برگزیده های پرشین تولز

رفع تحریم ها و نفعش برای وبمسترها

saeidfff

Registered User
لایک‌ها
35
سلام ، حتما دیگه میدونین که تحریم ها لغو شد :)
همه خوشحال شدیم ولی وقتی خوشحالتر میشیم که تاثیرش رو خودمون هم حس کنیم
دوستان خبره وبمستر رفع تحریمها چه سودی برای ما داره و راههای درامدزایی بیشتر برای وبمسترها چیه
هرچند سایتهای تبلیغاتی خوب رو فیلترینگ در کسری از ثانیه درشو تخته میکنه!!!!
نظرات و پیشنهاداتتون رو بگین ، دمتون گرم

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
نمیدونم چرا یه حسی به من میگه بی فایدس...
امیدوارم این حس اشتباه باشه !!

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
تحریم های هسته ای برداشته شده.
البته وبمسترا که نمیدونم شاید تاثیری داشته باشه ولی تاثیرش واسه بازنشسته ها و اینا صد در صدیه

saeidfff

Registered User
لایک‌ها
35
درسته که فقط تحریم های هسته ای برداشته شده ولی قطعا رو موارد دیگه هم تاثیر داره ، همین آزاد شدن پولهای بلوکه شده جون تازه میده به بانک مرکزی

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
درسته که فقط تحریم های هسته ای برداشته شده ولی قطعا رو موارد دیگه هم تاثیر داره ، همین آزاد شدن پولهای بلوکه شده جون تازه میده به بانک مرکزی
نصفش خرج شده!

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
قبلا هم بحث شده بود
این تحریم ها موضوع هسته ای دارند و بعد از لغو این تحریم ها هم سایر تحریم های که موضوعشان هسته ای نبوده پابرجاست ...
شما 8 سال پیش به چه چیزی در خارج دسترسی داشتی ؟ حالا برمیگردی به همان 8 سال پیش :دی
تا جایی که من یادمه 10 سال پیش هم ایرانی ها دسترسی به چیزی نداشتن نه گوگل ادسنس نه پی پال نه دیتاسنتر امریکایی نه ... خلاصه همینی که هست اتفاقی نمیوفته ...
به نقل از @alik

Last edited:

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
تا جایی که من یادمه 10 سال پیش هم ایرانی ها دسترسی به چیزی نداشتن نه گوگل ادسنس نه پی پال نه دیتاسنتر امریکایی نه ...
من 10 سال پیش به گوگل میگفتم گوگله (خدا شاهده!) شما با گوگل ادسنس ، پی پال و دیتاسنتر امریکایی کار میکردی؟:D

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دیشب وقتی بیانیه خونده میشد یکی ازم پرسید الان چه اتفاقی میفته با این رفع تحریم ها
گفتم امیدوارم گرانی کمتر سراغمون بیاد ( به کمتر توجه کنید )

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
به نظرتون احتمال اینکه مابقی تحریم ها برداشته هست یا خیر ف فروش هواپیما آزاد شد به ایران

خودم به احتمال 99.99999999999999999999 درصد میدم خبری نشه

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
نمیدونم چرا یه حسی به من میگه بی فایدس...
امیدوارم این حس اشتباه باشه !!
:rolleyes:حست درسته چون هیچ تاثیری تو زندگی مردم نمیذاره دقیقا بعد از اجرای برجام تحریم های موشکی علیه ایران رو میخوان عملی کنن....مصمئناا رئیس جمهوری بعدی آمریکا جمهوری خواه خواهد بود و جمهوری خواهان آمریکا بر تشدید تحریم ها علیه ایران پافشاری میکنن

