برگزیده های پرشین تولز

خاطرات فروشگاه داران اینترنتی از فروشگاه داریشون

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
یکی سفارش داده بود بعد تو توضیحات سفارش زده بود منصرف شدم
عقلش نکشیده بودم سفارش رو ثبت نکنه ببنده :دی

kh.gif

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
این هم خاطرات من !!!

کلاً از شاپ خاطره خوبی ندارم ! ولی خیلی وقته میخوام دوباره فروشگاه بزنم نمیدونم برم پیش کدوم شرکت که خوب باشه شما عزیزم اسمت رو هم بگو و بعدش هم بگو با کدوم شرکت کار میکردی خوب بودش

haghft

Registered User
لایک‌ها
328
برای من یک آدم تقریبا دیوانه ای سفارش داده بود زنگ میزد می گفت فروشگاه بزرگ سیمین
حالا بگو چی من فروشگاه زرین هستم
بلد نبود حرف بزنه کلی خاطره شد.

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
یه بار یکی یه محصولی سفارش داد منم ارسال کردم براش ، بعد که رسید دست طرف پولوش داده بود به مامور پست ، بعد که رفته بود خونه محصولو تست کرده بود راضی بود ، بعد شماره منو از او سایت برداشته بود ، بعد تماس گرفت باهام و تشکر کرد.

خاطرات مفیدی بود لذت بردیم

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
خاطره تازه و داغ
اون روز چند تا بسته از باجه فرستادم
فرداش توی سایت پست دیدم که توی تجزیه لشگر گیر کرده وقتی پیگیر مقصد بعدی شدم متوجه شدم که وقتی مقصد بعدی رو میزنه تجزیه مبادلات خدمات ماشینی یعنی بسته ضبط شده !
حالا امروز دیدم بعد از 4 روز بسته رو بالاخره آزاد کردند و فرستادند واسه گیرنده
جالبی قضیه اینه که هر بسته 3-4 دی وی دی گیم توش بوده خودشونم دیدن چیز مشکلی داری نبوده فرستادند حالا هنوز به دست مشتری نرسیده ببینم چه بلایی سرش آوردند

farhad-sj

Registered User
لایک‌ها
58
یک خاطره بگم ! برای چند روز پیش هستش !
این بازی عدن اومده بود , همین ایرانیه ,
من همیشه گوشیم دستم هست , شماره موبایلمم گذاشتم تو فروشگاه , برای بعضی از مشکلات ,
موقع خواب گوشی زیره سرم بود , ساعت 2 نصف شد طرف زنگ زده که :
ها اقا سلام
من میتونم این بازی عدن رو سفارش بدم هااا ؟؟
منو میگی !! کففف کردم
گفتم بله می تونید دوست عزیز , خدا نگهدار
10 دقیقه نشد دوباره زنگ زد !!
گفتم ای بابا
گوشیرو برداشتم گفتم جانم ؟
گفت اقا من می تونم فردا سفارش بدم ؟؟
اینترنتم قطع شد !
گفتم بله می تونید, من برم بکپم
فردا دوباره زنگ زد اقا من الان می تونم سفارش بدم ؟؟
گفتم نوکرتم شما هر ساعت از شبانه روز که تصمیم به خرید داشتی می تونی خرید کنی , به خدا می تونی.
بعد من سفارشام بالا بود , عدن هم توش بود , فروشگاها دارها می دونند قبل ارسال تأیید تلفنی میگیرن , عجب اشتباهی کردم بهش اس ام اس دادم , ولم نکر , اقا کی پست می کنی ؟؟
کی میرسه ؟
چه ساعتی میرسه ؟
توش جایزه هم هست ؟ نون ******* هم میدن :))
دیگه ول کن نبود , گفتم من فردا ارسال می کنم , فردا صبحش زنگ زد اقا نرسیده گفتم نرسیده هنوز ؟؟
گفت نه !
گفتم چشم صبر کنید من الان میام با هلیکوپتر براتون میارم ! طرف زد به خنده ! گفتم بابا دهنمو صاف کردی خداییش , گفت خوب منتظرم , گفتم خوب صبر کن دیگه , با پیشتازم سفارش داده بود , ولی چقدر خندیدم , کاشکی رکورد میکردم صداشو.:D

Mahdi-MA

Registered User
لایک‌ها
424
یک خاطره بگم ! برای چند روز پیش هستش !
این بازی عدن اومده بود , همین ایرانیه ,
من همیشه گوشیم دستم هست , شماره موبایلمم گذاشتم تو فروشگاه , برای بعضی از مشکلات ,
موقع خواب گوشی زیره سرم بود , ساعت 2 نصف شد طرف زنگ زده که :
ها اقا سلام
من میتونم این بازی عدن رو سفارش بدم هااا ؟؟
منو میگی !! کففف کردم
گفتم بله می تونید دوست عزیز , خدا نگهدار
10 دقیقه نشد دوباره زنگ زد !!
گفتم ای بابا
گوشیرو برداشتم گفتم جانم ؟
گفت اقا من می تونم فردا سفارش بدم ؟؟
اینترنتم قطع شد !
گفتم بله می تونید, من برم بکپم
فردا دوباره زنگ زد اقا من الان می تونم سفارش بدم ؟؟
گفتم نوکرتم شما هر ساعت از شبانه روز که تصمیم به خرید داشتی می تونی خرید کنی , به خدا می تونی.
بعد من سفارشام بالا بود , عدن هم توش بود , فروشگاها دارها می دونند قبل ارسال تأیید تلفنی میگیرن , عجب اشتباهی کردم بهش اس ام اس دادم , ولم نکر , اقا کی پست می کنی ؟؟
کی میرسه ؟
چه ساعتی میرسه ؟
توش جایزه هم هست ؟ نون ******* هم میدن :))
دیگه ول کن نبود , گفتم من فردا ارسال می کنم , فردا صبحش زنگ زد اقا نرسیده گفتم نرسیده هنوز ؟؟
گفت نه !
گفتم چشم صبر کنید من الان میام با هلیکوپتر براتون میارم ! طرف زد به خنده ! گفتم بابا دهنمو صاف کردی خداییش , گفت خوب منتظرم , گفتم خوب صبر کن دیگه , با پیشتازم سفارش داده بود , ولی چقدر خندیدم , کاشکی رکورد میکردم صداشو.:D
:Dآخر بسترو تحویل گرفت یا برگشت زد؟

