برگزیده های پرشین تولز

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
راستی خبر داغ جديد:D:

نويسنده death note به جرم داشتن اسلحه بدون مجوز تو خونش, باز داشت شد! :f34r:

دیگه خیلی جو داستانش گرفته بودتش
laught16.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

dreamsboy

Registered User
لایک‌ها
0
برای تنوع: یک pv- امیدوارم تکراری نباشه.:rolleyes:

Kobukuro - Tsubomi

2cpxopt.jpg

خوب در مورد تصاویر میتونم بگم کار خلاقانه ایه!استفاده از نور وسایه.

29o4bxk.jpg
2wbucgg.jpg

آهنگ هم متعلق به یک درام ژاپنیه به نام Tokyo Tower 2007.

48vwkyr.jpg

tsubomi
27MB

Arianna

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
مگه چشه
amazed.png
؟ تو کل انیمه ناروتو نازتر از این پیدا نمیشه
secretsmile.png

مي دونم اتفاقا از قيافه ش خوشم مياد. مي دونيد فقط برام عجيب بود كه چرا هيچ كدوم از بچه ها غير از من اين نشدن! همين! :happy: و گرنه راضيم!

Gilgamesh

Registered User
لایک‌ها
0
این Ghost Hunt 25 قسمت است نه؟
چون امروز که داونلود قسمت 25 اش تمام شد توی نامش زده بود
Final

Hamido-san

Registered User
لایک‌ها
0
... ولی خودمونيم، بيشترين تعداد نتيجه ها مال Hyuuga Naji می باشه ( يکيش خودم )
dance.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
[DB]​_Naruto​_Shippuuden​_010​_[EC7747DE].avi

kakashiteen1.jpg

اينم برای دنی!:D;)

بچه ها دانلود کنين که اين قسمت خيلی باهال بود:D. برادر کاکاشی بعد از ديدن به نظرات کارشناسانه شما خيلی نياز هست.:cool:

راستی چه بلايی سر PT اومده بود دوباره؟!:blink::blink::blink:

قابل توجه دوستان تازه وارد:

لطفاً عضو yahoo group که آدرسش تو امضاء من هست بشين، تا در صورت بروز اتفاقات ناگوار هم ديگه رو گم نکنيم ... :wacko::happy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
قسمت های جديد سريال هايی که معرفی شدن تا اينجا:

[Triad]​_Bokurano​_-​_02.avi
[SRN]Touka​_Gettan​_03​_[70DA98CE].avi
[Sphere]​_Heroic​_Age​_-​_03.avi
[KissSub]Lovely Complex - 01[2788E251]XviD.avi
[Starlight] El Cazador de la bruja - 03 [3824F695] [XviD].avi
[Kyuu]​_Koutetsu​_Sangokushi​_-​_02[ECD45F26].avi

اين آخری که برادر کاکاشی معرفيش کردن به همه توصيه ميشه!:cool: رزمی، تاريخی، supernatural, عشقی و ... :happy:
بسيار زيباست ... :) شايد پرشيانا بتونه بعداً توضيحات جانبی اي در موردش بده!:rolleyes:

اگه yahoo player داشته باشين که خيلی بهتره، نداشته باشين هم مهم نيست!:p ميتونين قسمت اول رو اينجا ببينين، اگه هم نخواستين فقط opening ش رو ببينين، قشنگه .... :D

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
Seirei No Moribito

Guardian of the Sacred Spirit

Seirei%20no%20Moribito.bmp

يه سريال بسيار قشنگ ديگه. فکر کنم اين يکی از fav های من بشه:wub:. و اما داستان:

بالسا يه دختر 30 ساله ست که بعد از مدت ها به شهرش برميگرده. در طی چند سالی که نبوده تعليم ديده و به يه محافظ حرفه اي تبديل شده! به خاطر اتفاقاتی که در گذشته افتاده و مجبور شده بوده که 8 نفر از عزيزنش رو بکشه با خودش عهد بسته که جون 8 نفر رو هم نجات بده!

