برگزیده های پرشین تولز

آموزش ،مسائل ،مشکلات و بررسی ویندوز 8

crafet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
حل مشکل مصرف بالای cpu در ویندوز 8 و 8.1 (فایل مصرف کننده Dllhost.exe)

راه حل: از folder options گزینه ی view و سپس always show icons, never thumbnails رو فعال کنید.

اگر حتما میخواهید Thumbnail براتون نمایش داده بشه و نمیخواهید گزینه فوق رو انجام بدید:

این مشکل برای تمام ویندوزهای 8 و 8.1 وجود داره و راه حل اساسی ترش نصب این patch اصلاحی هست:

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=39452
http://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=39452
همچین مشکلی رو من هم داشتم زمان اجرای بازی far cry 3 سیستم به علت مصرف بالای سیستم خاموش میکرد این مشکلو با برنامهtuneUP Utilities حل شد توی گزینه های این برنامه گزینه ی سیو انرژی رو انتخاب کنید.

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
با سلام خدمت همگی، من یه پرینتر HP C3183 دارم که سی‌دی درایورش فقط ویندوز XP رو ساپورت می‌کنه. الان رفتم از خود سایت اچ پی درایور ویندوز ۸.۱ رو دانلود کردم ولی اونم ارور میده.
کسی راهکاری داره بتونم سریع‌تر راه بندازمش؟! خیلی عجله دارم... :(

+Salman

Registered User
لایک‌ها
215
کلا پیشنهاد میکنم تا آخر سال میلادی صبر کنید تا 8.1 نهایی بیاد
تغییراتش زیاده

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
با سلام خدمت همگی، من یه پرینتر HP C3183 دارم که سی‌دی درایورش فقط ویندوز XP رو ساپورت می‌کنه. الان رفتم از خود سایت اچ پی درایور ویندوز ۸.۱ رو دانلود کردم ولی اونم ارور میده.
کسی راهکاری داره بتونم سریع‌تر راه بندازمش؟! خیلی عجله دارم... :(
ویندوزت 8 ؟؟

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
از safe mode نصبش کن

mohammad1992

Registered User
لایک‌ها
461
با سلام برای حل ارور this app cant run on your pc باید چیکار کرد؟ خیلی از برنامه ها وبازی ها این ارور و میده( مثل سیتنگ بازی pes 14 / )تازه نرو که نصب کردم قشنگ نصب و اجرا شد ولی فرداش که اومدم نرو رو اجرا کنم هیچ اتفاقی نمی افتاد یعنی نه بالا می یومد نه اروری میداد خواهشا راهنمایی فرمایید
ویندوزم هم 8.1 هست همون نسخه p30download هم نسخه پرو و هم نسخه اینترپرایز رو امتحان کردم جفتش مشکل داره

Arash-7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام
یه ویندوز 8.1 نصب کردم که کد فعالسازیشو که میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته نمی دونم قبلا استفاده شده یا نه چون دی وی دی ویندوز توی پک بود و کد هم توی دی وی دی بود
حالا باید بیخیال این کد بشم یا قلق اینا داره زدنش ؟!

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
وقتی ک سایتی باز میکنم ک تصویر داره این اررو میاد روی عکس ؟

nzydgsiq9grihlngw6qr.png

Hijacker

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام خدمت دوستان
یه سوال تخصصی:
لپ تاپم روش ویندوز اورجینال 8 (windows 8 single language) نصب بود که بنا به دلایلی مجبور شدم کل هارد دیسکمو از دوباره پارتیشن بندی کنم
من چطوری میتونم دوباره از لایسنس ویندوز اورجینالم استفاده کنم؟ اصن میتونم ویندوز اورجینال قبلی رو دوباره نصب کنم؟؟؟؟

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
آقا من طبق معمول اومدم ویندوزمو آپدیت کردم
ولی اندفعه بر خلاف قبلا زیر صفحه مانیتورم سمت راست علامت دوتا کیلید کمرنگ اومد activate windows
go to pc setings to activate windows
من چه جوری اینو اکتیو کنم این که اکتیو بود:general503:

Dante.ir

Registered User
لایک‌ها
149
آقا من طبق معمول اومدم ویندوزمو آپدیت کردم
ولی اندفعه بر خلاف قبلا زیر صفحه مانیتورم سمت راست علامت دوتا کیلید کمرنگ اومد activate windows
go to pc setings to activate windows
من چه جوری اینو اکتیو کنم این که اکتیو بود:general503:
بعد از هر اپدیت, این احتمال وجود داره که ویندوز متوجه غیر ارجینال بودن ویندوز شما بشه و اون رو غیرفعال کنه. برای رفع این مشکل میتونید از سایت های دانلود مثل soft98.ir کرک مجزا رو دانلود و ویندوزتون رو دوباره فعال کنید

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
فکر میکنم فقط در کروم ب این صورته!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بعد از هر اپدیت, این احتمال وجود داره که ویندوز متوجه غیر ارجینال بودن ویندوز شما بشه و اون رو غیرفعال کنه. برای رفع این مشکل میتونید از سایت های دانلود مثل soft98.ir کرک مجزا رو دانلود و ویندوزتون رو دوباره فعال کنید
ممنون اکتیو کردمش ولی موقع ریستارت کردن قلبم افتاد تو شکمم از ترس
ویندوز بالا نمی اومدم فکر کردم پریده ولی مثل اینکه دیر داشت بالا می اومد
مرسی:D

kollack

Registered User
لایک‌ها
51
اقایان من ویندوز تازه نصب کردم که بعد از 1 ساعت نرم افزار نصب کردن و ریستارت کردن ویندوز صفحه ابی امد باشکلکی مسخره که با رستور کنه اطلاعاتو و تقریبا همه برنامه ها منو پاک کرد و منم دوباره از اول نصب کردم برنامه هارو الان بعضی موقع ها اینجوری میشه صفحه ابی میاد با ارور REFERENCE-BY-POINTER
موقع بالا امدن ویندوز مثلا میره تو ویندوز 3 تا برنامه میاد بقیه بایید 10صبر کنی تا بیاد و بشه با ویندوز کار کرد ویندوز کنده اون موقع بعضی موقع که بعد لودینگ ویندوز یه صفحه مشکی میاد و ویندوز نیم ساعت دیگه میاد بالا و ظاهر میشه سیتستمم هم گرافیک 1 رم 8 کور 5 هست بعضی چیزها دیگه مثل مدیا پلیر بایید 20 دقیقه صبر کرد تا بیاد بالا کلا گوهههههههههههههههههههههههترین سیستم عامل کره زمینه به نظرم دهنمو سرویس کرده هر بار این صفحه کوفتی میاد احمممممممممق به جای راه حل میشینه هر چی برنامه جدید نصب کردمو پاک میکنه

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
نویش پندارم بود ویندوزم.بهترین ویندوز بازار بود 8.1
اقایان من ویندوز تازه نصب کردم که بعد از 1 ساعت نرم افزار نصب کردن و ریستارت کردن ویندوز صفحه ابی امد باشکلکی مسخره که با رستور کنه اطلاعاتو و تقریبا همه برنامه ها منو پاک کرد و منم دوباره از اول نصب کردم برنامه هارو الان بعضی موقع ها اینجوری میشه صفحه ابی میاد با ارور REFERENCE-BY-POINTER
موقع بالا امدن ویندوز مثلا میره تو ویندوز 3 تا برنامه میاد بقیه بایید 10صبر کنی تا بیاد و بشه با ویندوز کار کرد ویندوز کنده اون موقع بعضی موقع که بعد لودینگ ویندوز یه صفحه مشکی میاد و ویندوز نیم ساعت دیگه میاد بالا و ظاهر میشه سیتستمم هم گرافیک 1 رم 8 کور 5 هست بعضی چیزها دیگه مثل مدیا پلیر بایید 20 دقیقه صبر کرد تا بیاد بالا کلا گوهههههههههههههههههههههههترین سیستم عامل کره زمینه به نظرم دهنمو سرویس کرده هر بار این صفحه کوفتی میاد احمممممممممق به جای راه حل میشینه هر چی برنامه جدید نصب کردمو پاک میکنه
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/hardware/ff557386(v=vs.85).aspx
شما یه ویندوز 8.1 دیگه نصب کنید. تا اونجایی که من فهمیدم این خطا مربوط به Driver های خود ویندوز هستش.

Hijacker

Registered User
لایک‌ها
3
ولی ویندوز من اورجینال بود!!!

بالا