برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

ami24

Registered User
لایک‌ها
73
با سلام....
چندتا سوال نسبتا مبتدیانه دارم اگه کسی جواب کامل و حرفه ای بده ممنون میشم ....
من 3 ساله ورزش میکنم 2 سال اول بدنسازی می کردم و سال سوم امادگی جسمانی می رم و می خوام امادگی جسمانی رو ادامه بدم ولی چون این ورزش بیشترش هوازی هست می ترسم عضلاتی که تو بدنم دارم بسوزن ( راستی قدم 175 و وزنم 68 هست و هیکل متوسط به بالا و رو فرمی دارم ) تصمیم گرفتم مکمل مصرف کنم به صورت جزیی ... قبلش چندتا سوال از دوستان متخصص دارم
1) اصلا مصرف مکمل نیازی هست ؟ نمیخوام از اینی که هستم درشت تر شم فقط می خوام عضلانی تر شم ...
2) چرا قیمت مکمل تو سایت های معتبر خارجی اینقدر کم هست ؟ مثلا 30 دلار ؟
3) از سایت BODYBUILDING سفارش مکمل بدم خوبه ؟ چون یه اشنا دارم می تونه برام از امریکا بیاره ؟ برای اطمینان از اصل بودنش میخوام این کار رو بکنم ....
4) اگه مکمل رو شروع کنم می تونم مثلا 6 ماه مصرف کنم و بعد به صورت طبیعی ورزشم رو ادامه بدم ؟ منظورم اینه که نمی خوام همیشه مصرف کنم ؟
5) بعد از قطع کردن مکمل عضلاتی که تو اون دوره مصرف مکمل بدست اوردم کم کم از بین می رن ؟
دوستان ممکنه این سوالات رو کامل جواب بدین برام خیلی مهم هستن ....

sepehr1370

Registered User
لایک‌ها
31
سلام دوستان من چند وقت که خیلی چاق شدم و نیت کردم شروع کنم به ورزش و اب کردن چربی ها حالا از کجا باید شروع کنم

chichaks91

Registered User
لایک‌ها
663
سلام دوستان من چند وقت که خیلی چاق شدم و نیت کردم شروع کنم به ورزش و اب کردن چربی ها حالا از کجا باید شروع کنم
بهترین راه واسه کاهش وزن دویدن هست
دویدن با سرعت معمولی نه بسیار تند و نه اینقدر اروم که بشه پیاده روی
بهترین زمان هم ساعت 4-5 بعد ازظهر هست
و یکی از مسائل مهم چاقی خوابیدن بیش از حد بعد از ظهر هست

chichaks91

Registered User
لایک‌ها
663
دویدن با سرعت معمولی نه بسیار تند و نه اینقدر اروم که بشه پیاده روی
بهترین زمان هم ساعت 4-5 بعد ازظهر هست

chichaks91

Registered User
لایک‌ها
663
دویدن با سرعت معمولی نه بسیار تند و نه اینقدر اروم که بشه پیاده روی ( با سرعت ب
بهترین زمان هم سعت 4-5 بعد ازظهر هست

chichaks91

Registered User
لایک‌ها
663
سرعت اینترنتم کم بود چیزی ارسال نمیشد :/ الان دیدم همه ارسال شده شرمنده زیاد شد :|

choshop

Registered User
لایک‌ها
127
این جزوه هم برای دویدن خوبه:
http://iranata.com/2015/04/begin-running.html
به نظرم بهترین حرکت تناسب اندام همین دویدن هست البته اگه اصولی انجام بشه

yar_66

Registered User
لایک‌ها
139
سلام دوستان
من حدود 18 ماه بدنسازی کار کردم اما مدوام نبود ولی بینشون بیش از دو هفته تاخیر نمیوفتاد بین این تمیرنات هفته ای 3 جلسه فوتبال سالن با رفقا بازی میکردم
اما هرکار کردم وزنم بیشتر نشد و خسته شدم الان 7 ماهه تمرین نمیکنم اما متاسفانه لاغر بودنمم اذیتم میکنه
الان قدم 175 هست و وزنم 63 دوبار هم کربوپروتئین مارک خیلی عالی خوردم وزن گرفتم اما بعدش ک تموم شد وزنم برگشت
زیاد معده قوی ندارم هرچیزی نمیتونم بخورم حالا باید چکار کنم یه وزن درست حسابی بگیرم؟ دوستامو دیدم هورمون زدن گنده شدن ولی از عوارض میترسم
ممنون میشم کمک کنید
الان همچنان هفته ای سه جلسه فوتبال میرم

sepehr1370

Registered User
لایک‌ها
31
دوستان من شنگین وزنم و میخوام شروع کنم دنبال یه برنامه حرفهای هستم کسی میتونه جایی رو معرفی کنه

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
سلام
من نیاز به مشورت از استاید گرامی دارم :)
من بخاطر مشغله زیاد و شغل بنده بیشتر به صورت نشسته هستم در طول روز
آزمایش کبدی دادم کبد چرب شدید دارم
که دکتر **** غذایی نوشته
تصمیم به ورزش کردن هم گرفتم طبق توصیه پزشک
چه وسیله ای به نظرتون بهتره برای شرایط من؟
دوچرخه ثابت... تردمیل ...
ممنون میشم راهنمایی کنین :)
معجون کبد شبی یه استکان بخور قبل از هر وعده غذایی هم بخور عالیه

