برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

leily836

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام.کسی هست که بعد عمل باردارشده باشه؟دکتر به من گفت 3 ماه بعدش میتونی باردار بشی.یه دکتر دیگه به دوستم گفته 6 ماه بعد؟کدومشون درست گفتن؟ممنون میشم راهنمایی کنین
ضمنا جناب یاسینی شما دکتر حسام هاشمیان در بیمارستان فارابی رو میشناسید؟یاکارشونو دیدین؟این درسته که تو فارابی فقط یه دکتر عملهای لیزر چشمو انجام میده جدیدا؟

Last edited:

Sani 65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان و آقاي ياسيني و تشكر از سايت خوبتون.من ٢٨ سالمه و نزديكه ٦-٧ ساله كه لنز طبي استفاده ميكنم و قصد لازك كردن چشممو دارم.شماره چشمم ٢.٧٥ هست هر كدومش.ميخواستم لطف كنيد يه دكتر خوب با توجه به اينكه محدوديت مالي هم دارم بهم معرفي كنيد.البته مركز فارابي رو تو تاپيك ها خوندم كه فرموده بودين آموزشي هست و شخص دكتر عمل رو انجام نميدن.لطفاً يه مركز با دكتر خوب با هزينه ي مناسب معرفي ميفرمايين.ممنون تهران هستم

salman_1779

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام دوستان.یکی راهنمایی کنه ممنون میشم.خیلی واسم مهم هست
در سن 20 سالگی لازک کردم که کاملا چشام برگشت
الان 26 سالمه و می خوام باز عمل کنم.کسی دکتر های کلینیک بینا یا نور را میشناسه ؟یا عمل داشته اونجا ؟
ممنون

Zahranurs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام اقاي ياسيني يه سوال داشتم در مورد دكتر مسعود صالحي پور بندر عباس ايشون رو ميشناسيد براي لازيك ليزيك تجربه و تخصص دارن كلا تو بندرعباس دكتر و مركز مجهز با تجربه ميخواستم بهم معرفي كنيد

75nazila

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنده ۲ سال تحت نظر یه دکتر خوب بودم ... بعد ۲ سال تشخیص داد که عمل PRK انجام بدم ( همین بود اسمش دیگه :D ) ... خلاصه مشتاقانه رفتیم برای انجام عمل - اینم بگم من ۱۰ سال عینک زدم و شمارش به ۳ رسیده بود و ثابت شده بودن ... خلاصه کل عمل شد ۷-۸ دقیقه ... بعدش تا ۲۴ ساعت اثر سری تو چشم بود مشکلی نداشتم ... بعد ۲۴ ساعت یعنی شب روز بعد شروع کرد به اذیت کردن ... بهترین مثال اینه که اینگار خورده شیشه ریختن تو چشمات ... نمی تونستم یه جا بشینم ..می رفتم بیرون میامدم خونه دیگه کلافه ی کلافه تا صبح سر کردم ... بعدش دیگه خوبه خوب شد ... ۲۰ روز طول کشید دیدم شمارش کامل بشه و اینگار از نو متولد شدی :D ... حدوده ۶ ماه هم اشک مصنوعی که قطرست می ریزی تو چشمات ... الان ۱ ساله راحته راحتم ;)
این تجربه ی من بود برای دوستانی که می خوان عمل کنن ... دو تا نکته از تجربه ی خودم : ۱- دکتر خوبه خوب پیدا کنید و زیر نظرش باشید کامل ۲- بعد عمل خودتون رو ببندید به انواع ویتامین انصافا خیلی تاثیر داره :p
موفق باشید :general406:
ببخشید شما پیش کی عمل کردین؟

setareha01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام اقای یاسینی من شماره چشمم 3هست و 0.25 استیگمات، 4ساله ثابته، میخاستم بدونم تو بقیه الله عمل کنم خوبه ؟دستگاه هاش خوبن؟ یا برم کلینیک نتیجه بهتری میگیرم؟دکتر بقیه الله کی. بهتره؟ اقای دکتر نادری خوبن؟ ممنون از اینکه راهنمایی میکنید

