برگزیده های پرشین تولز

واگذاری حیوانات خانگی ( قبل از ارسال پست ، موارد پست اول مطالعه و رعایت شود )

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
شما حاضری سرپرستی قبول کنی؟چند تا میخوای معرفی کنم بری بگیری؟ولی مردو مردونه واسه نگهداری نه خریدو فروش.ماکه نگفتیم گرون میده عزیز.اینجا جاش نیست.حالا اگرم کسی دوست داره میتونه بخره.اینجا کسی بخیل نیس داش
مرد و مردون + هرچی که بخواید ضمانت سگ نژاد دار + پرنده نگه میدارم

black Fighter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
شما حاضری سرپرستی قبول کنی؟چند تا میخوای معرفی کنم بری بگیری؟ولی مردو مردونه واسه نگهداری نه خریدو فروش.ماکه نگفتیم گرون میده عزیز.اینجا جاش نیست.حالا اگرم کسی دوست داره میتونه بخره.اینجا کسی بخیل نیس داش
نه من خریدار نیستم فقط خواستم بگم که بدونید

jefridav

Registered User
لایک‌ها
153
من یه گنجه بزرگ دارم,اگه کسی کبوتر داشت,میتونم ازش نگهداری کنم,خودم دو جفت دارم.اگرم قیمت مناسب باشه هم خریدارم

Sent from my LG-P725 using Tapatalk 2

commander

Registered User
لایک‌ها
406
درود،

یک عدد گربه حدودا چهار ماهه پنج ماهه، ک طی عمل جراحی یکماه پیش، دست چپش از بدنش جدا شد، ب هر حیوان دوستی ک بخواد واگذار میشه. در حال حاضر نگهداری از 19 تا گربه برام سخت هست. بینهایت افسرده هست و حتی "میو میو" نمیکنه. عزلت طلب شده و با دست راستش جلوی صورتش رو میگیره بعضی اوقات. اما مثل ی گربه ی معموی، راه میره. بینهایت خجالتی و ترسو شده. بینهایت. فقط کج خونه پیداش میشه کرد. پشت پرده مثلا. ی لگن گذاشتم اون گوشه و ازش نگهداری میکنم.

پ. ن. یکماه پیش ک پیدا کردم این پیشی رو، کاملا دستش از بدنش جدا بود و با چسپ نواری ب بدنش چسپونده بودن توسط رهگذران. و قطع شد طی عمل جراحی.
پ. ن. عکس هم ب همین پست اضافه میشه.
پ. ن. من مشهد هستم

ضمن سلام به شما دوست عزیز
بنده هم، 8 ساله که یک سگ از نژاد شیتزو دارم،
و امروز برای اولین بارم هست که از این قسمت انجمن بازدید میکنم
واقعا جای تبریک داره، به انسانیت و نوع نگاهتون به حیوانات، و همچنین به جهت اینکه، این گربه زیبا را تحت سزپرستی قرار داده اید
خسته نباشید و خدا قوت

abritco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان من امادگی نگهداری سگ خانگی ترجیحا اپارتمانی و امکاناتش رو دارم.دوستان لطف کنند ما در خدمتیم.

hamid_meta

Registered User
لایک‌ها
8
یه سوال .. چرا همه یا سگ دارن واسه واگذاری یا گربه ؟؟؟؟ ینی کسی پرنده نگه نمیداره؟؟ ینی پرنده ها جفت گیری نمیکنن که تعدادشون زیاد بشه؟؟؟؟؟

Santana777

Registered User
لایک‌ها
62
یه سوال .. چرا همه یا سگ دارن واسه واگذاری یا گربه ؟؟؟؟ ینی کسی پرنده نگه نمیداره؟؟ ینی پرنده ها جفت گیری نمیکنن که تعدادشون زیاد بشه؟؟؟؟؟
چرا داش ولی پرنده جای زیادی واسه نگهداری نمیخواد و خیلی مزایای دیگه.

ali_alavijeh

Registered User
لایک‌ها
295
دوستان وقتی یه نفر میتونه به مغازه دار و مصرف کننده حیوونشو بفروشه پس مرض که نداره واگذار کنه. ولی حداقلش اینه که اینجا میتونه با همون قیمت که قراره به مغازه دار بده به مصرف کننده اهلش بده. در واقع هم از اینده حیوونش مطمعنه هم ضرر نکرده.
جسارتا بنده با هرگونه واگذاری بدون هزینه مخالفم. بشدت هم مخالفم، به دلایل زیر:
1- شخصی که حیوون بهش واگذار میشه چون هزینه ای واسش پرداخت نکرده، گاهی ارزش واقعی اون حیوون یادش میره
2- گاهی در اعمال واگذاری مشاهده شده یه بچه مچه نو جوون بدون هماهنگی خانواده سرپرستی حیوون رو قبول کرده ولی بعدش با مشکل خورده. و یک فاجعه برای حیوون زبون بسته. من شخصا دو بار این مورد رو با چشم دیدم. طرف هم پیش خودش میگه من که اصلا پولی براش ندادم پس ... لق حیوون بدبخت
توجه: مسلما استثنائاتی در این زمینه وجود دارن. پس به کسی بر نخوره. (من خودم شخصا کسی رو میشناسم به طوری از سگ نگهداری میکنه که بعضی از ادما از بچشون اونطور نگهداری نمیکنن.)

