برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

ali_m

Registered User
لایک‌ها
262
البته به رشته تحصیلی هم بستگی داره.
اص کار رشته تحصیلیه ...

فامیلمون مهندسی نفت داره، امریه افتادیه عسلویه تو یه بخش خیلی خوب (البته با پارتی)
مث بقیه مهندسا، 15 روز سر کاره 15 روز استراحت !!

vitrinpro

Registered User
لایک‌ها
207
سلام من پدرم تو زمان جنگ به صورت داوطلب شرکت داشته عکس های اون زمانش هم هست. من اگه بخوام کسری بگیرم از کجا باید شروع کنم به کجا مراجعه کنم ببینم اصلا بهم کسری تعلق میگیره یا نه ؟ پدرم هیچ مدرکی هم نداره
داوطلب ها ازطریق بسیج وسپاه میرفتن به کدوم قسمت **** باید مراجعه کنم ؟

Last edited:

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
سلام من پدرم تو زمان جنگ به صورت داوطلب شرکت داشته عکس های اون زمانش هم هست. من اگه بخوام کسری بگیرم از کجا باید شروع کنم به کجا مراجعه کنم ببینم اصلا بهم کسری تعلق میگیره یا نه ؟ پدرم هیچ مدرکی هم نداره
بدون مدرک نمیشه.پدر شما از بنیاد جانبازان و امور ایثارگران باید برای سابقه حضورش اقدام کنه...با پیگیری شاید بتونید به نتیجه ای برسید.

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
سلام.
مهلت ثبت نام مشمولان غایب تمام شده یا با باز هم می شود ثبت نام کرد؟؟؟

Youck

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
دوستان مرخصی پایان دوره آموزشی نیرو دریایی ارتش چند روزه؟

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
سلام.
مهلت ثبت نام مشمولان غایب تمام شده یا با باز هم می شود ثبت نام کرد؟؟؟

فعلا تموم شده اما توی خبرها گفتن توی نیمه دوم 94 باز هم این طرح میذارن اما خدا میدونه حقیقت داشته باشه یا نه

دوستان مرخصی پایان دوره آموزشی نیرو دریایی ارتش چند روزه؟

5 تا 10 روز متغیره خیلی جاها اما درجه دار افسر حضورشون 10 ام و سرباز هم 25 بود اگر ذهنم درست یاری کنه

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان امروز یکی از دوستام می گفت که سرباز فراری رو میرن درشون رو میشکونن میریزن تو خونش میبرنش با دستبند و ... راست میگه ؟
من برادرم فرار کرده ۴ روزه و تا ۲ ماه دیگه هم خونمون رو عوض می کنیم . میخواستم بدونم تکلیف این صاحب خونه جدید چیه نیان بشکونن ببینن اشتباه اومدن و ما رفتیم ؟ :)) آخه با عقل هم جور در نمیاد . بیان نه زنگ بزنن و همون سری اول در رو بشکونن بریزن تو ؟ :)) مگه قاتل میخوان بگیرن ؟

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
ن
دوستان امروز یکی از دوستام می گفت که سرباز فراری رو میرن درشون رو میشکونن میریزن تو خونش میبرنش با دستبند و ... راست میگه ؟
من برادرم فرار کرده ۴ روزه و تا ۲ ماه دیگه هم خونمون رو عوض می کنیم . میخواستم بدونم تکلیف این صاحب خونه جدید چیه نیان بشکونن ببینن اشتباه اومدن و ما رفتیم ؟ :)) آخه با عقل هم جور در نمیاد . بیان نه زنگ بزنن و همون سری اول در رو بشکونن بریزن تو ؟ :)) مگه قاتل میخوان بگیرن ؟
نه بابا این طوریام دیگه نیست
شاید اختاری بدن یا کاری بکنن ولی نه دیگه تا این حد
بعدم 4 روز که فراری حساب نمیشه
رفیقم یه هفته فرار کرد اومد تهران بعدش رفت یه زره اذیتش کردن بعدم اضاف بریدن براشو بعدشم بخشیدن اضافشو

karkas20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان
ما رفتیم **** وظیفه و دفترچه را پست کردیم و بیماری که برای من زدن، لاغری بیش از حد و وسواس فکری و اضطراب و استرس شدیده

ما رومعاف رزم میکنن یا معاف کامل؟ بعد در کمسیون چندتا پزشکن ؟ هرچی اونا بگن انجام میشه؟

