برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

mojtabadj88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام جناب یاسیینی
بنده پیش دکترعلیرضا هدایت فر وقت گرفتم برا معاینه چطور دکتریه؟ مطمئن هست؟دکتر خوبیه؟
دکتر هاشمی چطور؟
البته هدایت فر برا معاینه قبل از عمله

چشمان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
از اطلاعاتی که در اختیار می گذارید سپاسگزارم
میخواستم نام چند چشم پزشک خوب مشهد رو برای جراحی لیزیک معرفی کنید.

ecsi

Registered User
لایک‌ها
12
1-
در مورد دو دستگاه technolas نگاه و allegettro 400 hz کدام یک از نظر حصول نتیجه نهایی بهتره ؟؟؟
چون تو بعضی سایتها سرعت زیاد الگترو به عنوان نکته منفی مطرح شده!!!!!
کلا در مورد دستگاه ها ابهامات زیاده؟؟
آیا تفاوت چشمگیری دارند؟؟ یا اینها همش تبلیغاته
2-
با اینکه epi lazik جدیدتر از لازک است و مشکلات لازک و prk رو نداره هنوز هم وقتی از پزشک میپرسی قراره چه عملی انجام بشه میگه لازک اما شاید epi یا prk باشه فقط روز عمل میفهمی(مثل این میمونه که برای توصیف" پورشه "و "پراید" در یک کلام بگی هر دو اتومبیل هستند!!!!!)
با این اوصاف در شرایط مساوی کدامیک از اعمال زیر جهت حصول بهترین نتیجه مناسبه و کمترین آسیب رو میرسونه؟؟؟
LASEK
PRK
Epi-lazik

ممنون

nobakht_h1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام آقای یاسینی

من مشکل قوز قرنیه دارم و جراحی رینگ به من پیشنهاد شده ، به نظر شما آقای دکتر جواد هاشمیان برای این جراحی چطورن ؟
شما امکانات بیمارستان نگاه رو چطور میبینید؟

رباب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام وخسته نباشید اقای دکتر 42 سالمه حدود 35 روز دچار یوویت چشمی شدم الان شبکیه چشمم هم درگیر شده دگزامتازون هر دو ساعت یک قطره استفاده میکنم دید چشمم نصف شده در ازمایشهایی که انجام دادم سل غیر فعال نشون داده ایا یوویت چشمم میتونه مربوط به اون باشه در ضمن میتونید یه متخصص یوویت معرفی کنید

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
سلام جناب یاسینی
عمل لیزیک رو با دفترچه نیروهای مصلح میشه انجام داد؟
یا اینکه دکتر اشنا باشه و جوری با دفترچه کار رو راه بندازه

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
617
سلام
برای معاینه دکتر هاشمی و تیمش رو تایید می کنید ؟
پزشک معتمدشون کدوم رو انتخاب کنم ؟
ممنون

take

Registered User
لایک‌ها
100
جناب یاسینی بنده پنج شنبه عمل کردم و دوشنبه هم پانسمان در اصل لنز رو برداشتن دیدم الان خوبه منتها به نظر خودم کامل نیست خواستم بدونم طبیعی هستش و اگر جواب مثبت چه مدت زمانی میکشه کامل بشه

ecsi

Registered User
لایک‌ها
12
جناب یاسینی بنده پنج شنبه عمل کردم و دوشنبه هم پانسمان در اصل لنز رو برداشتن دیدم الان خوبه منتها به نظر خودم کامل نیست خواستم بدونم طبیعی هستش و اگر جواب مثبت چه مدت زمانی میکشه کامل بشه

ممنون میشم بفرمایید
کجا عمل کردین؟؟ با کدوم دکتر؟؟ هزینه؟؟؟دستگاه چی بود؟؟؟
مراحل عمل رو میتونید توضیح بدید...؟؟ متوجه شدید روش دکتر چی بود؟؟ بخصوص برا برداشتن لایه اپیتلیوم از چه روشی استفاده کرد::؟؟الکل یا لیزر یا حلقه یا...؟؟

-----------------------------------------------------------------------
اگر دستگاه allgereetto بوده باشه
معمولا
بین 121 تا 240 روز طول میکشه دید کامل بشه 20/20
البته دکترا میگن شما عینکیا تفاوت بین 0.25 تا 0.5 رو پس از عمل زیاد متوجه نمیشید!!!!

