برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
برای فایلهایی که بصورت ناقص منتقل شدند باید چکار کنیم ؟
سلام
هر وقت که با فایل ناقص در پنلتون مواجه شدید، اون رو حذف نکنید، از طریق قسمت تماس با پشتیبانی سایت به ما اطلاع بدین تا طبق درخواستتون اون فایل رو ترمیم کنیم یا اینکه حذفش کنیم و حجمش رو به اکانتتون برگردونیم.
با سپاس

Fusion nova

Registered User
لایک‌ها
6
سلام
هر وقت که با فایل ناقص در پنلتون مواجه شدید، اون رو حذف نکنید، از طریق قسمت تماس با پشتیبانی سایت به ما اطلاع بدین تا طبق درخواستتون اون فایل رو ترمیم کنیم یا اینکه حذفش کنیم و حجمش رو به اکانتتون برگردونیم.
با سپاس
ممنون . باید لینک مبدا رو در قسمت تماس با پشتیبانی بزارم ؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
ممنون . باید لینک مبدا رو در قسمت تماس با پشتیبانی بزارم ؟
سلام
نه اصلا هیچ چیزی نیاز نیست، فقط کافی هست اطلاع بدین که فایل ناقص در پنلتون وجود داره، ما خودمون پنلتون رو چک می کنیم و ترتیب اثر میدیم.

mahdiagho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
آقا یه فکری برای این افت سرعت بکن. سرور توی ایران بگیر خب. بیشتر مشتری هات توی ایران هستن. نگو که کیفیت خوب پیدا نمی شه و ...
90 درصد دانلودای من از هاست شماست و نه از سرورای ایران. نمی تونم با سرعت خوب از سایت شما دانلود کنم.

files

Registered User
لایک‌ها
210
من که دیگه تمدید نمیکنم اگه همینطوری باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
وقتی مشکل از سمت فایل گیر نیست ما دیگه چه فکری بکنیم؟ کم فروشی سرویس دهنده اینترنت شما رو ما باید جبران بکنیم با اضافه کردن سرور ایران؟
این هم از سیاست های خود این سرویس دهنده های اینترنت هست که اسمشون رو نمی برم، ولی همه خوب می دونن که از این طرف سرویس اینترنت به کاربران ارائه میدن با سرعت بسیار پایین، ولی سرعت کاربرانشون رو برای دسترسی به شبکه داخلی ایران که همون اینترنت هست در حد بسیار بالایی تنظبم می کنند، بعد از یک طرف دیگه خودشون دیتاسنتر هم دارند و سرور و هاست و ... اجاره میدن به دارندگان سایت ها، قیمت های اجاره سرور در دیتاسنترشون هم اصلا فضایی هست نسبت به قیمت های جهانی، یعنی طوری شده از اون طرف با کم فروشی اینترنت کاری کردند کاربرانی مثل شما فکر کنین سرورهای موجود در خارج از ایران همه پیف هستند و بد! و سرورهای داخل ایران خدا هستند، بله تقصیر شما نیست، تقصیر اون سیاست کثیفی هست که این جوری و به این شکل برنامه ریزی کرده برای بدست آورن سودهای مفت.
در خصوص فایل گیر عرض کنم که اصلا ماهیت سرویس جوری هست که سرور اصلی لیچر می بایست در خارج از ایران باشه و فایلها توسط اون لیچ بشه، چون سرور داخل ایران بخواد بیاد برای کاربران ما فایل لیچ بکنه با این وضعیت اینترنت ایران، باید بهش خندید، ولی خوب تنها کاری که می تونیم بکنیم و شاید در آینده مجبور به انجام این کار بشیم، این هست که یک سرور هم در داخل ایران اضافه کنیم که کاربر بتونه فایلهای خودش رو در صورت نیاز در سرور ایران هم کپی بکنه بعد از لیچ شدن.
ولی الان در این لحظه چنین کاری برای ما عملی نیست، چون همونطور که گفتم قیمتهایی که ما داریم توی دیتاسنترهای ایرانی می بینیم به نحو عجیبی فضایی و خنده دار هست، بخصوص قیمت پهنای باند، که شاید بشه گفت 100 برابر قیمت نرم جهانی بهترین و با کیفیت ترین دیتاسنترهای جهان هست!

KingOtaku

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
42
مرسی از محسن عزیز بابت توضیحات جامعش
اینم اضافه کنم با نت مخابرات بنده به شخصه حداکثر سرعت رو میگیرم، تهران ساکن هستم
و دوستانی که افت سرعت دارن از سرورهای خارجی توصیه میکنم از سرویس http://godping.ir استفاده کنن (صرفا جهت راه افتادن کارتون هستش معرفی این سرویس وگرنه با فروشنده سرویس صنمی ندارم و جنبه تبلیغاتی نداره پستم :D)

files

Registered User
لایک‌ها
210
اول از همه بگم دیشب سرعتتون مثل قبلنا عالی بود و من حداکثر ظرفیتمو گرفتم
و اما در خصوص قبل و دفاعیه شما
من نمیخاستم اسم بیارم (بگمممم) ولی حالا که توضیحاتتونو دیدم لازمه سوال بنده رو جواب بدید
چرا در مواقع لاکپشتی بودن فایلگیر سایتهای رپید پارس و مول (لینکها و تورنتای منتقل شده مول و نه مستقیم شده) مشکلی نداشت برای بنده
چرا با وی پی اس بنده که کانادا هست هم این مشکل وجود داشت
دوست عزیز شما باید ببینی اپراتورای اینترنت (من فقط با صبانت و شاتل و مبین نت تست کردم )چرا فقط با سرورای شما مشکل دارند و با بقیه کاری ندارند
در آخر هم امیدوارم سرویستون مثل قبل پایداری خودشو به دست بیاره و من هم مثل همیشه فقط سایت شما رو واسه دانلود انتخاب کنم

