برگزیده های پرشین تولز

راه مهاجرت به امریکا و کانادا 100 % قطعی در 1 ماه.

0bama

Registered User
لایک‌ها
29
آره درسته. تازه بعد 2و3سال علافی و کلی خرج زندگی تو ترکیه ، معلوم نیس ک حتما کیست قبول شه یا رد شه.موقعیت شما خیلی خوبه.35ت هم قیمت خوبیه.اما من چاره ای جز اقدام از طریق یو ان ندارم. چون کسی رو ندارم ک ساپورتم کنم. و نمیتونم ب شیوه های دگ اعتماد کنم. هم دخترم و هم مجرد.
شما همون ايران بمون برات بهتره ايران به شما احتياج داره !

پرستو66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
66
شما همون ايران بمون برات بهتره ايران به شما احتياج داره !
دقیقا برعکس. ایران به من و امثال من احتیاجی نداره. جای من و امثال من یه کشور پیشرفته و بسیار قانون مداره. هرچند همچین کشوری قطعا امریکا نیس ولی انگلیسی زبان بودنش یه پوئنه که باعث میشه واسه من یکی ،نسبت به سایر کشورها مرجح باشه. و این که کجا برا کی بهتره ،اینو خود شخص میتونه تشخیص بده نه افراد کاملا غریبه.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
ببینید من نظر شخصی خودمو میگم

3 دسته مهاجرت میکنن

1- تحصیل کرده هایی که با دنیا در ارتباطن و میدونن ما تو ایران خیلی عقبیم

2- کسایی که اینجا کارگری و کارا سطح پایین انجام میدن

3- اقشار مرفه و بی درد

در مورد مورد اول آدما تحصیل کرده واقعا هم حق دارن برادرم یه مثالی میزنه تحصیلاتش مدیریت صنایع بود و الان hse میخونه میگفت ماشین تراشی که زمان جنگ جهانی دوم باهاش اصلحه تولید میشد الان تو ایران حداکثر میتونن باهاش pvc تولید کنن تمام تجهیزاتی که تو ایران هست ماقبل تاریخی هستن

در مورد کارگرا و مشاغل سطح پایین مردم میبینن اینجا مثلا 8 ساعت کار میکنن به هیجا نمیرسن با حقوقی که میگیرن به اجاره خونه هم نمیرسه پس اگر برن کشور دیگه همین کار کنن خوب هم میشه اجاره داد هم قانون درست حسابی هم تفریح خوب و ............ یکی از فامیلا ما کاناداس چند وقت پیش اومده بود ایران یه بروشور داشت یه ویلا با عظمت با گاراژ و تمام امکانات اجاره ماهی 3200 دلار بود بعد گفت ما تو رستورانمون به کارگرامون 4300 دلار حقوق میدیدم

در مورد دسته سوم که همه میدونن چه دسته آدم هایی هستن

من حاظرم کار معمولی تو آمریکا انجام بدم اما تو زندگی آرامش داشته باشم و ......

