برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
خیر خوشبختانه اینجا دولت پول ویزیت دکترها رو می ده حتی اگه ۱۰ بار هم بری. پول کانتکت لنز رو هم هر نوعش رو دولت می ده و پول لنز آی او ال بسیک رو هم میده و جالب اینکه اگه بخواید آی او ال پریمیوم مثل تکنیس سیمفونی بذارید دولت پول یه لنز بسیک رو می ده و شما ما به تفاوتش رو حساب می کنید. مثلا اگر لنز بیسک ۱۰۰۰ تا باشه و پریمیوم ۳۰۰۰ تا، دولت ۱۰۰۰ تاش رو می ده و شما ۲۰۰۰ تای باقی رو. اپتومتریست هم سالی یک بار دولت پول ویزیتش رو می ده. ویزیت اپتومتریست ۸۰ دلار هستش. من الان منتظر تلفن انستیتو باکنر هستم البته خودم تماس می گیرم باهاشون. ولی چون شما آگاه ترین خواستم که برام سوال کنید. این رو هم بگم که قطعا از بین دکترهایی که شما می شناسید یکی بالاخره یه دوستی اینجا داره. باور کنید اینجا اینقدر ایرانی بالاخص قشر تحصیل کرده هست که اصلا من احساس نمی کنم اومدم خارج. البته خود دکتر کورش گفت معرفی می کنه ولی خب طبیعتا اگه طرف دکتر معروفی باشه می تونم از شما نظر بگیرم.
خب این چند تا کار اضافه مثلا چه کارهایی هست؟ به لیزر که ربط نخواهد داشت؟
بزار ببینم کسی دکتری در کانادا میشناسه.
سیستم درمانی کانادا بسیار پیشرفته است و من خیلی در موردش شنیدم. التبه دکتر هاشمی هم در ایران داره سیستم بسیار دقیق رو اجرا می کنه که کاملا (بازهم می گم تقریبا 100 در100 ) به ضرر شرکت های وارد کننده و 1000 درصد (هزار درصد) به نقع بیماره.
برای مثال به دکتر کوروش بفرمائید که در ایران قیمت لنز Acrysof IQ برای بیمار شده 65 دلار که بیمار فقط 6 دلارش رو پرداخت می کنه. اینها قیمت های جدیدیه که دکتر هاشمی شرکت ها را موظف به فروش با اونها کرده.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام
من از گوگل اینجا رو پیدا کردم الانم نمیدونم دارم درست مینویسم یا نه! یعنی نمیدونم باید کجا مینوشتم تا شما بخونید و جواب بدید لطفا... دو تا سوال در مورد لازک دارم... 1- دکتر سعیدی فر که تو بیناآفرین (خ آفریقا) و نگاه (ضرابخونه) عمل میکنه ، میشناسید؟ خوبه ؟ توصیه ش میکنید؟ 2- کلا انجام این عمل در بیمارستان فارابی رو توصیه میکنید؟ پیش کدوم دکترش؟

سلام
1- بله دکتر سعیدی فر رو می شناسم. نگران نباشید از دکتر های خوب هستند.
2- بله در فارابی بر خلاف عمل آب مروارید که رزیدنت ها عمل می کنند ، جراحی لیزر (لیزیک و لازک و فمتو و prk ) توسط اساتید انجام میشه که نتیجه و قیمت فوق العاده عالیه. این مورد رو من خودم شخصا در یک جلسه کاری از دکتر جباروند ریاست بیمارستان فارابی سوال کردم و ایشان برای من توضیح دادند به همین دلیل کاملا مطمئن هستم. اگر قراره در فارابی عمل کنید شک نکنید. برید پیش دکتر بهشت نژاد از دکتر های بسیار خوب فارابی هستند.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
آای یاسینی دستم به دامنتون لطفا زود کمک کنید ، کلینیک پارسیان میگه دکتر قریشی فقط موقع عمل بیمار رو می بینه . من کدوم دکتر رو برای معاینه قبل از عمل و تعیین نوع عمل انتخاب کنم ؟ آقای فرهاد فاضل یا غلامعلی نادریان ؟ پیشنهاد خودتون کیه به جز این دو تا ؟ .ممنون .:)

چقدر حالب. دیگه دکتر قریشی هم رفت در لیست دکتر هایی که نمیشه قبل از عمل دیدشون. متاسفانه سر دکتر خیلی شلوفعه و دیگه فرصت نمی کنه بیمار رو قبل از عمل ببینه موردی که باور کنید 90 درصد در دید بیمار نسبت به نتیجه نهایی عمل تاثیر داره.
به نظر من شاید بهتر باشه اصلا جای دیگه عمل کنید. اینطور که به نطر میاد شاید اصلا خود دکتر سر عمل هم نیاد.
ببینم دکتر ساووج رو میشناسید. فکر م یکنم در کلینیک صدرا عمل می کنه. ایشان هم دکتر های خوب هستند.

