برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام.شرمنده با توجه به بحثاي بالا من درست متوجه نشدم.چرا تا يك هفته پيش سرعت دانلود از فايل گير براي من 140 kb بوده ولي به از دو روز گذشته رو پنجاه كيلو بايت هستش.اين از طرف شاتل يا زيرساخت مخابرات يا شما؟
سلام
از طرف ما که نیست، یا اشکال از خود شاتل هست یا زیرساخت، که خب زیرساخت تامین کننده اینترنت کل کشور هست، پس با توجه به اینکه با سرویس دهنده های دیگه اینترنت در ایران مشکل فعلا دیده نمیشه، پس اشکال از خود شاتل هست.

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
اگه از شاتل هست چرا از سرورهاي داخل ايران رو 150 ميگيره؟مثل p30download

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
اگه از شاتل هست چرا از سرورهاي داخل ايران رو 150 ميگيره؟مثل p30download
خب نکته همین هست که سرعت شاتل برای شبکه داخلی اینترانت ایران خوب هست، اما سرعت اتصالش یه شبکه جهانی اینترنت در خارج از ایران پایین هست، این رو باید از خودشون سوال کنید.
با سپاس

mahdiagho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من اون فایلی رو که از سرور خارجی داده بودید تست کردم. سرعت دانلودم 700 کیلو هست ولی از سرور download.ir با 3مگ دانلود می کنم. ظاهرا حق با شماست. فقط سوالم اینه چرا بعضی وقتا از همین سرور filegir سرعتم تا 3مگ میرسه ولی بعد ازمدتی افت سرعت دارم. اگر مشکل از isp باشه, چرا بعد از یه مدتی این افت سرعت اتفاق می افته و از اول اینطوری نیست؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
من اون فایلی رو که از سرور خارجی داده بودید تست کردم. سرعت دانلودم 700 کیلو هست ولی از سرور download.ir با 3مگ دانلود می کنم. ظاهرا حق با شماست. فقط سوالم اینه چرا بعضی وقتا از همین سرور filegir سرعتم تا 3مگ میرسه ولی بعد ازمدتی افت سرعت دارم. اگر مشکل از isp باشه, چرا بعد از یه مدتی این افت سرعت اتفاق می افته و از اول اینطوری نیست؟
خب این بر می گرده به نوسانات سرعت خود سرویس دهنده اینترنتتون نسبت به دیتاسنترهای خارج از ایران

Redfild

Registered User
لایک‌ها
205
درود
اینترنت های وب
دیشب و امشب بعد از ساعت 7 سرعت دانلود از فایل گیر 1/6 میشه
باقی سرورهای خارجی ، لینک اسپید تست و غیره 400
فایل گیر 40-70 با همون 16 کانکشن همیشگی

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
درود
اینترنت های وب
دیشب و امشب بعد از ساعت 7 سرعت دانلود از فایل گیر 1/6 میشه
باقی سرورهای خارجی ، لینک اسپید تست و غیره 400
فایل گیر 40-70 با همون 16 کانکشن همیشگی
سلام
قبلا چند تا از کاربرانمون که از های وب سرویس اینترنت دارند دقیقا همین مشکل شما رو داشتند و پیگیری عمیق کردیم و معلوم شد که مشکل از خود های وب هست که های وب هم میگه این به زیرساخت بر می گرده، مسیر روتینگ صحیحی برای اتصال به فایل گیر رو انتخاب نمی کنه های وب، های وب از پورت عمان کاربرانش رو وصل می کنه به فایل گیر در آلمان، در حالیکه باید از پورت ترکیه وصل کنه که کوتاه ترین هست.
با گرفتن trace route از کاربران این رو متوجه شدیم.
شما حالا اگر امکانش رو دارید با یک وی پی ان خوب هم لینکها رو تست کنید، وی پی ان کمک می کنه مسیر روتینگ عوض بشه.
ولی اصولی بخواد مشکل رفع بشه این فقط دست خود کارشناسان فنی های وب هست که ما که نتوستیم باهاشون تماس بگیریم و پشتیبانی های وب میگه فقط مشکلات کاربران خود های وب رو بررسی می کنند، یعنی این چیزی نیست که ما بتونیم پیگیرش بشیم، خود شما باید از طریق پشتیبانی های وب پیپیر بشید.
با سپاس

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
از دیروز اینترنت adsl مخابرات به نظر میرسه که فایل گیر را ف ی ل ت ر کرده!
نه سایت رو باز میکنه و نه دانلود میشه کرد.
ولی با وی پی ان هم سایت باز میشه و هم امکان دانلود هست.
با اینترنت گوشی (رایتل) تست کردم سایت به خوبی باز میشه و سرعت دانلود هم خوب هست.
حالا یا داستان ف ی ل ت ر ی ن گ (شبیه سایتهای مشکل دار هست ولی صفحه پیوندها براش نمیاد) و یا همون مساله انتخاب مسیر اشتباه هست.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
از دیروز اینترنت adsl مخابرات به نظر میرسه که فایل گیر را ف ی ل ت ر کرده!
نه سایت رو باز میکنه و نه دانلود میشه کرد.
ولی با وی پی ان هم سایت باز میشه و هم امکان دانلود هست.
با اینترنت گوشی (رایتل) تست کردم سایت به خوبی باز میشه و سرعت دانلود هم خوب هست.
حالا یا داستان ف ی ل ت ر ی ن گ (شبیه سایتهای مشکل دار هست ولی صفحه پیوندها براش نمیاد) و یا همون مساله انتخاب مسیر اشتباه هست.
احتمالا اختلال dns باشه، یکبار مودم و کامپیوترتون رو ری استارت کنید، اگر درست نشد با پشتیبانی اینترنتتون تماس بگیرید.
با سپاس

