برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
پدر ما رو در اورده این مخابرات
۲۰ روزه قطع و وصل میشه

۱۲ روز که کلا قطع بود
بعد هم که وصل شد داغونمون کرده

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
نه اتفاقا برو ببین روترهاش چه سرعت خفنی دارند البته منظورم هک و .... :D
عمرمون تو چه کشوری با چه مسئولین گوسفندی به ف*ک رفت
مگه ما چند بار زندگی قراره بکنیم؟
خودرو و ایتترنت رو دارند با چند برابر میکنند تو پاچمون !
اعصاب نذاشتن واسه مون

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
واقعا توی این 2 هفته اخیر سرویس اینترنت مخابرات افتضاح شده.اکثر قندشکنها رو که از کار انداختن.قطعی که مرتب داره.کندی وحشتناک سرعت هم که داره.

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
یه بنده خدایی که استاد دانشگاهه میگفت که همه چی بخود مردم بستگی داره از تولید و فروش چند ده ساله فلان مدل خودرو بی کیفیت در کشور تا ضرر و زیان و سودی که نسیب همه شرکتها میشود
میگفت تو کشور ژاپن یک شرکت اومد یک مدل خودرو کاملا بی کیفیت و با ظاهر شیک تولید کرد و با کلی تیلیغات روانه بازار کرد ولی مردم وقتی متوجه کیفیت پایین ساخت اون خودرو شدند در یک سال فقط 5-6 دستگاه از اون ماشین فروش رفته بود و شرکتش هم سال دوم ورشکسته شده بود مخصوصا اینکه شرکتش دولتی بوده ! شماها خبر ندارین تو کشورهای پیشرفته مردم جنس و سرویس بیکیفیت نمیخرن چون واسه خودشون و
پولی که میدن ارزش قائل هستند برخلاف اینجا که مردم با اینکه میبینند فلان شرکت سرویس کاملا بد و گران و بیکیفیت ارائه میده بجای اطلاع رسانی بهم دیگر و بموقع و تحریم اون شرکت برای همیشه برعکس با طرفداری و خرید از اون شرکت ناخاسته و ندانسته حمایت مالی میکنید و الان میبینید که ایران تبدیل شده به کلکسیونی از شرکتهای بیکیفیت و غیر قابل اعتماد و دزد و کلاهبردار و متقلب و منتاژکار...

pppdar

Registered User
لایک‌ها
0
زنگ زدم 2020 و اعتراض می کنم از فضاحت و گندی که به اسم اینترنت تحویل ما دادند. اون مامور و جیره خورشون میگه : الان اینترنت شما هیچ مشکلی نداره من دارم اینجا می بینم . میگم بابا سرعت منو speedtest.ir نصف اون چیزی که از من دارین پولشو میگیرن نشون میده . میگه اونو ولش کن. برو تو سایت آپارات تست کن.تو سایت آپارات هم سرعتو کم نشون داد. آخر قبول نکرد . دارن دزدی و کم فروشی می کنن.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
واقعا توی این 2 هفته اخیر سرویس اینترنت مخابرات افتضاح شده.اکثر قندشکنها رو که از کار انداختن.قطعی که مرتب داره.کندی وحشتناک سرعت هم که داره.
دارن از الان عادت میدن تا اونتخاباتشون ردیف شه نفرات که سرجای خودشون نشستن :general205: به حالت نرمال برمیگرده قندشکن پیشکش سایت ssl داشته باشه به غیر از سرویسهای ایمیل کلا تعطیل میشی سایت بدبخت سرجاش اما لود نمیشه :general208:

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
یه بنده خدایی که استاد دانشگاهه میگفت که همه چی بخود مردم بستگی داره از تولید و فروش چند ده ساله فلان مدل خودرو بی کیفیت در کشور تا ضرر و زیان و سودی که نسیب همه شرکتها میشود
میگفت تو کشور ژاپن یک شرکت اومد یک مدل خودرو کاملا بی کیفیت و با ظاهر شیک تولید کرد و با کلی تیلیغات روانه بازار کرد ولی مردم وقتی متوجه کیفیت پایین ساخت اون خودرو شدند در یک سال فقط 5-6