Sent from my C2105 using Tapatalk

salman_1779

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
یکی هم جوابه مارو بده دوستان
من می خوام عمل مجدد کنم چون چشم برگشته متاسفانه.تو سن 20سالگی عمل کردم و الان چشم همون 1.5 که بود شده.الان 26 سالمه و یک ساله که ثابت هست.بهترین دکتر و جراح کلینیک نور کسی میدونه کی هست؟به جز دکترهاشمی

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
نظرتون چی هست؟
والا چی بگم.
بزارید ببینیم دکتر استاین چی میگه.
لطفا از من اسم ببرید.
بگید که مدیر فروش منطقه ای شرکت abbott بوده و بگید که از دوستان شما هستم. بگید من بهتون پیشنهاد لنز تکنیس سیمفونی مولتی فوکال را دادم.
ببینیم چی میگه.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دستگاه بسیار پیشرفته ای. ضمن اینکه دکترتون هم دکتر بسیار خوبیه.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام جناب یاسینی.ممنون بابت پاسخگوییتون
باتوجه به تفاوت قیمت زیادی که کلینیک نوآوران داره میخواستم برم اونجا به قول دوستمون دستگاهشون میگن آلگرتو هست اما خیلی نگرانم.به نظرشما اینکارو انجام بدم یانه؟فقط همین هفته وقت دارم برم ونوبت بگیرم.اگر 4 گزینه برای انتخاب داشته باشم.
دکتر جواد هاشمیان درکلینیک ایرانیان
دکتر نوروزی زاده کلینیک نگاه
کلینیک مرکزی دکتر سازنده باقیمت 1000000پایینتر
فارابی البته دکتر دیگه ای هستن غیر ازدکتر بهشت نژاد
شما پیشنهادتون چیه؟گرچه هزینه برام مهمه واقعا ولی مهمتر از همه چیز برام بهترین نتیجه وسلامتی چشممه.اگه واقعا تفاوتی نداره خب مسلما هزینه پایینتر به صرفه تره.
خیلی لطف میکنید اگه زودتر جواب بدین.تشکر فراوان بابت زحمتتاتون
انتخاب من
کلینیک مرکزی و دکتر سازنده
یا
فارابی

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
ممنون . راستش دکتر یوردخانی امروز من رو میبینه ولی چون فارابی رشت فمتو نداره ، هدفم برا فمتو اصفهانه . و دوست دارم حداقل قبل از عمل دو تا دکتر نظر بدن . گیج شدم یه کم با این تفاسیر آخه . دکتر ساووج انگار فوق تخصص ندارن ولی عمومی و تخصص رو فرانسه گرفتن نه ؟ چطور میتونم راحت تر باهاتون در تماس باشم ؟ میتونم ایمیلتون رو داشته باشم ؟ خیلی خیلی ممنون .

دکتر ساووج رو من شخصا توصیه میکنم. هم عملش رو دیدم و هم از نزدیک باهاش اشنا هستم.
در مورد ایمیل شرمنده شما میشم چون عملا برای همین انجمن هم وقت کم دارم و خصوصی کاری انجام نمیدم.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
با سلا م خدمت جناب یاسینی
سوالم این است که استفاده از کارت برای اصلاح آستیکمات برای همه نوع نمره آستیکماتی لازم است یا نه فقط برای مثلاً آستیکماتهای بالا ؟دو اینکه آیا اصلاح نزدیک بینی -1.75 و آستیکمات 0.75 بدون کارت و با لازک امکان پذیر است ؟(با مورد قبول بودن تمام شرایط معاینه )ممنون میشم پاسخ بدین و اگه توضیح تکمیلی دارین ارائه فرمائین . با تشکر
[/QUOTE]

