برگزیده های پرشین تولز

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Atoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ابتدا از زحمات فراوان همه دوستان به خصوص برادر دانیل برای این بخش تشکر می کنم. :happy:

در مورد ایندکس مطالب گویا لینک قسمت دوم مطالب مربوط به پلنگ صورتی وجود نداره ..... یا توسط خواهر فریدا سانسور شده :D

موفق و پیروز باشید ;)

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
بچه ها دانلود کنين که اين قسمت خيلی باهال بود:D. برادر کاکاشی بعد از ديدن به نظرات کارشناسانه شما خيلی نياز هست.:cool:
سلام خواهر

میگم در چه مورد :blink: ، داستان ؟ یا کاراکترهای جدید ؟ یا ...

مشگل من نداشتن cd windows هست ...:wacko:

شما مگه سی دی ویندوزو روی سیستم بهتون نمیدن ، فقط نصب میکنند و ... :f34r: :blink: :wacko:

راستی نظرتون در رابطه با انیمیشن های کوتاهی که گفتم چیه؟
و همینطور میبینم که خواهر فریدا به Painting علاقه دارید ، یه روز یکی از طراحی ها رو میفرستم یه رنگی بهش بزنین شاید خودمون والپیپر درست کردیم:lol:

در مورد ایندکس مطالب گویا لینک قسمت دوم مطالب مربوط به پلنگ صورتی وجود نداره ..... یا توسط خواهر فریدا سانسور شده :D

موفق و پیروز باشید ;)

نه برادر اینطور نیست ، فقط سر خواهر یه ذره شلوغه و حتما ظرف چند روز اضافش میکنن :happy:

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
خوب سلام به همگی ، الان قسمت 10 ناروتو شیپودن رو دیدم ، دقیقا افتاد چیرو میخواین بدونین:cool:
wink09.gif

توضیحی در مورد مجسمه بزرگی که از اون برای استخراج بیجو استفاده میکنند

34z0ww2.jpg

اولنکه هر شینوبی برای خودش یه Summon داره ( مثلا ناروتو و جیراییا گامابونتا رو سامن میکنند) و این یکی سامن آکاتسوکی لیدر هستش. جالبه اینجاست که دلیل اینکه اعضای اکاتسوکی خیلی به انگشتراشون اهمیت میدن بخاطر اینه چون هر یک از انگشتر ها عنصری را در خود دارد که برای استخراج بیجو لازم است. این مجسمه بعد از اینکه چاکرا های اعضا را در خود جمع میکند ، میتواند با استفاده از آن بیجوی درون جینچوریکی رو از اون جدا کنه ( که این کار باعث مرگ جینچوریکی میشه) در مورد این قبلا در قسمت انگشتر ها توضیح داده بودم اینم بد نیست بدونید که اکاتسوکی با این مجسمه میتونه جینچوریکی جدیدی رو بوجود بیاره و همچنین تکنیکی که از ان برای استخراج استفاده میکنند (مهر 9 گانه روح اژدها ) از 9 اژدها ، هر یک برای یکی از اعضا ، که در حال حاضر چون اوروچیمارو رو ندارند ( 8 عضو دارند) ، یه نمه زیاد طول میکشه.

در مورد سپید دندان کونوها ( White Fang of Konoha) : در این مورد هم باید بگم این مرد در واقع پدر کاکاشی هستش . هاتاکه ساکومو (معروف به سپید دندان) بعلت رها کردن ماموریتش برای نجات جان دوستانش که بعدا مشکلات و تلفات زیادی برای کونوها به بار آورد و باعث بی آبرو او شد که دوستانش و اهل شهر او را مسئول این واقعه دانستند. پس از آن ، بعلت احساس گناهی که از ان واقعه احساس میکرد ، خودکشی کرد و ظاهرا تو این قسمت کاکاشی رو بجای پدرش اشتباه گرفتن ( بعلت داشتن موهای سفید)

دیگه چی رو باید میگفتم که یادم رفت
asking01.gif
؟ اگه چیزی از قلم افتاده بگین :cool:

فعلا
44gc860.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
2723977.jpg

وای اينقدر خنديدم مردم ...
4_1_219.gif

خوب يادتونه برادر ويلی اين کارتون رو معرفی کردن: Lovely Complex

الان داشتم قسمت اولش رو ميديدم، اولاً که کامل شما رو ياده Bokura ga Ita a b ميندازه، فقط با اين تفاوت ک هر چی اون 2 تا ساکت و آروم بودن ، اين 2 تا شر و پر سر و صدان!
4_2_102.gif
و وای آخر لج و لجبازی!
10_9_210.gif