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
سلام

خداروکر بنده هم جمعه عمل پی آر ک انجام دادم
شیراز پیش جناب دکتر صلوتی

واقعن به نظر من هر کی شیراز هست یا سمت جنوب کشور پیش ایشون عمل کنند
به نظرم یکی از بهترینهای چشم ایران هست . البته این عملا که براش آب خوردنه مشکلات پیوند و حتی عملهای سخت بینایی از کشورای عربی و .. میاند پیششون

من شیراز . بیمارستان اردیبهشت ( که فقط دکتر صلوتی اینجا رو تایید میکنند ) عمل کردم
لازم بذکر هست دکتر صلوتی داماد پروفسور خدادوست متخصص چشم هستند

take

Registered User
لایک‌ها
100
ممنون میشم بفرمایید
کجا عمل کردین؟؟ با کدوم دکتر؟؟ هزینه؟؟؟دستگاه چی بود؟؟؟
مراحل عمل رو میتونید توضیح بدید...؟؟ متوجه شدید روش دکتر چی بود؟؟ بخصوص برا برداشتن لایه اپیتلیوم از چه روشی استفاده کرد::؟؟الکل یا لیزر یا حلقه یا...؟؟

-----------------------------------------------------------------------
اگر دستگاه allgereetto بوده باشه
معمولا
بین 121 تا 240 روز طول میکشه دید کامل بشه 20/20
البته دکترا میگن شما عینکیا تفاوت بین 0.25 تا 0.5 رو پس از عمل زیاد متوجه نمیشید!!!!

عرض کنم خدمت شما
دکتر کاظمی مقدم امیر اباد بالاتر از بیمارستان قلب دکتر بنده بودند
بیمارستان فوق تخصص چشم بینا رسالت روبروی دنیای نور عمل کردم
عمل prk طبق تشخیص پزشک و هزینه عمل کلا یک میلیون و پانصدو ده هزار تومان
مراحل عمل رو کامل توضیح میدم تا دو ستان در جریان قرار بگیرند
قبل عمل از ابتدا برای ویزیت پیش دکتر رفتم دو قطره ریختن برای معاینه با دستگاهی و همون دید چشم چب و راست (همون جهتهای معروف) و تابوندن یک نور به چشم گفتن عمل prk
روز عمل یک عکس رنگی از هر دو چشم گرفته شد به اتاق عمل رفتم قبلش یک مسکن دادن قطره داخل چشمها ریختن و با ماده ضد عفونی کنند دو چشم رو ضد عفونی کردن رو یک تخت که روش دستگاهی بود که تا نصف سینه رو میگرفت خوابیدم با دستگاه چشم رو باز نگه داشتن روی چشم رو با دستگاهی خراش میدادن و بعد یک نقطه سبز رنگی بود که الا نباید ازش چشم برمیداشتم یک لنزم اخر کار که به نظرم به قرنیه میچسبه رو چشم گزاشتن بعد عمل چشمها رو پاک کردن و یک عینک دودی هم دادن با دو تا قطره چشمی و مسکن و یک قطره مخصوص درد من پنجشنبه عمل کردم و طبق دستور پزشک تا دوشنبه نباید چشمهارو میشستم و هم عینک دودی تو منزل هم باید رو چشمها میموند دوشنبه هم مراجعه کردم لنز و برداشتن و تموم
فقط یک روز بعد عمل من دو بار چشمم درد گرفت که با خواب و قطره درد تونستم تحمل کنم باز سوال دیگه ای بود در خدمتم

ecsi

Registered User
لایک‌ها
12
عرض کنم خدمت شما
.............
فقط یک روز بعد عمل من دو بار چشمم درد گرفت که با خواب و قطره درد تونستم تحمل کنم باز سوال دیگه ای بود در خدمتم
ممنون از توضیحات شما فقط 2 سوال دیگه
1-دستگاه چی بود؟؟؟
2- شماره چشم و آستیگمات؟؟؟
3- بعد از اتمام عمل و قبل از گذاشتن لنز پانسمان آیا قطره ای درچشمتان ریختتند؟؟؟(مایتومایسن)
4-خودتون بینا رو انتخاب کردید یا دکتر پیشنهاد کرد؟؟
---------------------------------
بینا که بین 1800 تا 2200 بود.....!!!!
به نظر شما چرا دکتر کاظمی تقریبا همه جا ارزانتر از بقیه عمل میکنه؟؟؟ .......این تعیین قیمتها رو چه حسابیه؟؟؟
اگر تعداد عمل رو در نظر بگیریم لااقل (جدا از تبحر ایشان) به خاطر هزینه پایین تر از بقیه سرترند!!!!!!!
------------------------

take

Registered User
لایک‌ها
100
ممنون از توضیحات شما فقط 2 سوال دیگه
1-دستگاه چی بود؟؟؟
2- شماره چشم و آستیگمات؟؟؟
3- بعد از اتمام عمل و قبل از گذاشتن لنز پانسمان آیا قطره ای درچشمتان ریختتند؟؟؟(مایتومایسن)
4-خودتون بینا رو انتخاب کردید یا دکتر پیشنهاد کرد؟؟
---------------------------------
بینا که بین 1800 تا 2200 بود.....!!!!
به نظر شما چرا دکتر کاظمی تقریبا همه جا ارزانتر از بقیه عمل میکنه؟؟؟ .......این تعیین قیمتها رو چه حسابیه؟؟؟
اگر تعداد عمل رو در نظر بگیریم لااقل (جدا از تبحر ایشان) به خاطر هزینه پایین تر از بقیه سرترند!!!!!!!
------------------------
1:متاسفانه اطلاعی از دستگاه ندارم
2:شماه یکی 1.75. یکی 1.25
3:بله قبل از گذاشتن لنز قطره ریختن که چشمم چند ثانیه چیزی نمیدید (حالا این خوب یا بد ؟)
4:خیر دکتر پیشنهاد داد و علت هم این بود دستگاهش جدید و اینکه پول بیخودی نمیگیرن