پرستو66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
66
موافقم . تو جواب همه کسایی که سعی میکنن قشنگیای ایران و بهم نشون بدن، و مدام اصرار بورزن که چرا پشت به زندگی قشنگت میکنی و ایران و عزیزانتو ترک میکنی. منم حاضرم اونجا شغل معمولی داشته باشم اما مردمش بفهمن که از وسط 4راهی که محل گذر اتومبیله نباید ضربدری رد شد. تو کشوری که مردمش از بچه تا پیر 4چشمی آدمو وارسی نکنن. و بخاطر تمیز بودن و شیک بودنت بهت توهین نکنن. ترجیح میدم توی کشور دگ همه سختی غربت و تنهایی رو تحمل کنم اما تو حسرت داشتن یه سگ نمیرم. منی که هرماه درست نصف درآمدمو صرف سگ و گربه های ایران میکردم هیچوقت نتونستم واسه خودم 1 سگ داشته باشم ،منبعدشم که اجرای 74 ضربه شلاق برای سگ گردی به طور جدی اجرا خواهد شد. من ترجیح میدم توی کشور دیگه شهروند درجه 2 محسوب شم اما تو کشور خودم توسط یه قماش واقعا عقب مونده و چندش و جاهل، تحقیر نشم.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
موافقم . تو جواب همه کسایی که سعی میکنن قشنگیای ایران و بهم نشون بدن، و مدام اصرار بورزن که چرا پشت به زندگی قشنگت میکنی و ایران و عزیزانتو ترک میکنی. منم حاضرم اونجا شغل معمولی داشته باشم اما مردمش بفهمن که از وسط 4راهی که محل گذر اتومبیله نباید ضربدری رد شد. تو کشوری که مردمش از بچه تا پیر 4چشمی آدمو وارسی نکنن. و بخاطر تمیز بودن و شیک بودنت بهت توهین نکنن. ترجیح میدم توی کشور دگ همه سختی غربت و تنهایی رو تحمل کنم اما تو حسرت داشتن یه سگ نمیرم. منی که هرماه درست نصف درآمدمو صرف سگ و گربه های ایران میکردم هیچوقت نتونستم واسه خودم 1 سگ داشته باشم ،منبعدشم که اجرای 74 ضربه شلاق برای سگ گردی به طور جدی اجرا خواهد شد. من ترجیح میدم توی کشور دیگه شهروند درجه 2 محسوب شم اما تو کشور خودم توسط یه قماش واقعا عقب مونده و چندش و جاهل، تحقیر نشم.

پرستو خانوم ایران قشنگی زیاد داره اما من خودم فقط دنبال قشنگی نیستم من دنبال کشور خوبم مثلا ژاپن در حد یه استان ماست اما بالا 100 میلیون جمعیت داره موقعیت جغرافیایی که ژاپن داره باید بدبخترین کشور دنیا باشه و این تا زمان 1970 درست بود اما با برنامه یزی که کردن الان جزو کشورها توسعه یافته هستن با اینکه هیچ منابع طبیعی و ..... ندارن اما ما بزرگترین منابع دنیا داریم صد ها برابر ژاپن وسعت داریم اما حتی جزو کشور ها در حال توسعه هم نیستیم

بقول دوستی میگفت خوب ما 7000 سال قدمت داریم باشه اما الن چی داریم؟کجا ایستادیم ؟

آمریکایی که 180 ساله از استعمار خارج شده الان قدرت دنیاست چون کار براشون مهم بود چون همنوعشون براشون مهم بود چون طبیعت براشون مهم بود اما ما چی؟ هنوز بر میداریم جلو همه دشنه میزنیم تو قلب شتر همه هم درورش وایسادن فیلم میگیرن

حالا شما چون خانومی شرایت برای شما تو ایران بدتره و این برای من قابل لمس هست

ما به آمریکایی ها ننگ نژاد پرست میزنیم اما خودمون تو ایران افغانی ها و ..... مثل انگل میدونیم اما قافلیم که آمریکا همه مهاجرن و احترام به همه قومیت ها میزارن نمونه اش من چنتا مثال میزنم :

1- رفتن تو چمن تو آمریکا جرمه و جریمه داره اما برای ایرانی ها فضا اختصاصی قرار دادن تا مردم ایرانی تو چشمن پیک نیک برن این احترام به فرهنگ میرسونه

2- ایرانی ها هر سال نوروز در نیویورک مراسم عید نوروز دارن بخاطر مراسم خیابون ها بسته میشه ماشین ها بزرگ که روش نماد هر قومیت ایرانی هست وجود داره گروه موزیک پلیس آمریکا ملودی ها ایرانی میزنه