تا قبل این قانون معاف بودیم ولی حال هیچی..هییییی

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
سلام دوستان
ما رفتیم **** وظیفه و دفترچه را پست کردیم و بیماری که برای من زدن، لاغری بیش از حد و وسواس فکری و اضطراب و استرس شدیده

ما رومعاف رزم میکنن یا معاف کامل؟ بعد در کمسیون چندتا پزشکن ؟ هرچی اونا بگن انجام میشه؟

قوانین به شدت سخت شده در خصوص معافیت
من هم لیکن پلان دارم و معاف نشدم بیشتر به بیماری کار ندارن به حال کردن پزشک هست که نظرش چیه

karkas20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوست عزیز

یعنی در کمسیون رسما ، نظر پزشک میتونه در کار باشه؟ چه درست چه اشتباه؟

شما مدرکتون چیه؟ من لیسانسم

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام دوستان

به احتمال خیلی زیاد معاف از رزم، مخصوصا چون لیسانس دارید، معمولا ملاکشون برای بیماریهای وسواس و افسردگی و اینا اینه که اگه طرف اوضاعش خیلی خراب بود نمیتونست بره دانشگاه و مدرک هم بگیره، پس چون مدرک دانشگاهی داره احتمالا اوضاعش زیاد خراب نیس!

caspianhero

Registered User
لایک‌ها
25
با سلام
از طریق چه سایتی میشه فهمید که توی چه ماهی اعزام می شویم؟
این سایت مگه نیست!! من کد سخا دارم ولی داخل اش رفتم میگه هیچ درخواستی ثبت نشده!!
http://www.evazifeh.police.ir
سپاس

poorya_2

Registered User
لایک‌ها
1,014

سوال جالبی بود

اگه خونه رو عوض کنن دیگه پلیس هم پیگیری نمیکنه ؟ منظورم اینه که دیگه نمیان وقت بزار و مکان فرد مورد نظر رو پیدا کنن ، درست میگم ؟

فکر کنم بعد از 3 بار فرار هم دیگه اون فرد فراری رو پیگیری نمیکنن ، ایا درست میگم ؟ :D

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
سوال جالبی بود

اگه خونه رو عوض کنن دیگه پلیس هم پیگیری نمیکنه ؟ منظورم اینه که دیگه نمیان وقت بزار و مکان فرد مورد نظر رو پیدا کنن ، درست میگم ؟

فکر کنم بعد از 3 بار فرار هم دیگه اون فرد فراری رو پیگیری نمیکنن ، ایا درست میگم ؟ :D
من شنیدم رد طرف رو از روی آدرس و کارت ملی و ... میزنن یعنی میگردن و پیداش می کنن . حالا نمیدونم خالی بندیه یا واقعیت . اما از چندین و چندین نفر شنیدم که ول نمیکنن . اینا هر روز دارن شل تر و شل تر میکننش . امروز هم اینو اعلام کردن :
جریمه 30 میلیونی برای سربازان فراری مجرد 30 سال به بالا
یعنی 30 تومن بدن معاف بشن .

poorya_2

Registered User
لایک‌ها
1,014
من شنیدم رد طرف رو از روی آدرس و کارت ملی و ... میزنن یعنی میگردن و پیداش می کنن . حالا نمیدونم خالی بندیه یا واقعیت . اما از چندین و چندین نفر شنیدم که ول نمیکنن . اینا هر روز دارن شل تر و شل تر میکننش . امروز هم اینو اعلام کردن :
جریمه 30 میلیونی برای سربازان فراری مجرد 30 سال به بالا
یعنی 30 تومن بدن معاف بشن .

اتفاقا من برعکس شنیدم ، دیدم که چند نفر از این سرباز فراری ها بعد از عوض کردن و نقل مکان کردن دیگه پلیس هم پیگیر نشده

مگه قتل کردن که ردیابی و از این داستان ها سرشون پیاده کنن :D

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
اتفاقا من برعکس شنیدم ، دیدم که چند نفر از این سرباز فراری ها بعد از عوض کردن و نقل مکان کردن دیگه پلیس هم پیگیر نشده

مگه قتل کردن که ردیابی و از این داستان ها سرشون پیاده کنن :D
جدی میگی ؟ چند نفر دیدی که فرار کردن و بعد از نقل مکان کردن کسی سراغشون نرفته ؟
منم همینو میگم مگه قتل کردن آخه .

بالا