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
به نظر من فرصت ها برای اقتصاد ایران افزایش پیدا میکنه.
رشد اقتصادی نسبتاً خوبی تجربه خواهد شد در سال اول که تاثیر خودش رو توی تمام بخش ها میذاره.
همین که سیستم بانکی با سیستم بانکی دنیا کار میکنه یا همین که موقعیت و تاثیر گذاری بین المللی کشوری که توش زندگی میکنید افزایش پیدا میکنه یعنی در دنیا احترام بیشتری خواهید داشت و کمتر میشه به پر و پاتون پیچید. کمتر میشه بر علیه کشورتون در آینده تحریم تصویب کرد، کمتر میشه با امنیتتون شوخی کرد و ...
در کل تاثیر از بین رفتن تحریم های هسته ای بسیار شدید خواهد بود هر چند که اون شدت ممکنه در سال اول یا حس نشه یا به اندازه ی یک رشد اقتصادی تک رقمی خودشو نشون بده.
ولی در یه بازه ی ده ساله میتونه سرنوشت یک ملت رو تغییر بده. به اون شرط که اون ملت اهل کار باشه ، شما اگر محتوایی تولید میکنید که مشتری زیادی نداره.
یا مشتری حاظر نیست حتی به بهای دیدن یک پاپ آپ اضافه اون رو بخونه ، خب در مقابل محتوای بهتر بازنده اید.
همینطور اگه با تحمیل یک پاپ آپ یا تبلیغ بیشتر مشتری خودتون رو برونید باز هم بازنده اید.
حالا بسیاری از در ها باز شده و تمام شرکت های غیر امریکایی هم دیگه محدودیتی برای کار با ایران ندارند.
و شرایط کسب و کار امروز با ده سال پیش متفاوته ...
در کل به نظر من ایران در یکی از بهترین و تاریخی ترین شرایط خودش نسبت به بقیه جهان در تمام طول سیصد و پنجاه سال گذشته قرار داره.
حالا این بهترین شرایط و فرصت میتونه با بی تدبیری خراب بشه ، و یا با فرصت شناسی منتج به یه نتیجه خوب بشه. این فرصت شناسی هم چیزی نیست که فقط دولت یک کشور انجام بده
شما با یک فرصت شناسی به موقع میتونید زندگیتون رو بهتر کنید. و اگر زندگی فقط خودتون رو هم بهتر کنید دارین به جامعتون خدمت بزرگی میکنید چرا که زندگی یکی از اعضای اون جامعه رو بهتر کردین.
امیدوارم مثبت اندیش باشیم و شرایط خوب رو جذب کنیم.
میدویند اگر ما با فریاد زدن منفی بافی هامون قصد جلب توجه و ترحم داشته باشیم ، در حقیقت داریم به شان و منزلت انسانی خودمون توهین و تحقیر نثار میکنیم.
میبخشید ، قصد قضاوت بی جا ندارم ولی از خوندن اکثر مطالب یک بار منفی ناصحیح برداشت میشه ، این اصلاً مناسب نیست به نظر من چون اول از همه حال نویسنده مطلب و بعداً حال باقی افراد رو خراب میکنه ، به جای اون میشه به فرصت ها اندیشید یا دنبال فرصت گشت ...
ما توی دوره ای هستیم که بسیاری از افراد تهدید ها رو هم تبدیل به فرصت میکنند ... حالا برداشته شدن تحریم ها که به خودی خود برای اکثر مردم عادی ایران فرصته ، هر چند ظاهرش کم اثر باشه نسبت به کل اقتصاد ایران.
یا حتی اگر احیاناً اثر محسوسی در رشد اقتصادی و رشد قدرت خرید سال اول یا دو سال اول از خودش بروز نده ولی این پتانسیل رو داره که اقتصاد ایران رو به مسیر بهتری بندازه.
پیروز باشید

