برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
سایت مشکل داره؟کلا بالا نمیاد

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
نه سایت مشکلی نداره، اینترنتتون حتما مشکل داره، یک بار مودمتون رو خاموش روشن کنید، اگر درست نشد با سرویس دهنده اینترنتتون تماس بگیرید.

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام.چرا كانال تلگرام فايل گير راه نميندازين؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
اگر نیاز باشه راه می ندازیم، همین اینستاگرام فعلا کافی هست و زیاد ظاهرا خبرهایی که ما میذاشتیم مورد توجه کاربرها واقع نمیشد و برای همون دیگه زیاد خبر رسانی هم نداریم مگر موارد خیلی مهم

Mr.Roham

Registered User
لایک‌ها
43
سلام می خواستم بدونم میشه اکانت نوا فایل رو اضافه کنید؟
من به دانلود از نوا فایل احتیاج دارم Novafile.com

mahdiagho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
چرا فایل هایی که به صورت گروهی مستقیم می شن, با سرعت پایین تری دانلود می شن تا فایل هایی که به صورت تکی مستقیم میشن. اینم عکس مقایسه سرعت
zr6b_untitled.png

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
چرا فایل هایی که به صورت گروهی مستقیم می شن, با سرعت پایین تری دانلود می شن تا فایل هایی که به صورت تکی مستقیم میشن. اینم عکس مقایسه سرعت
zr6b_untitled.png
سلام
هیچ فرقی نداره که شما لینک ها رو از طریق دانلود تکی مستقیم کنید یا از طریق دانلود گروهی، در واقع علت این اختلاف سرعتی که برای دانلود لینک ها دارید بخاطر این هست که دارید چند تا لینک رو بصورت همزمان دانلود می کنید و بر حسب اتفاق یکی از لینکها، کانکشنهای دانلودش زودتر تونستند در رقابت با کانکشن های دانلود بقیه لینکها پیروز بشن و بیشتر سرعت اینترنتون رو به خودشون اختصاص دادن و به بقیه کانکشنهای دانلودتون سهم کمتری از سرعت اینترنتتون رسیده، مطمئنا اگر فقط یکی از لینکها رو بذارید در حال دانلود باشه، هر کدومشون باشه فرقی نداره، همون یکی کل سرعت اینترنتتون رو می تونه به خودش اختصاص بده.
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام می خواستم بدونم میشه اکانت نوا فایل رو اضافه کنید؟
من به دانلود از نوا فایل احتیاج دارم Novafile.com
سلام
متاسفانه سایت نوافایل قابل ساپورت نیست.
با سپاس

mahdiagho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام
هیچ فرقی نداره که شما لینک ها رو از طریق دانلود تکی مستقیم کنید یا از طریق دانلود گروهی، در واقع علت این اختلاف سرعتی که برای دانلود لینک ها دارید بخاطر این هست که دارید چند تا لینک رو بصورت همزمان دانلود می کنید و بر حسب اتفاق یکی از لینکها، کانکشنهای دانلودش زودتر تونستند در رقابت با کانکشن های دانلود بقیه لینکها پیروز بشن و بیشتر سرعت اینترنتون رو به خودشون اختصاص دادن و به بقیه کانکشنهای دانلودتون سهم کمتری از سرعت اینترنتتون رسیده، مطمئنا اگر فقط یکی از لینکها رو بذارید در حال دانلود باشه، هر کدومشون باشه فرقی نداره، همون یکی کل سرعت اینترنتتون رو می تونه به خودش اختصاص بده.
با سپاس

آخه حتی اگر اون فایلی که داره با سرعت بالا دانلود می شه رو متوقف می کردم و یا حتی از اون سه تایی که با سرعت پایین دانلود می شن، یکیشون رو هم فقط فعال می کردم، باز سرعتشون از 160-170 کیلو بیشتر نمی شد. در حالی در همون لحطه فایلی رو مثلا از p30download راحت با 2.5 - 3 مگ دانلود می کرد.
گفتم شاید اشکال از دانلود گروهی باشه

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
آخه حتی اگر اون فایلی که داره با سرعت بالا دانلود می شه رو متوقف می کردم و یا حتی از اون سه تایی که با سرعت پایین دانلود می شن، یکیشون رو هم فقط فعال می کردم، باز سرعتشون از 160-170 کیلو بیشتر نمی شد. در حالی در همون لحطه فایلی رو مثلا از p30download راحت با 2.5 - 3 مگ دانلود می کرد.
گفتم شاید اشکال از دانلود گروهی باشه
نه نه اصلا ربطی به اینکه از چه طریق لینک رو مستقیم کرده باشید نداره، دانلود گروهی هم دقیقا همون دانلود تکی هست فقط با این تفاوت که بجای اینکه شما خودتون تکی تکی لینکها رو برای دانلود تکی ارسال کنید و دکمه دانلود رو هر بار بزنید، توی دانلود گروهی این وظیفه رو خود مرورگتون بصورت خودکار یکی پس از دیگری انجام میده و بجای شما لینکها رو برای دانلود تکی ارسال می کنه و باز بوسیله همون دانلود تکی مستقیم میشن، پس ربطی به این موضوع نداره.