3- نام گذاری رسمی یک محله به اسم تهران جلس که تو گوگل هم ثبت شده

از این موارد زیاده حالا ما فقط تو ایران میگیم مرگ بر آمریکا نژاد پرست بنظر من حتی آمریکا بد هم باشه (( حداقل داره برای مردمش میجنگه )) اما ما هر چی داریم تازه میدیدم به گینه نو (( انسان ها اولیه )) . لبنان و کشورهایی که تو نقشه دنیا هم نیستن

یه قضیه ای میگم برای 6 سال پیشه رفته بودم یه سایتی که الان وجود نداره اون موقع یکی خاطرات مهاجرتشو به آمریکا گفته بود طرف نوشته بود: من اینجا کار نداشتم یعنی کار بدرد بخوری نداشتم دیگه فامیلا تصمیم گرفته بودن برام پراید کارکرد بالا برام بخرم برم آژانس کار کنم خانومم خواهرش آمریکا بود به خانومم گفته بود لاتاری ثبت نام کنید ما هم رفتیم بیرون پول دادیم ثبت نام کردیم
خانومم اسمش در اومد و کارها مهاجرت انجام دادیم الان که 1 ساله آمریکام فهمیدم عمری تو آشغال دونی زندگی کردم

هر کسی دلیلی داره برای مهاجرت شما آزادی ها دولتی و فرهنگی و من نیاز به آرامش و .......

پرستو66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
66
همه حرفاتون درست بود. منم نیاز به آرامش دارم. هرکسی با وجود یکسری شرایط و نبود یکسری موانع و قانع بودن و مثبت نگر بودن خودش میتونه به اون حس رضایت و آرامش یعنی خوشبختی برسه. من با قدمت و تاریخ کشورمون کاری ندارم. مصر ، یونان و هند ، همه کشورهایی بودن دارای تاریخ پرشکوه. الان چیشدن ؟؟ آثار و بنایای تاریخی همه زیبان و باعث افتخار، اما برای من حس آرامش میاره؟ حداقل برای کشورهای دیگه ارزآوری داشته و منبع درآمد و سبب زبان آموزی از توریست و خیلی فواید دگ بوده ، اما برای ایران این مزیتم نداشته. وجود ابن سینا و دانشمندای امثالش برای ایران ثمره ای داشته ؟ قدر و ارزششو کشورهای پیشرفته و.... فهمیدن و بهرشو بردن . الان چی تو چنتمون داریم.
به نظر من آمریکا جز معدود کشورهایی هست که بالعکس کشورهایی اروپایی به هیچ وجه نژاد پرست نیس ،چون همه اتباعش اصالتا غیربومی هستن و افکار نژاد پرستانه ندارن، و اینو تمام ایرانیان ساکن امریکا اظهار میکنن. به قول شما دولت امریکا بد نیست ، همه کشورها به فکر منافع ملی و فراملی خودشونن، و برای رفاه و پیشرفت ملتش تلاش میکنن، اما مال ما چی ، تنها هدفش شیعه گشایی و خرید دوستی کشورهای اسلامی در برابر واگذاری امتیازات ،منافع ملی و از طرفی حفظ حکومت و روز به روز بی اعتبار کردن ایرانیان در نظر تمامی ملتهای دنیاست. دیگه به جایی رسیده که ارمنستان و گرجستان و آذربایجان هم برا ما فخر میفروشن و تنفرشونو از ایرانیا به زبون میارن.

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
باز یه بنده خدایی پیدا شد این تاپیک رو آورد بالا :general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208::general208:

Last edited:

yas4u1996

Registered User
لایک‌ها
28
مهاجرت به امریکا خیانت به اسلام و ایران است .دست بردارید از این کارها
میدونم تاپیک برای 2 سال پیشه اما خدایی این خیلی قشنگ بود حتما باید یه آفرین میگفتم :v :general711:

