برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

mollaee ham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام ایا شما انجمن دیگری رانیز برای جراحی چشم دارید اگردارید لطفا ادرس ان را لینک کرده تا ما استفاده کنیم

Mahdibt67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام، من پسری ۱۸ ساله هستم که چشمام کلا بالا پایین هستن یعنی چشم راستم خیلی پایین تر از چشم چپم قرار داره اینو بهتون بگم که قبلا که ۱۰ سالم بود یه تیر حصیری از یک کمان دست ساز به چشم راستم خورد و از اون به بعد این داستان واسم پیش اومد خواهش میکنم خواهش میکنم التماس میکنم کمکم کنین هیچکس به جز چند ثانیه توی صورتم نگاه نمیکنه تورو خدا کمکم کنین

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,311
سلام اقای یاسینی.همسر برادرم پشت شبکیه چشمش اب اورده.توی نت چیزی در موردش پیدا نکردم.میشه در موردش و روش درمانش توضیح بدید.ممنون میشم.

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk

mollaee ham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام استادچراسوالات رادیر دیر پاسخ میدهید این انجمن به نظرمن یکی ازبهترینهاست بیشترسربزنید لطفا

mollaee ham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلاااااااااااام........ من باز اومدم
biggrinsmiley.gif

6 ماه از پی ار کی گذشت...
coolsmiley02.gif
به همین سرعت! هنوز باورم نمیشه! گاهی وقتا دستمو می برم سمت چشمم که عینکمو از رو چشمم بردارم!
biggrinsmiley.gif

کلا پیشنهاد می کنم اگه سنتون مناسبه و شماره چشمتون ثابت شده، حتما عمل کنین!
دیروز رفتم دکتر، همه چیو توووووووووووووووپ میدیدم. دستگاه : چشم چپم صفر ، چشم راست مثبت هفتاد و پنج صدم! البته دکتر راضی بود. حالا جریان این مثبت بودن چشم راستم چیه؟دکتر که می گفت بیشتر از شماره چشمت تصحیح کردیم تا اگه بازم چشمت تغییر کرد مشکلی پیش نیاد!!!!!!!! مگه میشه؟!!!!!
blinksmiley.gif
البته مدارکش هم موجود بود
biggrinsmiley.gif
و یه سری عدد بهم نشون داد، ولی من چون قبلش تو چشمم قطره ریخته بودم، نمی دیدم خوب!
happysmiley.gif

در مورد افتادگی پلک هم اندازه گرفت و گفت 1 میلی متر یک پلکت افتادگی داره که مهم نیست! تاکید کرد یه وقت پلکمو عمل نکنم!
sadsmiley.gif

در هر حااااااااااااااال..... من که خیلی راضیم از اینکه عمل کردم! ایشاللا بقیه عملی ها هم راضی باشن!
winksmiley02.gif

همین جا می خوام از فرصت استفاده کنم و مراتب تشکر خودم رو از آقای یاسینی اعلام دارم
biggrinsmiley.gif
(بزن کف قشنگه رو) ! جدا میگم، تو این دوره زمونه کمتر کسی پیدا میشه که وقتشو بذاره و این همه سوالای مختلف مردمو جواب بده! واقعا ممنون... :)[/QUOTEسلام کدوم دکترعمل کردید

mollaee ham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلاااااااااااام........ من باز اومدم
biggrinsmiley.gif

6 ماه از پی ار کی گذشت...
coolsmiley02.gif
به همین سرعت! هنوز باورم نمیشه! گاهی وقتا دستمو می برم سمت چشمم که عینکمو از رو چشمم بردارم!
biggrinsmiley.gif

کلا پیشنهاد می کنم اگه سنتون مناسبه و شماره چشمتون ثابت شده، حتما عمل کنین!
دیروز رفتم دکتر، همه چیو توووووووووووووووپ میدیدم. دستگاه : چشم چپم صفر ، چشم راست مثبت هفتاد و پنج صدم! البته دکتر راضی بود. حالا جریان این مثبت بودن چشم راستم چیه؟دکتر که می گفت بیشتر از شماره چشمت تصحیح کردیم تا اگه بازم چشمت تغییر کرد مشکلی پیش نیاد!!!!!!!! مگه میشه؟!!!!!
blinksmiley.gif
البته مدارکش هم موجود بود
biggrinsmiley.gif
و یه سری عدد بهم نشون داد، ولی من چون قبلش تو چشمم قطره ریخته بودم، نمی دیدم خوب!
happysmiley.gif

در مورد افتادگی پلک هم اندازه گرفت و گفت 1 میلی متر یک پلکت افتادگی داره که مهم نیست! تاکید کرد یه وقت پلکمو عمل نکنم!
sadsmiley.gif

