برگزیده های پرشین تولز

واگذاری حیوانات خانگی ( قبل از ارسال پست ، موارد پست اول مطالعه و رعایت شود )

پرستو66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
66
آقا ما منطقمون نیمه ارمنی نشینه تو کوچه هامون 100 تا گربه داریم دونه ای 20 کیلو همشونم نترس و شجاع ماشالا هر روزم همه همسایه هامون بهشون گوشت چرخ کرده و سوسیس میدن زمستونا هم تو خونشون نگهشون میدارن یه خیری بیاد ده بیستا از اینارو ببره مارو راحت کنه از درو دیوارمون گربه میاد تو امنیت نداریم:general710: فقط با خودش خاور بیاره نیسان جواب نمیده
محلتون ارمنی نشینه واسه همین. اگر مسلمون نشین بود همشون لاغراندام بودن و ترسو. خدا خیرشون بده ،فقط ایکاش غذای پخته بدن ک مریض نشن. لطفا کاریشون نداشته باشین. اونام حق زندگی دارن و اون چیزی ک مخل امنیته قطعا حیوونات نیستن. بلکه افراد خبیث، بی وجدان، جانی ،کلاهبردار هستن ک از در و دیوار این کشور سرازیرن.

پرستو66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
66

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
آخه واسه چی واگذارش میکنین؟ اون الان ب شما عادت کرده و صاحب خودشو دوس داره. ساکن کجایین؟

باووو ب چهره مظلومش نیگاه نکن! از ارازل ــه محل ــــه این! تا حالا 3تا گربه کشته فقط!

در ضمن من صاحابش نیستم خوشم مییاد ک اخلاقش Pride ـــــــــــــــــــــــه نه از دست کسی غذا میگیره نه غذا براش میندازی میخوره! فقط میره شکار میکنه مییاد تو خونه ی ما (پشت بوم و بعضا راه پله) میخوره

اصن هم با کسی جز من تو خونه همکاری نمیکنه همکاریش با من هم در این حد ـه ک حمله نمیکنه بهم! بقیه بهش نزدیک میشن حمله ور میشه:D

ساکن اینجا:D

isf

Registered User
لایک‌ها
70
به نظر منم آدم حيوونيو كه خريدار داره نمياد واسه رضاي خدا خيرات كنه
[emoji16]

پرستو66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
66
باووو ب چهره مظلومش نیگاه نکن! از ارازل ــه محل ــــه این! تا حالا 3تا گربه کشته فقط!

در ضمن من صاحابش نیستم خوشم مییاد ک اخلاقش Pride ـــــــــــــــــــــــه نه از دست کسی غذا میگیره نه غذا براش میندازی میخوره! فقط میره شکار میکنه مییاد تو خونه ی ما (پشت بوم و بعضا راه پله) میخوره

اصن هم با کسی جز من تو خونه همکاری نمیکنه همکاریش با من هم در این حد ـه ک حمله نمیکنه بهم! بقیه بهش نزدیک میشن حمله ور میشه:D

ساکن اینجا:D
دگ بهتر. واگذارش نکنین. خوشم میاد 1گربه قلدر پیدا شده. گربه های محله ما از آدما وحشت دارن . اما قلدریشو واسه گربه های دگ نشون نده خب ! برا آدما قلدری کنه.
چهرشم مظلوم نیستا !! هس؟؟

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
چرا همه باهام دعوا دارن خب تاپیک موضوعش این بود منم درخواستی دادم خطا کردم؟ هرکسی خواست پرندشو میده شماها چرا دارین منفجر میشین دوستان؟اگرم نبود که جونشون سلامت پولامو جم میکنم بوقتش یدونه خودم میخرم

• Like
Reactions: isf

soroush8844

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
salam doostan
man asheghe heyvanatam va ba joono del azashoon negahdari mikonm.kasi age har peti vase vagozari dare khoshal misham mano dar jaryan bezare.b nazare man har heyvani arzeshe negahdari dare pas nejado noe heyvan va salamate jesmi e heyvan aslan mohem nis.
Mn 19 salame va az esfahanam
Dar zemn agar az shahre digeiee hastid hazineye post o ghabool mikonm.email bzanid:
[email protected]
Mamnoonam

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
محلتون ارمنی نشینه واسه همین. اگر مسلمون نشین بود همشون لاغراندام بودن و ترسو. خدا خیرشون بده ،فقط ایکاش غذای پخته بدن ک مریض نشن. لطفا کاریشون نداشته باشین. اونام حق زندگی دارن و اون چیزی ک مخل امنیته قطعا حیوونات نیستن. بلکه افراد خبیث، بی وجدان، جانی ،کلاهبردار هستن ک از در و دیوار این کشور سرازیرن.
دلم میخواد بعضی از این همسایه هامونو بزنم خودش گشنه میخوابه گوشتای غزاشو میاره میده به گربه ها :general710: تو خیابون وقتی با ماشین گاز بدی و یه گربه جلوت پیدا شه به نظرت چی میشه؟\! :general112: باید یه دفه دستی رو بکشی با کله بری تو شیشه و بعدش پیاده شی آقا گربه هرو به سمت عابر پیاده راهنمایی کنی:general405: یک درصدم فک نکنین شوخی میکنم مخل امنیت نیستن ولی فرهنگ ندارن بهشون غذا هم میدی بیخیال آشغالا نمیشن و باهم دعوا میکنن صدا گیس و گیس کشیشون محلرو پر میکنه:general211: چیزی هم بهشون بگی صد تا ننه آغا پیدا میکنن:general112:

دگ بهتر. واگذارش نکنین. خوشم میاد 1گربه قلدر پیدا شده. گربه های محله ما از آدما وحشت دارن . اما قلدریشو واسه گربه های دگ نشون نده خب ! برا آدما قلدری کنه.
بیا محله ما چند تا یوز پلنگ ببر خرس هم اگه خواستی داریم :general710:

پرستو66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
66
دلم میخواد بعضی از این همسایه هامونو بزنم خودش گشنه میخوابه گوشتای غزاشو میاره میده به گربه ها :general710: تو خیابون وقتی با ماشین گاز بدی و یه گربه جلوت پیدا شه به نظرت چی میشه؟\! :general112: باید یه دفه دستی رو بکشی با کله بری تو شیشه و بعدش پیاده شی آقا گربه هرو به سمت عابر پیاده راهنمایی کنی:general405: یک درصدم فک نکنین شوخی میکنم مخل امنیت نیستن ولی فرهنگ ندارن بهشون غذا هم میدی بیخیال آشغالا نمیشن و باهم دعوا میکنن صدا گیس و گیس کشیشون محلرو پر میکنه:general211: چیزی هم بهشون بگی صد تا ننه آغا پیدا میکنن:general112:

بیا محله ما چند تا یوز پلنگ ببر خرس هم اگه خواستی داریم :general710:
شما ساکن کدوم شهر و کدوم محله این تا منم بیام اونجا:p !!! دم همسایه هاتون گرم! واقعا اونجا ایرانه؟؟؟ باورم نمیشه همچین مردمی تو کشور ما زندگی میکنن:).
این گربه ها توفیق جبری میشن تا شما آرومتر رانندگی کنین;) فقط لطفا آرومتر مبادا زیرشون کنینا:mad:

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
هیچ حیوانی هیچ انسانی مظلوم نیست . خودم (ع )

این فرگوسن معلومه خودش Rapere :D
من گربه میخوام نژاد هیمالین :general503:

سابقه SexualAbuse ش تو پاسپورتش ذکر شده :D

P0rnStar ـــــــــه ZooPhila هاست کوجای کاری مومن پلاستیکی :D

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
قصد واگذاری همسر محترم این گربه رو نداری؟ همونی که می گفتی سفیده خوشگله به تمام گربه های محل پا میده .... اسمش راجرز بود نه؟؟

ماده ش پلنگی ـــــــــه عمو :D کتک خورشم مَلَس ــــــــــه :D

اینه

680404_375335019221084_272740223_o.jpg

اسمش هم Cathy Ferguson:D

شیاطن مرغ 92 رو دیشب دیدی تو منوتو؟

radical2boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
125
ماده ش پلنگی ـــــــــه عمو :D کتک خورشم مَلَس ــــــــــه :D

اینه

مشاهده پیوست 651807

اسمش هم Cathy Ferguson:D

شیاطن مرغ 92 رو دیشب دیدی تو منوتو؟
سلام دوست عزیز
خودتون رو هم واگذار می کنید؟
خیلی دوست دارم یک human pet از نوع شادمغز و چند جنس گرا داشته باشم تا تمام فانتزی های جنسیمون رو جوابگو باشه

htcone

Registered User
لایک‌ها
24
جناب LambOfChips گربه پلنگی Cathy اگر واگذار میشه میگیرم ازتون

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
سلام دوست عزیز
خودتون رو هم واگذار می کنید؟
خیلی دوست دارم یک human pet از نوع شادمغز و چند جنس گرا داشته باشم تا تمام فانتزی های جنسیمون رو جوابگو باشه

درود بر شما خونگی عزیز

شما نه شرایطشو دارید نه لیاقتشو اصرار -اسرار-Essraar نفرمایید :D

eli5530

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
واگذاری پسر اشپیتسم اقا تدی.....همه چیش تکمیله...دست میده میزنه قدش بوس میده بشین میفهمه.جای جیشش رو روزنامس فقط به ی مامان بابای مهربون واگذار میشه09379321861اس ام اس بدبد من مشهد هستم
0s80ai0utgmjcxce93r4.jpg

isf

Registered User
لایک‌ها
70
ارادت
اگه هنوز ردش نکردی بگو تا باهات تماس بگیرم
:general707:

بالا