بسيار قشنگه، به همه توصيه ميشه ;)

همين الان دريافتم که يه live action هم داره!:blink::lol: خوب من رفتم دنبال تورنت بگردم :D

060322_lovecom.jpg

اديت: در حال دانلود ;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
WANTED

15_3_40.gif

دولت چین اعلام کرد در کپی و پخش اثار هنری این کشور نقش چندانی ندارد و بعضی کشور ها مثل کانادا نقش عمده در این ضمینه رو دارن!;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خوب سلام به همگی ، الان قسمت 10 ناروتو شیپودن رو دیدم ، دقیقا افتاد چیرو میخواین بدونین:cool:
wink09.gif
Arigato :happy:
شما مگه سی دی ویندوزو روی سیستم بهتون نمیدن ، فقط نصب میکنند و ... :f34r: :blink: :wacko:
نه بدجنس ها بهم ندادن!!!!:(
راستی نظرتون در رابطه با انیمیشن های کوتاهی که گفتم چیه؟
هنوز نديديم :p:blush:
و همینطور میبینم که خواهر فریدا به Painting علاقه دارید ، یه روز یکی از طراحی ها رو میفرستم یه رنگی بهش بزنین شاید خودمون والپیپر درست کردیم:lol:
اون نقاشيه منو ديدی؟ اون يه سال طول کشيد ... :wacko::lol: (حالا ميتونی بفهمی که من چقدر تنبلم ...:D )

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2

Douitashimashite どういたしまして:happy:

نه بدجنس ها بهم ندادن!!!!:(

حتما سیستمتون لپ تاپ هستش :cool: نه؟

هنوز نديديم :p:blush:

یعنی سرتون انقدر شلوغه :wacko: ولی سعی کنید Fallen Art رو ببینید چون واقعا جالب کار شده و خنده دار :lol:

اون نقاشيه منو ديدی؟ اون يه سال طول کشيد ... :wacko::lol: (حالا ميتونی بفهمی که من چقدر تنبلم ...:D )

خوب هر کاری Priority خودشو داره :happy: شاید اگه فولتایم روش کار میکردین ، تو یه هفته تموم میشد :lol:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
بچه ها سندباد رسيد
36_1_13.gif
، فرمتش هم dvd هست:). من رفتم سندباد ببينم. :D

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
ok من يکی از dvd ها رو چک کردم، کيفيت فوق العاده هست:D:D:D، واقعاً خيال ميکنين original شه.;):lol: زبان ژاپنی، زيرنويس چينی و اينگيليسی.

فقط يه سوال:

من که با کامپيوتر داشتم نگاه ميکردمش زيرنويسش رو نتونستم بيارم.:( ميشه راهنمايی کنين که چه جوری ميشه زير نويسش رو آورد؟:eek:

(با dvd palyer مشگلی نبود):happy:

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
ok من يکی از dvd ها رو چک کردم، کيفيت فوق العاده هست:D:D:D، واقعاً خيال ميکنين original ش هست.;):lol: زبان ژاپنی، زيرنويس چينی و اينگيليسی.;)

فقط يه سوال:

من که با کامپيوتر داشتم نگاه ميکردمش زيرنويسش رو نتونستم بيارم.:( ميشه راهنمايی کنين که چه جوری ميشه زير نويسش رو آورد؟:eek:

(با dvd palyer مشگلی نبود):happy:

خواهر با کدوم برنامه بازش میکنید؟

معمولا روی صفحه که راست کلیک کنید ، بخش Subtitle داره که از ونجا میتونید زیرنویسشو انتخاب کنید ولی در بعضی برنامه ها مثل media Player از منوی Play گزینه Caption and Subtitles رو رفته و زیرنویس مربوطه رو انتخاب میکنید :cool:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خواهر با کدوم برنامه بازش میکنید؟