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
به نظر من فرصت ها برای اقتصاد ایران افزایش پیدا میکنه.
رشد اقتصادی نسبتاً خوبی تجربه خواهد شد در سال اول که تاثیر خودش رو توی تمام بخش ها میذاره.
همین که سیستم بانکی با سیستم بانکی دنیا کار میکنه یا همین که موقعیت و تاثیر گذاری بین المللی کشوری که توش زندگی میکنید افزایش پیدا میکنه یعنی در دنیا احترام بیشتری خواهید داشت و کمتر میشه به پر و پاتون پیچید. کمتر میشه بر علیه کشورتون در آینده تحریم تصویب کرد، کمتر میشه با امنیتتون شوخی کرد و ...
در کل تاثیر از بین رفتن تحریم های هسته ای بسیار شدید خواهد بود هر چند که اون شدت ممکنه در سال اول یا حس نشه یا به اندازه ی یک رشد اقتصادی تک رقمی خودشو نشون بده.
ولی در یه بازه ی ده ساله میتونه سرنوشت یک ملت رو تغییر بده. به اون شرط که اون ملت اهل کار باشه ، شما اگر محتوایی تولید میکنید که مشتری زیادی نداره.
یا مشتری حاظر نیست حتی به بهای دیدن یک پاپ آپ اضافه اون رو بخونه ، خب در مقابل محتوای بهتر بازنده اید.
همینطور اگه با تحمیل یک پاپ آپ یا تبلیغ بیشتر مشتری خودتون رو برونید باز هم بازنده اید.
حالا بسیاری از در ها باز شده و تمام شرکت های غیر امریکایی هم دیگه محدودیتی برای کار با ایران ندارند.
و شرایط کسب و کار امروز با ده سال پیش متفاوته ...
در کل به نظر من ایران در یکی از بهترین و تاریخی ترین شرایط خودش نسبت به بقیه جهان در تمام طول سیصد و پنجاه سال گذشته قرار داره.
حالا این بهترین شرایط و فرصت میتونه با بی تدبیری خراب بشه ، و یا با فرصت شناسی منتج به یه نتیجه خوب بشه. این فرصت شناسی هم چیزی نیست که فقط دولت یک کشور انجام بده
شما با یک فرصت شناسی به موقع میتونید زندگیتون رو بهتر کنید. و اگر زندگی فقط خودتون رو هم بهتر کنید دارین به جامعتون خدمت بزرگی میکنید چرا که زندگی یکی از اعضای اون جامعه رو بهتر کردین.
امیدوارم مثبت اندیش باشیم و شرایط خوب رو جذب کنیم.
میدویند اگر ما با فریاد زدن منفی بافی هامون قصد جلب توجه و ترحم داشته باشیم ، در حقیقت داریم به شان و منزلت انسانی خودمون توهین و تحقیر نثار میکنیم.
میبخشید ، قصد قضاوت بی جا ندارم ولی از خوندن اکثر مطالب یک بار منفی ناصحیح برداشت میشه ، این اصلاً مناسب نیست به نظر من چون اول از همه حال نویسنده مطلب و بعداً حال باقی افراد رو خراب میکنه ، به جای اون میشه به فرصت ها اندیشید یا دنبال فرصت گشت ...
ما توی دوره ای هستیم که بسیاری از افراد تهدید ها رو هم تبدیل به فرصت میکنند ... حالا برداشته شدن تحریم ها که به خودی خود برای اکثر مردم عادی ایران فرصته ، هر چند ظاهرش کم اثر باشه نسبت به کل اقتصاد ایران.
یا حتی اگر احیاناً اثر محسوسی در رشد اقتصادی و رشد قدرت خرید سال اول یا دو سال اول از خودش بروز نده ولی این پتانسیل رو داره که اقتصاد ایران رو به مسیر بهتری بندازه.
پیروز باشید
عالی.
ولی به زودی تحریم های جدید اضافه میشه. مطمئن باشید.
تا دنیا دنیاست ، کشورها نیاز به دشمن دارند.

masa313

Registered User
لایک‌ها
6
راه نفوذ بازميشه و ايران رو بدبخت ميكنه. اقتصاد اروپا و امريكا داره ورشكست ميشه بعد ما ميخوايم با وصل شدن به يكی ك از خودمون بدتره شرايطمون بهتربشه!

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
میخواد تحریم باشه یا نباشه وقتی به پی پال دسترسی نداشته باشی فرقی نمیکنه

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
راه نفوذ بازميشه و ايران رو بدبخت ميكنه. اقتصاد اروپا و امريكا داره ورشكست ميشه بعد ما ميخوايم با وصل شدن به يكی ك از خودمون بدتره شرايطمون بهتربشه!
اگر بر اساس گفته شما اقتصاد امریکا و اروپا ورشکست شده هست ، بر این اساس افتصاد ایران میبایست مادرش *** شده باشه.

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
اگر بر اساس گفته شما اقتصاد امریکا و اروپا ورشکست شده هست ، بر این اساس افتصاد ایران میبایست مادرش *** شده باشه.
اقتصاد آمریکا داره رو به افول میره؟ نه واقعا اینو خودت جدی گفتی یا ...

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
من 10 سال پیش به گوگل میگفتم گوگله (خدا شاهده!) شما با گوگل ادسنس ، پی پال و دیتاسنتر امریکایی کار میکردی؟:D

سخت نگیر مهم اینده است :D گذشته دیگه گذشته ;)
از سال 1382 تا به امروز در وب ایران رسما با شمائیم :general304: ولی خب 1380 غیررسمی درخدمتتان بودیم :general711:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
عالی.
ولی به زودی تحریم های جدید اضافه میشه. مطمئن باشید.
تا دنیا دنیاست ، کشورها نیاز به دشمن دارند.
امیدوارم اینطور نشه. هر چند حرفی که میزنید خیلی هم غیر محتمل نیست چون دولت در امریکا در حال تغییره در عین حال توی ایرانم با این موج رد صلاحیت ها نمیدونم آینده مجلس چه خواهد شد!
و با توجه به عدم هماهنگی مجلس مد نظرشون و دولت روحانی ، احتمال تغییرات در دولت ایران هم بالاتر میره ...
ولی در حال حاظر اتفاق خوبی افتاده حتی اگر احتمالاتی بدی هم وجود داشته باشه ولی احتمالات خوبی هم وجود داره.
پیروز باشید

بالا