برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
منظورتون از مدل جهانی و چین توی چیه ؟
یه سوال دو سیم کارتشو شما تست کردی باهمه اپراتورها کار میکنه رایتل روش جواب میده یا نه؟
دو سیم همزمان هست دیگه؟
v3-e جهانی هست و v3-c مال خود چین هست.الان من خودم هم سیم ایرانسل و هم همراه اول هر دوتاش رو روی گوشیم دارم و هر دوتاش هم داره خیلی راحت و خوب کار میکنه

hatefi

Registered User
لایک‌ها
83
دوستان عزیز،لطفا خواهشا جواب بدید:)
حافظه سیسیتم که تو عکس زده 0.96گیگ یعنی فقط همینقد میشه نرم افزار نصب کرد؟و اینکه میشه ب اس دی کارت کپی کرد؟
آره عزیز میتونی حافظه نصب نرم افزار رو انتخاب کنید مثلا sd

hatefi

Registered User
لایک‌ها
83
سلام به اقا هاتف و همه دوستان
یه سوال دو سیم کارتشو شما تست کردی باهمه اپراتورها کار میکنه رایتل روش جواب میده یا نه؟
دو سیم همزمان هست دیگه؟
اره داداشم جواب میده
دوسیم کارت هم فعاله

hatefi

Registered User
لایک‌ها
83
شبیه miui هست این خیلی بهتر هستش که....دوستانی که دارند گوشی رو شب تا صبح بدون استفاده چک کنن ببین چقدر شارژ میخوره واقعا شارژدهی جالبی نداره
دقیقا خیلی شبیه miui هست . اگه دوستمون بتونه بک آپ رامش رو بگذاره عالیه
شارژ زیادی مصرف نمیکنه اگه وای فای خاموش باشه درحد یک درصد

hatefi

Registered User
لایک‌ها
83
مال من که از 100 تا 70 درصد خیلی زود میاد ولی هر چی شارژ کمتر میشه درصد ها هم دیرتر پایین میرن مثلا وقتی به 30 درصد که میرسه در حالی که داری از وای فای استفاده میکنی شاید هر 15 تا 20 دقیقه یه درصد کم کنه
تایید میشه

hatefi

Registered User
لایک‌ها
83
دوستان به این مطلب توجه داشته باشید
باتری گوشی در واقع 1830 نیست و طبق صحبت یه متخصص در حد 1300 هست ! اینم به خاطر باریکیه اون هست
در روش ابتکاری که کشف کردم تونستم باطری یه گوشی اصلی که 1900 بود رو با مدار سازی در قالب باتری inew جاسازی کنم
و اکنون در کمال شگفتی باتری بنده خیلی نورمال حتی تا دو روز هم میره چرا که این 1900 میلی آمپپر کاملا واقعیه

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
دوستان به این مطلب توجه داشته باشید
باتری گوشی در واقع 1830 نیست و طبق صحبت یه متخصص در حد 1300 هست ! اینم به خاطر باریکیه اون هست
در روش ابتکاری که کشف کردم تونستم باطری یه گوشی اصلی که 1900 بود رو با مدار سازی در قالب باتری inew جاسازی کنم
و اکنون در کمال شگفتی باتری بنده خیلی نورمال حتی تا دو روز هم میره چرا که این 1900 میلی آمپپر کاملا واقعیه
خوب باطری چه گوشی رو جا گذاری کردین؟امپر و بقیه چیزاش که واسه گوشی مشکلی ایجاد نمیکنه؟

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
دوستان یه راهنمایی میخواستم میخواستم ببینم شما میدونید این گذینه هایی که روی عکس علامت زدم مال چی هست؟در ضمن از nfc چطور باید استفاده کنی چون من نتونستم

فایل های ضمیمه

• 671551879409410668911.png
    671551879409410668911.png
    76.9 KB · نمایش ها: 154

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
دوستان g2 بهتره یا این گوشی؟
البته توجه به تفاوت قیمت هم بکیند