این کارت هم داستان جالبی داره که یکبار براتون تعریف میکنم.
فکر میکنم 1.75 برای لازک شاید ممکن نباشه. باید prk بشه ولی نظر دکتر مهمه.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام آقای یاسینی عزیز.ممنون بابت وقتی که اینجا میذارید و راهنمایی میکنید.من یک ماهه عمل بینی کردم و بایسی لنز استفاده کنم.ی بار بدون مشورت با متخصص چشم یا اپتومتریست کاملا سرخود لنز نئوویژن خریدم که یکی از چشامو اذیت میکنه.سوالم از خدمتتون اینه که لنز طبی برا کاربرد روزانه تا 3 ماه چه مارکی رو پیشنهاد میدید؟و اینکه نیاز هس پیش متخصص چشم برم یا اپتومتریس کفایت میکنه؟البته نمره چشم تا چن سال اخیر تغییر نکرده...ساکن تهران هستم و 30سالمه

اون اذیت چشمتون ممکنه به خاطر قطر لنز باشه و یا شماره چشم.
ایا دیدتون تغییر کرده؟
ایا احساس فشار روی چشم میکنید؟

دوست عزیز میدونید که یک سری فریم عینک هست که برای عمل بینیه و روی بینی نمیشینه بلکه به گبج گاهها انسان می چسبه

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام.من ۵ماه در مورد جراحی های عیوب انکساری تحقیق و مطالعه کردم.از شما و تمام کسانی که میخواهند اینگونه عملها را انجام دهند خواهش میکنم با یک دکتر با تجربه ودر یک بیمارستانی که مجهز به دستگاه پیشرفته وبا دقت بالا هست این عمل را انجام دهید.اگر دکتر خاصی مورد نظرتان نیست از آقای یاسینی بخواهید دکتر و یک مرکز ی که دارای دستگاه پیشرفته هست را به شما معرفی کند.اینطوری با خیال راحت عمل خواهید کرد.موفق باشید.
تشکر فراوان بابت لطفتون به من.
من فکر میکنم با حضور دکتر هاشمس وضعیت بهداشتی و درمانی شدیدا بهتر شده. بازهم من در خدمت شما هستم.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
با سلام
اکثر پستها رو الان خوندم، چیزی که به ذهن من میسره، نوع واکنش بدن به این عمل فرد با فرد فرق میکنه. یعنی بعضیا بعد عمل راحتن، بعضیها نه اذیت میشن. ولی درصد افراادی که اکی هستن به مراتب بیشتره. همین قضیه در مورد برگشت شماره چشم صحیحه.
قکر میکنم البته نگهداری و میزان حساسیت افراد هم متفاوته.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام. رفتم یه پزشک خوب تو شیراز گفت انحراف چشمت انحراف عمودیه و نمیشه عمل کرد اگه عمل کنم هم احتمال خیلی زیاد برگشت داره
میشه بپرسم این یعنی چی؟ و چقدر حرفش درسته؟
متاسفانه درسته. یعنی چشمتون به سمت بالا یا پایین کمی منحرفه و اگر هم با جراحی ماهیچه ها اصلاح بشه ممکنه دوباره برگرده.
ولی دوست عزیز یک پیشنهاد بهتون میکنم به عنوان یک نفر که حداقل 13 یا 14 سال سابقه کار در چشم داره.
برید پیش چند تا دکتر دیگه هم سوال کنید.
راستی دکترتون کی بوده؟

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
با سلام ب راهنماييتون نياز دارم ٢٣سالمه و نزديك بين با شماره چشم ٤يه دكتر و كلينيك خوب ميخواستم تو شيراز بهم معرفي كنيد براي عمل ليزيك چون خودم بندرعباس زندگي ميكنم و شنيدم شيراز دكترها و مراكز مجهزتري داره

بله شیراز دکتر های خوبی داره. میتونید برید پیش دکتر جعفری در بینا کستر. ایشون کارسون خیلی خوبه.

بالا