اونجا مثلا 5 مدل ماشینه امکان انتخاب داری ولی اینجا از بین چند تا یابو مجبوری یکی انتخاب کنی حالا یکی کمی یابو یکی بیشتر یابو سیستم ?؟
l3Jm6.jpg

Last edited:

deniro60

Registered User
لایک‌ها
28
حدود يكماه هست از سرعت نا محدود به سرعت محدود انتقال دادم كه گفتم شايد بتونم با توجه به مصرفم از سرعت بالاتر استفاده كنم اما بعد از اين يكماه متوجه شدم وضع بهتر نشد كه افتضاح تر هم شد سرعت پايين و پينگ به سقف چسبيده به كنار چند شب پيش تت الان هم متوجه شدم دقيقا از ساعت يك شب كه ترافيك رايگان حساب ميشه به مدت چند دقيقه نت كامل قطع ميشه و باز وصل ميشه خلاصه راه خوبي واسه دزدي پيدا كردن نكته جالب توجه ديگه مقدار حجمي هست كه دانلود كردم من ميتونم ماهي هشت گيگ دانلود كنم اما تو اخرين اين ماه رفتم حجم رو محاسبه كنم ديدم زده ٣٦ گيگ مصرف ماه اخير دقيقا از روز اول ماه تا اخر ماه كه فعال كرده بودم حالا شما خودتون حساب كنيد با يك ايفون و مصرف و وبگردي ساعت نه شب تا يك بامداد چطور اين مقدار حجم دانلود شده خلاصه شيرين دارن از سر وته ش ميزنن به همين منوال پيش بره خط رو تخليه ميكنم . نكته جالب اينجاس همه اين موارد تو كشوري صورت ميگيره كه مسئولينش ادعاي پيشرفت از همه لحاظ رو دارن . خانه از پاي بست ويران است.

Sent from my iPhone using Tapatalk

GAME

Registered User
لایک‌ها
55
یک pes انلاین میزدم که اونم ازم گرفتن این جاکش ها از خدا بی خبر

نمیشه بازی کرد کلا مشکل دارن پینگ 300 قبلا خوب بازی میکردم الان نمیشه بازی کرد معلوم نیست چه کار میکنن

GAME

Registered User
لایک‌ها
55
من که عمرا 512 نامحدود قطع کنم برم محدود پدرشون درمیارم اینقدر دانلود میکنم تا مودم دود ازش بیرون بزنه :mad::general607::)

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این قضیه که مخابرات پروانه داده و انحصار از روی فیبر نوری برداشته شده و شرکتهایی مثل اسیاتک و های وب و شاتل هم میتونن رو فیبر اینترنت بدن ایا درسته؟

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
برای وبگردی و فیلترشکن افتضاح شده ۲ مگ نامحدود دارم ماهی ۸۰ تومن دارم میدم ولی سرعت وبگردی داغونه
دانلود خوبه ولی مگه چقدر دان داره آدم
بیشتر وبگردی مهمه و پینگ

pppdar

Registered User
لایک‌ها
0
اگر شما دزدی کنید انگشتتان و دستتان قطع می شود ولی اگر مخابرات این کار را کرد هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. دلمان را با این وعده ها که برون مرزی: بالن های گوگول و فیسبوک و آوتر و این یکی که خبرش را در زیر می خوانید فعلا خوش کنیم:

تامین اینترنت ایران توسط شرکت آمریکایی GTT
یک سایت اینترنتی خبری آمریکایی مدعی شده که شرکت ارتباطی GTT که از شرکت‌های بزرگ اینترنتی آمریکاست طی هفته‌های اخیر یک مشتری جدید غیر مستقیم دارد: ایران

iran_internet_tn23.jpg

به گزارش سافت گذر به نقل ازآی تی ایران؛ این سایت که این خبر را با رویکردی خصمانه علیه ایران و به عنوان افشای پنهان‌کاری این شرکت آمریکایی منتشر کرده می‌نویسد: شرکت GTT تاکنون هیچ نوع اطلاعاتی درباره فروش اینترنت به کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله ایران منتشر نکرده اما با یک اپراتور کابل زیردریایی به نام Gulf Bridge International که مقر آن در دوحه است همکاری آغاز کرده و از این طریق خدمات اینترنتی به ایران می‌رسد. پس از تماس The Daily Beast به‌منظور اخذ جزئیات بیشتر در خصوص همکاری با اپراتور اجرای کابل زیردریایی Gulf Bridge International سخنگوی GTT اعلام کرد این توافق هنوز نهایی نشده و ظرف چندهفته آتی به مرحله پایانی خواهد رسید. با این وجود اطلاعات فنی نشان می‌دهند که GTT چند ماهی است که بی‌سروصدا خدمات اینترنتی را به ایران تحویل می‌دهد.
شرکت GTT یک شرکت بزرگ اینترنتی است که اصطلاحا T1 نامیده می‌شوند و خدمات اینترنتی را در سطحی بالاتر به شرکتهای ISP و شرکتهای مخابراتی ارایه می‌دهند.
به رغم آنکه تحریم‌ها و به خصوص تحریم‌های اینترنتی در همه این‌ سال‌ها از سوی شرکتهای آمریکایی علیه ایران برقرار بوده اما قوانینی که سال گذشته وزارت خزانه‌داری آمریکا وضع کرد مجوزهای لازم برای GTT و دیگرشرکتهای آمریکایی که قصد ورود به بازار خدمات اینترنتی ایران دارند فراهم می‌شود.
بنابه گفته Doug Madory، سرپرست تیم تحلیل داده‌ها در شرکت تحقیقاتی Dyn، شرکت GTT فرایند ارائه خدمات پهنای باند به شرکت ارتباطات زیرساخت (TCI) را از طریق کابل‌های زیردریایی شرکت Gulf Bridge از تاریخ 20 خردادماه سال جاری آغاز کرده است که چیزی در حدود یک‌ماه پیش از دست‌یابی ایران و گروه پنج به اضافه یک به مرحله نخست توافق هسته‌ای بوده است.
Madory معتقد است تنها مقامات رسمی ایران هستند که می‌توانند در خصوص درصد دقیق اطلاعات مبادله شده به GTT اظهارنظر کنند. وی اذعان داشته اینترنت ایران از چیزی در حدود پنج هزار مسیر ارتباطی تامین شده و در بالاترین حد ممکن GTT در ماه آگوست ممکن است از قسمتی تا حتی کل ترافیک بین‌المللی را برای 1800 مورد از این مسیرها یا 16.6 درصد از مجموع کل راه‌های ارتباطی تامین کرده باشد. با این اوصاف نمی‌توان GTT را یک خرده‌فروش اینترنتی با مدت زمان محدود حضور در ایران تصور کرد.