پرستو66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
66
بالاخره چي كار كرديد؟ تونستيد بريد؟
دلم برای ایران تنگ شده، ایران خیلی قشنگیا داره ، کشور بسیار ثروتمندیه ، افسوس که به دست نالایقان اداره میشه و همه ثروتش به تاراج میره.توی ایران همه چی داشتیم الا آرامش. آرامش با داشتن خونه خوب و ماشین خوب و شغل خوب و.. بدست نمیاد. اما تو خارج از کشور با نداشتن رفاه، با وجود غربت و تنهایی ، با محسوب شدن ی غریبه و انسان درجه ۲، باز آرامش داری و استرس معنایی نداره.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دلم برای ایران تنگ شده، ایران خیلی قشنگیا داره ، کشور بسیار ثروتمندیه ، افسوس که به دست نالایقان اداره میشه و همه ثروتش به تاراج میره.توی ایران همه چی داشتیم الا آرامش. آرامش با داشتن خونه خوب و ماشین خوب و شغل خوب و.. بدست نمیاد. اما تو خارج از کشور با نداشتن رفاه، با وجود غربت و تنهایی ، با محسوب شدن ی غریبه و انسان درجه ۲، باز آرامش داری و استرس معنایی نداره.

پرستو خانوم برای من غربت و تنهایی معنایی نداره من کارخودمو میکنم یادمه وقتی رفتم خدمت دژبان خارج از پادگان شدم شیفت ها 24 ساعت آماده باش 24 ساعت استراحت

اما من نمیرفتم خونه اون 24 ساعت استراحتمو میموندم اونجا خانواده ام هی میگفتن چرا نمیایی . یادمه وقتی سربازی رفتم دوره آموزشی کازرون که از تهرانی ها بدشون میومد انقدر به خونه زنگ نزدم که بابام رفاه بود پادگان تو تهران هرجور که شده بود زنگ زده بود پادگان کازرون تا ببینه من زند یا مرده

برای من اونجایی که دلم خوشه وطنمه البته من آدم کنچکاور و ماجراجویی ام هستم اما نه از سبک اندیا جونز

هر جا هستی خوشبخت . موفق . زندگی با آرامش و آرومی داشته باشی

شاید خنده باشه من من عاشق اینم تو آلاسا زندگی کنم جایی مثل انوریج

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
این تلقینی بیش نیست.شما از راه دین برگشته اید و به شیطان پناه بردیده اید.از زیر سایه حکومت اسلامی خارج شده اید و به کفار پناهنده شده اید.شما در اخرت از زیان کاران خواهید بود .ولی فقیه و جانشین پیغمبر را نالایق می خوانید .در حالی که نمی دانید اگر ولی فقیه نبود امروز کشوری به نام ایران وجود خارجی نداشت.تحت تاثیر رسانه های بیگانه شست و شوی مغزی شدید و به دلیل اینکه همه افراد اطرافتون منحرف بودند به این راه کشیده شدید.در اخر هم باید بگم که صدای دهل از دور خوش است .مطمئنم که در بدترین شرایط و با هزاران توهین دارید اونجا زندگی میکنید

پرستو66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
66
شیطان تویی و امثال تو. کافر شمایید. شماها به فکر آخرت خودتون باشید که غرق گناهید جانیان بی وجدان.من و امثال من ، غرق خیر و برکات خداوندیم ، تو پستی که بهتون ارتباطی نداره نظر ندید. ایران و شماها به گند کشیدید، ملت ایرانی قبل اومدن ولی فقیه تو، ،و ابداع واژه ساختگی ********** ،توی دنیا اعتبار و حرمت داشت ولی الان جز بی اعتبارترین ملت های دنیاست.این شمایید که به کشور ما و ایرانی و نسلهای آتی ظلم کردید ، جانماز آب میکشید ؟ جانشین پیغمبر ؟ خخخ برو داداش ، فراعنه هم خودشونو خدا خطاب میکردن و ی تعداد ابله هم قبولش داشتند. خر نباشه که خرسواری نخواهد بود، شماها از اسلام چیزی نگید، بی دین دینایید ،برای قدرت حربه دین رو به کار میگیرید ، اسلام، همونیه که امثال آیت الله بروجردی نشونش دادن.