poorya0014

Registered User
لایک‌ها
200
جناب یاسینی عزیز،
من امروز دکتر کورش باهام تماس گرفت گفت که دکتر استاین معتقده که لنز مولتی فوکال به درد من نمی خوره به دلیل این که ۲۳ سال قبل عمل کردم و الان باید اگه بخوام لنز بذارم سینگل ویژن باشه. البته دکتر استاین (که دکتر اصلی انستیتو باکنر هستن) من رو ندیدن فقط از روی معاینات این نظر رو دادن. بنابراین یه وقت ملاقات واسه ۱ ماه و نیم دیگه با دکتر استاین بهم دادن که ایشون چشممو از نزدیک ببینه و نظر بده. جناب یاسینی شما که فرمودید با توجه به شماره چشمم هیچ مشکلی برای گذاشتن مولتی فوکال ندارم و اینکه اگه بذارم شماره چشمم بهتر می شه؟ من واقعا گیج شدم. آخه چرا سینگل ویژن؟ چه عاملی باعث می شه من نتونم مولتی فوکال بذارم؟
این رو هم بگم دکتر کورش گفت اگه مونوفوکال برای دور بذارم، می تونم رانندگی کنم ولی برای مطالعه عینک می خوام که خب این به اون نمی چربه. چون من فعلا تا ۱۰-۱۵ سال آینده عمرم دانشجو خواهم بود و مطالعه زیاد خواهم داشت. واقعا حرفتون درسته ای کاش تو ایران حد اقل یه نظر از یه دکتر خوب می گرفتم.
نظرتون چی هست؟

leily836

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام آقای یاسینی
من هفته دیگه تو کلینیک مرکزی شهر زیر نظر دکتر سازنده عمل prk رو قراره انجام بدم.آقای یاسینی عزیز طبق گفته خودشون دستگاهشون آلگرتو هستش.آیا دستگاه خوبیه الگرتو؟از ده چه نمره ای به این دستگاه میدید؟قدیمیه یا جدید؟
ممنون و سپاسگزار زحمات شما

leily836

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام جناب یاسینی.ممنون بابت پاسخگوییتون
باتوجه به تفاوت قیمت زیادی که کلینیک نوآوران داره میخواستم برم اونجا به قول دوستمون دستگاهشون میگن آلگرتو هست اما خیلی نگرانم.به نظرشما اینکارو انجام بدم یانه؟فقط همین هفته وقت دارم برم ونوبت بگیرم.اگر 4 گزینه برای انتخاب داشته باشم.
دکتر جواد هاشمیان درکلینیک ایرانیان
دکتر نوروزی زاده کلینیک نگاه
کلینیک مرکزی دکتر سازنده باقیمت 1000000پایینتر
فارابی البته دکتر دیگه ای هستن غیر ازدکتر بهشت نژاد
شما پیشنهادتون چیه؟گرچه هزینه برام مهمه واقعا ولی مهمتر از همه چیز برام بهترین نتیجه وسلامتی چشممه.اگه واقعا تفاوتی نداره خب مسلما هزینه پایینتر به صرفه تره.
خیلی لطف میکنید اگه زودتر جواب بدین.تشکر فراوان بابت زحمتتاتون

Last edited:

eghbali66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دستگاهش فکر می کنم آلگرتو باشه.
ولی ماله دکتر خاکشور فمتو هست که خیلی دستگاه خوبیه. فکر می کنم وقتی هم که نصبش کردن سرو صدای زیادی به پا کرد.
برای prk فرقی بین دو دستگاه نیست فقط در صورتیکه شماره چشم بالایی دارید و یا آستیگمات شدیدی دارید باید فمتو بکنید وگرنه فمتو و advanced prk عملا در نتیجه نهایی با هم فرقی ندارند.
صداقتم فمتو اورده

uptight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ممنون . راستش دکتر یوردخانی امروز من رو میبینه ولی چون فارابی رشت فمتو نداره ، هدفم برا فمتو اصفهانه . و دوست دارم حداقل قبل از عمل دو تا دکتر نظر بدن . گیج شدم یه کم با این تفاسیر آخه . دکتر ساووج انگار فوق تخصص ندارن ولی عمومی و تخصص رو فرانسه گرفتن نه ؟ چطور میتونم راحت تر باهاتون در تماس باشم ؟ میتونم ایمیلتون رو داشته باشم ؟ خیلی خیلی ممنون .