کدوم یکی منوهاش سریع تره؟
من از گوشی بیشتر وبگردی میخوام،سرعت باز کردن اپ ها و بوت شدن زیاد باشد،فیلم هم زیاد میبینم..اس ام اس و تماس هم در حدّ عادی و شاید کمتر از عادی!!
واسم برند اونقدر مهم نیست،اینو میگم نازک ترین گوشی جهان،4هسته ای،اونو میگم جی2 پرچم دار ال جی!!

hatefi

Registered User
لایک‌ها
83
دوستان g2 بهتره یا این گوشی؟
البته توجه به تفاوت قیمت هم بکیند

کدوم یکی منوهاش سریع تره؟
من از گوشی بیشتر وبگردی میخوام،سرعت باز کردن اپ ها و بوت شدن زیاد باشد،فیلم هم زیاد میبینم..اس ام اس و تماس هم در حدّ عادی و شاید کمتر از عادی!!
واسم برند اونقدر مهم نیست،اینو میگم نازک ترین گوشی جهان،4هسته ای،اونو میگم جی2 پرچم دار ال جی!!

داداش اینم شد سوال ؟ G2 بهتره یا INEW ?
اصلا لازم به تفسیر نیس G2 رو بگیر شما

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
دوستان inew v3 دار لطفا برن و دخواست زیر رو امضا کنن. ظاهرا به تعداد بالایی از امضا کنندگان که برسه، پیغام رو کارخونه inew ارسال میکنن.
این رو ساختن تا از inew بخوان باتری با ظرفیت بالا برای v3 تولید کنه.
http://www.ipetitions.com/petition/create-large-capacity-battery-for-inew-v3
Inew قبلا این کار رو برای گوشی مدل m1 انجام داده، باتری اصلی گوشی 1750 میلی آمپر بود، بعد بخاطر درخواست مصرف کننده ها باتری 2500 میلی آمپری تو همون سایز براش تولید کرد. پس لطفا همکاری کنید و تا میتونید امضا جمع کنید که زیاد بشه.
ممنون

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
اشاره کردم که به قیمت هم توجه بشه :)
دوست من معقولانست که شما بیای گوشی 1.5 میلیونی رو با گوشی ای که 1 میلیون ازش ارزون تره مقایسه کنی؟ اونم از نظر قیمت؟؟ خوب دیگه واضحه عزیز من گوشی عالی میخوای و میخوای اونقدرم خرج کنی g2 بگیر.
مثل این میمونه که شما بیای بگی به نظرتون nokia 1200 بگیرم یا nokia lumia 1520 . البته قیمتم مد نظر داشته باشید!o_O

SINA19MG

Registered User
لایک‌ها
3
جه جوؤ
دوستان inew v3 دار لطفا برن و دخواست زیر رو امضا کنن. ظاهرا به تعداد بالایی از امضا کنندگان که برسه، پیغام رو کارخونه inew ارسال میکنن.
این رو ساختن تا از inew بخوان باتری با ظرفیت بالا برای v3 تولید کنه.
http://www.ipetitions.com/petition/create-large-capacity-battery-for-inew-v3
Inew قبلا این کار رو برای گوشی مدل m1 انجام داده، باتری اصلی گوشی 1750 میلی آمپر بود، بعد بخاطر درخواست مصرف کننده ها باتری 2500 میلی آمپری تو همون سایز براش تولید کرد. پس لطفا همکاری کنید و تا میتونید امضا جمع کنید که زیاد بشه.
ممنون
ري بايد امضا كرد?

danyno1

Registered User
لایک‌ها
128
جه جوؤ
ري بايد امضا كرد?

برای رای دادن باید مشخصاتتون رو با ایمیل واقعی خودتون به شکل زیر وارد کنید.
در آخر هم ایمیلتون رو چک کنید ببینید تایید شده رایتون یا نه
123-png.548812

فایل های ضمیمه

• 123.png
    123.png
    51 KB · نمایش ها: 240
بالا