برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
یک دنیا از شما سپاسگزارم.
چون پیام شما رو دیر دیدم. همون روز به بیمارستان نور مراجعه کردیم و توسط دکتر سیدیان ویزیت شدن و قراره دو روز دیگه تحت عمل قرار بگیرن.
خدا به شما و خانواده تون سلامتی بده که جواب مردم رو میدید.
یه سوال دیگه از خدمتتون دارم. کسی که در اثر دارو و بیماری (داروی کلروکین و یماری لوپوس) به طور ناگهانی شبکیه چشمش سوخته باشه امکان بهبودی داره؟ و آیا دکتری در ایران هست که بتونه کمک کنه.

دوست عزیزی که سوال کردی اون دکتر کی بوده. تهران نبوده. دکتر کامرانی در استان همدان بودن. ما که نمیبخشیم ایشون رو. اصلا پزشک نیستن.
خواهش میکنم دوست عزیز. امیدوارم شما هم همیشه سلامت باشید.
در مورد سوختگی شبکیه باید بررسی بشه. شاید بهتر باشه یک وقت همون نور از دکتر ریاضی برای ایشون بگیرید.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930

ممنون از پاسختون دوست محترم
من بیمه ی تامین اجتماعی دارم چقدر میتونه تاثیر داشته باشه تو کل هزینه و عوارض عملش چیه؟

راستش دقیق یادم نیست یه سالی میشه شماره چشممو عوض نکردم ولی لب مرز معافی بودم. یه 25صدم فکر کنم بیشتر از مرز معافی برای دو چشمم
موقع 19سالگی خواستم واسه معافی اقدام کنم شماره چشمم کم بود ولی تو23سالگی معاف شدم و تو این 3 سال خیلی تغییر نکرده. ولی درکل راحت نیستم با این وضع.
دوست عزیز اگر معافیت گرفتید نگران نباشید یعنی شماره چشمتون به قدری بالاست که بیمه هزینه هات ن رو میده. عملا پرداخت زیادی نخواهید کرد.
حالا که بینه پرداخت میکنه پس خودتون رو درکیر بیمارستانهای اموزشی نکنید.
برید بیمارستان صدر به افرین عمل کنید. قبل از ویزیت دکتر برید پیش مسوول بیمه و در مورد قیمت نهایی قابل پرداخت با ییمه سوال کنید

Last edited:

uptight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
میر افتاب شک نکنید.
برای فیکو (اب مروارید) فرقی نداره همه از اساتید و دکتر های خوب هستند.

آقا بسیااااااااااار ممنون . بازم شرمنده ام ولی میخوام بپرسم دکتر قریشی تو کلینیک پارسیان اصفهان رو برا فمتو لیزیک خیالم راحت باشه ؟؟؟؟؟ البته میدونم به نظر دکتر بستگی داره که کدوم عمل رو انجام بده ولی من فمتو میخوام .
آخه من هر چی فکر می کنم می بینم تهران برام سخته . اصفهان خونه خواهرم هست راحتم اونجا . ممنون میشم باز هم لطف کنید و جواب بدید .

siamak_mu

Registered User
لایک‌ها
7
متاسفانه این فقط شما نیستید که این مورد رو گوشزد میکنید. دکتر جوادی به دلیل معرفیت بسیار و اینکه استاد لبافی مژاد هستند مطبشون بسیار شلوغه.

مطب ایشون بیشتر شبیه به اورژانس بیمارستان دولتی بود!
برای PRK بین دکتر خانلری و دکتر هاشمیان یا دکترهای دیگر کدوم رو پیشنهاد میدید؟ دقت و حساسیت بیشتر روی مریض داشته باشن. محدودیت مالی ندارم. بهترین نتیجه ممکن رو میخوام.

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
دوست عزیز اگر معافیت گرفتید نگران نباشید یعنی شماره چشمتون به قدری بالاست که بیمه هزینه هات ن رو میده. عملا پرداخت زیادی نخواهید کرد.
حالا که بینه پرداخت میکنه پس خودتون رو درکیر بیمارستانهای اموزشی نکنید.
برید بیمارستان صدر به افرین عمل کنید. قبل از ویزیت دکتر برید پیش مسوول بیمه و در مورد قیمت نهایی قابل پرداخت با ییمه سوال کنید

من تهران نیستم. به شیراز دسترسی دارم
بیمارستان بیناگستر خوبه بنظرتون؟ اختصاصی برای چشمه
و تا چه مبلغی بیمه قبول میکنه؟
بیمه روستایی هم شاید بتونم جور کنم اون چقدر کم میکنه؟

mahya.d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام.
کسی هست که عمل relex کرده باشه.
آقای یاسینی اگر ممکنه در این مورد توضیح بدید.ممنونم.

mahya.d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با سلام مجدد
کسی اقای دکتر رضا زارعی ابیانه را میشناسه

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,337
سلام،از عینک بدم میاد ولی از این عمل هم می ترسم میخواستم بپرسم آیا شما و یا یکی از جراحان معروف چشم این عمل رو انجام دادین؟ خطرش چقدره؟ چرا اگه عمل بی خطریه دکتر هاشمی خودش هنوز عینک میزنه؟
خیلی ممنون از اینکه وقت میذارین و سوالای مارو با دقت و حوصله جواب می دین:)

siamak_mu

Registered User
لایک‌ها
7
بین ونک، نور و نگاه کدوم مجهزترین و بهترین دستگاه رو برای PRK داره؟

siamak_mu

Registered User
لایک‌ها
7
بین ونک، نور و نگاه کدوم مجهزترین و بهترین دستگاه رو برای PRK داره؟
ویرایش میکنم.
من امروز پیش آقای دکتر خانلری رفتم. مطب با نظمی داشتن و به همه س<الات با حوصله و کامل پاسخ میدادن.
برام کلینیک رازی نوبت زدن برای عمل ولی فرمودن ونک و نگاه هم میتونم عوض کنم. خودشون فرمودن فرقی نداره ولی آقای یاسینی شما که همه این مراکز رو از نزدیک دیدید حالا که حق انتخاب دارم کدوم مرکز رو از لحاظ تجهیزات و کیفیت برای PRK پیشنهاد میدید؟