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
شیطان تویی و امثال تو. کافر شمایید. شماها به فکر آخرت خودتون باشید که غرق گناهید جانیان بی وجدان.من و امثال من ، غرق خیر و برکات خداوندیم ، تو پستی که بهتون ارتباطی نداره نظر ندید. ایران و شماها به گند کشیدید، ملت ایرانی قبل اومدن ولی فقیه تو، ،و ابداع واژه ساختگی ********** ،توی دنیا اعتبار و حرمت داشت ولی الان جز بی اعتبارترین ملت های دنیاست.این شمایید که به کشور ما و ایرانی و نسلهای آتی ظلم کردید ، جانماز آب میکشید ؟ جانشین پیغمبر ؟ خخخ برو داداش ، فراعنه هم خودشونو خدا خطاب میکردن و ی تعداد ابله هم قبولش داشتند. خر نباشه که خرسواری نخواهد بود، شماها از اسلام چیزی نگید، بی دین دینایید ،برای قدرت حربه دین رو به کار میگیرید ، اسلام، همونیه که امثال آیت الله بروجردی نشونش دادن.
این طور که معلومه از مزدوری برای کفار پشیمان نشده اید.معلوم نیست اونور کدوم دستشویی رو طی میکشی که اینقد خوشحالی.به کوری چشم امریکا و صهیونیست ها و مزدورای داخلیش همینه که هست .هر کس ناراحته شوتش میکنیم بیرون

پرستو66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
66
گور کثیفتو گم کن، دستمال کش کثیف، کسی شوتم نکرده، توی ایران مشاوره حقوقی بودم ، تو بهترین دانشگاهش تحصیل کردم و به زودی تو یکی از بهترین دانشگاههای دنیا دکترامو میخونم. دستشویی شستن بهتر از دستمالکشی جانیان از خدا بیخبر کثیفه. حالا هری.

پرستو66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
66
انقدم از حکومت بر ایران ما خوشحال نباشید ، هر حکومتی دوره ای داره، دوره شمام به پایان میرسه . حالا تا میتونید مملکت و طایفه ای چپاول کنید ، دزدی تو خون شماهاست، بالاخره ی روزی دستتون کوتاه میشه

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
انقدم از حکومت بر ایران ما خوشحال نباشید ، هر حکومتی دوره ای داره، دوره شمام به پایان میرسه . حالا تا میتونید مملکت و طایفه ای چپاول کنید ، دزدی تو خون شماهاست، بالاخره ی روزی دستتون کوتاه میشه
ایشون ترول سایت هستند جدی نگیرید!:D

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
ببین کوچولو.تمام اعراب و امریکا و صهیونیست جمع شدن که یکی از حامیان ما یعنی رییس البشار الاسد را ساقط کنند .هر چی سلاح و پول بود هم به تروریست ها دادن.یه مشت وحشی رو هم از چچن و همه دنیا جمع کردن ولی هیچ علطی نتونستن بکنن و نخواهن تونست .چون **** ما نخواست.حالا شما که یه مشت بچه سوسول ورشکسته فراری بیش نیستید ،اومدی داری تهدید میکنی که توی تهران حکومت اسلام رو ساقط میکنید:general208: .فکر نکنید که تا ابد با ضد انقلاب می سازیم .جواب چنگ دندونه .فقط حیف که ولی فقیه به ما اجازه نداده که جمعتون کنیم اونوقت خواهی دید که چه قیامتی بسازیم.امیر المومنین در جنگ با خوارج اول نصیحت کرد که برگردید وقتی که خوارج بر نگشتند همشونو از دم تیغ گذروند
تمام منطقه رو تحت کنترل خودمون در اوردیم امریکا هم هیچ غلطی نمی تونه بکنه .امریکا هم داره تسلیم میشه.ضد انقلاب فراری و داخلی باید این را بداند و از دق بمیره و یکسره بره بره جهنم .انشا الله .
حسبی الله و نعم الوکیل

بالا