به طور اتفاقی وقتی در حال عبور از روی يه پل بوده جون يه پسر بچه رو که از بالای پل به رودخانه پرت شده رو، نجات ميده و در نهايت متوجه ميشه که پسر بچه شاهزاده اين سرزمين هست. در يه ديدار مهرمانه شبانه ملکه به بالسا ميگه که اونها متوجه شدن که يک روح بدن شاهزاده رو تسخير کرده و امپراتور در سدد کشتن پسر خودش هست و اتفاقی که اون روز افتاده بوده تصادفی نبوده. ملکه از بالسا خواهش ميکنه که محافظت از پسرش رو به عهده بگيره و از اين قسر و مملکت پسر بچه رو فراری بده. ولی وزير اعظم و ... که متوجه اين ماجرا ميشن گروهی رو به دنبال بالسا و پسر بچه ميفرستن ... :f34r:

البته جالب هست که يه شاهزاده کوچولو (10-12 ساله) که تا حالا تو ناز و نعمت بوده مجبوره مثل آدم های عادی زندگی بکنه و خيلی براش سخته و اينکه اولش چقدر ترسيده بوده و تنها!:( چيزی که از opening اين کارتون ميتونين بفهمين رابطه قشنگی هست که بعداً بين بالسا و شاهزاده بوجود ميآد و ... :happy: نگاه کنيد:happy::
و اما آهنگ opening که وقتی من وقتی خط اولشو شنيدم يه لحظه گفتم Aphaville!:blink: حالا گوش کردين ببين من حق داشتم يا نه؟:p آهنگ رو گروه L'arc-en-Ciel خوندن که از معروفيت هيچ دست کمی از KAT TUN ندارن:D:

Last edited:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
...
181.gif
.. آره بعضی از اونها رو می گیرم , مثلا والپیپر بلیچ , البته به طور اتفاقی ... اگر اشتباه نکنم همیشه والپیپر توی امضاتون نمی زارین نه ؟ ... چون فکر می کنم بعضی وقت ها عکس ها ی کوچیک می زاشتین
اکثراً wallpaper هستن ولی اگه چيز بامزه اي هم به چشمم بخوره ميزارم.:p
ها !!! .. کجا ؟ چرا من ندیدم ؟ ... تو کدوم صفحه ؟ ... من چند صفحه ی اخیر رو دوباره یه نگاهی کردم ولی نمی دونم که چرا ندیدمش ... :happy:
چند وقت پيش بود که به منم گفتی دانلود کنم ولی من ظرفيتم پر بود:(. الان ميخوام دانش کنم ولی تورنتش رو پيدا نميکنم:(. کسی اگه تو پست های قديمی چشمش به اون تورنت خورد به من خبر بدين. ممنون :)

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
اکثراً wallpaper هستن ولی اگه چيز بامزه اي هم به چشمم بخوره ميزارم.:p

چند وقت پيش بود که به منم گفتی دانلود کنم ولی من ظرفيتم پر بود:(. الان ميخوام دانش کنم ولی تورنتش رو پيدا نميکنم:(. کسی اگه تو پست های قديمی چشمش به اون تورنت خورد به من خبر بدين. ممنون :)

181.gif
....

یه نکته ی جالب اینکه ... الان که رفتم لینک رو دیدم و روش کلیک کردم فایل تورنت دانلود شده ... جالبه , قبلا اون عبارت ترسناک فیلتر رو نشون می داد .... ولی الان ...گذاشتمش برای دانلود ببینم که چی می شه ...

و یه نکته ی عجیب تر اینکه هنوز یک مگ دانلود نکرده تو قسمت درصد نوشته 36 درصد دانلود شده ... نموداراش هم کمی عجیب هستن ...

حالا فهمیدم ....
22.gif
22.gif
... این فایل 500 کیلو بیشتر نیست ... فکر می کردیم 500 مگه ...
34.gif

بالا