معمولا روی صفحه که راست کلیک کنید ، بخش Subtitle داره که از ونجا میتونید زیرنویسشو انتخاب کنید ولی در بعضی برنامه ها مثل media Player از منوی Play گزینه Caption and Subtitles رو رفته و زیرنویس مربوطه رو انتخاب میکنید :cool:
تو media player عادی و کلاسيک، vlc player, windvd و jetaudio امتحان کردم. تو همشون گزينه subtitle بيرنگه يعنی choice اي برای انتخاب ندارم!:blink: برنامه خاصی ميشناسين که بشه باهاش اينو درست نشون داد؟:eek:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اضافه کردم، از دستم در رفته بوده!:p:blush: بخاطر همين بود که گفتم همه چک کنن ببينن همه نوشته هاشون سر جاش هست يا نه؟!:happy::cool:

همين الان من دنبال لينک fate stay night که خودم spoil کردمش ميگردم ولی پيداش نميکنم!:( اگه کسی به چشمش خورد، لينکو تو تاپيک بزارين که من ايندکس رو درست کنم.;)

شرمنده برادر :blush:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
حالا فهمیدم ....
22.gif
22.gif
... این فایل 500 کیلو بیشتر نیست ... فکر می کردیم 500 مگه ...
34.gif
دقيقاً!:f34r::blink: من چرا فکر ميکردم 500 مگ هست؟!:blink: ولی جالب بود:happy: . کاش در مورد صورت و فضا هم توضيح ميداد!:rolleyes: شايد بد نباشه برای تاپيکی که سيمور زده آپلودش کنيم.:cool: جز نکات تکنيکی ميشه محسوبش کرد.:p

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
تو media player عادی و کلاسيک، vlc player, windvd و jetaudio امتحان کردم. تو همشون گزينه subtitle بيرنگه يعنی choice اي برای انتخاب ندارم!:blink: برنامه خاصی ميشناسين که بشه باهاش اينو درست نشون داد؟:eek:

سلام خواهر

ببینید فایلهای زیرنویس تو همون پوشه ای هستند که قایلهای تصویری در اون قرار دارند؟:eek:

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0

سلام!

به نظر من بهترین گزینه واسه دیدن فرمت DVD (همون VOB) نرم افزار Power DVD هست که از این لینک می تونین دانلود کنین :

http://www.9down.com/CyberLink-PowerDVD-7-0-2414-0-8171/

ادیت:

اگه واسه سریال نامبر مشکل پیدا کردین کامنت های زیر صفحه رو بخونین کمکتون می کنه!;)

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام به همه

امروز تصادفی به یه چیز جالب بر خوردم : شما میدونستید فیلم شماره 4 ناروتو با نام Naruto Shipuuden The Movie آماده پخش شده؟ :cool:

جالب اینجاست که من یه ذره ازشو پیدا کردم که توش نشون میده ناروتو میمیره
sad.png

2cfwetl.jpg

اینم لینکش :

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
سلام!

چرا مثل من نميشی که بقيه سر گيجه بگيرن؟!

آخه بقیه گناه دارن!!!
43r4jed.gif

خدا چی کارشونکنه که مردم رو اينجوری ميزارن سر کار! من کلی برای فصل دوش صبر کردم حالا بايد برای فصل 3 صبر کنم!!!!!
نه به اون که وفتی یه انیمه تموم میشه زانوی غم بغل میگیری نه به این که میگی چرا تموم نمیشه!!!
2mo15hx.gif

يه چيز ديگم بگم: من تو اين تاپيک 2000 پسته شدم!

Ooops! یعنی 10 برابر پستهای من!
lol.gif
تبریک!
mdr.gif

راستی آواتار نو مبارک. به قول خودت برای تنوع خوبه ولی من قبلی رو بیشتر دوست داشتم.

خودمم همینطور.
pinkglassesf.gif

يادم افتاد برادر ويلی يه پيشنهاد هم برای تاپيک اخبار انيميشن ها داده بودن. برادر خودت ميتونی مسئوليت ايندکسش رو قبول کنی؟

اوکی...ولی یه سوال به نظرت تاپیک اخبار اصلا نیازی به ایندکسینگ داره آیا؟
biggestgrin.gif

و یه چیز دیگه موافقین تورنتها رو هم به اون تاپیک منتقل کنیم؟
bee.gif

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
حالا اواتورت عوض می کنی از چنگال برادر شیان فرار کنی
126fs2276283.gif
فقط خیلی شانس اوردی نوادم مثل جدش توانایی شناخت خانم ها(مثلا فهمیدم یوئه چقدر ملعونه!)داشت !;)

نخیرم.آواتورم یه سال بدون مرخصی کار کرده بود خسته شده بود فرستادمش مرخصی!
39.gif

بالا