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام.سرعت پايين؟
از شماست؟ساعت 2بامداد يكشنبه

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام.هيچ راه ارتباطي كه بشه زودتر پاسخ گو باشين وجودنداره؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام.هيچ راه ارتباطي كه بشه زودتر پاسخ گو باشين وجودنداره؟
از هز طریقی تماس بگیرین فرقی نداره، ما وقتی که آنلاین باشیم در اولین فرصت جواب میدیم، مثل الان که بلافاصله بعد از سوالتون جواب دادم، اما توی پاسخ دادن به سوالها اول ایمیلها رو جواب میدیم و بعد میریم سراغ تاپیکهای پشتیبانی، یعنی اگر از طریق همون قسمت تماس با پشتیبانی داخل سایت تماس بگیرید بهتر هست.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
لطفا امکان انتخاب کیفیت از vimeo رو هم بذارید
متاسفانه برای دانلود از vimeo امکان اضافه کردن انتخاب کیفیت وجود نداره، بطور پیش فرض بهترین کیفیت ویدئو دانلود میشه.

files

Registered User
لایک‌ها
210
متاسفانه در خصوص کاهش سرعت اشکال قطعن از سرورهای فیلگیر هست
من با سه تا آی اس پی داخلی (مبین نت-صبانت-فن آوا دیشب تست کردم و کاهش سرعت محسوسی وجود داشت جوری که من که از ساعت ۲ تا ۷ همیشه حداقل ۲۸ گیگ با صبا و فناوا دانلود داشتم دیشب ۸ گیگ گرفتم
اول شک کردم از اینترنت داخل ایران باشه برای همین با یه وی پی اس خارج از کشور تست زدم و دیدم که اونجا هم سرعتش مثل داخله
جناب ساپورت لطف میکنی اگه مثل همیشه نگی مشکل از اینترنت داخله
ضمنن در همون زمان سایتای مشابه شما سرعت کامل میدادند

Sent from my iPhone using Tapatalk

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
متاسفانه در خصوص کاهش سرعت اشکال قطعن از سرورهای فیلگیر هست
من با سه تا آی اس پی داخلی (مبین نت-صبانت-فن آوا دیشب تست کردم و کاهش سرعت محسوسی وجود داشت جوری که من که از ساعت ۲ تا ۷ همیشه حداقل ۲۸ گیگ با صبا و فناوا دانلود داشتم دیشب ۸ گیگ گرفتم
اول شک کردم از اینترنت داخل ایران باشه برای همین با یه وی پی اس خارج از کشور تست زدم و دیدم که اونجا هم سرعتش مثل داخله
جناب ساپورت لطف میکنی اگه مثل همیشه نگی مشکل از اینترنت داخله
ضمنن در همون زمان سایتای مشابه شما سرعت کامل میدادند

عجیب هست دوست من
چون برای دیشب گراف های سایت نشون میده 50 درصد ظرفیت پهنای باند سرور آزاد بوده در ساعات پیک
این در حالیه که این ظرفیت وجود داره تا 100 پهنای باند بطور کامل مورد استفاده قرار بگیره و توی همین یک ماه اخیر بوده شبهایی که سایت بخاطر حملات دیداس کل این ظرفیت رو به راحتی مورد استفاده قرار میداده

files

Registered User
لایک‌ها
210
باور کنید گراف هایی که میبینید باحقیقت فاصله زیادی دارند
[emoji6]

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
باور کنید گراف هایی که میبینید باحقیقت فاصله زیادی دارند
[emoji6]

گراف ها مربوط به پنل دیتاسنتر معروف و معتبر لیزوب هست و کوچکترین اشتباهی درش نیست.
اگر اشتباهی درش بود اون چند شبی که سایت تحت دیداس بود و پهنای باند کاملا اشغال بود رو هم می بایست اشتباه نشون بده، که اینطور نبوده و نیست و طبق تجربه برامون اثبات شده که اگر وقتی مشکلی از طرف سایت باشه هم توی گراف ها به شکلی نمود پیدا خواهد کرد، و هم اینکه فردا صبح اون روز کاربران زیادی برامون گزارش می کنند که دانلود دیشبشون به خوبی انجام نشده.
نکته دیگه اینکه همیشه هم خودمون که با وی پی اس تست می کنیم لینک های فایل گیر حتی در ساعات پیک شبانه به راحتی سرعت فوق العاده بالایی میدن. نمی دونم وی پی اس شما چه شرایطی داشته، ولی من بارها گفتم با هر اینترنتی اگر با سرعت دانلود از فایل گیر مشکل داشتید، لینک زیر رو هم سرعتش رو تست کنید و نتیجه جفتش رو با هم به من اطلاع بدین تا قابل بررسی باشه:
http://mirror.de.leaseweb.net/speedtest/100mb.bin

بالا