در اخر دکتر واقعا با خدایی هستند مطبشون قید کردن که هزینه ویزیت نسبت به توانایی مالی بیمار گرفته میشه
روز عمل من هم از 12 نفری که عمل کردن از دو نفر پول نگرفتن

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
عرض کنم خدمت شما
بیمارستان فوق تخصص چشم بینا رسالت روبروی دنیای نور عمل کردم
عمل prk طبق تشخیص پزشک و هزینه عمل کلا یک میلیون و پانصدو ده هزار تومان
مراحل عمل رو کامل توضیح میدم تا دو ستان در جریان قرار بگیرند
قبل عمل از ابتدا برای ویزیت پیش دکتر رفتم دو قطره ریختن برای معاینه با دستگاهی و همون دید چشم چب و راست (همون جهتهای معروف) و تابوندن یک نور به چشم گفتن عمل prk
روز عمل یک عکس رنگی از هر دو چشم گرفته شد به اتاق عمل رفتم قبلش یک مسکن دادن قطره داخل چشمها ریختن و با ماده ضد عفونی کنند دو چشم رو ضد عفونی کردن رو یک تخت که روش دستگاهی بود که تا نصف سینه رو میگرفت خوابیدم با دستگاه چشم رو باز نگه داشتن روی چشم رو با دستگاهی خراش میدادن و بعد یک نقطه سبز رنگی بود که الا نباید ازش چشم برمیداشتم یک لنزم اخر کار که به نظرم به قرنیه میچسبه رو چشم گزاشتن بعد عمل چشمها رو پاک کردن و یک عینک دودی هم دادن با دو تا قطره چشمی و مسکن و یک قطره مخصوص درد من پنجشنبه عمل کردم و طبق دستور پزشک تا دوشنبه نباید چشمهارو میشستم و هم عینک دودی تو منزل هم باید رو چشمها میموند دوشنبه هم مراجعه کردم لنز و برداشتن و تموم
درود
دوسا عزیز موقع عمل دردی رو احساس نمیکردی؟
اخه عمل روی چشم...

ecsi

Registered User
لایک‌ها
12
1:
3:بله قبل از گذاشتن لنز قطره ریختن که چشمم چند ثانیه چیزی نمیدید (حالا این خوب یا بد ؟)
بله خوبه
نگران نباشید همینکه الان دارید به مانیتور نگاه میکنید و دردتون 1 روز بوده خودش یعنی "خوب"
"پ خ" کردم

POTK

Registered User
لایک‌ها
19
سلام
بعد از عمل لازک مصرف مشروبات و قرار گرفتن در معرض دود سیگار تاثیری بر نتیجه عمل داره؟

adona

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
آقای یاسینی عزیز ، مادر من میخواد آب مرواریدشون رو عمل کنن ، تو بیمارستان نور، خواهشا یه دکتر خوب بهم معرفی کنید ، یه چشمشون رو پارسال تو شهرستان عمل کردن و راضی نیستند و هنوز بعد از یک سال احساس درد و ناراحتی دارن ! واسه همین میخوام حتما دکتر حاذقی ایشون و عمل کنه مممنون میشم راهنمایی کنید. ( دکتر حبیب اللهی و میر آفتاب کاندیدهای خودم هستند ، کدومشون واسه آب مروارید بهترن ؟ شما چه پیشنهادی دارین؟)

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
باتشکر از زحمات شما

لطفا در مورد نوع عمل ریلکس بیشتر توضیح میفرمایید!!!

آیا ارجحیت دارد ؟؟؟ و در کدام مرکز انجام میشود ؟؟؟

ببخشید بابت تاخیر.
ریلکس عملی است جدید که در اون برش در قینه انجام نمیشه و برش زیر قرنیه با لیزر انجام میشه.
هنوز مورد تایید FDA نیست پس باید صبر کرد.

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
جناب یاسینی خیلی ممنونم بابت پاسخگویی که دارید
بنده توسط دکتر کاظمی مقدم ویزیت شدم و قرار بر عمل prk شد که پنجشنبه تو بیمارستان فوق تخصصی بینا انجام میدم
هزینه هم فرمودن 1450

به سلامتی آیا عمل شدید؟

بالا