uptight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چقدر حالب. دیگه دکتر قریشی هم رفت در لیست دکتر هایی که نمیشه قبل از عمل دیدشون. متاسفانه سر دکتر خیلی شلوفعه و دیگه فرصت نمی کنه بیمار رو قبل از عمل ببینه موردی که باور کنید 90 درصد در دید بیمار نسبت به نتیجه نهایی عمل تاثیر داره.
به نظر من شاید بهتر باشه اصلا جای دیگه عمل کنید. اینطور که به نطر میاد شاید اصلا خود دکتر سر عمل هم نیاد.
ببینم دکتر ساووج رو میشناسید. فکر م یکنم در کلینیک صدرا عمل می کنه. ایشان هم دکتر های خوب هستند.
ممنون . راستش دکتر یوردخانی امروز من رو میبینه ولی چون فارابی رشت فمتو نداره ، هدفم برا فمتو اصفهانه . و دوست دارم حداقل قبل از عمل دو تا دکتر نظر بدن . گیج شدم یه کم با این تفاسیر آخه . دکتر ساووج انگار فوق تخصص ندارن ولی عمومی و تخصص رو فرانسه گرفتن نه ؟ چطور میتونم راحت تر باهاتون در تماس باشم ؟ میتونم ایمیلتون رو داشته باشم ؟ خیلی خیلی ممنون .

130soheil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلا م خدمت جناب یاسینی
سوالم این است که استفاده از کارت برای اصلاح آستیکمات برای همه نوع نمره آستیکماتی لازم است یا نه فقط برای مثلاً آستیکماتهای بالا ؟دو اینکه آیا اصلاح نزدیک بینی -1.75 و آستیکمات 0.75 بدون کارت و با لازک امکان پذیر است ؟(با مورد قبول بودن تمام شرایط معاینه )ممنون میشم پاسخ بدین و اگه توضیح تکمیلی دارین ارائه فرمائین . با تشکر[/QUOTE]

panish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام جناب یاسینی.ممنون بابت پاسخگوییتون
باتوجه به تفاوت قیمت زیادی که کلینیک نوآوران داره میخواستم برم اونجا به قول دوستمون دستگاهشون میگن آلگرتو هست اما خیلی نگرانم.به نظرشما اینکارو انجام بدم یانه؟فقط همین هفته وقت دارم برم ونوبت بگیرم.اگر 4 گزینه برای انتخاب داشته باشم.
دکتر جواد هاشمیان درکلینیک ایرانیان
دکتر نوروزی زاده کلینیک نگاه
کلینیک مرکزی دکتر سازنده باقیمت 1000000پایینتر
فارابی البته دکتر دیگه ای هستن غیر ازدکتر بهشت نژاد
شما پیشنهادتون چیه؟گرچه هزینه برام مهمه واقعا ولی مهمتر از همه چیز برام بهترین نتیجه وسلامتی چشممه.اگه واقعا تفاوتی نداره خب مسلما هزینه پایینتر به صرفه تره.
خیلی لطف میکنید اگه زودتر جواب بدین.تشکر فراوان بابت زحمتتاتون
سلام.من ۵ماه در مورد جراحی های عیوب انکساری تحقیق و مطالعه کردم.از شما و تمام کسانی که میخواهند اینگونه عملها را انجام دهند خواهش میکنم با یک دکتر با تجربه ودر یک بیمارستانی که مجهز به دستگاه پیشرفته وبا دقت بالا هست این عمل را انجام دهید.اگر دکتر خاصی مورد نظرتان نیست از آقای یاسینی بخواهید دکتر و یک مرکز ی که دارای دستگاه پیشرفته هست را به شما معرفی کند.اینطوری با خیال راحت عمل خواهید کرد.موفق باشید.

eghbali66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام
اکثر پستها رو الان خوندم، چیزی که به ذهن من میسره، نوع واکنش بدن به این عمل فرد با فرد فرق میکنه. یعنی بعضیا بعد عمل راحتن، بعضیها نه اذیت میشن. ولی درصد افراادی که اکی هستن به مراتب بیشتره. همین قضیه در مورد برگشت شماره چشم صحیحه.