کلا بگم: کسی که حاضره برا دلش پولی برا حیوون بده مسلما ارزش واقعی اون حیوون رو هم میدونه و به بهترین نحو ازش نگهداری میکنه. کسی که قراره 400 برا یه سگ بده، حتما قبلش با خونه هماهنگ میکنه، شرایطش رو فراهم میکنه، در مورد شرایط نگهداریش مطالعه میکنه و بعد هم به امون خدا ولش نمیکنه
والسلام

roozbeh saeedi

Registered User
لایک‌ها
46
سلام دوستان
اگه کسی سگ در مازندران برای واگزاری داره من می تونم ازش مراقبت کنم خودم یک سگ شیانلو دارم اگر کسی برای جفت گیری یا واگزاری هست خبر بده
من بابلسر هستم

commander

Registered User
لایک‌ها
406
دوستان وقتی یه نفر میتونه به مغازه دار و مصرف کننده حیوونشو بفروشه پس مرض که نداره واگذار کنه. ولی حداقلش اینه که اینجا میتونه با همون قیمت که قراره به مغازه دار بده به مصرف کننده اهلش بده. در واقع هم از اینده حیوونش مطمعنه هم ضرر نکرده.
جسارتا بنده با هرگونه واگذاری بدون هزینه مخالفم. بشدت هم مخالفم، به دلایل زیر:
1- شخصی که حیوون بهش واگذار میشه چون هزینه ای واسش پرداخت نکرده، گاهی ارزش واقعی اون حیوون یادش میره
2- گاهی در اعمال واگذاری مشاهده شده یه بچه مچه نو جوون بدون هماهنگی خانواده سرپرستی حیوون رو قبول کرده ولی بعدش با مشکل خورده. و یک فاجعه برای حیوون زبون بسته. من شخصا دو بار این مورد رو با چشم دیدم. طرف هم پیش خودش میگه من که اصلا پولی براش ندادم پس ... لق حیوون بدبخت
توجه: مسلما استثنائاتی در این زمینه وجود دارن. پس به کسی بر نخوره. (من خودم شخصا کسی رو میشناسم به طوری از سگ نگهداری میکنه که بعضی از ادما از بچشون اونطور نگهداری نمیکنن.)

کلا بگم: کسی که حاضره برا دلش پولی برا حیوون بده مسلما ارزش واقعی اون حیوون رو هم میدونه و به بهترین نحو ازش نگهداری میکنه. کسی که قراره 400 برا یه سگ بده، حتما قبلش با خونه هماهنگ میکنه، شرایطش رو فراهم میکنه، در مورد شرایط نگهداریش مطالعه میکنه و بعد هم به امون خدا ولش نمیکنه
والسلام
آفرین، کاملا حرفتون متین و درسته.
و بسیار عالی، نکات فوق را به قلم آوردید.
(البته خودم هم یک سگ دارم که به واقع مثل بچه ام ازش نگهداری میکنم و 8/5 ساله که دارمش، و اولش که آوردمش اونقدر کوچیک بود که با پستونک هم نمیتونست شیر بخوره و با قطره چکون بهش شیر میدادم)

V I D A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آفرین، کاملا حرفتون متین و درسته.
و بسیار عالی، نکات فوق را به قلم آوردید.
(البته خودم هم یک سگ دارم که به واقع مثل بچه ام ازش نگهداری میکنم و 8/5 ساله که دارمش، و اولش که آوردمش اونقدر کوچیک بود که با پستونک هم نمیتونست شیر بخوره و با قطره چکون بهش شیر میدادم)
من هم با ایشون موافقم.

ali_alavijeh

Registered User
لایک‌ها
295
سلام
یک سگ کوچیک که تو آپارتمان بشه نگه داشت برای واگذاری نیاز داریم کسی سراغ نداره؟

یکی اگهی کرده بود سرچ کن میابیش. البته نه اون واگذاری مفتکی ها

Sent from my HTC One X+ using Tapatalk 2

Last edited:

mehdi_danesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کسی بچه گربه اصفهان واسه واگذاری سراغ نداره

Last edited:

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
برو از توی خیابون یک بچه گربه پیدا کن

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
من یک خرس دارم .تحویل فوری هر کس خواست بگه

mazinani

Registered User
لایک‌ها
3
من یه جفت مرغ عشق دارم بنظرتون ازادشون کنم میتونن زندگی کنن؟ تلف نمیشن؟

فرستاده شده از GT-I9200ِ من با Tapatalk

jefridav

Registered User
لایک‌ها
153
مرغ عشق از اولش تو قفس به دنیا اومده.قفس تمام دنیاشه
اگه میخوای بکشیشون،آزادشون کن......

بالا