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام دوستان
من حدود 18 ماه بدنسازی کار کردم اما مدوام نبود ولی بینشون بیش از دو هفته تاخیر نمیوفتاد بین این تمیرنات هفته ای 3 جلسه فوتبال سالن با رفقا بازی میکردم
اما هرکار کردم وزنم بیشتر نشد و خسته شدم الان 7 ماهه تمرین نمیکنم اما متاسفانه لاغر بودنمم اذیتم میکنه
الان قدم 175 هست و وزنم 63 دوبار هم کربوپروتئین مارک خیلی عالی خوردم وزن گرفتم اما بعدش ک تموم شد وزنم برگشت
زیاد معده قوی ندارم هرچیزی نمیتونم بخورم حالا باید چکار کنم یه وزن درست حسابی بگیرم؟ دوستامو دیدم هورمون زدن گنده شدن ولی از عوارض میترسم
ممنون میشم کمک کنید
الان همچنان هفته ای سه جلسه فوتبال میرم

درود

این سوال بیش از 30 بار در همین تاپیک مطرح شده لطفا صفحات رو چک بفرمائید به جوابتون میرسید .. توضیح کامل چندین بار داده شد

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
با سلام....
چندتا سوال نسبتا مبتدیانه دارم اگه کسی جواب کامل و حرفه ای بده ممنون میشم ....
من 3 ساله ورزش میکنم 2 سال اول بدنسازی می کردم و سال سوم امادگی جسمانی می رم و می خوام امادگی جسمانی رو ادامه بدم ولی چون این ورزش بیشترش هوازی هست می ترسم عضلاتی که تو بدنم دارم بسوزن ( راستی قدم 175 و وزنم 68 هست و هیکل متوسط به بالا و رو فرمی دارم ) تصمیم گرفتم مکمل مصرف کنم به صورت جزیی ... قبلش چندتا سوال از دوستان متخصص دارم
1) اصلا مصرف مکمل نیازی هست ؟ نمیخوام از اینی که هستم درشت تر شم فقط می خوام عضلانی تر شم ...
2) چرا قیمت مکمل تو سایت های معتبر خارجی اینقدر کم هست ؟ مثلا 30 دلار ؟
3) از سایت BODYBUILDING سفارش مکمل بدم خوبه ؟ چون یه اشنا دارم می تونه برام از امریکا بیاره ؟ برای اطمینان از اصل بودنش میخوام این کار رو بکنم ....
4) اگه مکمل رو شروع کنم می تونم مثلا 6 ماه مصرف کنم و بعد به صورت طبیعی ورزشم رو ادامه بدم ؟ منظورم اینه که نمی خوام همیشه مصرف کنم ؟
5) بعد از قطع کردن مکمل عضلاتی که تو اون دوره مصرف مکمل بدست اوردم کم کم از بین می رن ؟
دوستان ممکنه این سوالات رو کامل جواب بدین برام خیلی مهم هستن ....

درود

1 ) کلا جهت پیشرفت بیشتر توصیه میشه - مطمئن باشید سایزی هم اضافه نمی کنید با توجه به تمرینات هوازی زیادی که دارید ترشح کورتیزول به شدت بالاست در نتیجه با مصرف فیبرها و پروتئین می تونید به هدفتون برسید
2 ) این محصولات به صورت قاچ..اق وارد کشور میشن .. این محصولات در دبی با قیمت ارزان تری فروخته میشه ( به دلیل رقابت در فروش )
3 ) بله ولی در همین ایران هم می تونید محصولات مورد نظرتون رو خریداری کنید
4 و 5 ) هیچ چیز در این دنیا پایدار و ماندگار نیست بعد از هر 12 هفته باید وارد دوره ریکاوری بشید البته این قضیه برای مکمل های بدنسازی صدق می کنه ( منظور داروهای استروئیدی نیست و پپتاید ها نیست )
کاملا از بین نمیره ولی خوب کیفیت اون زمان رو هم نخواهی داشت

ami24

Registered User
لایک‌ها
73
درود

1 ) کلا جهت پیشرفت بیشتر توصیه میشه - مطمئن باشید سایزی هم اضافه نمی کنید با توجه به تمرینات هوازی زیادی که دارید ترشح کورتیزول به شدت بالاست در نتیجه با مصرف فیبرها و پروتئین می تونید به هدفتون برسید
2 ) این محصولات به صورت قاچ..اق وارد کشور میشن .. این محصولات در دبی با قیمت ارزان تری فروخته میشه ( به دلیل رقابت در فروش )
3 ) بله ولی در همین ایران هم می تونید محصولات مورد نظرتون رو خریداری کنید
4 و 5 ) هیچ چیز در این دنیا پایدار و ماندگار نیست بعد از هر 12 هفته باید وارد دوره ریکاوری بشید البته این قضیه برای مکمل های بدنسازی صدق می کنه ( منظور داروهای استروئیدی نیست و پپتاید ها نیست )
کاملا از بین نمیره ولی خوب کیفیت اون زمان رو هم نخواهی داشت
سلام
ممنون بخاطره جواب های کامل
من پروتیین وی مصرف کنم کافیه ؟ مقدار مصرفش برای من چجوری باید باشه مثلا 100 گرم قبل و بعد از تمرین ؟ من مولتی ویتامین هم مصرف می کنم ... وی با مولتی ویتامین کافی هست ؟
سایت ایرانی معتبر یا ادرس جایی رو تو تهران می شناسید که مکمل ارجینال بدن ؟ واقعا ارجینال