farhad-sj

Registered User
لایک‌ها
58

farhad-sj

Registered User
لایک‌ها
58
هزینه هایی که بابتش می کنم , مثله پاکت پستی + 4 برگ فاکتور .... + هزینه برگشت
باز یک مشتری سوجه خنده الان داشتم , با تلفن ثابت بهم تک میزنه هی بعد گوشیشم جواب نمیده ! بعد 3 دقیقه توضیح میگه اقا کنسلش کن , گفتم باشه :))
می خواستم بگم شارژ انتقال بده :))

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
ما مشتریامون حداقل میدونن پرداخت انلاین چیه ایمیل چیه از اینا که تازه با اینترنت اشنا شدن حتی نمیدونن ایمیل چیه خوشبختانه به تور ما نمیخوره.همین چند روز پیش بود یکی تیکت زد من محصول فلان رو انلان هزینشو پرداخت کردم اما سفارشی تو سیستم ثبت نشده ولی هزینه محصول فلان به قیمت پنجاه هزار و خورده ای از حسابم کم شده.لطفا چک کنید چرا سفارش توی سیستم ثبت نشده ولی پول از حسابم کم شده!
ما هم حسابمون رو چک کردیدم دیدم پولی از این بابا به حساب نیومده.رفتم لاگهاشو چک کردم دیدم اصلا طرف به صفحه تسویه حساب نرفته! سریع جواب دادم عزیزم شما اصلا به صفحه تسویه حساب برای ثبت سفارش نرفتی که بخوای به صفحه بانک ارجاع داده بشی و اطلاعات بانکیت رو وارد کنی پول از حسابت کم شه و فقط سه تا محصول فلان رو به سبد خریدت اضافه کردی همین. طرف همینجور موند.چیزی واسه گفتن نداشت سریع رفت همون محصولو سفارش داد پولشو انلاین پرداخت کرد :lol: نمیدونست من جیکو بوکشو دارم چکار کرده رو فروشگاه مرورگرش چیه کدوم شهره ازچه صفحاتی از سایت دیدن کرده سسیتم عاملش چیه و ...

farhad-sj

Registered User
لایک‌ها
58
ما مشتریامون حداقل میدونن پرداخت انلاین چیه ایمیل چیه از اینا که تازه با اینترنت اشنا شدن حتی نمیدونن ایمیل چیه خوشبختانه به تور ما نمیخوره.همین چند روز پیش بود یکی تیکت زد من محصول فلان رو انلان هزینشو پرداخت کردم اما سفارشی تو سیستم ثبت نشده ولی هزینه محصول فلان به قیمت پنجاه هزار و خورده ای از حسابم کم شده.لطفا چک کنید چرا سفارش توی سیستم ثبت نشده ولی پول از حسابم کم شده!
ما هم حسابمون رو چک کردیدم دیدم پولی از این بابا به حساب نیومده.رفتم لاگهاشو چک کردم دیدم اصلا طرف به صفحه تسویه حساب نرفته! سریع جواب دادم عزیزم شما اصلا به صفحه تسویه حساب برای ثبت سفارش نرفتی که بخوای به صفحه بانک ارجاع داده بشی و اطلاعات بانکیت رو وارد کنی پول از حسابت کم شه و فقط سه تا محصول فلان رو به سبد خریدت اضافه کردی همین. طرف همینجور موند.چیزی واسه گفتن نداشت سریع رفت همون محصولو سفارش داد پولشو انلاین پرداخت کرد :lol: نمیدونست من جیکو بوکشو دارم چکار کرده رو فروشگاه مرورگرش چیه کدوم شهره ازچه صفحاتی از سایت دیدن کرده سسیتم عاملش چیه و ...

اینارو روی کدوم پنل پستی دیدی ؟؟
ماله کدوم شرکت اینجوری هستش ؟؟؟؟

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
اینارو روی کدوم پنل پستی دیدی ؟؟
ماله کدوم شرکت اینجوری هستش ؟؟؟؟

این جیزی که گفتم مربوط به امکانات سیستم فروشگاهی میشه.من پنل پستی ندارم و با سیستم واسطه هم کار نمیکنم ولی تا اونجا که اطلاع دارم و دیدم این سیستما یه فروشگاه ساز اشغال که فقط میشه محصول ثبت کرد با پنل پستیشون مچ میکنن که فقط با سیستم خودشون کار کنه و پولی یا رایگان قالب ملت میکنن.حتی سیستمشون امکانات ساده فروشگاهی رو هم نداره اون چیزایی که گفتم پیش کش.

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
بالا