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
سلام. رفتم یه پزشک خوب تو شیراز گفت انحراف چشمت انحراف عمودیه و نمیشه عمل کرد اگه عمل کنم هم احتمال خیلی زیاد برگشت داره
میشه بپرسم این یعنی چی؟ و چقدر حرفش درسته؟

Zahranurs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام ب راهنماييتون نياز دارم ٢٣سالمه و نزديك بين با شماره چشم ٤يه دكتر و كلينيك خوب ميخواستم تو شيراز بهم معرفي كنيد براي عمل ليزيك چون خودم بندرعباس زندگي ميكنم و شنيدم شيراز دكترها و مراكز مجهزتري داره

Last edited:

hadi1258

Registered User
لایک‌ها
68
با سلام ب راهنماييتون نياز دارم ٢٣سالمه و نزديك بين با شماره چشم ٤يه دكتر و كلينيك خوب ميخواستم تو شيراز بهم معرفي كنيد براي عمل ليزيك چون خودم بندرعباس زندگي ميكنم و شنيدم شيراز دكترها و مراكز مجهزتري داره

چهار راه ستار خان روبروی کلینیک دکتر خدادوست . دکتر ساسان نیکنام .
برید پیش ایشون معاینه بشید .
تلفن
07136493676

Captain Sparrow

Registered User
لایک‌ها
642
بنده ۲ سال تحت نظر یه دکتر خوب بودم ... بعد ۲ سال تشخیص داد که عمل PRK انجام بدم ( همین بود اسمش دیگه :D ) ... خلاصه مشتاقانه رفتیم برای انجام عمل - اینم بگم من ۱۰ سال عینک زدم و شمارش به ۳ رسیده بود و ثابت شده بودن ... خلاصه کل عمل شد ۷-۸ دقیقه ... بعدش تا ۲۴ ساعت اثر سری تو چشم بود مشکلی نداشتم ... بعد ۲۴ ساعت یعنی شب روز بعد شروع کرد به اذیت کردن ... بهترین مثال اینه که اینگار خورده شیشه ریختن تو چشمات ... نمی تونستم یه جا بشینم ..می رفتم بیرون میامدم خونه دیگه کلافه ی کلافه تا صبح سر کردم ... بعدش دیگه خوبه خوب شد ... ۲۰ روز طول کشید دیدم شمارش کامل بشه و اینگار از نو متولد شدی :D ... حدوده ۶ ماه هم اشک مصنوعی که قطرست می ریزی تو چشمات ... الان ۱ ساله راحته راحتم ;)
این تجربه ی من بود برای دوستانی که می خوان عمل کنن ... دو تا نکته از تجربه ی خودم : ۱- دکتر خوبه خوب پیدا کنید و زیر نظرش باشید کامل ۲- بعد عمل خودتون رو ببندید به انواع ویتامین انصافا خیلی تاثیر داره :p
موفق باشید :general406:

eghbali66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ولی ماله دکتر خاکشور فمتو هست که خیلی دستگاه خوبیه. فکر می کنم وقتی هم که نصبش کردن سرو صدای زیادی به پا کرد.
برای prk فرقی بین دو دستگاه نیست فقط در صورتیکه شماره چشم بالایی دارید و یا آستیگمات شدیدی دارید باید فمتو بکنید وگرنه فمتو و advanced prk عملا در نتیجه نهایی با هم
برای prk فرقی بین دو دستگاه نیست فقط در صورتیکه شماره چشم بالایی دارید و یا آستیگمات شدیدی دارید باید فمتو بکنید وگرنه فمتو و advanced prk عملا در نتیجه نهایی با هم فرقی ندارند.

حقیقتش درست متوجه نشدم،یعنی پی ار کی روهم بادستگاه فمتو انجام میگن؟ دکتر صداقتو میگن چندثانیه بیشتر نمی بینی،خب این بده که ،معاینات قبل و بعدشویکی ددیگه انجام میده
،اگه دکتر خاکشوردستگاش اکیه،بریم پیش
ایشون، البته اگه ایشون ازلحاظ وقت گذاشتن مثه ددکترصداقت نباشه!

eghbali66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
حقیقتش درست متوجه نشدم،یعنی پی ار کی روهم بادستگاه فمتو انجام میگن؟ دکتر صداقتو میگن چندثانیه بیشتر نمی بینی،خب این بده که ،معاینات قبل و بعدشویکی ددیگه انجام میده
،اگه دکتر خاکشوردستگاش اکیه،بریم پیش
ایشون، البته اگه ایشون ازلحاظ وقت گذاشتن مثه ددکترصداقت نباشه!

leily836

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام.من ۵ماه در مورد جراحی های عیوب انکساری تحقیق و مطالعه کردم.از شما و تمام کسانی که میخواهند اینگونه عملها را انجام دهند خواهش میکنم با یک دکتر با تجربه ودر یک بیمارستانی که مجهز به دستگاه پیشرفته وبا دقت بالا هست این عمل را انجام دهید.اگر دکتر خاصی مورد نظرتان نیست از آقای یاسینی بخواهید دکتر و یک مرکز ی که دارای دستگاه پیشرفته هست را به شما معرفی کند.اینطوری با خیال راحت عمل خواهید کرد.موفق باشید.

ممنون دوست عزیز

Last edited:
بالا