این در حالی است که در خصوص درخواست The Daily Beast به‌منظور ارائه اطلاعات بیشتر در زمینه همکاری با ایران، سخنگوی GTT، Ann Rote اعلام کرد تنها پس از نهایی شدن این همکاری، قادر به ارائه اطلاعات دقیق‌تر خواهد بود. وی اعلام کرده فعالیت‌های این شرکت هیچ‌یک از تحریم‌های موجود را نقض نکرده و در چهارچوب سیاست‌های ایالات متحده آمریکا به‌منظور تسهیل جریان اطلاعات به ایران انجام گرفته است. وی در این خصوص می‌گوید:
" GTT با هیج شرکتی و یا حتی دولت ایران تعامل نداشته است. ترافیک اینترنتی که به ایران انتقال یافته و یا از این کشور دریافت شده به‌طور غیرمستقیم از طریق عمده‌فروشان سرویس اینترنتی و دیگر شرکای این شرکت در خاورمیانه مبادله می‌شود."
از نقطه‌نظر فنی و با توجه به اینکه مشتری GTT در خلیج فارس، شرکت Gulf Bridge International است می‌توان این صحبت را تصدیق کرد اما همین اطلاعات نشان می‌دهند که GTT می‌دانسته (یا باید در جریان قرار می‌گرفته) که در حال ارائه سرویس‌های اینترنتی به شرکت ارتباطات زیرساخت ایران است. وب سایت The Daily Beast که تلاش کرده از این طریق این افشاگری این شرکت را برای قطع همکاری با ایران تحت فشار قرار دهد در ادامه می‌نویسد: نکته اساسی در اینجاست که بنابر قوانین وضع شده توسط وزارت خزانه‌داری آمریکا، اگرچه شرکت‌های آمریکایی به فروش سرویس‌های اینترنتی به ایران مجاز هستند اما در صورت اطلاع از این امر که چنین سرویس‌هایی برای مقاصد دولت جمهوری اسلامی ایران مورد استفاده قرار می‌گیرند، نباید چنین عملی را انجام دهند.
این وب سایت بدون توجه به اینکه بخش اصلی استفاده کنندگان اینترنت در ایران مردم عادی هستند مدعی میشود: شرکت ارتباطات زیرساخت تحت پوشش ممنوعیت‌های اعمال شده از سوی دولت آمریکا است.
بنابر گفته Madory، در ماه اکتبر، شرکت GTT از 521 مسیر ارتباطی موجود در ایران به انتقال اطلاعات مبادرت ورزیده است. این بدان‌معناست که این شرکت تا حدودی به تجهیز این مسیرهای ارتباطی با اینترنت عرضه شده خود اقدام کرده است. تجهیزی که به‌طور حتم به دسترسی به آدرس‌های اینترنتی ایرانی منجر شده است.
گفتنی است تحریم‌های اینترنتی از سوی شرکتهای آمریکایی در طی سال‌های اخیر به شکل وسیعی روی کاربری عادی اینترنت در ایران تاثیر داشته به طوری که دانلود از برخی سایت‌ها یا استفاده از برخی سرویس‌ها برای همه مردم ایران ممنوع شده است.

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
دوستانی که اینقدر از مخابرات شاکی هستید بهتره درجهت کم شدن مشتریاشون حرکت کنید. با حرف زدن به جایی نمیرسین.
اول از خودتون شروع کنین خداروشکر اینهمه اینترنت های وایرلس عالی اومده که بهونه فیبرنوریم نداشته باشیم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اتفاقا من تو فکرش هستم
رایتل اگه ارزونتر میداد من صد در صد تا الان گرفته بودم
الان تعرفه هاشو کمتر کرده اما کماکان نسبت به دی اس ال خیلی گرونه

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
دوستانی که اینقدر از مخابرات شاکی هستید بهتره درجهت کم شدن مشتریاشون حرکت کنید. با حرف زدن به جایی نمیرسین.
اول از خودتون شروع کنین خداروشکر اینهمه اینترنت های وایرلس عالی اومده که بهونه فیبرنوریم نداشته باشیم
خب من که غیر مخابرات به سرویس دیگه ای دسترسی ندارم چه غلطی بکنم؟:general503:

deniro60

Registered User
لایک‌ها
28
خب من که غیر مخابرات به سرویس دیگه ای دسترسی ندارم چه غلطی بکنم؟:general503:
دقيقا من هم مشكل شما رو دارم . فعلا كه داره اسبش رو ميتازونه

Sent from my iPhone using Tapatalk

بالا