برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
آیا امکان افزودن سایت www.pelanhaa.ir هست ؟
سلام
نه متاسفانه، کلا اینگونه سایت های دانلود ایرانی که آپلودسنتر نیستند، یعنی اینکه لینکهاشون در جایی به غیر از سایت خودشون share نمیشه رو ساپورت نمی کنیم.
با سپاس

AGHAMALI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اگر همین سبک و سیاق پیش بره باید از محبوترین سایتها و سرویسهایی که داشتم خداحافظی کنم
نمیدونم مشکل مخابرات با فایل گیر چیه ولی عملا فایل گیر را ف ی ل ت ر کرده! فقط با وی پی ان میشه فایل گیر را باز کرد. (توی هفته یکی دو روز آزادسازی میشه دوباره به تصرف دشمن در میاد)
فکر کنم محسن خان باید با شرکتهای ارائه دهنده اینترنت رایزنی کنند برای رفع حصر به نظر میرسه این سایت مورد خشم و غضب آقایون قرار گرفته!

سلام نمیدونم ایا هنوز مشکل داری یا نه اما اگر فقط موقع دانلود فایل به صفحه فیلتر بر میخورید فقط باید اسم فایلتون رو عوض کنید چون منم این مشکل رو داشتم اما اگر کلا فیلتره که دیگه نمیدونم

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
سلام نمیدونم ایا هنوز مشکل داری یا نه اما اگر فقط موقع دانلود فایل به صفحه فیلتر بر میخورید فقط باید اسم فایلتون رو عوض کنید چون منم این مشکل رو داشتم اما اگر کلا فیلتره که دیگه نمیدونم
مشکل که برطرف شد همانطور که عزیزان فرمودند مشکل به خاطر DNS بود که بعد از چندبار روشن خاموش کردن مودم مشکل رفع شد.

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
با عرض سلام وخسته نباشيد.شرمنده ميدونم اينجا پست مربوط به فايل گير ولي به يه مشكلي برخوردم كه در عكس ميبنيد.سرچ هم كردم درست نشد.ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

فایل های ضمیمه

• asdad.jpg
    asdad.jpg
    357.3 KB · نمایش ها: 14

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام.فيل از ابلودبوي گرفتم 150 مگ بوده 100 تاش مستقيم شده.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547

hassanmaleki

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام
ایده نابی برای کسب درآمد از اینترنت دارم
دنبال یه برنامه نویس یا طراح سایت حرفه ای هستم برای همکاری
چنانچه توانایی نوشتن سایت هستید اطلاع بدید .

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
وقتی مشکل از سمت فایل گیر نیست ما دیگه چه فکری بکنیم؟ کم فروشی سرویس دهنده اینترنت شما رو ما باید جبران بکنیم با اضافه کردن سرور ایران؟
این هم از سیاست های خود این سرویس دهنده های اینترنت هست که اسمشون رو نمی برم، ولی همه خوب می دونن که از این طرف سرویس اینترنت به کاربران ارائه میدن با سرعت بسیار پایین، ولی سرعت کاربرانشون رو برای دسترسی به شبکه داخلی ایران که همون اینترنت هست در حد بسیار بالایی تنظبم می کنند، بعد از یک طرف دیگه خودشون دیتاسنتر هم دارند و سرور و هاست و ... اجاره میدن به دارندگان سایت ها، قیمت های اجاره سرور در دیتاسنترشون هم اصلا فضایی هست نسبت به قیمت های جهانی، یعنی طوری شده از اون طرف با کم فروشی اینترنت کاری کردند کاربرانی مثل شما فکر کنین سرورهای موجود در خارج از ایران همه پیف هستند و بد! و سرورهای داخل ایران خدا هستند، بله تقصیر شما نیست، تقصیر اون سیاست کثیفی هست که این جوری و به این شکل برنامه ریزی کرده برای بدست آورن سودهای مفت.
در خصوص فایل گیر عرض کنم که اصلا ماهیت سرویس جوری هست که سرور اصلی لیچر می بایست در خارج از ایران باشه و فایلها توسط اون لیچ بشه، چون سرور داخل ایران بخواد بیاد برای کاربران ما فایل لیچ بکنه با این وضعیت اینترنت ایران، باید بهش خندید، ولی خوب تنها کاری که می تونیم بکنیم و شاید در آینده مجبور به انجام این کار بشیم، این هست که یک سرور هم در داخل ایران اضافه کنیم که کاربر بتونه فایلهای خودش رو در صورت نیاز در سرور ایران هم کپی بکنه بعد از لیچ شدن.
ولی الان در این لحظه چنین کاری برای ما عملی نیست، چون همونطور که گفتم قیمتهایی که ما داریم توی دیتاسنترهای ایرانی می بینیم به نحو عجیبی فضایی و خنده دار هست، بخصوص قیمت پهنای باند، که شاید بشه گفت 100 برابر قیمت نرم جهانی بهترین و با کیفیت ترین دیتاسنترهای جهان هست!
Big Like!
متاسفانه دوستان کم لطفی می کنند، به جای اینکه از ISP داغونشون بابت فروش اینترانت جای اینترنت شکایت کنند فایل گیر رو متهم می کنند
بله اون سایتهای درپیت رو هم همه می دونند از جمله میهن دانلود، سافت98 که اکثرا مال آسیاتک هست و بقیه هم...