hosseinfm

Registered User
لایک‌ها
105
دوستان من شنگین وزنم و میخوام شروع کنم دنبال یه برنامه حرفهای هستم کسی میتونه جایی رو معرفی کنه

در ابتدا با تایم بیشتر هوازی شروع کنید
و بعد به فکر برنامه وزنه زنی سنگین باشید

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
با درود
آیا برای آب کردن چربی های موضعی، تمرین دادن اون قسمت خاص از بدن کارساز و منطقی هست؟ مثلا برای آب کردن چربی های شکم صرفا با تمرین های مربوط به شکم میشه آبش کرد؟

با سپاس

ariya-123

Registered User
لایک‌ها
140
با درود
آیا برای آب کردن چربی های موضعی، تمرین دادن اون قسمت خاص از بدن کارساز و منطقی هست؟ مثلا برای آب کردن چربی های شکم صرفا با تمرین های مربوط به شکم میشه آبش کرد؟

با سپاس
سلام دوست عزیز
تمرین دادن قسمت های مورد نظر بله تاثیر گذار هست.. برای شکم شما باید هوازی رو هم فراموش نکنید
با کار کردن روی شکم شما عضلات رو از زیر قوی میکنید اما برای از بین بردن چربی ها , هوازی + **** مناسب ( حذف کربوهیدرات های منفی ) باید داشته باشید

armstyle

Registered User
لایک‌ها
35
سلام دوستان این برنامه من هست توی هفته . الان 7 ماهی میشه دارم بدنسازی میرم و خب 3 بار هم برنامم عوض شده و الان اینه . میخواستم بدونم این برنامه چطوره ؟ قد 182 و وزن 85 هست . چربی شکم و پهلو دارم که خب الان کلا دارم وزن کم میکنم و **** غذایی و ورزش هوازی اوکی هست . میخواستم بدونم کالری سوزی خوبی دارم و اینا با این تمرین ها حدودا چقدر کالری میسوزونم در روز ؟ بعد ایا تمرین ها خوب هست ؟ من الان 18 سالم هست دقیق .
4 روز در هفته میرم . شنبه . دوشنبه . چهارشنبه و پنجشنبه . میخوام بدونم کالری سوزی چقدر هست و اینا خوب هست این تمرین ها برای کاهش وزن یا نه ؟ البته **** هم دارم به طوری که اصلا چربی و مواد قندی استفاده نمیکنم . از کربوهیدرات هم فقط برنج و نان اونم مثلا یه پرس غذا رو 3 وعده میکنم و در طول روز میخورم .
روز اول :
زیرسینه دمبل+ دمبل دست عکس ایستاده 3 تا 15 تا
پرس سینه هالتر + قفسه دستگاه 3 تا 15 تا
بالاسینه هالتر 3 تا 15 تا
بالاسینه دمبل 3 تا 12 تا
پرس سینه دمبل 3 تا 10 تا یا 3 تا 12 تا
شنا
پشت بازو تکدمبل تکدست + پشت بازو تکدمبل 2 دست نشسته 3 تا 12 تا
پشت بازو خوابیده هالتر 3 تا 15 تا
پشت بازو دیپ + سیم کش 3 تا 15 تا
پشت بازو دست جمع 3 تا 10 تا
پشت بازو خمیده تکدمبل 3 تا 10 تا
لت دستگاه و تمرینات شکمی
هوازی تردمیل 20 دقیقه که میشه 14 دقیقه دور 6 و 6 دقیقه دور 8
5-10 دقیقه دوچرخه

-----------------

روز دوم :
سرشانه از جلو دستگاه 3 تا 12 تا
سرشانه جفت دمبل 3 تا 12 تا
سرشانه پرس ارنولدی 3 تا 12 تا
نشر جانب + نشر از جلو دمبل 3 تا 12 تا
نشر دستگاه + نشسته کرسی 3 تا 12 تا
جلو بازو جفت دمبل متناوب 3 تا 12 تا
جلو بازو لاری + هالتر 3 تا 15 تا
جلو بازو سیم کش 3 تا 15 تا
جلو بازو تک دست سیم کش 3 تا 12 تا
جلو بازو نشسته تکدمبل 3 تا 12 تا
تمرینات شکم + پارویی دستگاه و اچ دستگاه
هوازی هم مانند تمرین اول

هدفم اینه : بالاتنه حجمی خطی باشه و پایین تنه هم خطی . شکم و پهلو هم نداشته باشم . وزن هم کم کنم . ممنون
ممنون

بالا