برگزیده های پرشین تولز

واگذاری حیوانات خانگی ( قبل از ارسال پست ، موارد پست اول مطالعه و رعایت شود )

mey3am2

Registered User
لایک‌ها
1,907
منم 8 سال پیش یه لاکپشت کوچیک پیدا کردم و الان بعد از 8 سال همچنان شاخ و شمشاد با ما زندگی میکنه :general711:

dinky

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگر کسی هلندی برای واگذاری داره خبر بده.

OWL1

Registered User
لایک‌ها
70
سگ خونگی واسه واگذاری بود خبرم کنید دنبالشم

dinky

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ظاهرا این تاپیک فقط ایجاد شده

پرستو66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
66

بنده چون چندین ساله در جریانش هستم بسیاری از موارد رو دیدم که طرف حیوان رو گرفته اذیت کرده یا فروخته یا حتی متاسفانه برای جنگ بین حیوانات استفاده کرده یا بدونه هماهنگی خانواده مسئولیت قبول کرده و حالا اون حیوان زبون بسته به دلیل مخالفت خانواده باید جاش تو خیابون باشه....

پس مواظب باشید همه انسانیت ندارند و بی مسئولیت تشریف دارند در قبال موجودات زنده ی دیگه
[/QUOTE]

آی گفتین ! 90% افرادی ک حیوونی رو برای نگهداری میگیرن فک میکنن اسباب بازیه ،ی چن صباحی میتونن باهاش بازی کنن و بعد ولش کنن ، بابا تموم حیوونا احساس دارن اینارو دس ب دس نکنید. دوس دارید بچه خودتونو 10نفر بزرگش کنن؟؟؟ از روی هوس سراغ حیوونا نرید لطفا

پرستو66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
66
درود،

یک عدد گربه حدودا چهار ماهه پنج ماهه، ک طی عمل جراحی یکماه پیش، دست چپش از بدنش جدا شد، ب هر حیوان دوستی ک بخواد واگذار میشه. در حال حاضر نگهداری از 19 تا گربه برام سخت هست. بینهایت افسرده هست و حتی "میو میو" نمیکنه. عزلت طلب شده و با دست راستش جلوی صورتش رو میگیره بعضی اوقات. اما مثل ی گربه ی معموی، راه میره. بینهایت خجالتی و ترسو شده. بینهایت. فقط کج خونه پیداش میشه کرد. پشت پرده مثلا. ی لگن گذاشتم اون گوشه و ازش نگهداری میکنم.

پ. ن. یکماه پیش ک پیدا کردم این پیشی رو، کاملا دستش از بدنش جدا بود و با چسپ نواری ب بدنش چسپونده بودن توسط رهگذران. و قطع شد طی عمل جراحی.
پ. ن. عکس هم ب همین پست اضافه میشه.
پ. ن. من مشهد هستم

بخاطر نور فلش، چشماش نیمه بسته افتاده.

مشاهده پیوست 424495مشاهده پیوست 424496مشاهده پیوست 424497
درود بر شما .ای کاش مشهد بودم. لطفا واگذارش نکنید .انسانهایی مثل شما خیلی انگشت شمارن. منم 1یتیم خونه از گربه ها دارم . و کلی گربه مصدوم .آخریشم ک چن روز قبل پیدا کردم 1پیشی کوچولو ک دستشو 1بیماری بریده و جفت گوشای مادرشو هم بریدن. دوست گرامی لطفا واگذارش نکنید.

GemSoft

Registered User
لایک‌ها
52
آماده نگهداری از مرغ عشق (باجریگار)
بصورت حرفه ای نگهداری میشه...7تا مرغ عشق بالغ و 4 تا جوجه 14 تا 23 روزه داریم...