در هر حااااااااااااااال..... من که خیلی راضیم از اینکه عمل کردم! ایشاللا بقیه عملی ها هم راضی باشن!
winksmiley02.gif

همین جا می خوام از فرصت استفاده کنم و مراتب تشکر خودم رو از آقای یاسینی اعلام دارم
biggrinsmiley.gif
(بزن کف قشنگه رو) ! جدا میگم، تو این دوره زمونه کمتر کسی پیدا میشه که وقتشو بذاره و این همه سوالای مختلف مردمو جواب بده! واقعا ممنون... :)

سلااااااااااام......... من پی ار کی کردم....... 11 ماه پیش.......... البته من تهران نیستم......... قرنیه منم نازک بود ....... منم شماره چشمام بالا نبود البته....... خب کلا طول میکشه روند بهبودش دیگه....... کم کم خوب میشه...... ولی من بعد از یه ماه و 10 روز فکر کنم، رفتم برای معاینات چشمی گواهینامه....... مشکلی نداشتم....... نوشت بی عینک! :) ولی خب بازم تا 6 ماه روز به روز بهتر میشد دیدم! یه جورایی کیفیتش بهتر میشد..... البته الان یه چشمم شبا پخش نور داره یه کم........ ولی مهم نیس خیلی....... دکتر قطره داد گفت خودش به مرور خوب میشه....... نوع عمل رو که دکتر مشخص میکنه........ ولی من که راضیم........ :) حساسیت به نور و اینا هم که نداشتم........ تا یه هفته که لنز پانسمانی هس، یه کم اذیت میشدم........ آخه من کلا با لنز مشکل دارم....... خخخخخخخخ نگران نباش...... :)

sinashams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اقای یاسینی.من چشم قوز قرنیه داره دکتر گفت باید عمل کراس لینکینگ انجام بدی.من قصد دارم تو هلال این عمل رو انجام بدم. شما چه دکتری رو تو هلال برای این عمل پیشنهاد می کنید ؟؟؟با تشکر

elina1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من میخوام عمل لیزیک انجام بدم ولی یکم سردرگمم که کلینیک نور کرج برم پیش دکترنورانی یا پیش دکترفهیم تو بیمارستان نورتهران یا ن دکترفقیهی یا میرافتاب ؟میشه لطفا هرکی میدونه راهنمایی کنه .کلینیک های نورکرج دستگاهاش یکیه بابیمارستان نورتهران؟

elina1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من میخوام عمل لیزیک انجام بدم ولی یکم سردرگمم که کلینیک نور کرج برم پیش دکترنورانی یا پیش دکترفهیم تو بیمارستان نورتهران یا ن دکترفقیهی یا میرافتاب ؟میشه لطفا هرکی میدونه راهنمایی کنه .کلینیک های نورکرج دستگاهاش یکیه بابیمارستان نورتهران؟اقای یاسینی میشه راهنماییم کنیدمن این هفته وقت دارم

salman_1779

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
درسته که میگن دستگاه های کلینیک نور و ونک و رازی کلا یکی هستند ؟
من موندم پیش آقای خانلری که در ونک و رازی عمل می کنن عمل کنم یا برم کلینیک نور

mollaee ham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
استاد باسینی دستگاه الگرتو بهتراست یا زایس؟

mr_hadi

Registered User
لایک‌ها
3
ببخشید من شنبه 25 آبان با دکتر مقاره عابد وقت عمل لازیک دارم ولی امروز یکی از دوستانم رفتن پیش دکتر بهشت نژاد و تعریف زیادی کردن... جدا از بحث قیمت و دستمزد ، بین دکتر مقاره عابد و دکتر بهشت نژاد شما کدوم رو توصیه می کنید؟
فقط اگه سریع جواب بدید ممنون میشم