راستی بابت 22بهمن :general306: تخفیفی چیزی درکار نیست؟ :)

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
Big Like!
متاسفانه دوستان کم لطفی می کنند، به جای اینکه از ISP داغونشون بابت فروش اینترانت جای اینترنت شکایت کنند فایل گیر رو متهم می کنند
بله اون سایتهای درپیت رو هم همه می دونند از جمله میهن دانلود، سافت98 که اکثرا مال آسیاتک هست و بقیه هم...

راستی بابت 22بهمن :general306: تخفیفی چیزی درکار نیست؟ :)
والله با توجه به اینکه ابتدای هر سال در ایام نوروز فروش ویژه داریم و طبیعتا برای سال جدید هم همین برنامه رو خواهیم داشت، خب الان فاصله زمانی طوری هست که بهتر هست صبر کنیم برای همون فروش ویژه نوروز.

dixymax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من با لینک های مگا که در فایلگیر قرار مکیدم مشکل دارم
درست مثل لین های گوگل درایو فایل کامل مستقیم میشه ولی بعد از دانلود خطای اکسترکت میده و باز نمی شه
لطفا فکری به حال این مشکل بکنید چوم روز بروز استفاده از مگا بیشتر و بیشتر و نیاز ما هم بهش بیشتر میشه
و اگر بتونید مثل آپلودبوی لیست فایل هایی که از اکانتم بدلیل پایان مدت حذف میشن رو برام ایمیل کنید ممنون میشم
چون در حال حاضر وقتی فایل ها مدتشون تموم میشه هیچ اثری ازشون باقی نمی مونه و من نمی دونم چه فایل هایی رو از دست دادم
با تشکر

dixymax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من با لینک های مگا که در فایلگیر قرار میدم مشکل دارم
درست مثل لینک های گوگل درایو فایل کامل مستقیم میشه ولی بعد از دانلود خطای اکسترکت میده و باز نمی شه
لطفا فکری به حال این مشکل بکنید چوم روز بروز استفاده از مگا بیشتر و بیشتر و نیاز ما هم بهش بیشتر میشه
و اگر بتونید مثل آپلودبوی لیست فایل هایی که از اکانتم بدلیل پایان مدت حذف میشن رو برام ایمیل کنید ممنون میشم
چون در حال حاضر وقتی فایل ها مدتشون تموم میشه هیچ اثری ازشون باقی نمی مونه و من نمی دونم چه فایل هایی رو از دست دادم
با تشکر

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
وقت بخیر
بنده یک فایل زیپ را تکه تکه کردم و بعد که آن را دانلود کردم حالا چطوری این فایل تکه تکه شده رو باز کنم؟
چون پسوند فایل های تکه تکه شده .zip نیست بلکه به صورت .001 ، .002 و ... هستش.
لطفاً راهنمایی کنید.

husein67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بنده یک لینک دارم باحجم 3.16 گیگ که فایل گیر ناقص دانلودش کرد لطفا برام کاملش کنید این لینکش هست: http://pan.baidu.com/s/1hrtze3y
این هم نام کاربریم هست:husein67

mmsmehdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
لطفا قکری برای سرورهای دانلود فایلگیر کنید
زمان دانلود سرعت بسیار پایین هست؟؟؟؟؟؟

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
درود، لطفا این سایت رو هم تحت پوشش قرار بدید ممنون: ;)
cloud.mail.ru

mooooorche

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دو هفته س که لینک های سایت file joker مستقیم نمی شن خواهشا اصلاح کنید .

بالا