اینم نمای قفس :

IMG-20140501-154745.jpg

• Like
Reactions: isf

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
سلام به همگی دوستان گلم. راستش من قدیما خیلی برای خودم پرنده نگه میداشتم اگر کسی کاسکو مخصوصا جوجه داشته باشه از ته دل نگه میدارم چون عاشق کاسکو هستم و الانم واقعا حزینه خریدش گرونه نمیتونم تا اون حد براش پول بدم .اگه بتونم فیلم کاسکوی خودمو که قدیما داشتم بهش غذا میدادمو پیدا میکنم و براتون میزارم

GemSoft

Registered User
لایک‌ها
52
سلام به همگی دوستان گلم. راستش من قدیما خیلی برای خودم پرنده نگه میداشتم اگر کسی کاسکو مخصوصا جوجه داشته باشه از ته دل نگه میدارم چون عاشق کاسکو هستم و الانم واقعا حزینه خریدش گرونه نمیتونم تا اون حد براش پول بدم .اگه بتونم فیلم کاسکوی خودمو که قدیما داشتم بهش غذا میدادمو پیدا میکنم و براتون میزارم

خیلی خوش اشتها هستین شما...قیمت این جوجه که میفرمایید از 900 تومن شروع میشه! و مطمئن باشید 1 در میلیون هم کسی کاسکو واگذار نمیکنه.

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
خیلی خوش اشتها هستین شما...قیمت این جوجه که میفرمایید از 900 تومن شروع میشه! و مطمئن باشید 1 در میلیون هم کسی کاسکو واگذار نمیکنه.
خب پس الان یکی ازدوستان قیمت گذاشته 300تومن اونا چی هستن بس؟یه جوجه 900هزار تومن؟؟

GemSoft

Registered User
لایک‌ها
52
خب پس الان یکی ازدوستان قیمت گذاشته 300تومن اونا چی هستن بس؟یه جوجه 900هزار تومن؟؟
تو طوطی سانان جوجه قیمتی تقریبا 2-3 برابر داره!
میشه لینک دوستی که برای فروش گذاشته رو قرار بدین من ببینم؟
کاسکو بالغ هم زیر 500 من تو بازار ندیدم. مگر اینکه مشکلی داشته باشه!

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
تو طوطی سانان جوجه قیمتی تقریبا 2-3 برابر داره!
میشه لینک دوستی که برای فروش گذاشته رو قرار بدین من ببینم؟
کاسکو بالغ هم زیر 500 من تو بازار ندیدم. مگر اینکه مشکلی داشته باشه!
اسم تاپیکش فروش پرنده با قیمت استثنایی هستش داداش یه نگاه کنی هستش

• Like

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
آقا ما منطقمون نیمه ارمنی نشینه تو کوچه هامون 100 تا گربه داریم دونه ای 20 کیلو همشونم نترس و شجاع ماشالا هر روزم همه همسایه هامون بهشون گوشت چرخ کرده و سوسیس میدن زمستونا هم تو خونشون نگهشون میدارن یه خیری بیاد ده بیستا از اینارو ببره مارو راحت کنه از درو دیوارمون گربه میاد تو امنیت نداریم:general710: فقط با خودش خاور بیاره نیسان جواب نمیده

isf

Registered User
لایک‌ها
70
گربه خيابوني كه به درد نگهداري نميخوره كه

isf

Registered User
لایک‌ها
70
اسم تاپیکش فروش پرنده با قیمت استثنایی هستش داداش یه نگاه کنی هستش
شما خيالاتي شدي يا اينكه تاپيك مال چندين سال پيشه
يه نگاهي توي تاپيكاي من بنداز ٢ تا جوجه كاسكو داشتم چند روز پيش هر دو رو فروختم ببين قيمت چقدر بود

.:kamran:.

Registered User
لایک‌ها
95
چه فکر کردید که یه نفر بیاد پت خودشو رایگان به شما بده ؟ میره میده به مغازه پت فروشی که هم خیالش راحت باشه هم یه پولی گرفته باشه

• Like
بالا