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
اگر همین سبک و سیاق پیش بره باید از محبوترین سایتها و سرویسهایی که داشتم خداحافظی کنم
نمیدونم مشکل مخابرات با فایل گیر چیه ولی عملا فایل گیر را ف ی ل ت ر کرده! فقط با وی پی ان میشه فایل گیر را باز کرد. (توی هفته یکی دو روز آزادسازی میشه دوباره به تصرف دشمن در میاد)
فکر کنم محسن خان باید با شرکتهای ارائه دهنده اینترنت رایزنی کنند برای رفع حصر به نظر میرسه این سایت مورد خشم و غضب آقایون قرار گرفته!

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
اول از همه بگم دیشب سرعتتون مثل قبلنا عالی بود و من حداکثر ظرفیتمو گرفتم
و اما در خصوص قبل و دفاعیه شما
من نمیخاستم اسم بیارم (بگمممم) ولی حالا که توضیحاتتونو دیدم لازمه سوال بنده رو جواب بدید
چرا در مواقع لاکپشتی بودن فایلگیر سایتهای رپید پارس و مول (لینکها و تورنتای منتقل شده مول و نه مستقیم شده) مشکلی نداشت برای بنده
چرا با وی پی اس بنده که کانادا هست هم این مشکل وجود داشت
دوست عزیز شما باید ببینی اپراتورای اینترنت (من فقط با صبانت و شاتل و مبین نت تست کردم )چرا فقط با سرورای شما مشکل دارند و با بقیه کاری ندارند
در آخر هم امیدوارم سرویستون مثل قبل پایداری خودشو به دست بیاره و من هم مثل همیشه فقط سایت شما رو واسه دانلود انتخاب کنم

برای اینکه پاسخ درستی به این سوال شما داده بشه، می بایست هر وقت که مشکل کندی سرعت با فایل گیر داشتید (با هر اینترنتی که باشه، یا وی پی اس، فرقی نداره) با اون اینترنت می بایست هم سرعت فایل گیر و هم سرعت لینک زیر رو برام ارسال کنید:
http://mirror.de.leaseweb.net/speedtest/100mb.bin
علاوه بر نتیجه تست سرعت اون دو لینک، می بایست دو تا دستور زیر رو در cmd اجرا کنید و نتیجه اش رو برام ارسال کنید:
tracert fs2.filegir.com
tracert mirror.de.leaseweb.net
خود سرور فایل گیر در چند هفته اخیر در تمام 24 ساعت شبانه روز کاملا روون و سریع بوده ولی چند هفته قبل تر از اون، چند شب بوده که بخاطر حملات دیداس سرور تحت فشار بوده، اما این چیزی که شما دارید ازش گلایه می کنید مال اون زمان نیست ظاهرا و باید نتایج اون تست ها رو برام ارسال کنید تا بشه بررسی کرد.

Last edited:

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
اگر همین سبک و سیاق پیش بره باید از محبوترین سایتها و سرویسهایی که داشتم خداحافظی کنم
نمیدونم مشکل مخابرات با فایل گیر چیه ولی عملا فایل گیر را ف ی ل ت ر کرده! فقط با وی پی ان میشه فایل گیر را باز کرد. (توی هفته یکی دو روز آزادسازی میشه دوباره به تصرف دشمن در میاد)
فکر کنم محسن خان باید با شرکتهای ارائه دهنده اینترنت رایزنی کنند برای رفع حصر به نظر میرسه این سایت مورد خشم و غضب آقایون قرار گرفته!
نه، بحث دشمنی و این چیزها که بعید هست باشه، مشکلی اگر از سمت ما وجود داشته باشه از طرف کارگروه فیلتـرینگ برای ما تذکر و اخطار میاد که اگر رسیدگی نکنیم بدون هیچ تعارفی سایت رو فیلتـر می کنند، این مشکلی که شما بهش اشاره کردید به نظر میاد مشکلات فنی خود سرویس دهنده اینترنتتون بخصوص در بحث اختلال dns باشه، که باید از طریق پشتیبانی سرویس دهنده اینترنتتون پیگیر باشید و ازشون پاسخ بخواهید.

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام.قضيه 13 روز ماندگاري چيه؟كاهش دادين؟اين به نفع ماست يا به ضرر ما؟

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام.در مورد سايت goodpingميشه توضيح بديد كارش چيه؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
سلام.قضيه 13 روز ماندگاري چيه؟كاهش دادين؟اين به نفع ماست يا به ضرر ما؟
در مورد ماندگاری در پست زیر توضیحاتی دادم، لطفا نگاه کنید:
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=585860&p=8772517&viewfull=1#post8772517
سلام.در مورد سايت goodpingميشه توضيح بديد كارش چيه؟
درخصوص این سرویس اطلاعاتی ندارم، بهتر هست با سایتش تماس بگیرید و ازشون اطلاعات بگیرید.

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام.چرا از openload ساپورت نميشه؟

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
فایل موردنظر در این لحظه از مبداء قابل لیچ کردن نیست.openload

بالا