تا ٢٥ آبان كلى وقت هست دوست عزيز چرا فورى فورى!!!؟
دوستان يك مساله مهم در اعمال رفع مورد عيوب انكسارى كه به شدت بهش بى توجهى مى شه حساسيت در مورد دكتر است درصورتى كه بايد بيشتر در مورد دستگاه ليزر اگزايمر ، نوع عمل ( prk، لازك، ليزيك ) و نوع برداشت (wavefront, optimized, conventional ) از قرنيه حساسيت داشته باشيد.
يادتون باشه وقتى يك دكتر خاص را انتخاب مى كنيد، اون دكتر با دستگاهى كه داره شمارو عمل مى كند و چه بسا اين دستگاه قديمى باشد يا نمونه هاى نوين تر و بهترى موجود باشه.
مطلب ديگر: پزشك تقريبا اپراتور دستگاه است و استفاده از دستگاه ليزر اگزايمر دستورالعمل و استاندارد مشخصى دارد كه براى همه پزشك ها يكسان است دارد و تخطى از آن كار پزشك ناشى است كه قطعا پزشكى كه هفته اى ٢٠ بيمار با اين دستگاه عمل مى كند چشم بيسته هم مى تونه باهاش كار كند.
تنها نقط عطف يك پزشك خوب مطالعه و برسى دقيق چشم بيمار است و اينكه آيا كانديد مناسبى است يا خير! و صداقت دكتر در بيان و شفاف سازى موضوع با بيمار، قطعا بهترين دكترى كه در ايران داريم دكتر خانلرى هستند، تنها كسى كه كاملا بررسى مى كنند و دلسوزانه جواب مى دهند. البته ايشون عمل هاشون را در كلينيك ونك و نگاه انجام مى دهند كه دستگاه هاى ونك و نگاه آس بازار نيستند.

Arezoo.sd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و تشکر فراوان بخاطر اینکه با حوصله جواب سوالای مارو میدید
من اصفهان زندگی میکنم و چندنفر از فامیلامون برای عمل لیزیک پیش دکتر مهدی جوانمرد توی چهارباغ بالا رفتن و راضی بودن ولی الان دیدم که شما از دکتر قریشی تعریف کردید
لطفا کمکم کنید که پیش کدوم دکتر برم؟؟؟؟
خیلی استرس گرفتم :-\
ممنونم

Arezoo.sd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی شما گفتید دستگاه مهمه
یعنی ازشون بپرسیم چه دستگاهی استفاده میکنند؟
لطفا مارکهای جدید رو بگید
و اینکه در اخر فکر میکنم از لحاظ تجهیزات دکتر جوانمرد هم پیشرفته باشن ولی نمیدونم درمقایسه با دکتر قریشی کدوم بهترن
لطفا کمکم کنید

Arezoo.sd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
و یه نکته دیگه اینکه دکتر قریشی خودشون بررسی های اولیه چشم رو انجام نمیدن و فقط جراحی رو انجام میدن
و تشخیص کدام عمل را پزشک دیگه انجام میده
پیرو این فرمایشتون که گفتین تشخیص اولیه مهمه

Arezoo.sd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دو تا سوال دیگه هم داشتم
اول اینکه من از پارسال تا الان حدود 1درجه چشمام ضعیف شده بخاطر مطالعه و استفاده از کامپیوتر و الان هردوچشمم نزدیک بین 3 از 10هستند و نیم درجه هم استیگمات دارم.
تا چند درجه در سال ضعیف بشه نباید عمل کنم؟ با توجه به اینکه من پریروز 23 سالم تموم شد یعنی هنوز چشمام ثابت نشده :-(
و سوال دومم اینکه بخاطر کنکور دکترام باید خیلی درس بخونم و از کامپیوتر هم زیاد استفاده میکنم ایا اینا باعث نمیشه چشمم بعد از عمل برگرده و ضعیف بشه؟؟

salman_1779

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دکتر خانلری در کلینیک ونک عمل می کنن.آیا دستگاه های کلینیک نور بهتر هستند ؟

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
اقای یاسینی ممنون مثه همیشه

من روز بیستم بعد عملprk, الان چند روزیه چشمام تیرمیکشه،البته کوتاهه،طبیعیه؟
درد الان نباید داشته باشید ولی خوب خشکی چشم میتونه کمی درد ایجاد کنه. حتما با دکترتون مشورت کنید.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
من دکترم گفت میتونی حموم کنی بعد عمل، ولی فقط چشماتو ببند. من برای محکم کاری، خیلی آهسته با پنبه خشک میکنم چشمامو. کار درستی انجام میدم؟
اصلا نیازی هست به این کار؟
الان بیست روز از عملم میگذره
20 روز بعد دیگه تقریبا مشکلی نباید باشه. فقط هواستون باشه که اب تو چشمتون نره

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
با عرض سلاااام و خسته نباشد
می خواستم بدونم شما دکتر موسوی در بیمارستان نگاه رو برای عمل لیزیک پیشنهاد میکنین یا دکتر هاشمی در بیمارستان نور؟
یا بهترین دکتر پیشنهادی شما چه شخصی هستن؟
خییییلی سپاسگزارم از مطالب خوب و مفیدی که قرار دادین
هر دو عالی هستند مخصوصا جناب وزیر ولی سرشون خیلی شلوغه.
بهتره برید پیش دکتر موسوی.
اگر درست یادم باشه ایشان قبلا نظامی بودند. خیلی ادم خوش برخوردی هستند

بالا