1991reza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست عزیز من رازی عمل ارتیزان انجام دادم فقط یه مورد را برات میگم خودت تا تهش برو. تا سه ساعت بعد عمل بیهوش بودم طوری که میخواستن منتقل ام کنن بیمارستان،اخرش هم نگفتن از چه داروی بیهوشی استفاده کرده بودن

poorya0014

Registered User
لایک‌ها
200
دوستان قانون عوض شده. طبق دستور وزیر هر دکتر جداقل باید 15 دقیق برای ویزیت بیمار وقت بزاره و بیمار رو تکی ببینه.
موارد مشکل دار رو لطفا به وزارت بهداشت گزارش کنید.
یادتون باشه مترجم گوگل به زبان فارسی افتضاحه چون ما ایرانی ها عادت نداریم اشکالاتش رو اصلاح کنیم و منتظریم دیگران این کار رو بکنن.
لطفا هر مورد مشکل دار از پزشکهای چشم رو به وزارت بهداشت بخش شکایات گزارش کنید.

می دونید در رابطه با مسائل پزشکی متاسفانه همه جا این قضیه حاکمه که اگه شانس بیاری پزشکت حاذق باشه و عملت خوب دربیاد که خب فبها. ولی اگر بد عمل کنه یا عمل بد از آب دربیاد واقعا و عملا هیچ کاری نمی شه کرد. تا چه برسه به اینکه از طرف وقت هم بخوای. این فقط یه مساله شانسیه. تنها مواردی که واقعا دکتر به خاطر بی دقتیش خراب کرده باشه و خیلی موضوع سخت باشه رو میشه پی‌گیری کرد. که تازه اون هم باید وکیل بگیری و هزنه کنی ضمن اینکه سلامتیت هم از بین رفته. تازه اگه بشه اثبات کرد.

mollaee ham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام ودرود خدمت دوست غزیز خواستم بدونم دکترمجتبی غفاری پور رابرای جراحی لازک انتخاب کرده ام ایا ایشان تبهرومهارت کافی دارند باتشکر؟

mollaee ham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ایاکلینیک بینا که توسط دکترقاجاراداره میشود دارای دستگاه های بروز می باشد باتشکر؟

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
آقا بسیااااااااااار ممنون . بازم شرمنده ام ولی میخوام بپرسم دکتر قریشی تو کلینیک پارسیان اصفهان رو برا فمتو لیزیک خیالم راحت باشه ؟؟؟؟؟ البته میدونم به نظر دکتر بستگی داره که کدوم عمل رو انجام بده ولی من فمتو میخوام .
آخه من هر چی فکر می کنم می بینم تهران برام سخته . اصفهان خونه خواهرم هست راحتم اونجا . ممنون میشم باز هم لطف کنید و جواب بدید .

دکتر قریشی رو من شخصا تایید میکنم.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
مطب ایشون بیشتر شبیه به اورژانس بیمارستان دولتی بود!
برای PRK بین دکتر خانلری و دکتر هاشمیان یا دکترهای دیگر کدوم رو پیشنهاد میدید؟ دقت و حساسیت بیشتر روی مریض داشته باشن. محدودیت مالی ندارم. بهترین نتیجه ممکن رو میخوام.

برید پیش دکتر خانلری. بسیار ادم خوبیه.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
من تهران نیستم. به شیراز دسترسی دارم
بیمارستان بیناگستر خوبه بنظرتون؟ اختصاصی برای چشمه
و تا چه مبلغی بیمه قبول میکنه؟
بیمه روستایی هم شاید بتونم جور کنم اون چقدر کم میکنه؟

بیمه کل هزینه رو میده پس بیمارستان براتون خیلی مهم نیست. بله بینا گستر خوبه ولی حتما از مسوول بیمه در مورد هزینه سوال کنید

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام.
کسی هست که عمل relex کرده باشه.
آقای یاسینی اگر ممکنه در این مورد توضیح بدید.ممنونم.

عمل ریلکس نوع جدیدی از عمل لیزره که در اون برش قزنیه در زیر فلپ قرنیه و بدون برداشتن فلپ انجام میشه که دوران نقاهت رو به دو با یه روز کاهش میده

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام،از عینک بدم میاد ولی از این عمل هم می ترسم میخواستم بپرسم آیا شما و یا یکی از جراحان معروف چشم این عمل رو انجام دادین؟ خطرش چقدره؟ چرا اگه عمل بی خطریه دکتر هاشمی خودش هنوز عینک میزنه؟
خیلی ممنون از اینکه وقت میذارین و سوالای مارو با دقت و حوصله جواب می دین:)

دوست عزیز به من لطف کنید و صفحات قبلی رو هم مطالعه کنید. باور کنید بیشتر از 50 یا شاید واقعا 60 بار این مورد رو نوشتم.
دکتر هاشمی و خیلی دکتر های دیگه ضعف چشم مدارند بلکه پیر چشمی دارند که از سن 40 سالگی شروع میشه و با لیزر درمان نمیشه.
در مورد لیزر لطفا مطالب امضای من رو بخونید تا من بیشتر براتون توضیح بدم

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
بالا