files

Registered User
لایک‌ها
210
چند روزه که دانلود از نیتروفلر خیلی کند شده
قبلا یه فایل یه گیگی رو توی کمتر از ده ثانیه میگرفت ولی الان بیش از 5 دقیقه شده
عجیبه برام چون سایتای دیگه این مشکلو ندارند

files

Registered User
لایک‌ها
210
راستی یادم رفت بگم با توجه به اینکه خیلی از فایلای نیتروفلر رو آپلودرا بردند روی اف بوم لطفا میزان دریافتی روزانه اف بوم رو هم زیاد کنید خیلی خیلی کمه
FBOOM.ME

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
چند روزه که دانلود از نیتروفلر خیلی کند شده
قبلا یه فایل یه گیگی رو توی کمتر از ده ثانیه میگرفت ولی الان بیش از 5 دقیقه شده
عجیبه برام چون سایتای دیگه این مشکلو ندارند
کلا در مورد سرعت مستقیم شدن: سرعت انتقال (یا همون لیچ شدن) به سرعت سرور مبداء میزبان فایل به ازای تک کانکشن بستگی داره، هر چقدر که سرور مبداء سرعت داشته باشه فایل با همون سرعت به فایل گیر منتقل میشه.
این نکته نیز حائز اهمیت هست که هر هاستی (مثل نیتروفلر) برای خودش سرورهای متعددی داره که لزوما سرعت همه سرورهای یک هاست با هم برابر نیستند، برای همین شما ممکن هست دو لینک مختلف از یک سایت رو مستقیم کنید، یکیش سرعت خوبی داشته باشه و یکی دیگه سرعت ضعیفی، همه چیز به اون سروری که فایل رو میزبانی کرده بستگی داره، اگر اون سرور به هر دلیلی نتونه آپ استریمش با سرعت عمل کنه دیگه هیچکس در اون زمان از هر جای دنیا که باشه نمیتونه بالاتر از سرعتی که اون سرور در اختیار میذاره ازش دانلود کنه.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
راستی یادم رفت بگم با توجه به اینکه خیلی از فایلای نیتروفلر رو آپلودرا بردند روی اف بوم لطفا میزان دریافتی روزانه اف بوم رو هم زیاد کنید خیلی خیلی کمه
FBOOM.ME
چشم این هم اگر نیاز باشه و ببینیم ترافیک روزانه اکانت های موجودمون جوابگو نباشه حتما به تعداد اکانتهاش اضافه می کنیم.

files

Registered User
لایک‌ها
210
ممنون

کلا در مورد سرعت مستقیم شدن: سرعت انتقال (یا همون لیچ شدن) به سرعت سرور مبداء میزبان فایل به ازای تک کانکشن بستگی داره، هر چقدر که سرور مبداء سرعت داشته باشه فایل با همون سرعت به فایل گیر منتقل میشه.
این نکته نیز حائز اهمیت هست که هر هاستی (مثل نیتروفلر) برای خودش سرورهای متعددی داره که لزوما سرعت همه سرورهای یک هاست با هم برابر نیستند، برای همین شما ممکن هست دو لینک مختلف از یک سایت رو مستقیم کنید، یکیش سرعت خوبی داشته باشه و یکی دیگه سرعت ضعیفی، همه چیز به اون سروری که فایل رو میزبانی کرده بستگی داره، اگر اون سرور به هر دلیلی نتونه آپ استریمش با سرعت عمل کنه دیگه هیچکس در اون زمان از هر جای دنیا که باشه نمیتونه بالاتر از سرعتی که اون سرور در اختیار میذاره ازش دانلود کنه.

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام.فايل گير نميتونه امكاني رو بده كه فايلي كه مستقيم شد قابل تماشاباشه؟ممنون

zamibaroot

Registered User
لایک‌ها
3
امروز 3 بار 3تا فایل 1.5گیگ رو مستقیم و دانلود کردم.. هر سه بار زمان اکسترکت کردن پیام خطا میده
چ وضعشه آخه!!! پولش ک چیزی نیست ولی خیلی وقتمو گرفت !!!!!!!!!!!!!!!!!
gir.png

بالا