گیرد که با قداست حرم مطهر منافاتی نداشته باشد.
وی افزوده است: در ساخت و ساز آستان قدس این مسایل رعایت شده اما از حوزه حرم که خارج می شویم، توجهی به این موضوع نشده است. عده ای سرمایه دار به جان هویت شهر افتاده اند و شکل معنوی و زیارتی را از آن می‌گیرند. مسوولان شهری نیز تا کنون به این موضوع توجه نکرده‌اند که امیدوارم پس از این به این موضوع توجه داشته باشند.
این در حالی است که برخی از اعضای شورای مشهد هم از این موضوع در دوره‌های مختلف زمانی انتقاد کرده‌اند.
خلیل موحد عضو شورای شهر مشهد در این باره می‌گوید: "آستان قدس رضوی ۲۸ قطعه زمین دارد که کاربری فضای سبز دارند و این ۲۸ زمین تنفس گاه های شهر هستند. در خصوص مشهد مال متاسفانه در گذشته تغییر کاربری که شده و مجوزی که کمیسیون ماده ۵ داده است، تقریبا تعجب بر انگیز است. ولی در عین حال که مجوز داده شده، حقوق بسیار زیادی از شهر ضایع شده است، یعنی وقتی مجوز داده شده آن حقی که باید گرفته شود در قبال ضایع شدن حق شهر هم اخذ نگردیده است. آقای دکتر سرویها رئیس محترم شورا یک تکلیفی را به نظارت عالیه داده اند که تحقیقی درباره کل این زمین ها داشته باشند تا بعد اقدام جامعی صورت گیرد."

حاج خلیل موحد می افزاید: "متاسفانه مکان پروژه مشهد مال چون کاربری فضای سبز و تفریحی است، تبدیل به تجاری شده است؛ آنهم یک تجاری غیر اصولی که بسیار شکننده برای جایی که ۱۶۵ هزار متر برای تجاری داده شده است و نزدیک به ۴۰ هزار متر دیگر تخلف دارد که ۲۰۰هزار متر در آن جا مجموعه تجاری درست می‌شود."

این عضو شورای شهر تصریح می‌کند: "اما نسبت به این تخلفات و مشابه آن از آستان قدس رضوی تا به حال شهرداری و شورای شهر تقابلی نکرده اند و امروز ما با یک مجوز های صادر شده مواجه هستیم و مجوزی که صادر می شود، حق قانونی برای طرف مقابل قائل می‌گردد و ما درصدد هستیم به طور حقوقی نسبت به پروژه های سابق اقدام کنیم و نسبت به پروژه های آینده کنترل صورت پذیرد. حتی دنبال این هستیم برای پروانه هائی که صادر گردیده است، خسارت دریافت نمائیم."

وی ادامه می‌دهد: "کوه های جنوب شهر که سرمایه شهر ما هست، متاسفانه یک مجوز از شهرداری داده شده و با مجوزی که توسط کمیسیون ماده ۵ صادر گردیده ۳۵۰هزار متر زیر بنا در یک ساختمان که این ساختمان جدا از اینکه خودش آسیب زننده است، نکات فرهنگی عجیبی دارد. هتل ۷ ستاره ای است که سالن دنس هم دارد. اینها استانداردهای بین المللی است که دارد در آنجا اجرا می شود. ما با دادگستری صحبت کردیم تا توقف موقتش را بگیریم. تا بتوانیم حقوقی هم وارد شویم حتی خسارتش را پرداخت کنیم و مانع از ساخت آن شویم."

جزئیات "مشهد مال"
به گزارش تابناک اقتصادی، عملیات احداث پروژه مشارکتی مشهدمال در زمینی به مساحت عرصه ۷۸۰۰۰ متر مربع با زیربنای حدود۵۷۰۰۰۰ متر مربع نبش چهارراه سجاد(خیام) با کاربری تجاری (مال) و برج دفاتر تجاری و هتل و پارکینگ بسیار فراوان وبیش از ضابطه مجاز شهرداریبا تاسیس شرکت ستاره تابناک هشتم توس در سال ۱۳۹۰آغاز شده است.
مدت زمان اجرای این پروژه پنج سال و نیم پیش‌بینی شده و شامل فضای تجاری، هتل و برج اقامتی و اداری، فضای تأسیساتی و پارکینگ است که علاوه‌ بر فضای تجاری، ۲۳ طبقه هتل و ۱۷ طبقه فضای اداری نیز در حاشیة بلوار خیام احداث خواهد شد.

پروژه مشهد مال در زمینی به وسعت هشت هکتار است و زیربنای حدود ۵۰۰هزار متر مربع در یک موقعیت ساختاری و عملکردی خاص مشهد در خیابان سجاد واقع شده است.

این مجموعه شامل کاربری‌هایی شامل مرکز خرید، هتل ۵ستاره ، شهربازی سرپوشیده ، هایپر مارکت، سالن‌های سینما دفاتر اداری و پارکینگ طبقاتی است و در طراحی آن در سطح استانداردهای بین المللی مانند کشورهای آمریکای شمالی بهره گرفته شده است.

در همین حال، معاون املاک و اراضی آستان قدس رضوی درباره پروژه بزرگ «مشهد مال» چند ماه قبل گفته بود: زمین این پروژه در سه مرحله جابه‌جایی کاربری داشته است، ضمن اینکه مصوبه شهرداری برای پروژه «مشهد مال» دو بند داشت، بند اول اینکه آستان قدس رضوی باید ۱۱۰ میلیارد تومان بابت صدور پروانه پروژه مشهد مال پرداخت و ۲۰ هزار متر مربع زمین که کاربری اولیه آن غیر از فضای سبز باشد، در همان منطقه فراهم آورد.

وی می‌افزاید: آستان قدس رضوی ۱۱۰ میلیارد تومان بابت صدور پروانه ساخت پرداخت و ۵۵ میلیارد تومان به شهرداری برای احداث ۲هکتار فضای سبز در همان منطقه بپردازد. اگرچه بند یک مورد نظر آستان قدس رضوی بود، اما شهرداری بر بند دوم و دریافت ۵۵ میلیارد تومان تاکید کرد، بنابراین بند دوم اجرا و مجموعا ۱۶۵ میلیارد تومان به شهرداری اعطا شد.

البته باید توجه داشت که تغییر کاربری‌های صورت گرفته توسط شهردار سابق مشهد صورت گرفته که او هم اکنون معاون وزیر راه و شهرسازی است.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
دوستان من بارها این سوال رو پرسیدم
جریان این سود 22درصد روزشمار بانک کشاورزی چیه؟

بالا